Marvel Universe: The Avengers PBF

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Poszukiwani członkowie rodziny!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Wiccan

Liczba postów : 405
Data dołączenia : 15/06/2013

PisanieTemat: Poszukiwani członkowie rodziny!   Wto Sie 25, 2015 6:44 pm

Zgodnie z tytułem tematu: poszukuję członków mojej bliższej i dalszej rodziny w imieniu swoim oraz tych krewnych, którzy grają już na forum, czyli mojego brata Tommy'ego, wujka Victora, mamy Wandy, taty Visiona, cioci Lorny oraz wujka Pietro.

Ostatnio zwolniło się konto Janet van Dyne / Wasp, czyli dla mnie prababci, a poza tym długoletniej bohaterki, członkini Avengers, utalentowanej businesswoman i projektantki mody. Jak widać to bardzo wszechstronna kobieta, z której obecności ucieszyłaby się nie tylko rodzina, ale i wszyscy Mściciele.

W dalszym ciągu szukamy też Henry'ego Pyma / Ant-Mana, którego należałoby pewnie przerobić na Giant-Mana, gdyż w innym wypadku funkcjonowałby jednocześnie z drugim Ant-Manem, Scottem Langiem. Pradziadek w dalszym ciągu należy do Avengers, więc bardzo przydałby się drużynie, której ostatnio chyba trochę brakuje rąk do pracy.

Ostatnio zmieniony przez Wiccan dnia Pią Lis 04, 2016 6:17 pm, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Scarlet Witch

Liczba postów : 199
Data dołączenia : 05/12/2012

PisanieTemat: Re: Poszukiwani członkowie rodziny!   Sro Sie 26, 2015 1:34 pm

Ojej, podbijam temat!
Chętnie pomogę w zaaklimatyzowaniu się danej postaci - zwłaszcza, że dwaj ostatni panowie są silnie związani z moją Scarlet.

Proszę się nie bać. <3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Wiccan

PisanieTemat: Re: Poszukiwani członkowie rodziny!   Czw Wrz 24, 2015 10:22 pm

Vision się znalazł, dlatego wykreśliłem go z listy poszukiwanych członków rodziny. Najprawdopodobniej będziemy mieć również Quicksilvera, choć nie został jeszcze przejęty, więc to nic pewnego. Wszystko wskazuje na to, że Ultron został porzucony, a być może Scarlet Witch również, więc gdyby ktoś był chętny na te postaci, to proszę o kontakt ze mną. Polaris oczywiście w dalszym ciągu do wzięcia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Wiccan

PisanieTemat: Re: Poszukiwani członkowie rodziny!   Czw Lis 05, 2015 1:32 pm

Podbijam temat. Poszukujemy Scarlet Witch, Polaris, Ant-Mana i Ultrona!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Wiccan

PisanieTemat: Re: Poszukiwani członkowie rodziny!   Sob Maj 21, 2016 4:21 pm

Podbijam temat! Dużo nas, ale w dalszym ciągu nie mamy kompletu rodziny. Szczególnie pilnie poszukujemy Visiona, bo mama do niego tęskni, ale gdyby ktoś przejął Ant-Mana, to też będziemy zachwyceni. Szczególnie Janet.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Wasp

Liczba postów : 142
Data dołączenia : 20/11/2012

PisanieTemat: Re: Poszukiwani członkowie rodziny!   Sob Maj 21, 2016 5:40 pm

Osobiście podbiję temat i potwierdzę, że Ant Man jest kimś, kogo chętnie bym wreszcie ujrzała obecnego!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Wiccan

PisanieTemat: Re: Poszukiwani członkowie rodziny!   Sob Lip 30, 2016 11:51 am

Podbijam poszukiwania!

Ostatnio zwolniło się konto Janet van Dyne / Wasp, czyli dla mnie prababci, a poza tym długoletniej bohaterki, członkini Avengers, utalentowanej businesswoman i projektantki mody. Jak widać to bardzo wszechstronna kobieta, z której obecności ucieszyłaby się nie tylko rodzina, ale i wszyscy Mściciele.

W dalszym ciągu szukamy też Henry'ego Pyma / Ant-Mana, którego należałoby pewnie przerobić na Giant-Mana, gdyż w innym wypadku funkcjonowałby jednocześnie z drugim Ant-Manem, Scottem Langiem. Pradziadek w dalszym ciągu należy do Avengers, więc bardzo przydałby się drużynie, której ostatnio chyba trochę brakuje rąk do pracy.

Osobiście najbardziej ucieszyłbym się z pojawienia się mojego duchowego bliźniaka, czyli Tommy'ego Shepherda / Speeda, który wraz ze mną należy do Young Avengers. Chętnie poznałbym się z nim lepiej, może nawet poprowadził relację w stronę takiej, jaką utrzymują Wanda i Pietro. Poza tym moglibyśmy zorganizować sesję prowadzącą do poznania naszej przeszłości.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Wiccan

PisanieTemat: Re: Poszukiwani członkowie rodziny!   Pią Lis 04, 2016 6:22 pm

Podbijam, bo w dalszym ciągu pilnie poszukujemy Wasp i Ant-Mana / Giant-Mana! Nie obrazimy się również za Ultrona i Magneto, a nawet za Jocastę. Serdecznie zapraszamy i obiecujemy, że chętnym pomożemy wdrożyć się w grę tymi postaciami.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Poszukiwani członkowie rodziny!   

Powrót do góry Go down

Poszukiwani członkowie rodziny!
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Ród Rogińskich
» Brat bliźniak, BFF, wróg, kuzynka, były chłopak i była dziewczyna pilnie poszukiwani
» Poszukiwani
» Dorzecze
» Rodziny Fabularne