Marvel Universe: The Avengers PBF

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Shironowe Głupoty

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Shiron

Liczba postów : 130
Data dołączenia : 04/07/2012

PisanieTemat: Shironowe Głupoty   Czw Kwi 16, 2015 6:44 pm

Nudny wstęp
Wszyscy kochamy religie, wdżr, wychowawczą, czy nudny angielski, nieprawdaż? Ja albo siedzę i sobie strzelam maturkę z chemci, albo bazgrolę dwie ławki przed księdzem, który skutecznie omija mnie spojrzeniem. Możecie się u mnie spodziewać głównie smoków. Jak już pojawia się człowiek, to zwykle jest to mężczyzna. Kobiet nie umiem rysować. Wychodzą mi pokracznie i już dawno zaniechałam jakiejkolwiek próby naszkicowania chociaż jednej.
Pozwolę sobie zaprezentować wam część moich prac. Część, bo reszty internet stwierdził, że nie pozwoli mi ściągnąć. Możliwe, że co jakiś czas wrzucę coś nowego, bo dziś też coś skrobałam, ale nie skończyłam.

Przepraszam z góry, za jakość zdjęć (szczególnie 4 rysunku). Taki mam aparat, a fotografem nie jestem, więc nie umiem magii dokonać. Jeśli chodzi o 4 rysunek, jest to najlepsze zdjęcie jakie mam. Pracy już nie posiadam, bo oddałam koleżance, więc lepszego zrobić już nie mogę.

Rysunek 1 *klik* *klik2*
Co to jest? Nie wiem. Praca stosunkowo stara, bo z 2014 gdzieś z początku wakacji. Miał być smok. Potem stwierdziłam, że zrobię człowieka, a na końcu wydumałam pozę, bo chciałam małe wyzwanie. Zrobiłam go gdzieś koło godziny.

Rysunek 2 *klik
To był angielski w styczniu (datę zapisałam xD). Pierwszy raz było smoczydło z rogami zakręconymi. Szyja mi wyszła za długa, ale to dlatego, że nie chciało mi się torsu rysować. Praca z 45 minut lekcyjnych.

Rysunek 3 *klik
Moje "dzieło", które jest portretem koleżanki. Pierwszy i chyba ostatni rysunek tego typu. Zrobiłam go gdzieś w 1 połowie lutego, bo akurat miałam ferie i koleżanka sobie zażyczyła. Rysunku nie mam już, toteż nie mogłam wstawić lepszego zdjęcia. Na telefonie wygląda to dobrze, a na komputerze, niestety, już nie. Koło 2 godzin, bo byłam leniwa i doczepiłam się włosów.

Jeśli nie wypali wam oczu od moich bazgrołków i będziecie mieli ochotę popatrzeć na więcej, to wówczas możliwe, że pojawi się jeszcze parę zdjęć, bo z tego co pamiętam mam jeszcze dwie prace, w tym jedną z dziś.

Co myślicie? ;*
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Shironowe Głupoty
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1