Marvel Universe: The Avengers PBF
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Usprawiedliwienia nieobecności

Go down 
+180
Bio
Jimmy Hudson
Ruth
Jigsaw
Wolfsbane
Skydive
Eugene Mercer
Lucas Moreira
Jacob
Caine Joyce
Silas Søgaard
Mia
Kera
Gamora
Tony Stark
Akira
Hellion
Victor von Doom
Nymph
Liu
Aether
Elixir
Big Boy
Damien Stein
Morow
She-Hulk
Transonic
Jake Minty
Shatterstar
Human Torch
Hiro Takachiho
Mercury
Sly
Ant-Man
Chase Stein
Gwen Stacy
Asher Northwoode
Nico Minoru
Jemma Simmons
Sabretooth
Namor
Copycat
Evaine Drake
Soleil Van Court
Punisher
Peter Quill
Icarus
Ms. Marvel
Doreen Green
The Hood
X-23
Vision
Roberto da Costa
Aaron Irvine
Adam Stuart
Rockslide
Mockingbird
Vrath
Wiccan
Cable
Fro
Molly Hayes
Moonstone
Magneto
Sūn Wùkōng
Scattershot
Cassie Lang
Frank Murphy
Kate Bishop
Kelly Night
Black Panther
Lounarie
Austin Roberts
Carnage
B.J.
Grant Ward
Ahura
Sam Wilson
Margaret Carter
Harry Osborn
Kagura
Miss America
Warg
Pepper Potts
Kalia
Elias
Miguel O'Hara
Hawkeye
Sin
Loki
Havok
Cosmo the Dog
Macklemore
Maria Hill
Scarlet Witch
Mayhem
Baal
Daken
Moon Knight
Leila
Herzog
Bullseye
Shiklah
Ultron
Thing
Carol Danvers
Goshi
Winter Soldier
Blackshift
Rocket Raccoon
Morgan Sandler
Red Skull
Iron Fist
Sharon Carter
Cyclops
Mikael
Wonder Man
Enea
Angel
Gambit
Scarlet Spider
Edward J. Wright
Jean Grey
Aiden Shannon
Daredevil
Joan Nilsen
Wasp
Pyro
Sentry
Wolverine
Andrea
Quicksilver
Thaddeus Ross
Betty Ross
Shadowcat
Elektra Natchios
Storm
Rogue
Black Widow
Rafael
Taskmaster
Sersi
Reed Richards
Eliott
Nightcrawler
Agent Coulson
Surge
Kiara Gabha
Mary Jane Watson
Jane Foster
Fantomex
Iceman
Luna
Shy
Zoja Voron
Black Cat
Domino
Helbindi
Bruce Banner
Hector
Eve
Nancy Bran
Ghost
Hiver
Darkhawk
Summer
James Rhodes
Auena
Doctor Strange
Toxin
Deadpool
Terry
Flash Thompson
Spider-Man
Nova
Sigyn
Doppelganger
Captain America
Fenris
Thor
184 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 22 ... 34  Next
AutorWiadomość
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 11 Empty
PisanieTemat: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 11 Icon_minitime1Pią Maj 25, 2012 1:15 pm

First topic message reminder :

Prosimy o zgłaszanie w tym temacie swych planowanych nieobecności - zwłaszcza tych, które będą trwały tydzień lub dłużej. Powody nie są oczywiście wymagane, choć nie ukrywam, że mile widziane.

Uwaga!
Od 23.08.2017 r. przyjmujemy nową zasadę dla nieobecności na czas nieokreślony. Kilka osób już takie zgłaszało, część z nich wracała, część (jeszcze?) nie, w związku z czym musimy jakoś się zabezpieczyć. W końcu podczas nieobecności jakiegoś gracza mógłby się znaleźć chętny do prowadzenia jego postaci - a post tutaj zablokowałby adopcję; pierwszy gracz jednak by nie wrócił, drugi zrezygnowałby z powodu odmowy, więc i on i forum byliby na tym stratni.
Przede wszystkim od teraz prosimy o przybliżanie ile mniej więcej taka nieobecność może potrwać - o ile to możliwe. Nie będziemy liczyć co do dnia, ale takie oszacowanie ułatwi nam wszystkim życie. Czy mamy do czynienia z dniami, tygodniami, miesiącami?
Podanie ogólnego powodu nieobecności - w temacie lub tylko do wiadomości administracji - również się przyda; nie wymagamy szczegółów, ale jeżeli na przykład ktoś ma problemy z internetem albo komputerem, to logiczne, że nie odpowie nam na próby nawiązania kontaktu.
Osoby, które nie mają w profilu podanego prawdziwego e-maila albo numeru GG proszone są o dostarczenie jakiegoś sposobu kontaktu - na wypadek, gdyby znalazł się chętny do przejęcia ich postaci lub gdyby z innego powodu konieczne było ustalenie jej dalszych losów. W takich okolicznościach będziemy się odzywać i dogadywać szczegóły.
Jeśli gracz wie, że jego nieobecność może potencjalnie potrwać długo, zobowiązany jest przynajmniej spróbować zadbać o to, aby jego postaci nie blokowały innych użytkowników na fabule. Sugerujemy wyprowadzanie ich z tematów, informowanie partnerów do pisania o tym, że mogą nas pomijać lub opuścić sesję, ustalanie z Mistrzami Gry prowadzenia postaci jako NPC i podobne zagrywki.


Ostatnio zmieniony przez Loki dnia Sro Sie 23, 2017 2:11 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com

AutorWiadomość
Captain America

Captain America


Liczba postów : 240
Data dołączenia : 27/05/2012

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 11 Icon_minitime1Pią Wrz 12, 2014 2:22 pm

Nieobecny od 12 do 14 lub 15 września.
Powrót do góry Go down
Scarlet Witch

Scarlet Witch


Liczba postów : 216
Data dołączenia : 05/12/2012

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 11 Icon_minitime1Pon Wrz 15, 2014 7:59 pm

I mnie nie będzie prawdopodobnie przez weekend. Nie wiem jak popłynę. Uhuhuhuhu.
Powrót do góry Go down
Winter Soldier

Winter Soldier


Liczba postów : 115
Data dołączenia : 21/12/2012

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 11 Icon_minitime1Wto Wrz 16, 2014 7:23 pm

Nieobecny jutro i pojutrze.
Powrót do góry Go down
Wolverine

Wolverine


Liczba postów : 207
Data dołączenia : 19/04/2013

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 11 Icon_minitime1Wto Wrz 16, 2014 11:59 pm

Robię sobie tydzień wolnego, by znaleźć wenę i chęć do pisania, która uciekła i dobrze się schowała...
Powrót do góry Go down
Spider-Man

Spider-Man


Liczba postów : 305
Data dołączenia : 20/07/2012

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 11 Icon_minitime1Sro Wrz 17, 2014 5:15 am

Nieobecny do 24.09.
Powrót do góry Go down
Quicksilver

Quicksilver


Liczba postów : 98
Data dołączenia : 07/12/2012

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 11 Icon_minitime1Czw Wrz 18, 2014 6:31 pm

Nieobecność do odwołania.

~Odwołuję. <3
Powrót do góry Go down
Wolverine

Wolverine


Liczba postów : 207
Data dołączenia : 19/04/2013

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 11 Icon_minitime1Pią Wrz 26, 2014 1:26 am

Nie ma mnie do niedzieli.
Powrót do góry Go down
Summer

Summer


Liczba postów : 95
Data dołączenia : 11/09/2012

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 11 Icon_minitime1Nie Wrz 28, 2014 2:08 pm

Może być tak, że mnie nie będzie parę dni. Mam pakiet na telefonie to jako tako z postami będzie, ale ogólnie moja obecność na forum zostanie mocno ograniczona póki nie założą w mieszkaniu internetów.
Powrót do góry Go down
Winter Soldier

Winter Soldier


Liczba postów : 115
Data dołączenia : 21/12/2012

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 11 Icon_minitime1Nie Wrz 28, 2014 6:16 pm

Zepsuł mi się komputer, więc nie będzie postów przez czas nieokreślony.
Powrót do góry Go down
Domino

Domino


Liczba postów : 136
Data dołączenia : 22/10/2012

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 11 Icon_minitime1Wto Wrz 30, 2014 12:47 pm

Postacie: Domino i Elektra
Termin nieobecności: 1.10 - 11.10 (możliwość wcześniejszego powrotu)
Powód: Muszą mnie podłączyć do internetu, a że nigdy im się nie spieszy, trochę to może zająć.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 11 Icon_minitime1Wto Paź 07, 2014 8:00 am

Harmonogram otrzymałem taki, że w poniedziałki kończę strasznie późno, w związku z czym przez ten semestr w ten jeden dzień w tygodniu będę baaardzo rzadko - głównie z komórki lub ukradkiem na zajęciach - i dopiero w nocy aktywniej.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Moon Knight

Moon Knight


Liczba postów : 15
Data dołączenia : 26/09/2014

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 11 Icon_minitime1Sob Paź 11, 2014 12:28 pm

Nie ma mnie w niedzielę i poniedziałek z okazji szkolenia. Jaśnie ja :D, Gambit, Antman i Dr. Strange.
Powrót do góry Go down
Cyclops

Cyclops


Liczba postów : 153
Data dołączenia : 25/02/2013

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 11 Icon_minitime1Czw Paź 23, 2014 6:17 pm

Nie będzie mnie przez około tydzień może wcześniej wrócę i odpiszę na wszystkie posty.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Usprawiedliwienia nieobecności - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 11 Icon_minitime1Pią Paź 24, 2014 7:37 am

Nie sądziłam, że załatwienia przed wylotem tak bardzo nadwyrężą mój czas wolny. Mogę mieć kłopoty z częstym pojawianiem się na forum.
Powrót do góry Go down
Doctor Strange

Doctor Strange


Liczba postów : 150
Data dołączenia : 13/08/2012

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 11 Icon_minitime1Pon Paź 27, 2014 4:26 pm

Zgłaszam obniżona aktywność. Ant-mana można komuś przekazać, jeśli znajdzie się chętny (jest już poza tematem). Gambit kończy misję (chyba) i puki co nie podejmie kolejnej. Będę starał się odpisywać puki sprawa się nie zakończy. Na Dr. to samo, ale nie ma się co spodziewać, że będzie to codzienny post albo co 2 dni, raczej co 5-7, czyli co tydzień. Na Marcu powinienem pisać z dotychczasowym tempem, co 3-5 dni, jednak mogą mi się zdarzyć poślizgnięcia w czasie.

Obecnie ogarniam sprawy finansowo-zarobkowe i albo (jak się uda) będę mieć dużo do nauki w nowym zawodzie, albo jak do tej pory będę mieć średniego doła egzystencjonalnego :P Nie chcę się odłączać całkowicie, ani też psuć innym zabawy przez to, że by chcieli np pisać kilka razy dziennie, a ja mogę rzadko mogę przemyśleć sensowny odpis częściej niż raz w tygodniu. Więc zgłaszam oficjalnie stanowisko co do swojej aktywności.

Sprostowanie: co 3-5 dni oznacza, że np odpis dam w każdy piątek i poniedziałek, w misjach z gm nie powinno się odczuć nieobecności


Ostatnio zmieniony przez Doctor Strange dnia Wto Paź 28, 2014 6:46 am, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : Sprostowanie)
Powrót do góry Go down
Wolverine

Wolverine


Liczba postów : 207
Data dołączenia : 19/04/2013

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 11 Empty
PisanieTemat: Odejście z forum   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 11 Icon_minitime1Pon Lis 03, 2014 1:23 am

Tak jak temat wskazuje odchodzę z forum. Napewno na dłuższy czas, może nawet permanentnie.
Wiem, że może to wyglądać jakby to się wzięło z dupy, ale nałożyło się na to wiele czynników a chcę wrzucić tego posta, żeby uniknąć kwasu jaki mógłby powstać gdybym po prostu przestał wchodzić na forum. Nie chcę robić z tego wielkiego halo, jedynie pożegnać się w należyty sposób bo zżyłem się z tą stroną i wieloma jego użytkownikami.
Przede wszystkim należą się wam wyjaśnienia. Przede mną długi i ciężki rok, jestem na kierunku studiów, który średnio pasuje to moich wyobrażeń co do życia jakie chcę mieć, dlatego próby pozostania na uczelni nie będą łatwe, biorąc pod uwagę fakt, że chcę poprawić maturę na taki wynik, który pozwoli mi się na dostanie na inny kierunek na którym nauka będzie jeszcze cięższa. Myślałem, że dam radę pogodzić to z pisaniem jednak się przeliczyłem. Nie wziąłem pod uwagę innych rzeczy, które są dla mnie ważniejsze jak koszykówka, rodzina czy przyjaciele których zacząłem zaniedbywać, przez co te relacje uległy znacznemu pogorszeniu.
Zastanawiałem się czy po prostu nie oddać wszystkich kont poza Loganem, jednak doszedłem do wniosku, że to bez sensu. Jeżeli mam wyeliminować wszelkie zbędne rozpraszacze, to muszę odciąć się po całości.
Poza tym, po prostu straciłem parcie i ochotę na pisanie. Na początku pisania tutaj, wchodzenie na forum było dla mnie przyjemnością. A z ubiegiem czasu nabrałem postaci i aktywnych wątków ponad moje siły. Tematy w których miałem odpisać zaczęły się nakładać, a pisanie stało się bardziej obowiązkiem niż przyjemnością.
Przepraszam z góry za całe zamieszanie i trudności z jakimi zwiąże się oddanie tylu kont i szukanie nowych userów na moje miejsce.
Na dniach wrzucę posty w których ewakuuję się ze wszystkich wątków, w których piszę. Mistrzów Gry, którzy sędziują daną sesję prosiłbym o wyrzucenie mnie z tematu w ludzki sposób, żeby nie stwarzać problemów z późniejszą adaptacją moich postaci.
Sprawa tyczy się obu forów (Avengers i DC). Konta jakie oddaję to Bullseye, Wolverine, Thaddeus Ross, Falcon, Black Adam, Aquaman i Fray.
Jeżeli chodzi o Thunderbolts, to grupa może być prowadzona przez nowego użytkownika. Biorąc pod uwagę tak duże zainteresowanie w tak krótkim czasie, wydaje mi się że nie ma sensu wszystkiego wyrzucać na śmieci.
Przepraszam jeszcze raz wszystkich z którymi piszę i którym MGuję sesję. Fajnie się z wami bawiłem, poznałem tutaj wiele fajnych osób, przeżyłem masę fajnych chwil. Kiedy miałem doła, albo działo się coś ważnego w moim życiu, odczuwałem potrzebę podzielenia się z wami moimi doświadczeniami i to robiłem.
Chciałem podziękować konkretnym osobom, ale doszedłem do wniosku że to niepotrzebne. Ci którzy dużo dla mnie zrobili, wiedzą że to do nich chciałem skierować te słowa i uniknę kwasu gdybym zapomniał komuś podziękować.
Fajnie się z wami pisało, gadało, śmiało i wkurwiało. 1,5 roku kiedy byłem z wami, było naprawdę fajnym i barwnym okresem ale czas by wejść w bardziej dorosłe życie.

Może wrócę, może nie. Jeżeli do tego dojdzie, to napewno będzie to za jakiś czas i nie będę się w to tak angażował jak to robiłem dotychczas. Gdy uporządkuję wszystkie sprawy, dam znać Lokiemu że można pozmieniać hasła a ja chciałbym założyć sobie nowe konto, na którym mógłbym sobie od czasu do czasu wejść na cb i z wami pogadać. Za bardzo was polubiłem by się całkowicie odcinać :)

Sorry jeszcze raz za hałas jaki robiłem i problemy jakie powstaną, kiedy będzie się szukać nowego Logana czy Aquamana.

Do napisania <3
Powrót do góry Go down
X-23

X-23


Liczba postów : 275
Data dołączenia : 09/05/2013

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 11 Icon_minitime1Pon Lis 03, 2014 7:30 am

;( Total.

Uważaj na siebie i ucz się pilnie. Szczerze mówiąc nie myślałam, że aż tak można się zasmucić z powodu odejścia gracza z forum, huh... I pomimo tego, że kontakt jest jakiś tam poza forumowy to... DAMN...Będzie mi Ciebie bardzo brakowało. :(

Trzymaj się no i... się odzywaj.

Twoja podwójna córka - Laura & BB.
Powrót do góry Go down
Daken

Daken


Liczba postów : 32
Data dołączenia : 19/08/2013

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 11 Icon_minitime1Pon Lis 03, 2014 8:33 am

Podpisuję się pod Laurą.
Trochę, a nawet bardzo jest mi smutno z tego powodu, że odszedłeś. Drugiego takiego Janka nie znajdziemy. Cóż, nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć ci powodzenia w nauce, dalszych sukcesów. Mam nadzieję, że kiedyś do nas wrócisz. <3

Twój wyrodny synek, Ducken.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Usprawiedliwienia nieobecności - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 11 Icon_minitime1Pon Lis 03, 2014 2:20 pm

Bylebyś miał dobrą przyszłość. *Salut*
Powrót do góry Go down
Spider-Man

Spider-Man


Liczba postów : 305
Data dołączenia : 20/07/2012

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 11 Icon_minitime1Pon Lis 03, 2014 2:35 pm

Szczerze? Pomimo tego, że nie miałam z Tobą jakichś wielce wielkich relacji to i tak będzie mi Cię bardzo, ale to bardzo brakować i czytając ten post poleciały mi nawet łzy. Podpisuję się również pod Dakenem, że drugiego takiego Janka nie znajdziemy.

Trzymaj się tam. Życzę Ci wszystkiego dobrego.
Powrót do góry Go down
Captain America

Captain America


Liczba postów : 240
Data dołączenia : 27/05/2012

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 11 Icon_minitime1Pon Lis 03, 2014 6:29 pm

Będzie mi Ciebie brakowało, War Brosie.
Powrót do góry Go down
Moon Knight

Moon Knight


Liczba postów : 15
Data dołączenia : 26/09/2014

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 11 Icon_minitime1Pon Lis 03, 2014 7:30 pm

Powodzenia mistrzu. Myślę, że to dobra decyzja.
Powrót do góry Go down
Elektra Natchios

Elektra Natchios


Liczba postów : 21
Data dołączenia : 03/08/2013

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 11 Icon_minitime1Pon Lis 03, 2014 9:25 pm

Będę strasznie za Tobą tęsknić, ale życzę szczęścia!
Powrót do góry Go down
Wolverine

Wolverine


Liczba postów : 207
Data dołączenia : 19/04/2013

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 11 Icon_minitime1Pon Lis 03, 2014 9:31 pm

Goddamnit, ur makin' me cry.

Kocham was <3
Powrót do góry Go down
Baal

Baal


Liczba postów : 85
Data dołączenia : 21/10/2014

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 11 Icon_minitime1Pon Lis 03, 2014 11:12 pm

Trzymaj się, Czesiek i czekamy na twój powrót!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Usprawiedliwienia nieobecności - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 11 Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Usprawiedliwienia nieobecności
Powrót do góry 
Strona 11 z 34Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 22 ... 34  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marvel Universe: The Avengers PBF :: Sprawy organizacyjne :: Ogłoszenia-
Skocz do: