Marvel Universe: The Avengers PBF

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Fort Tryon Park

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutorWiadomość
Loki
Administrator

Liczba postów : 3045
Data dołączenia : 23/05/2012

PisanieTemat: Fort Tryon Park   Wto Lip 24, 2012 3:17 pm

First topic message reminder :

Park publiczny w Washington Heights na Manhattanie, mogący poszczycić się wspaniałym widokiem na rzekę Hudson. Poświęcony został tematyce średniowiecza; znajduje się tutaj The Cloisters, oddział Metropolitan Museum of Art. Więcej na temat muzeum TUTAJ.

No. Mischief is a small thing, a toy I've well used and discarded.
This isn't mischief. This is mayhem. Just watch.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://theavengers.forumpolish.com

AutorWiadomość
Black Widow

Liczba postów : 166
Data dołączenia : 25/05/2012

PisanieTemat: Re: Fort Tryon Park   Pon Maj 30, 2016 12:12 pm

Gdy T’Challia przyuważył Agentkę ta jakoś tak na swój sposób się uśmiechnęła i sama położyła dłonie na swoich biodrach.
- No zapewne się nikogo byś , tu innego nie spodziewał.-
Oznajmiła z lekką żartobliwością w głosie, choć też to nie leży w jej zwyczaju na tyle, by być takową, ale skoro już się tak zdarzyło... Znów skierowała, wzrok na radiowóz, gdzie była złodziejka, o białych długich włosach.
- A, wiadomo co chciała ukraść z muzeum?-
Skoro Pantera była od początku na miejscu, to zapewne wie co takiego przykuło uwagę Black Cat.
- Skoro już ją policja zabrała, to może teraz wrócimy do wieży i mi tam wszystko opowiesz? Skoro mi taka akcja przeszła koło nosa?-
Bo już nic, tu po nich skoro policja już ma złodziejkę, to takie stanie nic im teraz nie da. Więc rudowłosa sama ruszyła z miejsca by nie stać jak kołek impreza się zakończyła i teraz trzeba sobie iść.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Black Panther

Liczba postów : 45
Data dołączenia : 21/10/2012

PisanieTemat: Re: Fort Tryon Park   Sro Cze 01, 2016 7:31 pm

Wszelkie wątpliwości, jakie były postawione przed Panterą rozwiały się, gdy ich konwersacja nabierała tempa. Jak mógł już zauważyć, Agentka Tarczy nie pojawiła się tutaj bez celu.. ewentualnie zawitała tutaj przypadkiem, jednak jak wiadomo - w przypadku SHIELD takie przypadki po prostu nie istniały. Zawsze musieli mieć cel w swoim działaniu.
- Niestety, tego nie udało mi się ustalić. Kiedy już tutaj przybyłem, między nami nawiązała się walka. Odciągałem ją od wyjścia z muzeum tak długo, dopóki nie przyjechała policja. - odpowiedział dość ogólnikowo na jej pytanie, nie mogąc zbytnio się skupić przez bodźce dostarczane z zewnątrz - czy to światła, czy to różne dźwięki, na przykład pochodzące od samochodów bądź ust policjantów. - Gwoli jasności, nie jestem tutaj od samego początku włamania. Też spóźniłem się na tę.. imprezę. A szkoda, bo może dowiedziałbym się więcej o zamiarach Black Cat co do jej celu bądź błyskotki.
Na słowa o Wieży uniósł lekko brew pod maską, przekrzywiając przy tym lekko głowę do lewego barku w znaku zapytania. O jaką Wieżę mogło jej chodzić? Jednak.. coś świtało wewnątrz jego umysłu. Avengers Tower? Bardzo możliwe, ale tak właściwie to po co Pantera miałby się tam znaleźć?
- W porządku.. chodźmy. Tylko prowadź, ponieważ nie jestem zbytnio pewny o którym miejscu dokładnie mówisz, Wdowo.  
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Black Widow

Liczba postów : 166
Data dołączenia : 25/05/2012

PisanieTemat: Re: Fort Tryon Park   Pon Cze 06, 2016 4:14 pm

Pantera była teraz świadkiem, że Agentka Tarczy znalazła się, tu przypadkowo. Nie dostała nawet wezwania do akcji, co zresztą też dla niej było dziwne, skoro chodziło o złodziei.
A może jednak SHIELD postanowiło nie wątpić w policjantów? Cóż sama będzie musiała się tego dowiedzieć skoro i Pantera nie był, tu od samego początku... Westchnęła tylko na jego słowa.
- Rozumiem.-
Popatrzyła na tłum pojazdów i na te niebieskie migające światełka oraz na hałas, który powstał przez tę akcję. Wiedziała doskonale, że Pazera może się tu źle czuć, wiec ruszyła w stronę Avengers Tower. I w sumie w samą porę ruszyli, gdyż zjechali się dziennikarze oraz paparazzi.
- Miała wspólników?-
Skierowała wzrok na niego.
- Tak dokładniej idziemy do Avengers Tower tam zapewne będziemy mieli ciszę i spokój, więc lepiej tam będzie nam się rozmawiało.-
---
[Z/T]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Fort Tryon Park   Today at 4:59 am

Powrót do góry Go down

Fort Tryon Park
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 10 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 Similar topics
-