Marvel Universe: The Avengers PBF
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Alexander Mercer

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Alexander Mercer Empty
PisanieTemat: Alexander Mercer   Alexander Mercer Icon_minitime1Nie Sie 24, 2014 12:32 pm

===


Ostatnio zmieniony przez Alex Mercer dnia Pią Sie 29, 2014 9:07 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Alexander Mercer Empty
PisanieTemat: Re: Alexander Mercer   Alexander Mercer Icon_minitime1Nie Sie 24, 2014 1:07 pm

Przede wszystkim radzę usunąć tę czerwień, bo strasznie ciężko się przez nią czyta kartę. Męczy oczy.

Co do treści... Nadludzki intelekt to moc, a nie umiejętność - skoro nie jest naturalny - więc przenieś go w odpowiednie miejsce. Siłę fizyczną ograniczyłbym do dziesięciu, piętnastu ton maksimum. Przy wytrzymałości - większy kaliber już zaszkodzi, choć może niekoniecznie zabije, a i spore wysokości będą skutkowały obrażeniami; MG oceni każdorazowo. To o ekstremalnych temperaturach bym wywalił; w zasadzie wręcz przeciwnie, przydałaby się jakaś słabość dla tej biomasy, a temperatura to świetna kandydatka. Co do refleksu: unikanie strzał z łuku, okej, ale kul - to już bez przesady. Zmiana kształtu... To może tak - w ludzi bez ograniczeń, a w przypadku zwierząt to już chwilę trwa, bo raz, że musisz świadomie zbudować nowe ciało - czyli też znać jego wygląd, funkcjonowanie i tak dalej - a dwa, że trochę czasu zajmie ci ograniczanie albo zwiększanie ilości tkanek. Prosta zależność: jeśli coś jest dużo większe/mniejsze od człowieka, to całość zajmie więcej czasu, nawet licząc w minutach. Co tu jeszcze... A, no tak, wszelkie tworzone przez ciebie "obiekty bojowe" nie będą tak twarde jak metal, więc ogółem stosunkowo łatwo będzie je zniszczyć.

Przy okazji: mówiłem Ci, żebyś nie zdzierał za wiele z gry, a tu wygląd - przynajmniej avatara - imię i nazwisko, pseudonim, moce, historia, a nawet opisy ponoć podobne do tych z gry. Żeby nie było, ja w nią nie grałem, ale popytałem tych, którzy mieli okazję. Coś by wypadało jednak zmodyfikować.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
 
Alexander Mercer
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Eugene Mercer
» Sam Alexander
» Alexander Foxtrot
» Samuel Alejandro Alexander (budowa)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marvel Universe: The Avengers PBF :: Offtopic :: Archiwum :: Karty postaci-
Skocz do: