Marvel Universe: The Avengers PBF
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Ahura Boltagon

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Ahura

Ahura


Liczba postów : 26
Data dołączenia : 17/08/2015

Ahura Boltagon Empty
PisanieTemat: Ahura Boltagon   Ahura Boltagon Icon_minitime1Pon Sie 17, 2015 6:27 pm

Imię i Nazwisko: Ahura Boltagon
Pseudonim: Ahura
Rasa: Inhumans
Miejsce pochodzenia: Attilan
Wiek: Około 16 lat (nigdy dokładnie tej informacji nie podano).
Frakcja: Dobry
Wygląd: Średniej długości czarne włosy. Szare oczy. Najczęściej ubrany w: biały podkoszulek; czarne rękawiczki bez palców; czarne buty; czarną bluzę z lekko podwiniętymi rękawami, kołnierzem i charakterystycznym białym symbolem Black Bolta; czarne spodnie, które dopełniają ten symbol.
Charakter: Bardzo niestabilny psychicznie. Przez pewien czas nienawidził swojej rodziny za to, że pozwolili go zamknąć w Pacifiers, ale po wyjściu te uczucia zniknęły. Obecnie podobnie jak jego ojciec bardzo dba o swoją rodzinę. Jest bardzo mroczny, tajemniczy, cichy, stroni od ludzi (nie licząc jego rodziny, Fantastycznej Czwórki i Future Fundation)(jednym z powodów dlaczego tak jest, jest to, że się boi swojej mocy), nie popiera przemocy (chyba, że przejmie nad nim kontrolę jego choroba psychiczna), niektórzy się go boją, a inni ciągną do niego ze względu na to jaki jest. Choć wydaje się być typem "wszystko mi jedno" (szczególnie można tak pomyśleć patrząc na jego wygląd) to tak nie jest.
Umiejętności: Podstawowa walka wręcz. Sprawny fizycznie.
Moce: Strzelanie energią z oczu, pole siłowe wokół siebie, latanie, telepatia i empatia, kontrolowanie umysłu, potrafi widzieć cudze projekcje astralne, zwiększona inteligencja i pamięć, absorpcja energii (może wchłonąć moce swojego ojca, nie wiadomo czy może tak samo zrobić z innymi postaciami)(usunąłem "Evil Eye", bo wtedy byłby zbyt silny). Długowieczność - do stu pięćdziesięciu lat.
Broń: Brak.
Ekwipunek: Gwizdek do przywoływania Lockjaw'a.
Historia: Ahura jest synem Black Bolta i Medusy. Został poczęty wbrew woli Rady Genetycznej, urodził się na Ziemi wbrew tej samej rady. Podczas narodzin zademonstrował niszczycielską moc krzyku jego ojca, która z czasem zmieniła się w psychiczne "Evil Eye", którego moc mogła spowodować śmierć.Wtedy jego moce były jeszcze stosunkowo uśpione.

Gdy był dzieckiem, został zabrany przez Radę Genetyczną i wysłany na Ziemię, niestety jego statek rozbił się. Ahura został znaleziony przez bezdzietne małżeństwo, które nazwało go "Pope". Dorastał niesamowicie szybko, w tym okresie jego "Evil Eye" zastąpiło soniczne zdolności odziedziczone po ojcu. Po uratowaniu przez Gorgona i Karnaka, lider Rady Genetycznej chciał go użyć do własnych celów. Z pomocą swojej rodziny Ahura mógł pokonać skorumpowanego szefa Rady Genetycznej, który chciał ukraść jego moce.

Ahura był zamknięty przez lata, ponieważ został dotknięty tym samym szaleństwem co jego wuj Maximus. Wraz ze wzrostem mocy rosło jego szaleństwo. Rada Genetyczna uznała go za zagrożenie, dlatego został zabrany do Pacifiers, aby stłumić jego moce, tam też przez bycie w zamknięciu stracił "Evil Eye". Rodzina Ahury nie była w stanie traktować jego choroby psychicznej. Black Bolt zabronił Medusie spotykać ich syna, lecz ona zrobiła to dwa razy w tajemnicy. Za pierwszym razem Ahura skarcił ją za to, że pozwoliła na to. Podczas drugich odwiedzin okazało się, że lata w zamknięciu pozbawiły go gniewu i agresji, lecz pozostawiły go w stanie nadmiernego uspokojenia. Medusa prosiła o zgodę Black Bolta na to by jej siostrzenica Luna, spróbowała uleczyć umysł Ahury, lecz Black Bolt się na to nie zgodził.


Ostatnio zmieniony przez Ahura dnia Pon Sie 17, 2015 8:28 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Ahura Boltagon Empty
PisanieTemat: Re: Ahura Boltagon   Ahura Boltagon Icon_minitime1Pon Sie 17, 2015 6:55 pm

Przede wszystkim - podpisz regulamin.

Co się zaś tyczy karty, to wypadałoby rozpisać charakter, bo go bardzo, bardzo mało. Cztery, pięć razy tyle będzie okej. I nie chodzi mi o wydłużanie zdań, ale również o dodanie konkretnych cech. Dobrze byłoby też przynajmniej mniej więcej określić w jakim może być wieku - podaj to na przykład w przedziale.

Moce... Evil Eye słusznie usunięte, to od razu powiem. Promienie energii z oczu są okej, pole siłowe - również, choć zostawiłbym je najlepiej tylko na fizyczne ataki. Latanie - w porządku. Z empatii i telepatii - według wiki, czyli jedynie czytanie myśli innych istot, a do tego wyczuwanie zbliżających się Inhumans oraz ich intencji. Poza tym telepatia i kontrola umysłowa ze standardowymi ograniczeniami, czyli w zależności od siły woli ofiary oraz paru innych czynników. Widzenie projekcji astralnych - okej. Wchłanianie energii - Black Bolta się zgadzam.

W historii wypadałoby dodać czemu nie ma już mocy Złego Oka.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Ahura

Ahura


Liczba postów : 26
Data dołączenia : 17/08/2015

Ahura Boltagon Empty
PisanieTemat: Re: Ahura Boltagon   Ahura Boltagon Icon_minitime1Pon Sie 17, 2015 7:38 pm

Poprawiłem wszystko i dodałem jedna rzecz do ekwipunku. Mam tylko jeszcze jedno pytanie, czy odbędzie się coś jak Infinity, bo to ogólnie było bardzo ważne wydarzenie w historii Inhumans, a tym bardziej dla mojej postaci? (najlepiej gdyby to by się odbyło jakoś w październiku/listopadzie)
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Ahura Boltagon Empty
PisanieTemat: Re: Ahura Boltagon   Ahura Boltagon Icon_minitime1Pon Sie 17, 2015 8:08 pm

Nie podoba mi się takie rozwiązanie odnośnie Evil Eye. Pamięć można przywrócić, nie jest to niewykonalne, a tego typu zdolność wypadałoby po prostu utracić. Na Twoim miejscu usunąłbym już to o Skrullach i uznał, że jeszcze w zamknięciu został pozbawiony tej mocy - całkowicie.

A co do charakteru - dopisałeś cztery słowa, a mówiłem o pomnożeniu długości tekstu razy cztery... Zastanów się, improwizuj. Podaj na przykład to, że jest cichy, spokojny, pasywny, inteligentny, małomówny, że nie lubi przemocy - bo można się domyślać, że taki się stał po latach z Pacifiers. Tylko to rozpisz na dłuższe zdania i powinno być lepiej.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Sponsored content





Ahura Boltagon Empty
PisanieTemat: Re: Ahura Boltagon   Ahura Boltagon Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Ahura Boltagon
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Ahura
» Maximus Boltagon
» Blackagar Boltagon

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marvel Universe: The Avengers PBF :: Sprawy organizacyjne :: Karty postaci-
Skocz do: