Marvel Universe: The Avengers PBF
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Sto mil pod ziemią

Go down 
+5
Rockslide
Victor von Doom
Wiccan
Alice Carter
Fenris
9 posters
AutorWiadomość
Fenris
Mistrz Gry
Fenris


Liczba postów : 674
Data dołączenia : 08/06/2012

Sto mil pod ziemią Empty
PisanieTemat: Sto mil pod ziemią   Sto mil pod ziemią Icon_minitime1Wto Kwi 11, 2017 5:22 pm

Tytuł:
Sto mil pod ziemią

Poziom:
Średni/Trudny

Data Rozpoczęcia:
Kiedy tylko będziecie gotowi

Ilość Uczestników:
4-5 osoby. Ewentualnie zgraną drużynę premade.

Frakcja:
Zarówno dobrzy jak i źli. Zakładam raczej altruistycznie dobrych, chętnych pomagać bohaterów, albo zabójców/najemników szukających zarobku lub stałego pracodawcy.
Składy mieszane też mile widziane.

Opis:
W jednym z piaszczystych łańcuchów górskich Kolorado powstała przed kilkoma miesiącami nowa placówka wydobywcza międzynarodowego koncernu Roxxon Energy Corporation. Z tą z pozoru niewyróżniającą się kopalnią surowców mineralnych niedawno stracono łączność, a wszelkie wewnętrzne ekipy ratunkowe firmy nie powróciły aby powiedzieć co się może dziać wewnątrz. Pod ziemią od wielu godzin uwięzieni są ludzie. O ile wciąż żyją.

Uwagi:
Dobrzy bohaterowie mogą dowiedzieć się o evencie z telewizji czy prasy, bo pomimo starań firmy Roxxon, nie udało się zachować tajemnicy o incydencie, a dookoła kopalni zbierają się już służby ratunkowe.

Złe postacie zachęci pewnie bardziej anonimowe zlecenie pracy w tamtym regionie, które zaczęło krążyć po półświatku mniej więcej z chwilą utracenia kontaktu z kopalnią.

Uczestnicy:
- YA (Alice Carter)
- YA (Sammy)
- Rockslide Ava Harris
- Randy
- Herbjørnsrud


Ostatnio zmieniony przez Fenris dnia Pią Kwi 21, 2017 12:23 pm, w całości zmieniany 8 razy
Powrót do góry Go down
Alice Carter

Alice Carter


Liczba postów : 41
Data dołączenia : 15/03/2017

Sto mil pod ziemią Empty
PisanieTemat: Re: Sto mil pod ziemią   Sto mil pod ziemią Icon_minitime1Wto Kwi 11, 2017 5:42 pm

Ja chcę ja chcę! W sumie mogłabym już działać z ramienia YA i jechać jako wsparcie medyczne biorąc pod uwagę moce Alice ^^
Powrót do góry Go down
Wiccan

Wiccan


Liczba postów : 564
Data dołączenia : 15/06/2013

Sto mil pod ziemią Empty
PisanieTemat: Re: Sto mil pod ziemią   Sto mil pod ziemią Icon_minitime1Wto Kwi 11, 2017 5:50 pm

Jeżeli Alice pójdzie już oficjalnie jako członkini Young Avengers, to bardzo możliwe, że wyślemy z nią kogoś jeszcze, ale musimy to między sobą omówić. Wstępnie rezerwujemy dodatkowe miejsce, damy znać jak najszybciej.
Powrót do góry Go down
Victor von Doom

Victor von Doom


Liczba postów : 324
Data dołączenia : 13/09/2013

Sto mil pod ziemią Empty
PisanieTemat: Re: Sto mil pod ziemią   Sto mil pod ziemią Icon_minitime1Wto Kwi 11, 2017 6:29 pm

Czy Dr. Doom nadaje się na członka takowej ekspedycji? Czy kwalifikują się osoby o 100% chęci pomaganiu ludziom itd? Chociaż zarobić pewnie też by chciał...
Powrót do góry Go down
Fenris
Mistrz Gry
Fenris


Liczba postów : 674
Data dołączenia : 08/06/2012

Sto mil pod ziemią Empty
PisanieTemat: Re: Sto mil pod ziemią   Sto mil pod ziemią Icon_minitime1Wto Kwi 11, 2017 6:34 pm

Szczerze mówiąc to gdy tylko zamieściłem temat, pomyślałem o YA.

Spokojnie, naradźcie się i dajcie znać. :)

Doom, to nie jest tak że to ty powinieneś płacić Roxxonowi, a nie na odwrót? Są chyba mniejsi od Ciebie. Muszę omówić to jeszcze z Lokim, bo twoja obecność wiele by zmieniała. Nie tylko politycznie, ale także ze względu na to co może się stać na miejscu.
Powrót do góry Go down
Rockslide

Rockslide


Liczba postów : 101
Data dołączenia : 29/05/2016

Sto mil pod ziemią Empty
PisanieTemat: Re: Sto mil pod ziemią   Sto mil pod ziemią Icon_minitime1Wto Kwi 11, 2017 7:41 pm

Ja bym przyleciał chętnie. Zapytam też Armor i Dust.
Powrót do góry Go down
Randy

Randy


Liczba postów : 36
Data dołączenia : 29/07/2013

Sto mil pod ziemią Empty
PisanieTemat: Re: Sto mil pod ziemią   Sto mil pod ziemią Icon_minitime1Wto Kwi 11, 2017 7:48 pm

Zgłaszam się.
Powrót do góry Go down
Fenris
Mistrz Gry
Fenris


Liczba postów : 674
Data dołączenia : 08/06/2012

Sto mil pod ziemią Empty
PisanieTemat: Re: Sto mil pod ziemią   Sto mil pod ziemią Icon_minitime1Czw Kwi 13, 2017 12:26 pm

Po dodatkowych przemyśleniach i konsultacji z Lokim zmieniam limit na 4-5 osób. Wciąż jest więc ewentualne dodatkowe miejsce dla jakiejś postaci, jeśli szybko się zdecyduje.

Niestety Doom, ale muszę ci odmówić. Ta sesja po prostu nie pasowałaby do twojej postaci. Mam nadzieję że trafi mi się jeszcze okazja do poprowadzenia ci jakiejś fabuły.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sto mil pod ziemią Empty
PisanieTemat: Re: Sto mil pod ziemią   Sto mil pod ziemią Icon_minitime1Czw Kwi 13, 2017 2:04 pm

To i ja się zapiszę.
Powrót do góry Go down
Fenris
Mistrz Gry
Fenris


Liczba postów : 674
Data dołączenia : 08/06/2012

Sto mil pod ziemią Empty
PisanieTemat: Re: Sto mil pod ziemią   Sto mil pod ziemią Icon_minitime1Czw Kwi 13, 2017 6:41 pm

Zamykam listę i czekam aż wszyscy chętni zwolnią się na fabule i wybiorą się na wycieczkę do Kolorado.

W tak zwanym międzyczasie odegram z Panem Herbjørnsrud jego krótki wstęp do głównej części eventu.

Byłoby miło gdyby do zawczasu ktoś z YA dał mi znać kto właściwie idzie na misję, żebym wcześniej wziął pod uwagę możliwości kandydatów.
Powrót do góry Go down
Alice Carter

Alice Carter


Liczba postów : 41
Data dołączenia : 15/03/2017

Sto mil pod ziemią Empty
PisanieTemat: Re: Sto mil pod ziemią   Sto mil pod ziemią Icon_minitime1Pią Kwi 14, 2017 7:52 am

Pewniakiem ja. Na fabule właśnie ruszyliśmy ten wątek. Nie wiem tylko jeszcze kto ze mną ruszy.
Powrót do góry Go down
Kate Bishop

Kate Bishop


Liczba postów : 140
Data dołączenia : 24/07/2013

Sto mil pod ziemią Empty
PisanieTemat: Re: Sto mil pod ziemią   Sto mil pod ziemią Icon_minitime1Pią Kwi 14, 2017 8:28 am

Damy znać, jesteśmy w trakcie ustaleń.
Powrót do góry Go down
Sammy

Sammy


Liczba postów : 70
Data dołączenia : 21/12/2016

Sto mil pod ziemią Empty
PisanieTemat: Re: Sto mil pod ziemią   Sto mil pod ziemią Icon_minitime1Pią Kwi 14, 2017 9:08 pm

To jeszcze ja się zapisuję.
Powrót do góry Go down
Fenris
Mistrz Gry
Fenris


Liczba postów : 674
Data dołączenia : 08/06/2012

Sto mil pod ziemią Empty
PisanieTemat: Re: Sto mil pod ziemią   Sto mil pod ziemią Icon_minitime1Czw Kwi 20, 2017 8:09 pm

Rockslide oficjalnie się wypisał.

Wiem że jest już późno, bo YA są na skraju startu, ale gdyby znalazła się jeszcze jedna chętna osoba, która szybko mogłaby i chciała się przyłączyć, to z chęcią ją przygarnę.
Powrót do góry Go down
Ava Harris

Ava Harris


Liczba postów : 73
Data dołączenia : 01/04/2017

Sto mil pod ziemią Empty
PisanieTemat: Re: Sto mil pod ziemią   Sto mil pod ziemią Icon_minitime1Czw Kwi 20, 2017 8:24 pm

Nie wiem jak szybko mogę dołączyć, ale jak coś jestem chętna. Jeśli ktoś da radę szybciej to ustąpię miejsca.
Powrót do góry Go down
Alice Carter

Alice Carter


Liczba postów : 41
Data dołączenia : 15/03/2017

Sto mil pod ziemią Empty
PisanieTemat: Re: Sto mil pod ziemią   Sto mil pod ziemią Icon_minitime1Czw Kwi 20, 2017 10:29 pm

Uhm... co z faktem, że pan Gerhard Herbjørnsrud i Sammy nie logowali się od kilku dni na forum? T_T
Ktoś coś ma jakieś info od nich?
Bo w zasadzie gdyby Sam była, to jedna kolejka postów i YA jest w Kolorado, a tak to kibel :(
Powrót do góry Go down
Wiccan

Wiccan


Liczba postów : 564
Data dołączenia : 15/06/2013

Sto mil pod ziemią Empty
PisanieTemat: Re: Sto mil pod ziemią   Sto mil pod ziemią Icon_minitime1Czw Kwi 20, 2017 11:01 pm

Sammy się pojawia na innym koncie i wspominała na cb, że chwilowo nie ma czasu, ale postara się jak najszybciej odpisać.
Powrót do góry Go down
Fenris
Mistrz Gry
Fenris


Liczba postów : 674
Data dołączenia : 08/06/2012

Sto mil pod ziemią Empty
PisanieTemat: Re: Sto mil pod ziemią   Sto mil pod ziemią Icon_minitime1Pią Kwi 21, 2017 12:20 pm

Ava, gdzie są chęci, tam są możliwości. Dogadamy to razem i postaramy się wkleić twoją postać.

Co do Gerharda to i tak miał dołączyć na nieco innych warunkach, co spowodowało zwiększeniem liczby graczy o jednego. Jeśli do startu przygody nasz najemnik się nie pojawi, wrócimy po prostu do starego wariantu.

Ta sama historia tyczy się Randy'ego.

O Sammy się nie martwię, bo nie od wczoraj jest na forum i regularnie odpisuje.
Powrót do góry Go down
Wiccan

Wiccan


Liczba postów : 564
Data dołączenia : 15/06/2013

Sto mil pod ziemią Empty
PisanieTemat: Re: Sto mil pod ziemią   Sto mil pod ziemią Icon_minitime1Pią Kwi 21, 2017 9:53 pm

Zaraz będę teleportował dziewczyny, ale do jakiego tematu mam je zabrać?
Powrót do góry Go down
Fenris
Mistrz Gry
Fenris


Liczba postów : 674
Data dołączenia : 08/06/2012

Sto mil pod ziemią Empty
PisanieTemat: Re: Sto mil pod ziemią   Sto mil pod ziemią Icon_minitime1Sob Kwi 22, 2017 11:55 am

Tutaj zaczynamy zabawę. Dobrze by było jakbyście nie uciekali stamtąd od razu, bo miała do nas jeszcze dołączyć Ava i potencjalnie Randym, a za bramą będzie im już trudniej.

https://theavengers.forumpolish.com/t2112-kopalnia-roxxon-energy-corporation-w-stanie-kolorado#27222
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sto mil pod ziemią Empty
PisanieTemat: Re: Sto mil pod ziemią   Sto mil pod ziemią Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Sto mil pod ziemią
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Ziemia
» Ziemia-75: forum literacko-dyskusyjne o Marvelu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marvel Universe: The Avengers PBF :: Sprawy organizacyjne :: Misje-
Skocz do: