Marvel Universe: The Avengers PBF
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Nabór do i dyskusje o Masters of Evil!

Go down 
+5
Sabretooth
Sin
Liam de Avis
Smuga
Victor von Doom
9 posters
AutorWiadomość
Victor von Doom

Victor von Doom


Liczba postów : 324
Data dołączenia : 13/09/2013

Nabór do i dyskusje o Masters of Evil! Empty
PisanieTemat: Nabór do i dyskusje o Masters of Evil!   Nabór do i dyskusje o Masters of Evil! Icon_minitime1Nie Maj 22, 2016 8:11 pm

Jako iż ostatnimi czasy narobiło się potencjalnych sojuszników do wybitnej persony jaką jest Doktor Victor von Doom postanowiłem stworzyć organizację. Każdy kto chce nawiązać współpracę w przejęciu władzy nad światem, albo zarobić na tym (zwrot do najemników itp.) Niech pisze pod tym postem i omówimy wszystkie szczegóły. Niemal każda pomoc i pomysł jest mile widziany szczególnie na jakąś oryginalną nazwę dla naszej organizacji wprowadzającej Nowych Porządek Rzeczy.

EDIT: Postanowiliśmy ustanowić nazwę i dodać cel kanoniczny. Nie będzie to już Porządek, lub coś w tym stylu tylko Masters of Evil. Główne cele to podbić świat tak jak wcześniej i pokonać super gierojów. Mimo iż to grupa kanoniczna to myślę, że nie będzie problemu dodać do nich OC. Jeszcze będziemy dyskutować na ten temat i zachęcam odpisywać w postach poniżej. Będziemy mieli najprawdopodobniej jakieś przywództwo kilku osobowe. Reszta będzie podzielona ze względu na swoje umiejętności: intrygi, bojowe itp. Szczegóły dopracujemy na pierwszym spotkaniu.


Ostatnio zmieniony przez Victor von Doom dnia Wto Maj 24, 2016 8:15 pm, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry Go down
Smuga

Smuga


Liczba postów : 50
Data dołączenia : 27/04/2016

Nabór do i dyskusje o Masters of Evil! Empty
PisanieTemat: Re: Nabór do i dyskusje o Masters of Evil!   Nabór do i dyskusje o Masters of Evil! Icon_minitime1Nie Maj 22, 2016 8:26 pm

No to ewentualnie ja na Żniwiarzu. Ale najpierw muszę go na fabułę gdzieś wprowadzić. A jak chodzi o nazwę: Doomowe Przedszkole? xd A tak na serio to może właśnie Nowy Porządek Rzeczy? :P
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nabór do i dyskusje o Masters of Evil! Empty
PisanieTemat: Re: Nabór do i dyskusje o Masters of Evil!   Nabór do i dyskusje o Masters of Evil! Icon_minitime1Nie Maj 22, 2016 9:35 pm

Hehe, Doomowe przedszkole xd

No ja z Tobą pisałam na PM, także no ;p
Powrót do góry Go down
Liam de Avis

Liam de Avis


Liczba postów : 13
Data dołączenia : 14/05/2016

Nabór do i dyskusje o Masters of Evil! Empty
PisanieTemat: Re: Nabór do i dyskusje o Masters of Evil!   Nabór do i dyskusje o Masters of Evil! Icon_minitime1Pon Maj 23, 2016 5:31 pm

Jestem za.
Powrót do góry Go down
Sin

Sin


Liczba postów : 130
Data dołączenia : 02/03/2015

Nabór do i dyskusje o Masters of Evil! Empty
PisanieTemat: Re: Nabór do i dyskusje o Masters of Evil!   Nabór do i dyskusje o Masters of Evil! Icon_minitime1Pon Maj 23, 2016 6:05 pm

Czy ja tam widzę "Rzeszy"? Do Rzeszy to ja zawsze! Och wait... :I Taki uj. No ale zawsze chętnie poszpieguję dla tatusia i wykradnę coś fajnego z laboratorium dla Mii na pamiątkę się przyłączę. Władza nad światem jest tym co Sinthea lubi najbardziej!
Powrót do góry Go down
Sabretooth

Sabretooth


Liczba postów : 106
Data dołączenia : 11/02/2013

Nabór do i dyskusje o Masters of Evil! Empty
PisanieTemat: Re: Nabór do i dyskusje o Masters of Evil!   Nabór do i dyskusje o Masters of Evil! Icon_minitime1Pon Maj 23, 2016 7:13 pm

Dołączam jako najemnik.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nabór do i dyskusje o Masters of Evil! Empty
PisanieTemat: Re: Nabór do i dyskusje o Masters of Evil!   Nabór do i dyskusje o Masters of Evil! Icon_minitime1Pon Maj 23, 2016 7:15 pm

Dodatkowo jeszcze tu piszę. Osobiście władzę Gigant ma w głębokim poważaniu, póki ta mu nie grozi :> A wizja możliwie spokojnego i godnego życia jak najbardziej go interesuje.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nabór do i dyskusje o Masters of Evil! Empty
PisanieTemat: Re: Nabór do i dyskusje o Masters of Evil!   Nabór do i dyskusje o Masters of Evil! Icon_minitime1Pon Maj 23, 2016 7:23 pm

Master of Evil, serio... xP Oklepanie brzmi xd coś jak... Kupa Keep z South parka xd
Powrót do góry Go down
Victor von Doom

Victor von Doom


Liczba postów : 324
Data dołączenia : 13/09/2013

Nabór do i dyskusje o Masters of Evil! Empty
PisanieTemat: Re: Nabór do i dyskusje o Masters of Evil!   Nabór do i dyskusje o Masters of Evil! Icon_minitime1Pon Maj 23, 2016 7:28 pm

Tak było kanonicznie. Są gusta i guściki. Ja tam lubię większość nazw Marvela.
Powrót do góry Go down
Amora

Amora


Liczba postów : 109
Data dołączenia : 16/07/2013

Nabór do i dyskusje o Masters of Evil! Empty
PisanieTemat: Re: Nabór do i dyskusje o Masters of Evil!   Nabór do i dyskusje o Masters of Evil! Icon_minitime1Pon Maj 23, 2016 7:49 pm

MasterS (liczba mnoga) Bo przecież nie będziesz w tej organizacji sam Kochasiu :D

Dla mnie spoko szczególnie po fakcie poznania Avengersów (to już niedługo).
Zgłaszam się jako wasza Królowa.
Powrót do góry Go down
Baron Zemo

Baron Zemo


Liczba postów : 7
Data dołączenia : 24/05/2016

Nabór do i dyskusje o Masters of Evil! Empty
PisanieTemat: Re: Nabór do i dyskusje o Masters of Evil!   Nabór do i dyskusje o Masters of Evil! Icon_minitime1Wto Maj 24, 2016 7:05 pm

Doom już wie, ale napiszę dla ogółu - z chęcią wstąpię w szeregi organizacji.

KP pojawi się najprawdopodobniej w piątek, więc się nie martwcie.
Powrót do góry Go down
Taskmaster

Taskmaster


Liczba postów : 162
Data dołączenia : 21/10/2012

Nabór do i dyskusje o Masters of Evil! Empty
PisanieTemat: Re: Nabór do i dyskusje o Masters of Evil!   Nabór do i dyskusje o Masters of Evil! Icon_minitime1Wto Maj 24, 2016 7:20 pm

Mogę dołączyć, jak tylko się pozbieram i zacznę szukać roboty. Rzecz jasna, nie za darmo!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nabór do i dyskusje o Masters of Evil! Empty
PisanieTemat: Re: Nabór do i dyskusje o Masters of Evil!   Nabór do i dyskusje o Masters of Evil! Icon_minitime1Wto Maj 24, 2016 9:16 pm

Ten teges, podobno mam być w Organizacji chociaż żaden ze mnie Master (ani nawet nie Mistress), a już tym bardziej "of Evil", no ale Doom ma tam swoje metody przekonywania i twierdzi że mnie przekona xD Gricia Gricią, ale Mundek to już by się pewnie chętnie w podbijanie świata pobawił :D
Powrót do góry Go down
Victor von Doom

Victor von Doom


Liczba postów : 324
Data dołączenia : 13/09/2013

Nabór do i dyskusje o Masters of Evil! Empty
PisanieTemat: Re: Nabór do i dyskusje o Masters of Evil!   Nabór do i dyskusje o Masters of Evil! Icon_minitime1Sob Maj 28, 2016 5:50 pm

Wszyscy chętni do dołączenia niech przyjdą do ambasady Latverii. (tu link https://theavengers.forumpolish.com/t1742-ambasada-latverii#20558 ). Kilku z ochotników wyślemy na misję Zagubieni do Latverii. (link do misji https://theavengers.forumpolish.com/t1756-zaginieni )
Powrót do góry Go down
Dan Stahl

Dan Stahl


Liczba postów : 9
Data dołączenia : 28/05/2016

Nabór do i dyskusje o Masters of Evil! Empty
PisanieTemat: Re: Nabór do i dyskusje o Masters of Evil!   Nabór do i dyskusje o Masters of Evil! Icon_minitime1Nie Maj 29, 2016 5:54 pm

Ja i moja mafia oferujemy swoje usługi jako najemnicy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nabór do i dyskusje o Masters of Evil! Empty
PisanieTemat: Re: Nabór do i dyskusje o Masters of Evil!   Nabór do i dyskusje o Masters of Evil! Icon_minitime1Czw Cze 02, 2016 1:38 pm

Zgadzam się na współpracę.
Powrót do góry Go down
Victor von Doom

Victor von Doom


Liczba postów : 324
Data dołączenia : 13/09/2013

Nabór do i dyskusje o Masters of Evil! Empty
PisanieTemat: Re: Nabór do i dyskusje o Masters of Evil!   Nabór do i dyskusje o Masters of Evil! Icon_minitime1Czw Cze 02, 2016 3:51 pm

Nie widzę sensu twojej postaci w mojej organizacji. Nie pasuje ona. Nie wspominając o tym, że jeszcze akcepta nie masz.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nabór do i dyskusje o Masters of Evil! Empty
PisanieTemat: Re: Nabór do i dyskusje o Masters of Evil!   Nabór do i dyskusje o Masters of Evil! Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Nabór do i dyskusje o Masters of Evil!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Alicia Reiss Masters
» Nabór na MG
» SNAKEHOUND [NABÓR]
» HYDRA [nabór]
» Nabór do Hellfire Club

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marvel Universe: The Avengers PBF :: Offtopic :: Archiwum :: Nieaktualne ogłoszenia-
Skocz do: