Marvel Universe: The Avengers PBF
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pułapka- zapisy

Go down 
+2
Carol Danvers
Katherine Monroe
6 posters
AutorWiadomość
Katherine Monroe

Katherine Monroe


Liczba postów : 23
Data dołączenia : 16/03/2014

Pułapka- zapisy Empty
PisanieTemat: Pułapka- zapisy   Pułapka- zapisy Icon_minitime1Sro Mar 26, 2014 5:15 pm

Miejsce: Wieżowiec w centrum Nowego Jorku
Wydarzenie: Wystawa podzielona na działy:
-Sztuka
-Historia naturalna
-Technika
Odbyć się ma również bankiet połączony z licytacją, jednak to, czy do tego dojdzie stoi pod wielkim znakiem zapytania.
Sesja organizowana spontanicznie, udział może wziąć każdy. Raczej nikt nie powinien szczególnie ucierpieć... Nie chcę zdradzać przebiegu gry, więc powiem tylko, że uczestnicy wystawieni będą na próby.

Tutaj proszę o zgłaszanie się zainteresowanych, których musi być minimum 3, żeby ruszyło z miejsca. Myślę, że maksymalna ilość to 5, ponieważ chcę, żeby gra szła sprawnie. Jeśli będzie więcej chętnych (wątpię, ale pomarzyć zawsze można) to jest szansa, że może uda się jeszcze wcisnąć jakąś osobę.

Ktoś chętny?
- Carol Danvers
- Captain America
- Cyclops
- Bruce Banner
-


Ostatnio zmieniony przez Katherine Monroe dnia Sro Mar 26, 2014 5:44 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Carol Danvers
Mistrz Gry | Captain Grammar
Carol Danvers


Liczba postów : 467
Data dołączenia : 24/03/2013

Pułapka- zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Pułapka- zapisy   Pułapka- zapisy Icon_minitime1Sro Mar 26, 2014 5:28 pm

A co mi tam, zgłoszę się! Kultura zawsze potrzebna (i przydatna). ;>
Powrót do góry Go down
Captain America

Captain America


Liczba postów : 240
Data dołączenia : 27/05/2012

Pułapka- zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Pułapka- zapisy   Pułapka- zapisy Icon_minitime1Sro Mar 26, 2014 5:28 pm

Rogers zgłasza się.
Powrót do góry Go down
Cyclops

Cyclops


Liczba postów : 153
Data dołączenia : 25/02/2013

Pułapka- zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Pułapka- zapisy   Pułapka- zapisy Icon_minitime1Sro Mar 26, 2014 5:31 pm

Jeśli masz ochotę na Laserookiego służę pomocą
Powrót do góry Go down
Bruce Banner

Bruce Banner


Liczba postów : 138
Data dołączenia : 26/09/2012

Pułapka- zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Pułapka- zapisy   Pułapka- zapisy Icon_minitime1Sro Mar 26, 2014 5:42 pm

To i ja się zgłaszam~
Powrót do góry Go down
Katherine Monroe

Katherine Monroe


Liczba postów : 23
Data dołączenia : 16/03/2014

Pułapka- zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Pułapka- zapisy   Pułapka- zapisy Icon_minitime1Sob Mar 29, 2014 10:51 am

No to mamy cztery osoby (moje serduszko się raduje), a co za tym idzie podział na drużyny będzie łatwiejszy. Tak więc zaczynacie z działów "Sztuka" i "Historia naturalna". Przypadają dwie osoby na dział, więc napiszcie, z którego zaczynacie. Kto pierwszy, ten lepszy!


Sztuka
- Bruce Banner
- Carol Danvers
- Captain America

Historia naturalna
- Cyclops


Ostatnio zmieniony przez Katherine Monroe dnia Sob Mar 29, 2014 10:06 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Cyclops

Cyclops


Liczba postów : 153
Data dołączenia : 25/02/2013

Pułapka- zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Pułapka- zapisy   Pułapka- zapisy Icon_minitime1Sob Mar 29, 2014 5:01 pm

Historia naturalna
Powrót do góry Go down
Carol Danvers
Mistrz Gry | Captain Grammar
Carol Danvers


Liczba postów : 467
Data dołączenia : 24/03/2013

Pułapka- zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Pułapka- zapisy   Pułapka- zapisy Icon_minitime1Sob Mar 29, 2014 5:20 pm

Sztuka
Powrót do góry Go down
Winter Soldier

Winter Soldier


Liczba postów : 115
Data dołączenia : 21/12/2012

Pułapka- zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Pułapka- zapisy   Pułapka- zapisy Icon_minitime1Sob Mar 29, 2014 6:30 pm

Bruce na sztukę~
Powrót do góry Go down
Katherine Monroe

Katherine Monroe


Liczba postów : 23
Data dołączenia : 16/03/2014

Pułapka- zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Pułapka- zapisy   Pułapka- zapisy Icon_minitime1Sob Mar 29, 2014 8:36 pm

Więc Kapitan, chcąc, nie chcąc skazany jest na sztukę. Myślę, że możecie zaczynać pisać i spodziewać się moich postów w niedługim czasie. Będą się pojawiać raz na jakiś czas. Kolejność pisania ustalcie między sobą, jak Wam wygodniej. Pamiętajcie, że cokolwiek się dzieje, są z Wami cywile.
Miłej gry. :]
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pułapka- zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Pułapka- zapisy   Pułapka- zapisy Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Pułapka- zapisy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Opis i zapisy
» Organizacja i zapisy
» Osobliwość-zapisy
» Impreza u Starka - zapisy
» Ślubny Armagedon - ZAPISY.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marvel Universe: The Avengers PBF :: Offtopic :: Archiwum :: Martwe sesje trollowane :: Pułapka-
Skocz do: