Marvel Universe: The Avengers PBF

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Baza Mojave

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Loki
Administrator

Liczba postów : 3440
Data dołączenia : 23/05/2012

PisanieTemat: Baza Mojave   Nie Mar 15, 2015 10:46 pm

First topic message reminder :

Baza - jak sama jej nazwa wskazuje - leży na pustyni Mojave... A raczej pod nią, gdyż wybudowano ją praktycznie w całości pod ziemią. Jedynie jej hangar posiada rozsuwany dach wraz ze wznoszonym podestem, dzięki któremu znajdujące się w środku pojazdy mogą swobodnie startować. Baza sama w sobie zajmuje całkiem spory kawałek terenu, a jej położenie - oraz w ogóle istnienie - jest oczywiście objęte tajemnicą.

No. Mischief is a small thing, a toy I've well used and discarded.
This isn't mischief. This is mayhem. Just watch.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://theavengers.forumpolish.com

AutorWiadomość
Hawkeye

Liczba postów : 220

PisanieTemat: Re: Baza Mojave   Sob Cze 20, 2015 1:21 am

Niezbyt szerokim, aczkolwiek zauważalnie rozbawionym uśmiechem, Clint skomentował wypowiedź Wasp. Jego małomówność - przynajmniej w tym poście - była spowodowana chęcią odpoczynku od zbędnej paplaniny. Oceniał w jakimś stopniu tę machinę, dzięki której mieli znaleźć się w odpowiednim miejscu w znacznie krótszym czasie. Jego nieufność nie była bezpodstawna. Zwłaszcza, że należał do osób podejrzliwych. To nie powinno nikogo dziwić.
Jego ciekawość jednak swoje robiła, toteż zajrzał do środka, zauważając niewiele miejsca, choć był pewien, że jeśli ta technologia dotycząca teleportacji się przyjmie, to SHIELD zadba o produkcję z większymi gabarytami. W to jakoś nie wątpił.
- Będę o tym pamiętać, jeśli coś się stanie - powiedział z uśmiechem. Cóż, jakaś część natury Clinta sprawiła, że ten puścił oczko agentce, wchodząc na pokład, aby zająć pierwszy, najbardziej wysunięty fotel.
Trzeba było to sprawdzić!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Wasp

Liczba postów : 142
Data dołączenia : 20/11/2012

PisanieTemat: Re: Baza Mojave   Sob Cze 20, 2015 11:36 am

Uśmiechnęła się sama widząc, że udało jej się rozbawić Clinta. Mimo wszystko lubiła łucznika, z jego wszelkimi cechami. Choć pytanie powinno brzmieć: Kogo Wasp nie lubiła? Widząc, że ten pakuje się do środka, westchnęła teatralnie i wśliznęła na drugie miejsce. Nagła myśl przeszła przez nią jak błyskawica.
- O mój Boże! A jak nas to pomiesza?- wizja siebie połączonej z Hawkeyem wydawała się... z jednej strony straszna a z drugiej... nie! Po prostu straszna! Wcale nie ciekawa, wcale! Niemniej zapięła pas (bezpieczeństwo przede wszystkim i zasady dotyczą również superbohaterów, nawet w najdziwniejszych pojazdach jakie widziała Ziemia. Nie ma odskoczni od nikogo!) i czekała na to co się wydarzy. Przez chwilę nawet żałowała, że nie jest bardziej religijna i nie za bardzo kojarzy jakieś modlitwy. Może modlitwa do Anioła Stróża by wystarczyła w zaistniałej sytuacji?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Loki
Administrator

PisanieTemat: Re: Baza Mojave   Sob Cze 20, 2015 11:51 am

Oczywiście pani naukowiec odsunęła się trochę na moment, aby przepuścić Wasp i Hawkeye'a, lecz kiedy znaleźli się już w środku - ponownie nachyliła się ku maszynie i wskazała na dość prosty panel z kilkoma przełącznikami, przyciskami i jednym suwakiem.
-Sterowanie standardowe, dochodzi tylko kwestia przeskoków. Suwak kontroluje pokonywaną jednorazowo odległość. Kiedy osiągniecie wymaganą prędkość - zaświeci się ta lampka. Wtedy po kolei uruchamiacie wszystkie przełączniki, ustawiacie dystans i dużym zielonym możecie zaczynać- wyjaśniła w skrócie, a następnie zrobiła krok do tyłu. Jej spojrzenie powędrowało ku grupce naukowców pracujących nieopodal, lecz zaraz wróciło ku bohaterom.
-Wywindujemy was na górę i możecie ruszać. Jakieś pytania?

Powrót do góry Go down
Hawkeye

PisanieTemat: Re: Baza Mojave   Nie Cze 21, 2015 12:58 am

Clint, jak na uważnego człowieka przystało, oglądał te przyciski na panelu kontrolnym, które wskazała kobieta. Starał się zapamiętać przynależność funkcji do każdego z nich, aby wykorzystać go w odpowiednim momencie. Odnotował też w pamięci to, co będzie musiał zrobić przy osiągnięciu optymalnej prędkości czy też wysokości.
- Tak. Dokąd mamy lecieć? - spytał nieco żartobliwym tonem, jakby w przypływie tylu wrażeń i emocji - gdzie pewnie zdążył po tylu latach pracy dla organizacji przyzwyczaić się do tego lub traktować jako normę dnia codziennego - zapomniał o wszystkim.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Wasp

PisanieTemat: Re: Baza Mojave   Nie Cze 21, 2015 4:14 pm

Nie dostała żadnej odpowiedzi, więc mogła stwierdzić, że to im nie grozi. Dlatego rozejrzała się, czego zaraz pożałowała.
-Chyba widziałam jak ktoś tam zakłada się, czy nam się uda.- poinformowała Clinta lekko blednąc. Nie chciała jednak do reszty tracić dobrego humoru, lub pokazać jak bardzo jest zdenerwowana- Jak to gdzie? Ku przygodzie!- zaśmiała się ździebko histerycznie i lepiej by startowali bo jest gotowa uciekać. I to w trybie nał.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Loki
Administrator

PisanieTemat: Re: Baza Mojave   Nie Cze 21, 2015 4:53 pm

Na pytanie Clinta agentka na moment się zawahała - lecz była to może sekunda czy dwie zwłoki, nic specjalnego, więc niemalże nie dało się tego zauważyć. Zaraz potem kobieta pospieszyła już z wyjaśnieniami:
-Kiedy dotrzecie nad Manhattan dostaniecie dalsze instrukcje odnośnie miejsca, w którym będziecie najpilniej potrzebni w danej chwili. Powodzenia- zabrzmiało to na pożegnanie, więc najwyraźniej nie miała nic więcej do dodania. Skinęła tylko swoim kolegom, którzy zabrali się za przygotowywanie pomieszczenia do startu, sama zaś wycofała się na bezpieczną odległość.

W swoich postach zróbcie już z/t, a potem ja zacznę w nowym temacie.

Powrót do góry Go down
Hawkeye

PisanieTemat: Re: Baza Mojave   Czw Cze 25, 2015 11:13 am

Clint spojrzał na kobietę, oczekując odpowiedzi. Gdy ta mu ich udzieliła, Barton kiwnął krótko, zapinając pas fotela.
- Niech się zakładają. Powodzenia im życzę - powiedział łucznik, będąc pewien, że jeden z nich pożegna się z ładną sumą pieniędzy. Kiedy Wasp też była gotowa, a pomieszczenie przygotowane do startu, Barton uruchomił maszynę, aby ruszyć i opuścić bazę.

/zt
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Wasp

PisanieTemat: Re: Baza Mojave   Czw Cze 25, 2015 4:33 pm

Kobieta złapała się kurczowo podłokietników i zaczęła liczyć, gdy maszyna zaczęła startować. Zamknęła oczy nie chcąc patrzeć, bojąc się że zobaczy coś czego nie powinna. Wydawało jej się, że słyszy tylko walenie swego serca i robiła wszystko by nie krzyczeć.
[z/t]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Baza Mojave   

Powrót do góry Go down

Baza Mojave
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Baza Mojave