Marvel Universe: The Avengers PBF

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Pajęcze filmiki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Spider-Man

Liczba postów : 257
Data dołączenia : 20/07/2012

PisanieTemat: Pajęcze filmiki   Nie Paź 28, 2012 3:22 pm

Po dłuższym czasie wracam do montowania fanowskich filmików i chciałabym zaprezentować pierwszy, jaki od tamtej pory stworzyłam.Wcześniej nie powstało tego wiele, toteż to plus przerwa nie czyni wideo idealnym, ale i tak chętnie poznam opinie, które mogą mi się przydać w przyszłości - zarówno te pozytywne, jak i negatywne. ^^

Tadaam:
https://www.youtube.com/watch?v=q4caFRTnpqY&list=HL1351432980&feature=mh_lolz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tony Stark

Liczba postów : 308
Data dołączenia : 28/05/2012

PisanieTemat: Re: Pajęcze filmiki   Nie Paź 28, 2012 5:19 pm

Oo, lubię takie dynamiczne mvki~ Właściwie jedyne do czego się przyczepię to fakt, że na samym początku mogłabyś użyć nieco krótszych scen, żeby lepiej wpasować się w tempo, które ładnie się utrzymało aż do końca (może tylko 2 czy 3 razy rzuciło mi się w oczy, że na moment się rozjechało, ale wiem, jak ciężko idealnie pomontować sceny do rytmu). Moim zdaniem dobra robota, chociaż jeśli mogę coś zasugerować, to np. efekt czerni i bieli wyglądałby nieźle w tej początkowej scenie 'przygotowania'. Jakiego programu używasz? :)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Spider-Man

PisanieTemat: Re: Pajęcze filmiki   Nie Paź 28, 2012 6:11 pm

Rozumiem, o co chodzi Ci z początkiem, bo próbowałam później coś z tym zrobić, ale rozjechała mi się dalsza część wideo (nie wiem czemu, czasowo się jakoś opóźniło, choć sceny były dobrane odpowiednio...) i cofnęłam wszystkie operacje. :/ Cała dalsza dynamika i dopasowanie do rytmu poszłyby w cholerę...
Hm, czerń i biel mówisz? Nie pomyślałam o tym, może dlatego, że ta zieleń mi się strasznie podoba. :D Nie wiem tylko, czy taki efekt da się zrobić w moim programie, używam Pinnacle VideoSpin, tzn. bardziej testuję na razie. :) A może znasz coś lepszego i z większymi/ciekawszymi możliwościami?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Go??
Gość

PisanieTemat: Re: Pajęcze filmiki   Nie Paź 28, 2012 6:38 pm

Spider-Man... Narazie moze wyprobuj Sony Vegas Trial 30 dni lub Ulead Video Studio (ktore ludzie mowią, że jest za darmo)
Powrót do góry Go down
Spider-Man

PisanieTemat: Re: Pajęcze filmiki   Nie Paź 28, 2012 6:45 pm

A przypomina to może trochę Adobe Premiere Pro? Tego wcześniej używałam i byłam zadowolona raczej, ale nie działa mi obecnie - chyba kiedyś już miałam wersję testową na moim lapku... ;3

edit>> ok, już zerknęłam w google... ten pierwszy zdaje się być podobny, sprawdzę. (; dzięks!

Ostatnio zmieniony przez Spider-Man dnia Nie Paź 28, 2012 6:47 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tony Stark

Liczba postów : 308
Data dołączenia : 28/05/2012

PisanieTemat: Re: Pajęcze filmiki   Nie Paź 28, 2012 6:46 pm

Ja akurat używam Vegasa Pro 9 (odrobina kombinowania i ...~), z tego co się orientuję to teraz najnowszą wersją jest bodajże 11 - 9tka miewa swoje humorki (szczególnie przy maskowaniu), ale to generalnie program ze sporymi możliwościami. Polecam, jeśli miałabyś czas i chęci pogimnastykować się z kombinowaniem.
Czerń i biel była mocno przykładowa, to właściwie pierwsze, co mi przyszło do głowy~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Go??
Gość

PisanieTemat: Re: Pajęcze filmiki   Pon Lis 05, 2012 7:23 pm

Ajihad napisał:
Spider-Man... Narazie moze wyprobuj Sony Vegas Trial 30 dni lub Ulead Video Studio (ktore ludzie mowią, że jest za darmo)

...
Nie wypowiadaj się jak nic nie wiesz. Nie chodzi o program tylko o umiejętności.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Pajęcze filmiki   

Powrót do góry Go down

Pajęcze filmiki
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Klepanka
» Nasuno Yoshitsune