Marvel Universe: The Avengers PBF
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Secret Int

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Secret Int

Secret Int


Liczba postów : 17
Data dołączenia : 05/08/2015

Secret Int Empty
PisanieTemat: Secret Int   Secret Int Icon_minitime1Sro Sie 05, 2015 8:43 pm

Imię i nazwisko:Ethan Smith
Pseudonim:Secret Int
Rasa:Człowiek
Miejsce pochodzenia:Chicago
Wiek: 25
Frakcja: Cywile (?)(brakuje mi opcji "Najemnicy")
Wygląd:
Ethan jest wysportowany szczupły i wysoki. Na swoich zielonych oczach nosi soczewki kontaktowe. Posiada średniej długości, brązowe włosy. Zazwyczaj nosi szarą bluzę z kapturem, a pod nią czarny T-shirt z literą 'i' oraz jeansowe spodnie i sportowe półbuty. Przez ramię ma przewieszoną średniej wielkości czarną torbę, w której nosi swój sprzęt (za wyjątkiem telefonu w kieszeni). Strój zmienia jednak często gdy potrzebuje przykrywki.
Charakter:
Secret Int jest tajemniczy i mało szczery. Bardzo rzadko używa prawdziwych danych osobowych. Nie widzi nic złego w manipulacji ludźmi. Można go nazwać kleptomanem informacji, gdyż jest często pozyskuje informacje tylko dla przyjemności, wyzwania oraz dla łatwiejszego dostępu do innych informacji. Jest opanowany, a mimo to cele, będące wcześniej pośrednimi do osiągnięcia celu stają się dla niego głównymi. Jeśli nie zależy od tego przykrywka jest raczej niechlujny. Na pozór lojalny temu, który zapłaci więcej, w rzeczywistości jednak lojalny temu, kto oferuje większe wyzwanie. Często gdy pożądaną przez pracodawcę informację zdobył przy innym zleceniu zasłania się "etyką", która nie istnieje w przypadku Hackerów takich jak on. Jego samoocena jest zawyżona
Umiejętności: Jest niezwykle utalentowany w wyszukiwaniu niezamierzonych możliwości w systemach informatycznych (czyt. łamaniu zabezpieczeń) oraz w manipulowaniu ludźmi.
Moce: -brak-
Broń: -brak-
Ekwipunek: Telefon, zdalnie sterowany, niewielki dron z kamerą i wzmacniaczem sieci, zestaw przejściówek oraz słabszy laptop.
Historia:
Ethan Urodził i wychował się w Chicago. Już od dziecka wzbudzał zaufanie co często wykorzystywał na swoją korzyść. W wieku 12 lat nauczył się programować i od prawie początku był w stanie zauważyć z czego wynikają błędy w programach innych i wykorzystywać to na własną korzyść. W wieku 21 lat założył firmę testującą zabezpieczenia "known bool", kilka lat później przestało mu wystarczać to z czym przychodzili do niego klienci. Sprzedał więc firmę, a sam rozpowszechniając informację o swojej nowej działalności pocztą pantoflową, stał się znany jako "Secret Int". Od tamtej pory jest najemnikiem, który zdobywa informacje jako szpieg przemysłowy lub tester zabezpieczeń, utrzymując się z tego.
.
Mam problem z znalezieniem odpowiedniego obrazka do profilu. Ale postaram się to zrobić jak najszybciej


Ostatnio zmieniony przez Secret Int dnia Sro Sie 05, 2015 8:58 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Secret Int Empty
PisanieTemat: Re: Secret Int   Secret Int Icon_minitime1Sro Sie 05, 2015 8:56 pm

Najemników zwykle przydzielamy do "innych bohaterów", ale czytając kartę mam wrażenie, że rzeczywiście postać bardziej pasuje do ludności cywilnej. W wyglądzie wypadałoby dodać kolor oczu, bo o nim nie wspominasz, a co do avatara - popytaj w razie czego na cb, na pewno ktoś pomoże znaleźć odpowiedni.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Secret Int

Secret Int


Liczba postów : 17
Data dołączenia : 05/08/2015

Secret Int Empty
PisanieTemat: Re: Secret Int   Secret Int Icon_minitime1Sro Sie 05, 2015 9:10 pm

Kolor oczu dodałem, a co do avatara - wrzuciłem najlepsze co znalazłem.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Secret Int Empty
PisanieTemat: Re: Secret Int   Secret Int Icon_minitime1Sro Sie 05, 2015 9:17 pm

Kartę akceptuję, ale naprawdę wypadałoby znaleźć coś, co będzie pokazywało twarz postaci. Nawet jeśli nie wrzucisz tego na avatar, to przynajmniej jako link albo obrazek w podpisie.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Sponsored content





Secret Int Empty
PisanieTemat: Re: Secret Int   Secret Int Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Secret Int
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marvel Universe: The Avengers PBF :: Sprawy organizacyjne :: Karty postaci-
Skocz do: