Marvel Universe: The Avengers PBF
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Opinie - mBank

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Opinie - mBank Empty
PisanieTemat: Opinie - mBank   Opinie - mBank Icon_minitime1Sob Cze 23, 2018 2:46 pm

Czy ktoś korzystał bądź korzysta z mBanku? Jaka jest opinia wasza na ten temat? Jaki on jest w porównaniu z ING? Na razie jestem zadowolony, jednak opłaty za euronet dobijają mój budżet. Zapraszam do dyskusji.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Opinie - mBank Empty
PisanieTemat: Re: Opinie - mBank   Opinie - mBank Icon_minitime1Sob Cze 23, 2018 3:21 pm

Ja nie korzystam z banków. Chomikuje wszystko w lisiej skarpecie albo poduszce, bo $$$ są wygodniejszym wypełnieniem poduszki, niż pierze.
Powrót do góry Go down
Captain America

Captain America


Liczba postów : 240
Data dołączenia : 27/05/2012

Opinie - mBank Empty
PisanieTemat: Re: Opinie - mBank   Opinie - mBank Icon_minitime1Wto Cze 26, 2018 11:02 am

Mam konto studenckie w mbanku, póki co dobrze się sprawdza. Co do prowizji - są bankomaty, które jej nie pobierają, oczywiście. Przelewy od/do innych z tego samego banku dochodzą błyskawicznie, polecam też apkę na telefon - informuje o przelewach przychodzących i jest po prostu bardzo poręczna.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Opinie - mBank Empty
PisanieTemat: Re: Opinie - mBank   Opinie - mBank Icon_minitime1Wto Cze 26, 2018 11:18 am

Studenckie? To ty jeszcze studiujesz??
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Opinie - mBank Empty
PisanieTemat: Re: Opinie - mBank   Opinie - mBank Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Opinie - mBank
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marvel Universe: The Avengers PBF :: Offtopic :: Offtopic-
Skocz do: