Marvel Universe: The Avengers PBF

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Poszukiwania Pep!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Pepper Potts

Liczba postów : 43
Data dołączenia : 06/08/2012

PisanieTemat: Poszukiwania Pep!   Czw Lip 09, 2015 5:13 pm

Jako, że jestem nową właścicielką Pep chciałabym jakoś zacząć pisać posty, więc pomyślałam, że znajdę kogoś chętnego na relacje, żeby było łatwiej.

Po pierwsze! Poszukuję wszelkiego rodzaju przyjaciół i znajomych, nie mam specjalnych wymagań, obojętnie czy to stara znajoma na ploteczki, dawny przyjaciel czy też ktoś nowo poznany z pozytywnymi relacjami. Oczywiście może też być jakaś rodzinka.

Po drugie miłego pana, który poszedłby z Pep na jakąś magiczną kolację. Niestety muszę zaznaczyć, że nic poważnego z tego nie będzie, bo dziewczyna jest już zakochana (chociaż na razie nic o tym nie wie D: albo udaje), ale jakieś małe randkowanie, spotkanka zawsze w modzie.

Po trzecie jakiegoś wroga. Płeć obojętna, powód też obojętny. Ktoś komu zalazła za skórę i teraz są na ścieżce wojennej.

Po czwarte porywaczy. Jeśli komuś się nudzi i ma na wynajem swój zły charakter chętnie wypożyczę go dla Pep, żeby dołożyć brudnej roboty naszym super heroes. Może chodzić o okup czy też żeby odegrać się na Stark Industries, wszystko do omówienia.

Po piąte i chyba ostatnie poszukuję ochroniarza... Tak ochroniarza! W końcu nasza chuda blondynka chodzi z gazem pieprzowym w torebce, przydałby się ktoś, kto obroni ją własnym ciałem w potrzebie i przy odpowiedniej zapłacie...

No to tyle :D dziękuję za uwagę. Oczywiście wszystko zostawiam do omówienia, jeśli ktoś miałby jeszcze jakiś inny pomysł jestem otwarta na propozycję.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Emma Frost

Liczba postów : 324
Data dołączenia : 02/12/2012

PisanieTemat: Re: Poszukiwania Pep!   Czw Lip 09, 2015 5:30 pm

Moja postać kieruje firmą, która pod pewnymi względami konkuruje ze Stark Industries, więc siłą rzeczy Emma i Pepper powinny się znać, ale czy to pozytywna czy negatywna relacja - ciężko powiedzieć. Na pewno biznesowa.

"The rest of your life is a long time and whether you know it or not it's being shaped right now. You can choose to blame your circumstances on fate or bad luck or bad choices or you can fight back. Things aren't always going to be fair in the real world, that's just the way it is, but for the most part you get what you give. Let me ask you all a question. What's worse: not getting everything you wished for or getting it, but finding out it's not enough? The rest of your life is being shaped right now with the dreams you chase, the choices you make and the person you decide to be. The rest of your life is a long time and the rest of your life starts right now."
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Pepper Potts

Liczba postów : 43
Data dołączenia : 06/08/2012

PisanieTemat: Re: Poszukiwania Pep!   Pią Lip 10, 2015 1:20 pm

Masz rację powinny się znać. To może na razie będzie to taka neutralna, typowo biznesowa relacja, a co dalej będzie między nimi kiedyś rozwiniemy fabularnie, jeśli masz ochotę? W końcu konkurencja może być i dobra i zła :D
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Maria Hill

Liczba postów : 29
Data dołączenia : 15/11/2014

PisanieTemat: Re: Poszukiwania Pep!   Wto Lip 14, 2015 8:33 am

Siłą rzeczy znać się znają i raczej pozytywnie/neutralnie. Chyba że o czymś nie wiem. Zawsze możemy poprowadzić relację po swojemu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Poszukiwania Pep!   

Powrót do góry Go down

Poszukiwania Pep!
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Poszukiwania
» Poszukiwania