Marvel Universe: The Avengers PBF
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Szukam opiekuna

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Gość
Gość




Szukam opiekuna Empty
PisanieTemat: Szukam opiekuna   Szukam opiekuna Icon_minitime1Czw Maj 26, 2016 11:35 am

Pisałam już w szukaniu do pisania, ale zakładam temat, żeby ogłoszenie nie zniknęło tam w postach ;p

No więc szukam kogoś, kto mi Emily przygarnie. W tej chwili moja postać jest programem sztucznej inteligencji uciekającym po sieci przed programami ścigającymi i szuka azylu na czyimś komputerze. Przy okazji ten 'ktoś' miałby jej potem zbudować ciało, oczywiście z pomocą mojej postaci.

Wymagania? Przede wszystkim ktoś z komputerem lub jakimś innym urządzeniem na tyle potężnym, żeby Emily się tam zmieściła i mogła funkcjonować. Nie musi to być nie wiadomo co, ale musi być połączone z internetem. Dobrze by było, żeby ten ktoś umiał się posługiwać podstawowymi narzędziami, jak śrubokręt czy lutownica. Odpadają też czarne charaktery.

Zgłaszajcie się w temacie lub na PM :)
Powrót do góry Go down
Thaddeus Ross

Thaddeus Ross


Liczba postów : 186
Data dołączenia : 30/07/2013

Szukam opiekuna Empty
PisanieTemat: Re: Szukam opiekuna   Szukam opiekuna Icon_minitime1Czw Maj 26, 2016 1:20 pm

Ja mogę być chętny i moje TB
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Szukam opiekuna Empty
PisanieTemat: Re: Szukam opiekuna   Szukam opiekuna Icon_minitime1Sob Maj 28, 2016 11:15 am

Z Tobą Ross już o tym pisałam, i wiesz, dlaczego mimo wszystko szukam dalej ;p Grupa randomowych naukowców budująca mi ciało niezbyt mi odpowiada ;p Ale jak się nikt nie zgłosi, to chyba nie będę miała wyjścia xp
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Szukam opiekuna Empty
PisanieTemat: Re: Szukam opiekuna   Szukam opiekuna Icon_minitime1Nie Maj 29, 2016 4:42 pm

Teoretycznie może moja druga postać(William). Nie szczególnie ma ona co wspólnego z, no wiesz, robotyką ale raczej to bogaty człowiek więc jak najbardziej miałby sprzęt do utrzymania Emily. Podobnie ze środkami.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Szukam opiekuna Empty
PisanieTemat: Re: Szukam opiekuna   Szukam opiekuna Icon_minitime1Nie Maj 29, 2016 8:25 pm

Hm, możemy spróbować coś popisać i zobaczyć, jak to się potoczy :) Niby byłam umówiona z Ygritte, ale jej KP ciągle wisi niezaakceptowane, a ona sama się nawet nie loguje, także...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Szukam opiekuna Empty
PisanieTemat: Re: Szukam opiekuna   Szukam opiekuna Icon_minitime1Sro Cze 01, 2016 4:18 pm

Podbijam ;p
Powrót do góry Go down
Eugene Mercer

Eugene Mercer


Liczba postów : 86
Data dołączenia : 27/04/2016

Szukam opiekuna Empty
PisanieTemat: Re: Szukam opiekuna   Szukam opiekuna Icon_minitime1Sro Cze 01, 2016 5:26 pm

Proponuję Sly'a. Ma już sztuczną rękę, to jego brat wspomoże go w budowie czyjegoś ciała. Nadaje się? Przy czym haczyk byłby taki, że Sly ma misję aktualnie, więc prędko to nie nastąpi.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Szukam opiekuna Empty
PisanieTemat: Re: Szukam opiekuna   Szukam opiekuna Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Szukam opiekuna
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marvel Universe: The Avengers PBF :: Offtopic :: Archiwum :: Nieaktualne ogłoszenia-
Skocz do: