Marvel Universe: The Avengers PBF
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Swoboda

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Hawkeye
Ph.D. in friends with benefits
Hawkeye


Liczba postów : 302
Data dołączenia : 23/05/2012

Swoboda Empty
PisanieTemat: Swoboda   Swoboda Icon_minitime1Pon Sie 20, 2012 8:11 pm

Tytuł: Swoboda
Data rozpoczęcia: docelowo 30.08.2012
Ilość uczestników: przynajmniej 4, ograniczenia górnego nie narzucam
Frakcja/e: Avengers, S.H.I.E.L.D., Inni Bohaterowie, ewentualne Czarne Charaktery przy wymyśleniu bardzo dobrego powodu co ich interesuje zapyziałe miasto w Rosji
Opis: Niewielka grupa terrorystyczna, która pojawiła się w okolicach Wołgogradu w Rosji nie wydawała się niczym nowym. Ten stan rzeczy zmienił się jednak diametralnie, gdy na samotnych drzewach rosnących na obszarze niezamieszkałych okolic miasta zaczęły pojawiać się trupy żołnierzy wysłanych do walki z nimi. Przybite truchła miały zawsze przy sobie dołączoną kartkę, na której wypisano tylko jedno słowo - Свобода. To, co jednak doprowadziło do szerszego zainteresowania tą sprawą mieszkańców innych części globu były przyczyny śmierci ofiar. Te bowiem były różne, niejednokrotnie wydawały się niemożliwe do spowodowania przez człowieka. A przynajmniej zwykłego człowieka. Implozje, poparzenia – to były tylko najmniej zajmujące przyczyny śmierci nieszczęśników. W końcu więc postawiono zająć się problemem raz, a dobrze.
A także znaleźć odpowiedzi na kilka pytań.
Uwagi:* Środek transportu. Coś, co Avengers i S.H.I.E.L.D. mają już załatwione. W ostateczności tym dobrym pozostają zwykłe linie lotnicze. Temat wrzucam już teraz by rozpocząć misję zaraz po powrocie.
Powrót do góry Go down
Moon

Moon


Liczba postów : 21
Data dołączenia : 13/08/2012

Swoboda Empty
PisanieTemat: Re: Swoboda   Swoboda Icon_minitime1Pon Sie 20, 2012 9:51 pm

ZAPIS! ^^
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Swoboda Empty
PisanieTemat: Re: Swoboda   Swoboda Icon_minitime1Wto Sie 21, 2012 7:08 am

Nareszcie coś czym punisher może być zainteresowany, Zapis.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Swoboda Empty
PisanieTemat: Re: Swoboda   Swoboda Icon_minitime1Wto Sie 28, 2012 3:59 pm

Ze względu na brak ciekawego zajęcia, Logan pisze się na tę misję.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Swoboda Empty
PisanieTemat: Re: Swoboda   Swoboda Icon_minitime1Wto Sie 28, 2012 8:20 pm

Nie ma mnie 6-12, jeśli to nie przeszkadza, to też się łapię. Idę tą postacią, jeśli się Viper nie dostane akcepta.


Ostatnio zmieniony przez Captain Nicotine dnia Sro Sie 29, 2012 9:58 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Daredevil

Daredevil


Liczba postów : 54
Data dołączenia : 28/08/2012

Swoboda Empty
PisanieTemat: Re: Swoboda   Swoboda Icon_minitime1Sro Sie 29, 2012 6:57 am

Też chciałbym się zapisać.
Powrót do góry Go down
Darkhawk

Darkhawk


Liczba postów : 146
Data dołączenia : 25/08/2012

Swoboda Empty
PisanieTemat: Re: Swoboda   Swoboda Icon_minitime1Sro Sie 29, 2012 9:44 am

Zgłasza się.
Powrót do góry Go down
Viper

Viper


Liczba postów : 47
Data dołączenia : 27/08/2012

Swoboda Empty
PisanieTemat: Re: Swoboda   Swoboda Icon_minitime1Sro Sie 29, 2012 10:07 am

Nie ma mnie 6-12 września, w fabulę mogę zająć się w tym czasie jakimiś mafio-sprawami nie związanymi bezpośrednio z misją.

Powód uczestnictwa:
|- Zapewniam DD i Darkhawkowi fabularny transport, podróżując w ich towarzystwie. Będę razem z nimi na miejscu i chociażby dla rozrywki i postrzelania mogę chcieć zostać z panami na dłużej.
- Przeprowadzam rekrutację w nowym podziemiu, które jest alternatywą dla Hydry, więc jestem zdecydowanie zainteresowana poznaniem wyczynów nowych terrorystów.
- Na liście uczestników misji nie ma agenta tarczy, więc nic nie ryzykuję przebywając w Rosji. Nie widzę przeciwwskazań by czarny charakter dołączył w takim przypadku.
Powrót do góry Go down
Hawkeye
Ph.D. in friends with benefits
Hawkeye


Liczba postów : 302
Data dołączenia : 23/05/2012

Swoboda Empty
PisanieTemat: Re: Swoboda   Swoboda Icon_minitime1Czw Sie 30, 2012 5:51 pm

Zgodnie z zapowiedzią misja rozpocznie się dzisiaj. Proszę by ci, którzy tego nie zrobili jeszcze, określili mi czym planują przybyć - na PW lub w tym temacie. Post powinien pojawić się dzisiaj w godzinach wieczornych. Nadal ogarniam wszystko po wyjeździe.

EDIT: Przy okazji wynoście się z tematów w których jesteście.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Swoboda Empty
PisanieTemat: Re: Swoboda   Swoboda Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Swoboda
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marvel Universe: The Avengers PBF :: Sprawy organizacyjne :: Misje-
Skocz do: