Marvel Universe: The Avengers PBF
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Walentynki w Grudniu.

Go down 
+7
Tony Stark
X-23
Mirage
Victor von Doom
Gambit
Surge
Gwen Stacy
11 posters
AutorWiadomość
Gwen Stacy

Gwen Stacy


Liczba postów : 147
Data dołączenia : 03/04/2016

Walentynki w Grudniu. Empty
PisanieTemat: Walentynki w Grudniu.   Walentynki w Grudniu. Icon_minitime1Sob Gru 23, 2017 12:41 am

No to nasza zabawa w randkę w ciemno. Zgłaszajcie się. Maksymalnie dwie postacie. Pamiętajcie, żeby zaznaczyć czy zgadzacie się na homoseksualny paring, czy nie.

Zabawa polega na napisaniu trollowanej sesji z wylosowana osobą, w której zestawione postacie będą w związku, spotkały się na randce w ciemno lub się w sobie zakochają lub cokolwiek romantycznego przyjdzie wam do głowy. Gdy kogoś wylosujemy, nie "zestrzeliwujemy" danej postaci (ani dosłownie, ani w przenośni) tylko dlatego, że nie podoba nam się dany paring.

Zapisy trwają do 30 grudnia 2017.

Lista postaci biorących udział w zabawie:
Kobiety:...Mężczyźni:
1. Noriko Ashida "Surge"
2. Kitty Pryde "Shadowcat"
4. Jess Barreto "Twohands" (-)
8. Gwen Stacy "Spider-Girl"
10. Nico Minoru "Sister Grimm"
11. Danielle Moonstar "Mirage" (-)
12. Laura Kinney "X-23" (-)
13. Gamora Zen Whooberi Ben Titan "Assasin Lady" (-)
15. Sigma
3. San Cho Sung "Slayer" (-)
5. Remy Etienne LeBeau "Gambit"
6. Nikolaj Morow Morozow "Morow"
7. Sam Alexander "Nova" (-)
9. Victor von Doom "Doctor Doom" (-)
14. Rhoshan (-)
16. Tony Stark "Iron Man" (-)
17. Peter Quill "Star Lord" (-)
18. Damien Stein "Coarse" (-)


Ostatnio zmieniony przez Gwen Stacy dnia Sob Gru 23, 2017 4:40 pm, w całości zmieniany 19 razy
Powrót do góry Go down
Surge
Mistrz Gry
Surge


Liczba postów : 277
Data dołączenia : 04/05/2013

Walentynki w Grudniu. Empty
PisanieTemat: Re: Walentynki w Grudniu.   Walentynki w Grudniu. Icon_minitime1Sob Gru 23, 2017 12:44 am

Mam nadzieję, że zabawa wypali. Zgłaszam Nori i Kitty o/
Pasuje mi para zarówno hetero jak i homo.


Ostatnio zmieniony przez Surge dnia Sob Gru 23, 2017 12:49 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Walentynki w Grudniu. Empty
PisanieTemat: Re: Walentynki w Grudniu.   Walentynki w Grudniu. Icon_minitime1Sob Gru 23, 2017 12:47 am

Wchodzę ja i Jess. BĘDZIE DOBRZE.
Ja tylko hetero.


Ostatnio zmieniony przez Slayer dnia Sob Gru 23, 2017 12:52 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gambit

Gambit


Liczba postów : 105
Data dołączenia : 02/12/2012

Walentynki w Grudniu. Empty
PisanieTemat: Re: Walentynki w Grudniu.   Walentynki w Grudniu. Icon_minitime1Sob Gru 23, 2017 12:47 am

-Zgłaszam swoją kandydaturę oraz pana Morowa! I oboje zgadzamy się na randkę z kobietą, jak i z facetem, prawda mon ami?
-Och, zamknij się.
Powrót do góry Go down
Victor von Doom

Victor von Doom


Liczba postów : 324
Data dołączenia : 13/09/2013

Walentynki w Grudniu. Empty
PisanieTemat: Re: Walentynki w Grudniu.   Walentynki w Grudniu. Icon_minitime1Sob Gru 23, 2017 1:03 am

Doom - hetero
Powrót do góry Go down
Mirage

Mirage


Liczba postów : 22
Data dołączenia : 31/10/2017

Walentynki w Grudniu. Empty
PisanieTemat: Re: Walentynki w Grudniu.   Walentynki w Grudniu. Icon_minitime1Sob Gru 23, 2017 1:47 am

To ja podrzucam Dani i Nico. I niech będzie, że dla Nico obojętna płeć partnera/ki, ale Dani hetero.


Ostatnio zmieniony przez Mirage dnia Sob Gru 23, 2017 3:31 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
X-23

X-23


Liczba postów : 275
Data dołączenia : 09/05/2013

Walentynki w Grudniu. Empty
PisanieTemat: Re: Walentynki w Grudniu.   Walentynki w Grudniu. Icon_minitime1Sob Gru 23, 2017 8:54 am

Zgłaszam Gam i Laurę.
Hetero.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Walentynki w Grudniu. Empty
PisanieTemat: Re: Walentynki w Grudniu.   Walentynki w Grudniu. Icon_minitime1Sob Gru 23, 2017 9:37 am

A co mi tam, zgłoszę futrzaka i Sigmę. Hetero i niech będzie homo (chciało się nonbinary wpisać hehehe)
Powrót do góry Go down
Tony Stark
Mistrz Gry
Tony Stark


Liczba postów : 361
Data dołączenia : 28/05/2012

Walentynki w Grudniu. Empty
PisanieTemat: Re: Walentynki w Grudniu.   Walentynki w Grudniu. Icon_minitime1Sob Gru 23, 2017 3:26 pm

Wpisuję Tonego Starka z alternatywnego uniwersum, gdzie nie jest z Pepper (żebym nie czuł się źle) i Petera Quilla.
Zgadzam się wyłącznie na związki heteroseksualne, jako że obie postacie kanonicznie są w rzeczy samej hetero.
Powrót do góry Go down
Gwen Stacy

Gwen Stacy


Liczba postów : 147
Data dołączenia : 03/04/2016

Walentynki w Grudniu. Empty
PisanieTemat: Re: Walentynki w Grudniu.   Walentynki w Grudniu. Icon_minitime1Sob Gru 23, 2017 3:38 pm

Ogólnie to wszystko to będą alternatywne światy. Jakby :D
Powrót do góry Go down
Damien Stein

Damien Stein


Liczba postów : 45
Data dołączenia : 03/05/2017

Walentynki w Grudniu. Empty
PisanieTemat: Re: Walentynki w Grudniu.   Walentynki w Grudniu. Icon_minitime1Sob Gru 23, 2017 3:48 pm

A Steina daj. Nie mam co pisać i tak. Hetero.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Walentynki w Grudniu. Empty
PisanieTemat: Re: Walentynki w Grudniu.   Walentynki w Grudniu. Icon_minitime1Sob Gru 23, 2017 4:18 pm

Mam tylko jedną uwagę. Postarajcie się nie wchodzić w tych sesjach na klimaty za bardzo +18, żeby nie skończyło się to tak, że połowa wylosowanych par zacznie uprawiać seks. Potraktujcie to trochę jak chatboxa - i w razie czego nie wykraczajcie poza te niewinniejsze pieszczoty.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Gwen Stacy

Gwen Stacy


Liczba postów : 147
Data dołączenia : 03/04/2016

Walentynki w Grudniu. Empty
PisanieTemat: Re: Walentynki w Grudniu.   Walentynki w Grudniu. Icon_minitime1Sob Gru 23, 2017 4:27 pm

Myślę, że wszyscy zachowamy charakter postaci i potraktujemy to jak normalne fabuły, tylko z romantycznym założeniem ^^ Sam seks jest nudny :/
Powrót do góry Go down
Tony Stark
Mistrz Gry
Tony Stark


Liczba postów : 361
Data dołączenia : 28/05/2012

Walentynki w Grudniu. Empty
PisanieTemat: Re: Walentynki w Grudniu.   Walentynki w Grudniu. Icon_minitime1Sob Gru 23, 2017 4:37 pm

Zgłaszam sprzeciw, seks jest bardzo ciekawy. Panie, które nie dowierzają zapraszam do siebie na wieczór, przedstawię argumenty popierające moją tezę.
Powrót do góry Go down
Gamora

Gamora


Liczba postów : 183
Data dołączenia : 24/05/2014

Walentynki w Grudniu. Empty
PisanieTemat: Re: Walentynki w Grudniu.   Walentynki w Grudniu. Icon_minitime1Sob Gru 23, 2017 4:38 pm

Huh.
Powrót do góry Go down
Tony Stark
Mistrz Gry
Tony Stark


Liczba postów : 361
Data dołączenia : 28/05/2012

Walentynki w Grudniu. Empty
PisanieTemat: Re: Walentynki w Grudniu.   Walentynki w Grudniu. Icon_minitime1Sob Gru 23, 2017 4:39 pm

...TAK, WIEM, PAMIĘTAM. Mogłabyś przestać to wypominać :v
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Walentynki w Grudniu. Empty
PisanieTemat: Re: Walentynki w Grudniu.   Walentynki w Grudniu. Icon_minitime1Sob Gru 23, 2017 4:40 pm

Rekt
Powrót do góry Go down
Gwen Stacy

Gwen Stacy


Liczba postów : 147
Data dołączenia : 03/04/2016

Walentynki w Grudniu. Empty
PisanieTemat: Re: Walentynki w Grudniu.   Walentynki w Grudniu. Icon_minitime1Sob Gru 23, 2017 4:41 pm

Miałam na myśli taki seks bez niczego... W sensie... No taki z marszu, bo tak, bo trzeba się wyżyć. To nieciekawe, bezuczuciowe :/
Powrót do góry Go down
Sam Alexander

Sam Alexander


Liczba postów : 25
Data dołączenia : 02/07/2017

Walentynki w Grudniu. Empty
PisanieTemat: Re: Walentynki w Grudniu.   Walentynki w Grudniu. Icon_minitime1Wto Gru 26, 2017 12:51 pm

Kostki, po tysiącu re-rollów, by orientacje się zgadzały, zadecydowały!
Oto lista paringów na fabuły trollowane:

Slayer x Sigma
Nova x Surge
Doom x Mirage
Rhoshan x Spider-Girl
Iron Man x Gamora
Star Lord x Shadowcat
Course x X-23
Twohands x Morow
Sister Grimm x Gambit

Możecie dostosować sobie backstory postaci, wiek (jeśli czujecie, że różnica między waszymi postaciami jest zbyt duża) oraz inne drobne aspekty dotyczące fabuły. Pamiętajcie, że to tylko zabawa, wszystkie "randki" dzieją się w alternatywnych rzeczywistościach i nie mają wpływu na fabułę forum. Dlatego też dajmy z siebie wszystko i bawmy się dobrze! :D
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Walentynki w Grudniu. Empty
PisanieTemat: Re: Walentynki w Grudniu.   Walentynki w Grudniu. Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Walentynki w Grudniu.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Earth-88 jakiś tam wymiar *grudniowe walentynki*
» Earth-1304: Świat, w którym Surge i Nova są parą *grudniowe walentynki*

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marvel Universe: The Avengers PBF :: Pozostałe atrakcje :: Sesje trollowane-
Skocz do: