Marvel Universe: The Avengers PBF

IndeksIndeks  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share

Tajna baza Ręki

Go down 
AutorWiadomość
Wolverine

Wolverine

Liczba postów : 198
Data dołączenia : 19/04/2013

Tajna baza Ręki Empty
PisanieTemat: Tajna baza Ręki   Tajna baza Ręki Icon_minitime1Pią Lis 15, 2019 10:41 am

Położenie bazy pozostaje na razie nieznane. Na pierwszy rzut oka twierdza przypomina stylem wystrój klasycznego japońskiego zamku okresu Sengoku.

Tajna baza Ręki 1024px-Tenshuhonmaru
Powrót do góry Go down
Johnny Blaze

Johnny Blaze

Liczba postów : 97
Data dołączenia : 29/08/2014

Tajna baza Ręki Empty
PisanieTemat: Re: Tajna baza Ręki   Tajna baza Ręki Icon_minitime1Nie Lis 24, 2019 6:57 am

Rozejrzał się łapiąc się za głowę, czuł jak by miał potężnego Kaca. Rozejrzał się po całym pomieszczeniu od razu zwrócił uwagę na kobietę, drapiąc się po zaroście a przy tym się uśmiechając.- Tak się zastanawiałem, jak walczyłem z tymi „istotami”. Że ty chciałeś umrzeć James, rozdzielając się bez regeneracji jednak żądasz od świata, tego co każdy żołnierz honorowej śmierci. I wiesz co szanuje to i rozumiem. - Wziął głęboki oddech patrząc na ten ubiór, mógł się domyśleć że będą chcieli go zmuście do walki. A przy tym wątpił że uda mu się szczęśliwe wyjść z tego, ale chociaż co by mu może się pomodli i w końcu bóg go wysłucha. - Bo sam jestem jak ty przeklętym żołnierzem, który pragnie odpoczynku oni tamci bohaterowie nie zrozumieją w jakim świecie żyjemy. Który jest pełen bólu i strat, niektóre rany ciężko się goją ale jedną rzecz  ci powiem patrząc z doświadczenia, zawsze będą mieć za potwora. To że mamy codziennie koszmary i nosimy wielkie ciężary, na brakach i tak nikt tego nie doceni. Bo wszak wielkie potwór który żyje w tobie, odstraszy wszystkich, a tych co masz blisko zabije. Dlatego może uciekam przed samym sobą szukając miejsca na siebie, jak widzisz skończę na ziemi nie moich przodków, gdzieś gdzie nigdy nie chciałem być. Przeżywając piekło, utraciłem jakby część człowieczeństwa już nie czuje... miłości, przyjaźni tylko ***ą pustkę. - Skrzyżował dłonie i zaczął się modlić, to było dziwne bo mając istotę demoniczną na pewno bóg go nie przyjmie. Ale może choć raz po tylu walkach pomoże, wskaże drogę za którą trzeba podążyć?
Powrót do góry Go down
Wolverine

Wolverine

Liczba postów : 198
Data dołączenia : 19/04/2013

Tajna baza Ręki Empty
PisanieTemat: Re: Tajna baza Ręki   Tajna baza Ręki Icon_minitime1Wto Gru 03, 2019 8:25 am

Logan wyglądał na naprawdę załamanego, a przynajmniej posępionego, po rozmowie z nieznajomym. Skrzyżował ramiona na piersi i ukrył twarz w dłoni, masując sobie skronie. Dopiero słowa Johnego wyrwały go z zamyślenia. Widać że nie należał do cierpliwych osób. Nie doczekał do końca przemowy Blaze’a, przerywając mu mniej więcej w połowie słów o żyjących w nich potworach.
-Dobra, synek. Po kolei. Wiem już że raczej nie życzysz mi złego, ale kim jesteś i skąd tyle o mnie wiesz? Bez pierdolenia o przeklętych żołnierzach, dobra? Doceniam że chciałeś mnie wtedy ostrzec, ale mogłeś wskoczyć w kloakę głębszą niż po kolana. Prosto na główkę.
Gdy Johny zaczął się modlić, Logan już odrobinę został zbity z tropu. Nie gardził religią jako taką, ale w miarę możliwości wolał trzymać się od niej z daleka. W doświadczeniach z jego długiego życia przynosiła raczej więcej złego niż dobrego. Wciąż pamiętał jak musiał tłumaczyć Warrenowi że nie jest opuszczonym przez Boga aniołem, tylko biednym, niezrozumianym człowiekiem. Już nie mówiąc o tych wszystkich „Bóg tak chce” i „Czemu Bóg na to pozwala?”
Tak. Spokojniej było trzymać się od tego z daleka. Dlatego też pozwolił Johnemu dokończyć modły, a samemu z ciężko opadł na swoją pryczę. Jego czynnik leczący wciąż nie chciał działać. Jeszcze nie wyzdrowiał zupełnie po ostatniej przygodzie, a nowe rany zadane przez wojowników ręki nie pomagały w powrocie do zdrowia. Został wprawdzie opatrzony, ale i tak czuł się jak kaleka.
Krytycznym wzrokiem spojrzał na przygotowane dla nich ubrania rozważając czy upadł tak nisko aby wymienić poszarpane ubrania na szaty swoich porywaczy.
Powrót do góry Go down
Johnny Blaze

Johnny Blaze

Liczba postów : 97
Data dołączenia : 29/08/2014

Tajna baza Ręki Empty
PisanieTemat: Re: Tajna baza Ręki   Tajna baza Ręki Icon_minitime1Yesterday at 8:51 am

-Jak starałem się tobie powiedzieć nazywam się Johnathon "Johnny" Blaze,  jestem światowej klasy kaskaderem, który grał w masie filmach starałem się zostać muzykiem a no jeszcze jestem  twoim wielkim fanem Wolve. - Uśmiechną się do niego, dalej pozostał jego diaboliczne poczucie humoru, wstawiając poprawił swoje czarne bądź kruczoczarne włosy podszedł do kobiety i starał się sprawdzić czy żyje, czy może ona akurat nie przeżyła? - Spokojnie przeżyłem piekło, tak że już gorzej nie będzie. Da radmy z tego się wydostać, a jeśli pytasz o to co mam w sobie, jest to pradawny demon, na który widok Szatan ma już mokro w gaciach że tak  powiem, pożera i karmi się grzesznikami, potrafię James widzieć każdy grzech który zrobiłeś i patrząc  na ciebie ciesz się że połowy życia nie pamiętasz, bo oprócz pierdolenia panienek i walczenia na wojnę, reszta nie jest aż tak przyjemna. - Rozglądał się po sobie, czy zostało mu jakiś napitek bo strasznie go suszyło, no ale był to człowiek dość gadatliwy, starał się by taki by łatwiej znaleźć punkt wyjścia czyi zająć rozmówce, jeśli są to demony to mogą się bać soli a pewnie mi jej nie zabrali, zdjął buty z których wyspała się worek. A jednak! Położył jeden obok Logana, bo on na pewno lepiej w walce użyje z ty demonami niż ja. - To co robimy bo jeśli uda mi się w sobie obudzić tego demona, wyrwę łeb belzdupowi i będziemy w domu?- Jeśl i kobieta nie reagowała położył na swoje łożę i a sam patrzy z zainteresowaniem na swoje ubranie. - Macie w rozmiarze XXL c’nie? -
Powrót do góry Go down
Sponsored content

Tajna baza Ręki Empty
PisanieTemat: Re: Tajna baza Ręki   Tajna baza Ręki Icon_minitime1

Powrót do góry Go down

Tajna baza Ręki
Powrót do góry 
Strona 1 z 1