Marvel Universe: The Avengers PBF
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Magneto's Brotherhood

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Gość
Gość




Magneto's Brotherhood Empty
PisanieTemat: Magneto's Brotherhood   Magneto's Brotherhood Icon_minitime1Pon Wrz 10, 2012 4:01 pm

Szukam ludzi o nadzwyczajnych zdolnościach (magów, mutantów, ludzi po eksperymentach), którzy chcieli by przyłączyć się do wspólnej sprawy - zjednoczenia się i w ostateczności doprowadzenia do wyzwolenia mutantów i odsłonięcia kurtyny nieświadomości. Osoby, które w razie potrzeby stanęłyby za moimi plecami i walczyły z tyranią. Nie jest to ani przejście z dobrej strony mocy na złą, ani odwrotnie. Bractwo jest dużo bardziej niezależne niż mogłoby się wydawać, chociaż bardziej wtajemniczeni gracze, którzy zbliżą się fabularnie do Magnusa będą mieli nieco inne bardziej stronnicze odczucia. Pozostali wybiorą stronę, po której się opowiedzą.

Można się zapisywać, lecz samo formalne wejście i tak musi odbyć się na fabule aby było ciekawiej :))
Powrót do góry Go down
Spider-Man

Spider-Man


Liczba postów : 305
Data dołączenia : 20/07/2012

Magneto's Brotherhood Empty
PisanieTemat: Re: Magneto's Brotherhood   Magneto's Brotherhood Icon_minitime1Pią Gru 07, 2012 7:47 pm

Zapisuję Wandę.
Powrót do góry Go down
Rocket Raccoon

Rocket Raccoon


Liczba postów : 184
Data dołączenia : 12/11/2012

Magneto's Brotherhood Empty
PisanieTemat: Re: Magneto's Brotherhood   Magneto's Brotherhood Icon_minitime1Pon Gru 31, 2012 4:00 pm

Ja też chcę !!!



Nie no, joke ;D
Powrót do góry Go down
Darkhawk

Darkhawk


Liczba postów : 146
Data dołączenia : 25/08/2012

Magneto's Brotherhood Empty
PisanieTemat: Re: Magneto's Brotherhood   Magneto's Brotherhood Icon_minitime1Pon Gru 31, 2012 5:45 pm

Tam gdzie Wanda, tam i Pietro.
Powrót do góry Go down
Wisnius

Wisnius


Liczba postów : 19
Data dołączenia : 28/12/2012

Magneto's Brotherhood Empty
PisanieTemat: Re: Magneto's Brotherhood   Magneto's Brotherhood Icon_minitime1Pią Sty 04, 2013 1:58 pm

Zapisuje się :)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Magneto's Brotherhood Empty
PisanieTemat: Re: Magneto's Brotherhood   Magneto's Brotherhood Icon_minitime1Nie Mar 17, 2013 8:11 pm

Magneto's Brotherhood I%20WANT%20YOU%20FOR%20THE%20BROTHERHOOD%20OF%20MUTANTS

Nabór cały czas jest aktywny!

Mutanci! Nie ważne, po której stronie jesteście, każdy z was pragnie jednego. Chętni z was, którzy nie ważne czy są dobrzy czy źli, po stronie X-Menów czy innych grup - mogą pisać do mnie, a ja przeprowadzę dla nich indywidualne wprowadzenie do Bractwa Mutantów!

Jednoczmy się!

Powrót do góry Go down
Sponsored content





Magneto's Brotherhood Empty
PisanieTemat: Re: Magneto's Brotherhood   Magneto's Brotherhood Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Magneto's Brotherhood
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Brotherhood of Mutants

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marvel Universe: The Avengers PBF :: Offtopic :: Archiwum :: Nieaktualne ogłoszenia-
Skocz do: