Marvel Universe: The Avengers PBF
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Poszukiwania Pep!

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Pepper Potts

Pepper Potts


Liczba postów : 43
Data dołączenia : 06/08/2012

Poszukiwania Pep! Empty
PisanieTemat: Poszukiwania Pep!   Poszukiwania Pep! Icon_minitime1Czw Lip 09, 2015 5:13 pm

Jako, że jestem nową właścicielką Pep chciałabym jakoś zacząć pisać posty, więc pomyślałam, że znajdę kogoś chętnego na relacje, żeby było łatwiej.

Po pierwsze! Poszukuję wszelkiego rodzaju przyjaciół i znajomych, nie mam specjalnych wymagań, obojętnie czy to stara znajoma na ploteczki, dawny przyjaciel czy też ktoś nowo poznany z pozytywnymi relacjami. Oczywiście może też być jakaś rodzinka.

Po drugie miłego pana, który poszedłby z Pep na jakąś magiczną kolację. Niestety muszę zaznaczyć, że nic poważnego z tego nie będzie, bo dziewczyna jest już zakochana (chociaż na razie nic o tym nie wie D: albo udaje), ale jakieś małe randkowanie, spotkanka zawsze w modzie.

Po trzecie jakiegoś wroga. Płeć obojętna, powód też obojętny. Ktoś komu zalazła za skórę i teraz są na ścieżce wojennej.

Po czwarte porywaczy. Jeśli komuś się nudzi i ma na wynajem swój zły charakter chętnie wypożyczę go dla Pep, żeby dołożyć brudnej roboty naszym super heroes. Może chodzić o okup czy też żeby odegrać się na Stark Industries, wszystko do omówienia.

Po piąte i chyba ostatnie poszukuję ochroniarza... Tak ochroniarza! W końcu nasza chuda blondynka chodzi z gazem pieprzowym w torebce, przydałby się ktoś, kto obroni ją własnym ciałem w potrzebie i przy odpowiedniej zapłacie...


No to tyle :D dziękuję za uwagę. Oczywiście wszystko zostawiam do omówienia, jeśli ktoś miałby jeszcze jakiś inny pomysł jestem otwarta na propozycję.
Powrót do góry Go down
Emma Frost

Emma Frost


Liczba postów : 375
Data dołączenia : 02/12/2012

Poszukiwania Pep! Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania Pep!   Poszukiwania Pep! Icon_minitime1Czw Lip 09, 2015 5:30 pm

Moja postać kieruje firmą, która pod pewnymi względami konkuruje ze Stark Industries, więc siłą rzeczy Emma i Pepper powinny się znać, ale czy to pozytywna czy negatywna relacja - ciężko powiedzieć. Na pewno biznesowa.
Powrót do góry Go down
Pepper Potts

Pepper Potts


Liczba postów : 43
Data dołączenia : 06/08/2012

Poszukiwania Pep! Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania Pep!   Poszukiwania Pep! Icon_minitime1Pią Lip 10, 2015 1:20 pm

Masz rację powinny się znać. To może na razie będzie to taka neutralna, typowo biznesowa relacja, a co dalej będzie między nimi kiedyś rozwiniemy fabularnie, jeśli masz ochotę? W końcu konkurencja może być i dobra i zła :D
Powrót do góry Go down
Maria Hill

Maria Hill


Liczba postów : 29
Data dołączenia : 15/11/2014

Poszukiwania Pep! Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania Pep!   Poszukiwania Pep! Icon_minitime1Wto Lip 14, 2015 8:33 am

Siłą rzeczy znać się znają i raczej pozytywnie/neutralnie. Chyba że o czymś nie wiem. Zawsze możemy poprowadzić relację po swojemu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Poszukiwania Pep! Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania Pep!   Poszukiwania Pep! Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Poszukiwania Pep!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Poszukiwania
» Piekło na ziemi, czyli Ghost Riderowe poszukiwania

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marvel Universe: The Avengers PBF :: Offtopic :: Archiwum :: Nieaktualne ogłoszenia-
Skocz do: