Marvel Universe: The Avengers PBF

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Mój ulubiony bohater z dzieciństwa to...

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Dur-Shurrikun
Mistrz Gry | NPC

Liczba postów : 1295
Data dołączenia : 25/08/2012

PisanieTemat: Mój ulubiony bohater z dzieciństwa to...   Nie Paź 20, 2013 10:26 pm

Draco z Dragonheart. :)
Dlaczego?
Być człowiekiem honoru, to znaczy wypełniać cały szereg czynności w swojej pracy z poczucia obowiązku, wewnętrznej powinności, nie zaś ze względu na przewidywane korzyści. To znaczy nie zawodzić pokładanego przez innych zaufania i czuć się związanym podjętymi przez siebie obowiązkami.
~Maria Szyszkowska

A kto jest Waszym ulubionym bohaterem z dzieciństwa i dlaczego? :)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Elethar Ultew

Liczba postów : 60
Data dołączenia : 21/04/2013

PisanieTemat: Re: Mój ulubiony bohater z dzieciństwa to...   Pon Paź 21, 2013 6:53 am

Illidan Stormrage z WarCrafta.

Postać wyjątkowa dla mnie, gdyż to było moje pierwsze spotkanie z ogólnie pojętą fantastyką, oraz autentycznie wciągnęła mnie historia tej osoby, odrzuconej przez wszystkich, ani złej, ani dobrej...
Od 9 lat mój nr 1, jeśli chodzi o ulubione kreacje bohaterów.

"Zdrajca? Przecież to mnie zdradzono. Wciąż jestem ścigany... Wciąż znienawidzony! Ale moje ślepe oczy widzą to, czego nie dostrzegają inni. Czasami trzeba wziąć los w swoje ręce..."
- Illidan Stormrage
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Black Widow

Liczba postów : 174
Data dołączenia : 25/05/2012

PisanieTemat: Re: Mój ulubiony bohater z dzieciństwa to...   Pon Paź 21, 2013 7:49 am

Jak z dzieciństwa to mogę przytoczyć tylko jedną bohaterkę. Rudą oczywiście~
To była pierwsza książka, którą przeczytałam dlatego, że chciałam i chyba właśnie z tego powodu zajmuje w moim sercu szczególne miejsce.

Ach, jak to przyjemnie mieć wyższe dążenia! Jakże się cieszę, że mam ich tyle! A najlepsze jest to, że się nigdy nie kończą. Zaledwie osiągnęłaś jeden cel, już inny, wyższy jeszcze, ukazuje ci się w oddali… I to właśnie czyni życie tak miłym!

Ania Shirley z "Ani z Zielonego Wzgórza".

(Bo Wdowa - choć już niemłoda - wciąż jest w duchu małą dziewczynką)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Mój ulubiony bohater z dzieciństwa to...   Pon Paź 21, 2013 9:31 pm

Jim Carrey z Ace Ventura Pet Detective

Ten człowiek zmienił moje życie, dosłownie. Obejrzałem po raz pierwszy ten film, w pierwszej czy drugiej klasie podstawówki. Pokaz komedii w jego wykonaniu wywarł na mnie ogromne wrażenie i ukształtował moje poczucie humoru. Nie chodziło o same żarty słowne, gdyż to różnie było tłumaczone przez naszych wspaniałych lektorów, lecz o całą grę ciała: tworzenie masek, kreacji, korzystanie z wyobraźni itp.
Pokochałem ten styl i amerykański humor od tamtego dnia, zawsze chętnie powrócę do tych filmów, nadal świetnie się przy tym bawiąc :)

"Captain's Log, stardate 23.9, rounded off to the... nearest decimal point. We've... traveled back in time to save an ancient species from... total annihilation. SO FAR... no... signs of aquatic life, but I'm going to find it. If I have to tear this universe another black hole, I'm going to find it. I've... GOT TO, MISTER.
~ Ace Ventura as Captain Kirk
Powrót do góry Go down
Daken

Liczba postów : 33
Data dołączenia : 19/08/2013

PisanieTemat: Re: Mój ulubiony bohater z dzieciństwa to...   Wto Paź 22, 2013 6:28 am

@up

If I'm not back in five minutes... just wait longer.

Moim bohaterem jest Geralt z sagi o Wiedźminie. To była pierwsza książka jaką przeczytałem sam, z ciekawości. Zobaczyłem ją w empiku, poprosiłem mamę o kupno, wróciłem do domu i pochłonąłem pierwszy zbiór nowel w parę dni.
Byłem zdumiony że słowem pisanym można tak fantastycznie opisywać miejsca, osoby, wydarzenia. Trzymać w napięciu, ekscytować i śmieszyć. Czytając te książki miałem wrażenie że jestem w środku, to dzięki Sapkowskiemu zacząłem sam czytać a później - pisać.

– Na moim sihillu – warknął Zoltan, obnażając miecz – wyryte jest starodawnymi krasnoludzkimi runami prastare krasnoludzkie zaklęcie. Niech no jeno który ghul zbliży się na długość klingi, popamięta mnie. O, popatrzcie.
– Ha – zaciekawił się Jaskier, który właśnie zbliżył się do nich. – Więc to są te słynne tajne runy krasnoludów? Co głosi ten napis?
– „Na pohybel skurwysynom!”
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Mój ulubiony bohater z dzieciństwa to...   Czw Paź 24, 2013 10:23 pm

@up

"– A tak właśnie było w przypadku dziewczynek urodzonych po zaćmieniu, u których stwierdzono wręcz niepoczytalną skłonność do okrucieństwa, agresji, gwałtownych wybuchów gniewu, a także wybujały temperament.
– U każdej baby można stwierdzić coś takiego.
"

Wiedźmińska saga na mojej półce zaszczytne miejsce zajmuje...Razem z Ojcem Chrzestnym i Tolkienem.

Moim hero dzieciństwa był...Batman. Nie dlatego że nosił się na czarno. Był pierwszym superbohaterem którego odkryłem i tak pozostało. Niby zwykły człowiek, ale niezwykle inteligentny oraz wyszkolony, mający twardy kręgosłup moralny mimo potworności jakie napotyka. Dzięki swojej inteligencji jest zdolny pokonać każdego herosa uniwersum DC, mimo że nie ma żadnych mocy...Nawet Supermana. Do tego jest chyba bohaterem o najbardziej nieszablonowej osobowości w całym uniwersum.
Powrót do góry Go down
Smuga

Liczba postów : 52
Data dołączenia : 27/04/2016

PisanieTemat: Re: Mój ulubiony bohater z dzieciństwa to...   Czw Kwi 28, 2016 11:18 pm

@Elethar Ultew:
Yup, też uważam, ze Illidan jest świetnie wykreowaną postacią. Do tego ten motyw miłosny.

Ulubionego bohatera z dzieciństwa chyba nie mam... Przynajmniej nie jednego. Ale najbardziej chyab lubię Spider-mana, głównie dlatego, że to taki zwykły koleś. Podoba mi się motyw dzielenia życia superbohatera i absolutnie zwykłego studenta. Same moce też są świetne, chętnie bym się pobujał na pajęczynach :D

A z takich nie z dzieciństwa to mam duży sentyment do Raynora w wersji Heroes of the Storm. Przechodziłem dość ciężki okres w życiu i usłyszenie jednej z jego kwestii ,,Będzie dobrze.'' mocno podnosiło mnie na duchu, mimo, że to tylko nagranie aktora wypowiedziane przez model 3d.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Mój ulubiony bohater z dzieciństwa to...   

Powrót do góry Go down

Mój ulubiony bohater z dzieciństwa to...
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Mój ulubiony bohater z dzieciństwa to...
» Severus Snape
» Środek kręgu
» Paringi w Kuroko no Basuke
» Shailene Shrader