Marvel Universe: The Avengers PBF
 
IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Toad [budowa]

Go down 
AutorWiadomość
Gość
GośćPisanieTemat: Toad [budowa]   Nie Sty 21, 2018 5:16 pm

Imię i nazwisko:
Mortimer "Mort" Toynbee
Pseudonim:
Toad
Rasa:
Mutant
Miejsce pochodzenia:
York, England
Wiek:
35lat
Frakcja:
X-Men
Wygląd:
Mort to mężczyzna średniego wzrostu (180cm), choć zazwyczaj chodzi zgarbiony. Jego skóra jest niezdrowo zielona, a na karku, łydkach i przedramionach znajdują się widoczne brodawki. Jego oczy zasłonięte są zwykle specjalnymi goglami, które pozwalają mu widzieć w świetle i jednocześnie korygują jego krótkowzroczność. Zasłaniające twarz i oczy długie brązowe włosy pozostają zazwyczaj w nieładzie. Ubiera się on zwykle w biały, lub czarny kombinezon roboczy ze znakiem X-Menów i tenisówki, na rękach zaś nosi skórzane rękawiczki, aby nikomu przypadkiem nie zrobić krzywdy. Przy wyjściach na miasto ubiera zwykle skórzany płaszcz i kapelusz.
Charakter:
Toad od zawsze był inny, przez co wyśmiewano się z niego i nie był zbyt lubiany. Uważna nawet, że rodzice go nienawidzili, skoro nazwali go Mortimer. W szkole znęcano się nad nim, co wzbudziło w nim poczucie bycia gorszym, a także wzbudziło żądze zemsty na prześladowcach, co w końcu się udało. Chcąc się ukryć przed światem zamieszkał w kanałach, gdzie przebywał sam. To właśnie poczucie odrzucenia i osamotnienia zrobiło z niego sarkastycznego, zgryźliwego osobnika nienawidzącego całego świata. Czuł się niepotrzebnym nikomu dziwakiem, z którego każdy się śmiał. W końcu znalazł go Magneto, który pokazał mu, że nie jest jedynie śmierdzącym dziwakiem, a wartościowym człowiekiem, który jest mu potrzebny. Ten uwierzył w jego słowa i stał się jednym z jego najwierniejszych ludzi. Magneto zrobił z zagubionego chłopaka swoją marionetkę, która wiernie wykonywała jego polecenia. Nauczył się też przekuwać swoje słabości - jak uważał do tej pory - w siłę. Sprawiał, że specjalnie wzbudzał w innych odrazę swoim zachowaniem i z sarkastycznym uśmiechem obserwował jak ci się go brzydzą i boją. Ogólnie jest on istotą o słabym charakterze, która potrzebuje, aby ktoś go pilnował i aby komuś mu na nim zależało. Z wierzchu jest on zielonym, zgryźliwym dziwakiem, który z pozoru stroni od innych, lecz tak na prawdę pragnie on jedynie ciepła i aby komuś na nim zależało. Nawet okazując mu odrobinę dobra można zyskać w nim wiernego przyjaciela, jednak jeżeli się go zrani zyskuje się wiernego... ale wroga. Dodatkowo ma on niską samoocenę i boi się wykorzystywać swój pełen potencjał, choć w walce często zgrywa szaleńca.  
Umiejętności:
Moce:

#Superhuman Leaping -  Podstawową mocą Toada jest zdolność skakania na wysokości i odległości znacznie większe niż u zwykłego człowieka. Ma on nadludzką siłę, szczególnie w plecach i nogach, co zapewnia mu nadludzką umiejętność skoków (osiągając 7 metrów w pionowym skoku i 11 metrów w szerokim skoku), a także kopnięcia z nadludzką siłą. Chociaż Ropuch zwykle stoi w pozycji skulonej, może stać prosto, jeśli chce. Jego niezwykle elastyczny kręgosłup pozwala mu kucać bez przerwy.

# Flexible Bone Structure: struktura kości: struktura kości ropucha zapewnia mu dużą elastyczność. Może przez długi czas pozostać w pozycji przykucniętej i wykonywać wyczyny akrobatyczne bez powodowania uszkodzeń kręgosłupa.

# Superhuman Stamina: Mięśnie ropuchy wytwarzają znacznie mniej kwasu mlekowego podczas aktywności fizycznej niż mięśnie zwykłego człowieka. Może przez kilka godzin pracować z maksymalną wydajnością, zanim zmęczenie zacznie go pogarszać.

# Superhuman Agility: Ogólna równowaga ropucha jest zwiększona do pewnego stopnia, a jego koordynacja ciała i równowaga są wzmocnione do poziomów, które są poza naturalnym zasięgiem ludzkiego organizmu.

# Superhuman Reflexes: Odruchy Morta są wzmacniane do stopnia, który przekracza naturalne ograniczenia ludzkiego ciała.

# Superhuman Durability: Ciało Ropucha jest twardsze i bardziej odporne na obrażenia fizyczne niż zwykłe ludzkie. Potrafi wytrzymać poważne uderzenia i urazy fizyczne, które mogą poważnie uszkodzić lub zabić zwykłego człowieka, a on odczuwa jedynie lekki dyskomfort.

# Regenerative Healing Factor: ma ograniczony współczynnik leczenia, który pozwala mu na powrót do zdrowia po urazach i dolegliwościach w przyspieszonym tempie. W ciągu kilku godzin może wyleczyć się z drobnych dolegliwości, takich jak przeziębienie. Większe, bardziej szkodliwe urazy, takie jak złamane kości, leczą się w ciągu kilku dni. Wykazano również, że jest w stanie regenerować odcięte części ciała, na przykład gdy zregenerował swój język, który został całkowicie odcięty - to zajmuje jednak kilka tygodni.

# UV/Infrared Vision: Wzmocnione widzenie ropuchy pozwala mu dostrzec widmo w zakresie ultrafioletowym i podczerwonym, nadając mu wyższy poziom widzenia w nocy. Jednak jego oczy są również wrażliwe na pewne rodzaje oświetlenia, zmuszając go do noszenia okularów filtrujących światło, które pozwalają mu działać w silnym świetle dziennym, które w przeciwnym razie oślepiłoby go.

# Prehensile Tongue: ropucha ma zdolność do przedłużania języka do 10 metrów długości i używania go jako bicza do usidlania przedmiotów i ludzi. Jego język jest nadludzko silny (do około 150kg), zdolny podnieść i zmiażdżyć ludzi na śmierć..

# Acidic Saliva: Ślina Toada jest bardzo kwaśna i może przylegać do większości powierzchni i szybko wypalić większość materiałów - cement, słabsze metale, drewno.

# Amphibian Control: potrafi psionicznie komunikować się i kontrolować umysł płazów, takich jak żaby, ropuchy, traszki i salamandry, których często używa jako szpiegów.

# Paralytic Resin: jego skóra wydziela klejącą się żywicę, która pozwala mu przylgnąć do dowolnej powierzchni i paraliżuje systemy nerwowe każdego żywego organizmu, który zetknie się z nim. Słabością tej mocy jest kontakt z mydłem - ściera ono lepką substancję z ciała mutanta i przez pewien czas jest nie może on jej wytwarzać.

Broń:
Brak
Ekwipunek:
Gogle, zapalniczka, papierosy
Historia:
Powrót do góry Go down
 
Toad [budowa]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marvel Universe: The Avengers PBF :: Offtopic :: Archiwum :: Karty postaci-
Skocz do: