Marvel Universe: The Avengers PBF

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

X-Factor

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Rictor

Liczba postów : 91
Data dołączenia : 30/12/2015

PisanieTemat: X-Factor    Wto Sty 05, 2016 8:17 pm

Agencja detektywistyczna X-Factor Investigations zatrudni osoby chętne do przyłączenia się do śledztw wykraczających poza kompetencje zwykłych ludzi. Przyjmiemy byłych i obecnych bohaterów, agentów oraz każdego, kto będzie w stanie sprostać wyzwaniu. Poszukujemy zarówno postaci, które kanonicznie należały do X-Factor, jak i wszystkich innych zainteresowanych. Dla ułatwienia podaję te pierwsze:

Darwin - Armando Munoz
Mutant, którego ciało adaptuje się do sytuacji w taki sposób, aby uchronić go przed zagrożeniem - na przykład wytwarzając skrzela, aby nie utonął. Jest zakochany w Monet, posiada też bliską relację z Charlesem Xavierem. W połowie Latynos, w połowie Afroamerykanin. Dorastał bez ojca, który opuścił jego matkę, za co ta obwiniała mutację syna, objawiającą się początkowo w formie deformacji ciała. Armando był skłonny zrobić wszystko, aby zdobyć jej miłość, lecz nigdy mu się to nie udało, nawet po uratowaniu jej życia podczas pożaru.

Havok - Alex Summers
Posiada już tutaj kartę postaci, jednakże w tej chwili należy do X-Men, więc musielibyśmy go zwerbować fabularnie.

Longshot
Powstał w Mojoverse na bazie DNA Shatterstara - czyli własnego syna, który został odesłany przez Mephisto w przeszłość. Jego twórca, Arize, zakodował w nim silne pragnienie bycia wolnym oraz obdarzył go szeregiem wyjątkowych zdolności. Zaliczają się do nich: nadludzka szybkość, wytrzymałość, zwinność, refleks oraz atrakcyjność, psychometria, możliwość odczytywania świeżych wspomnień innych istot przez kontakt fizyczny, a także wpływanie na rachunek prawdopodobieństwa w celu zapewniania sobie szczęścia. Longshot stanął na czele rebelii w Mojoverse i stał się jej bohaterem, lecz został złapany przez Spineless Ones. Udało mu się uciec na Ziemię, lecz nie był to koniec jego kłopotów z Mojo.  

M - Monet St. Croix
Monet pochodzi z bardzo bogatej i ekscentrycznej rodziny, a ze strony matki jest wręcz potomkinią władców Algierii. Urodziła się w Sarajewie jako drugie, lecz ulubione dziecko swojego ojca. Jest Muzułmanką. Przyznała się do tego, że myśli samobójcze miewa na porządku dziennym - przez to, co zrobił jej brat, który swego czasu magicznie przemienił ją w potwora o imieniu Penance. Jest gwałtowna, arogancka, wywyższa się i woli polegać tylko na sobie - czym maskuje swoje lęki i brak pewności siebie. Na jej moce składają się nadludzka siła, wytrzymałość, szybkość i refleks, wyostrzone zmysły, zdolność lotu, czynnik regeneracyjny oraz prosta telepatia.

Siryn - Theresa Cassidy
Córka Seana Cassidy'ego, czyli Banshee z X-Men, odziedziczyła po nim gen X oraz zdolności pozwalające jej na różne formy manipulacji własnym głosem, od sonicznego krzyku po modulowanie emitowanymi dźwiękami w taki sposób, by inni ludzie nie mogli się jej oprzeć. Niepijąca już alkoholiczka. Pochodzi z Irlandii, a jako niemowlę przeżyła bombardowanie, w którym zginęła jej matka. Potem wychowywana była w tajemnicy przez kuzyna swojego ojca - liczącego na to, że dziewczyna będzie posiadała nadludzkie moce, które uda mu się w przyszłości wykorzystać.

Strong Guy - Guido Carosella
Na skutek swojej mutacji Guido potrafi wchłaniać energię kinetyczną, dzięki której zwiększa swoją siłę fizyczną, jednakże musi użyć jej w ciągu dziewięćdziesięciu sekund, aby uniknąć dalszej deformacji ciała. Już ta aktualna sprawia mu stały ból, który jednak dobrze ukrywa, starając się odwracać od niego uwagę poprzez granie roli drużynowego komika. Pochodzi z Rhineback, ma włoskie korzenie. Jego rodzice zginęli, gdy był dzieckiem, a wychowywali go wujek i ciocia, kochający go bezgranicznie i wspierający go w każdej sytuacji, nawet po pojawieniu się jego mutacji.

Obecny skład agencji:
Gaveedra Seven - Shatterstar (do przejęcia)
James Madrox - Multiple Man (do przejęcia)
Julio Richter - Rictor
Kera Crane - Eagle
Lorna Dane - Polaris
Pietro Maximoff - Quicksilver
Rahne Sinclair - Wolfsbane

Ostatnio zmieniony przez Rictor dnia Pią Sie 11, 2017 5:16 pm, w całości zmieniany 6 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rictor

PisanieTemat: Re: X-Factor    Wto Lut 16, 2016 12:38 am

Widzę, że pojawiło się całkiem sporo nowych graczy, więc podbijam temat. Zachęcam do zgłaszania się do naszej agencji - zarówno OC, jak i kanony, ze szczególnym uwzględnieniem tych, które wymieniłem powyżej. Jeśli dobrze pójdzie, to niedługo dostaniemy grupę i kolorek.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rictor

PisanieTemat: Re: X-Factor    Sob Mar 26, 2016 1:50 pm

Podbijam z informacją, że jesteśmy w trakcie werbowania Polaris, a i Quicksilver zgłosił chęć dołączenia do drużyny, więc powoli sobie rośniemy. Gdyby ktoś zdecydował się już teraz, to Star i ja przebywamy w Central Parku i moglibyśmy tam kogoś zgarnąć.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Toxin

Liczba postów : 71
Data dołączenia : 26/07/2012

PisanieTemat: Re: X-Factor    Pon Maj 23, 2016 12:58 pm

To może ja? W sumie i tak jestem detektywem to mogę być Paranienormalny.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rictor

PisanieTemat: Re: X-Factor    Pon Maj 23, 2016 1:56 pm

Zapraszamy. Pisz póki co swoją sesję z Amorą i Strange'em, a ja postaram się jak najszybciej zorganizować kogoś, z kim mógłbyś się spotkać i zwerbować. Może to być Longshot, ale popytam jeszcze Lornę i dam Ci znać. A najlepiej byłoby chyba wtedy, gdybyście się w trójkę zebrali...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rictor

PisanieTemat: Re: X-Factor    Pią Cze 17, 2016 11:49 am

Znowu mamy aktywnego Madroxa, Polaris oficjalnie zmieniła już kolorek na nasz, a poza tym czekamy na następną sesję z Quicksilverem, żeby dokończyć jego werbowanie, o ile tylko przeżyje spotkanie z siostrą... Na co liczymy. W dalszym ciągu zapraszamy do rejestrowania się jako członkowie kanoniczni, do przejmowania tych, którzy mają już konta lub do dołączania do nas jako OC albo kanony, które w komiksach nie były częścią grupy, lecz do niej pasują.

Przydałby się znak życia ze strony Longshota, o ile dalej jest chętny na tę postać.

Toxin - daj znać, gdy będziesz fabularnie wolny.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Emma Frost

Liczba postów : 302
Data dołączenia : 02/12/2012

PisanieTemat: Re: X-Factor    Czw Mar 02, 2017 12:10 am

Mało kto z X-Men odpowiedział na mój komunikat, więc zwiększam jego zasięg. Proszę przebywających teraz poza tematami członków grupy o odebranie wiadomości telepatycznej o następującej treści:

"Rogue, Marvel Girl, Wolverine i Cyclops przebywają gdzieś w przestrzeni kosmicznej, daleko od Ziemi. Zaprzyjaźnili się z naszymi znajomymi kosmitami i wplątali się w coś poważnego. Nie wiem czy będziemy w stanie stąd im pomóc. Widziałam wspomnienia Wolverine'a, z których wynika, że jakiś pradawny kryształ przemienił się w potężną czarną dziurę, która pochłonie całość istnienia... W tym w końcu nas. Jeżeli nie uda im się nic z tym zrobić, ta odpowiedzialność spadnie na nas. Kupili nam trochę czasu, więc działajmy. Propozycje?"

"The rest of your life is a long time and whether you know it or not it's being shaped right now. You can choose to blame your circumstances on fate or bad luck or bad choices or you can fight back. Things aren't always going to be fair in the real world, that's just the way it is, but for the most part you get what you give. Let me ask you all a question. What's worse: not getting everything you wished for or getting it, but finding out it's not enough? The rest of your life is being shaped right now with the dreams you chase, the choices you make and the person you decide to be. The rest of your life is a long time and the rest of your life starts right now."
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Wolfsbane

Liczba postów : 88
Data dołączenia : 09/04/2013

PisanieTemat: Re: X-Factor    Sro Mar 15, 2017 9:36 pm

Wybacz, Emmo, jakoś wcześniej nie pomyślałam, że moja reakcja na przekaz mogła utonąć w dłuższym poście i nie wkleiłam jej do oddzielnego wątku.
odp.:

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Emma Frost

Liczba postów : 302
Data dołączenia : 02/12/2012

PisanieTemat: Re: X-Factor    Czw Mar 16, 2017 2:59 pm

To nic, nie umknął mi ten fragment, tylko odpowiadanie na niego jeszcze bardziej zaburzyłoby chronologię wydarzeń, stąd brak reakcji z mojej strony.

"The rest of your life is a long time and whether you know it or not it's being shaped right now. You can choose to blame your circumstances on fate or bad luck or bad choices or you can fight back. Things aren't always going to be fair in the real world, that's just the way it is, but for the most part you get what you give. Let me ask you all a question. What's worse: not getting everything you wished for or getting it, but finding out it's not enough? The rest of your life is being shaped right now with the dreams you chase, the choices you make and the person you decide to be. The rest of your life is a long time and the rest of your life starts right now."
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rictor

PisanieTemat: Re: X-Factor    Wto Lip 25, 2017 3:21 pm

Shatterstar został niedawno oddany, więc jest do przejęcia. W sprawie dołączania do grupy lub adoptowania przedstawionych powyżej kanonów najlepiej zgłaszać się teraz do Rahne albo do mnie, chętnie ze wszystkim pomożemy i doradzimy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rictor

PisanieTemat: Re: X-Factor    Pią Sie 11, 2017 5:27 pm

Podbijam. W najbliższym czasie ma do nas dołączyć Kera, więc już wpisałem ją na listę w pierwszym poście tematu. Wraz z Rahne jesteśmy teraz na samym początku misji u Fenrisa i Kera również ma wziąć w niej udział. Gdyby ktoś jeszcze chciał wykorzystać tę akcję, żeby się z nami związać, to trzeba jak najszybciej się zdecydować i dać nam znać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: X-Factor    

Powrót do góry Go down

X-Factor
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1