Marvel Universe: The Avengers PBF

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Washington Square Park

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorWiadomość
Loki
Administrator

Liczba postów : 3402
Data dołączenia : 23/05/2012

PisanieTemat: Washington Square Park   Wto Lip 24, 2012 2:45 pm

First topic message reminder :

Park miejski znajdujący się na Manhattanie. W związku z sąsiedztwem z New York University i położeniem w Greenwich Village, jego okolice są zamieszkiwane przez intelektualistów i artystów. Park jest znany z wbudowanych szachownic zachęcających do publicznego grania w szachy na świeżym powietrzu. W obecnej postaci otwarty został w 1871 r. i jest czynny przez cały rok. Zajmuje powierzchnię 39,000 m².

No. Mischief is a small thing, a toy I've well used and discarded.
This isn't mischief. This is mayhem. Just watch.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://theavengers.forumpolish.com

AutorWiadomość
Spectrum

Liczba postów : 12
Data dołączenia : 16/06/2016

PisanieTemat: Re: Washington Square Park   Nie Paź 16, 2016 11:10 am

- Miałam wrażenie, jakby coś przeleciało nad miastem. Musiało mi się coś przywidzieć.
Będzie musiała popytać swoich znajomych z „branży”, czy i oni dostrzegli coś niezwykłego, i czy nie wiedzą co to mogło być. Może ich sensory i satelity coś wykryły. O ile to rzeczywiście nie było tylko przywidzenie, jakaś oznaka zmęczenia lub odbijające się od czego promienie słoneczne. Miała ochotę wzlecieć w powietrze, może raz jeszcze udałoby jej się dostrzec tajemniczą smugę i dowiedzieć się z czym ma do czynienia. Nie mogła jednak tak nagle stąd odejść. Obok siedziała nieopierzona agentka SHIELD, poza tym rozmawiała z młodą studentką, a dookoła było mnóstwo cywili. Ktoś mógłby ją dostrzec, a tego w tym momencie nie chciała. A z drugiej strony i tak straciła tu zbyt wiele czasu. Obserwacja okazała się bezowocna, TARCZA dowiedziała się o jej śledztwie i jak na razie nic z tego faktu nie wynikło. Przewróciła swoja figurkę przedstawiającą króla i przymierzała się do odejścia.
- Na mnie już pora. – rzekła w kierunku obu młodych dam. – Mogę wam w czymś jeszcze pomóc? – nie zaszkodzi spytać, może któraś ma jeszcze jakieś pytania, prośby lub, w przypadku agentki, odpowiedź.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Melyonem Morningstar

Liczba postów : 44
Data dołączenia : 14/02/2016

PisanieTemat: Re: Washington Square Park   Nie Sty 08, 2017 6:32 pm

Mel jeszcze raz przeniosła wzrok z kobiety na niebo by spróbować coś na nim dostrzec. W końcu westchnęła jakby lekko zrezygnowana po czym zwróciła ponownie wzrok na kobietę z którą właśnie prowadziła rozmowę.
- Nie będę zajmować pani czasu, już i tak mam wszystko co chciałam
Powiedziała kręcąc głową i lekko unosząc szkicownik. Jej przyjaciel stanął tuż obok i poczuła jak opiera się o jej ramię. Przygryzła wargę i już zrobiła pierwszy krok aby odwrócić się i odejść, pozostała jednak na swoim miejscu aby zobaczyć w którą stronę odejdzie jej przelotna rozmówczyni. Przez chwilę miała ochotę ruszyć za nią, z drugiej strony miała wrażenie że byłoby lepiej gdyby odpuściła sobie wtykanie nosa w nie swoje sprawy.
Oj weź, i tak nie mamy niczego ciekawszego do roboty...
Gdyby dostawała dolara za każdym razem gdy towarzyszące jej od lat widmo wygłaszało, zawsze tonem okrutnie znudzonego i szukającego ekscytacji człowieka, to konkretne zdanie to miałaby uzbieraną już wcale nie małą sumkę. Stała więc tak tam jeszcze chwilę, nie do końca zdecydowana w którą stronę pójść dalej.
- Nope, nie dzisiaj, nie ma szans
Stwierdziła w końcu, przelotnie spoglądając w jego stronę. Nie czekając na jego reakcję odwróciła się na pięcie i poszła w stronę jednego z wyjść z parku.
- I tak wypadałoby jeszcze poszukać informacji, zanim zupełnie zapomnę.
Stwierdziła po czym nie przerywając podjętego marszu, najpierw wrzuciła do torebki notatnik a potem zaczęła w niej grzebać w poszukiwaniu mp4 i słuchawek.
Skoro tak twierdzisz... ja tam wciąż uważam że ciekawiej by było pójść za tamtą kobietą
- Nie wątpię... aha tu jest...
Wyłowiła z torebki poszukiwane przedmioty a następnie wsadziła słuchawki do uszu i włączyła muzykę.

[zt.]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Washington Square Park   

Powrót do góry Go down

Washington Square Park
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 6 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Trafalgar Square