Marvel Universe: The Avengers PBF
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Usprawiedliwienia nieobecności

Go down 
+180
Bio
Jimmy Hudson
Ruth
Jigsaw
Wolfsbane
Skydive
Eugene Mercer
Lucas Moreira
Jacob
Caine Joyce
Silas Søgaard
Mia
Kera
Gamora
Tony Stark
Akira
Hellion
Victor von Doom
Nymph
Liu
Aether
Elixir
Big Boy
Damien Stein
Morow
She-Hulk
Transonic
Jake Minty
Shatterstar
Human Torch
Hiro Takachiho
Mercury
Sly
Ant-Man
Chase Stein
Gwen Stacy
Asher Northwoode
Nico Minoru
Jemma Simmons
Sabretooth
Namor
Copycat
Evaine Drake
Soleil Van Court
Punisher
Peter Quill
Icarus
Ms. Marvel
Doreen Green
The Hood
X-23
Vision
Roberto da Costa
Aaron Irvine
Adam Stuart
Rockslide
Mockingbird
Vrath
Wiccan
Cable
Fro
Molly Hayes
Moonstone
Magneto
Sūn Wùkōng
Scattershot
Cassie Lang
Frank Murphy
Kate Bishop
Kelly Night
Black Panther
Lounarie
Austin Roberts
Carnage
B.J.
Grant Ward
Ahura
Sam Wilson
Margaret Carter
Harry Osborn
Kagura
Miss America
Warg
Pepper Potts
Kalia
Elias
Miguel O'Hara
Hawkeye
Sin
Loki
Havok
Cosmo the Dog
Macklemore
Maria Hill
Scarlet Witch
Mayhem
Baal
Daken
Moon Knight
Leila
Herzog
Bullseye
Shiklah
Ultron
Thing
Carol Danvers
Goshi
Winter Soldier
Blackshift
Rocket Raccoon
Morgan Sandler
Red Skull
Iron Fist
Sharon Carter
Cyclops
Mikael
Wonder Man
Enea
Angel
Gambit
Scarlet Spider
Edward J. Wright
Jean Grey
Aiden Shannon
Daredevil
Joan Nilsen
Wasp
Pyro
Sentry
Wolverine
Andrea
Quicksilver
Thaddeus Ross
Betty Ross
Shadowcat
Elektra Natchios
Storm
Rogue
Black Widow
Rafael
Taskmaster
Sersi
Reed Richards
Eliott
Nightcrawler
Agent Coulson
Surge
Kiara Gabha
Mary Jane Watson
Jane Foster
Fantomex
Iceman
Luna
Shy
Zoja Voron
Black Cat
Domino
Helbindi
Bruce Banner
Hector
Eve
Nancy Bran
Ghost
Hiver
Darkhawk
Summer
James Rhodes
Auena
Doctor Strange
Toxin
Deadpool
Terry
Flash Thompson
Spider-Man
Nova
Sigyn
Doppelganger
Captain America
Fenris
Thor
184 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 25 ... 34  Next
AutorWiadomość
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 17 Empty
PisanieTemat: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 17 Icon_minitime1Pią Maj 25, 2012 1:15 pm

First topic message reminder :

Prosimy o zgłaszanie w tym temacie swych planowanych nieobecności - zwłaszcza tych, które będą trwały tydzień lub dłużej. Powody nie są oczywiście wymagane, choć nie ukrywam, że mile widziane.

Uwaga!
Od 23.08.2017 r. przyjmujemy nową zasadę dla nieobecności na czas nieokreślony. Kilka osób już takie zgłaszało, część z nich wracała, część (jeszcze?) nie, w związku z czym musimy jakoś się zabezpieczyć. W końcu podczas nieobecności jakiegoś gracza mógłby się znaleźć chętny do prowadzenia jego postaci - a post tutaj zablokowałby adopcję; pierwszy gracz jednak by nie wrócił, drugi zrezygnowałby z powodu odmowy, więc i on i forum byliby na tym stratni.
Przede wszystkim od teraz prosimy o przybliżanie ile mniej więcej taka nieobecność może potrwać - o ile to możliwe. Nie będziemy liczyć co do dnia, ale takie oszacowanie ułatwi nam wszystkim życie. Czy mamy do czynienia z dniami, tygodniami, miesiącami?
Podanie ogólnego powodu nieobecności - w temacie lub tylko do wiadomości administracji - również się przyda; nie wymagamy szczegółów, ale jeżeli na przykład ktoś ma problemy z internetem albo komputerem, to logiczne, że nie odpowie nam na próby nawiązania kontaktu.
Osoby, które nie mają w profilu podanego prawdziwego e-maila albo numeru GG proszone są o dostarczenie jakiegoś sposobu kontaktu - na wypadek, gdyby znalazł się chętny do przejęcia ich postaci lub gdyby z innego powodu konieczne było ustalenie jej dalszych losów. W takich okolicznościach będziemy się odzywać i dogadywać szczegóły.
Jeśli gracz wie, że jego nieobecność może potencjalnie potrwać długo, zobowiązany jest przynajmniej spróbować zadbać o to, aby jego postaci nie blokowały innych użytkowników na fabule. Sugerujemy wyprowadzanie ich z tematów, informowanie partnerów do pisania o tym, że mogą nas pomijać lub opuścić sesję, ustalanie z Mistrzami Gry prowadzenia postaci jako NPC i podobne zagrywki.


Ostatnio zmieniony przez Loki dnia Sro Sie 23, 2017 2:11 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com

AutorWiadomość
Black Widow

Black Widow


Liczba postów : 184
Data dołączenia : 25/05/2012

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 17 Icon_minitime1Sro Kwi 27, 2016 10:58 am

Ogłoszenie parafialne... Przepraszam, że wcześniej nie napisalam, ale nie mam Lapka już od tygodnia i po obejściu znajomych taty stwierdzili, że nie wiedzą, co się stało. Więc mój tata postanowił iż odda Lapka na diagnozę do serwisu i później ewentualnie postaraja go naprawić. Zatem nie wiem kiedy go odzyskam, więc na razie nie będę pisała żadnych postów, bo z tableta jednak nie idzie ich pisać gdyż zjada litery i sam zmienia zdania i by je poprawiać musze co kilka razy kasować slowo, by ogarnął co chce napisac, a to jest bardzo frustrujące. Jeszcze raz przepraszam za taki czas oczekiwania na posty z mojej strony. Pa
Powrót do góry Go down
Akira

Akira


Liczba postów : 83
Data dołączenia : 02/03/2016

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 17 Icon_minitime1Pią Kwi 29, 2016 7:43 pm

Akira i Markus - nieobecność od 3.05 - 14.05
Powód: Matura!
Tzn, jak znajdę chwilę i chęci, to postaram się w "przerwie" między jednym, a drugim przedmiotem coś napisać.
Powrót do góry Go down
Black Panther

Black Panther


Liczba postów : 50
Data dołączenia : 21/10/2012

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 17 Icon_minitime1Pią Kwi 29, 2016 8:38 pm

Nieobecność do 3 maja. Rodzinka przyjeżdża, więc zero kontaktu z internetem.
Powrót do góry Go down
https://youtu.be/wT_Z41P7kXA
Scattershot

Scattershot


Liczba postów : 38
Data dołączenia : 28/04/2016

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 17 Icon_minitime1Sob Kwi 30, 2016 7:36 am

Nie będzie mnie do 2 maja wieczorem bo majówka.
Powrót do góry Go down
Chase Stein

Chase Stein


Liczba postów : 38
Data dołączenia : 18/02/2016

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 17 Icon_minitime1Sob Kwi 30, 2016 12:00 pm

Na prośbę Austina (Robertsa)

Nie będzie go wstępnie do 14 maja przez dużo obowiązków w życiu.
Powrót do góry Go down
Kelly Night

Kelly Night


Liczba postów : 23
Data dołączenia : 07/03/2016

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 17 Icon_minitime1Wto Maj 03, 2016 8:50 pm

Znowu ja i kolejna nieobecność. Nie będzie mnie od 4 do 7 maja. Mam wycieczkę no i cały dzień mi zleci na zwiedzaniu.
A jeszcze jeśli o mòj internet chodzi - brat mi jakoś go blokuje grając prez neta i gadając na skype, a przez to, że jest starszy, nie mam nawet co mu powiedzieć. Zawsze w miare możliwości będę odpisywała jednak na posty. Tyle, żegnam.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Usprawiedliwienia nieobecności - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 17 Icon_minitime1Czw Maj 12, 2016 5:32 am

Proszę o usunięcie mojego konta.
Powrót do góry Go down
Eugene Mercer

Eugene Mercer


Liczba postów : 86
Data dołączenia : 27/04/2016

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 17 Icon_minitime1Czw Maj 12, 2016 2:53 pm

Nie ma mnie najbliższy tydzień. Powód? Muszę zrobić sobie przerwę od PBF, którą od dłuższego czasu planowałem. Wydarzenie na jednym forum sprawiło, iż uznałem iż nastał na nią czas. Jakie? Na to odpowiedź udzielę na PW, choć Victor Mancha i Vannessa już wiedzą. Przepraszam Sin/Psylocke, Mię, Victora von Dooma, Akirę, Wiccana, Skuld, Patriota, Cassie, Kate, Drakona/Dura, Annie, Rhoshana oraz Morritheiren (Wybacz jeśli źle napisałem imię), a także tych których pominąłem, a aktualnie z nimi piszę. Wybaczcie.
Powrót do góry Go down
Black Panther

Black Panther


Liczba postów : 50
Data dołączenia : 21/10/2012

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 17 Icon_minitime1Czw Maj 19, 2016 7:12 pm

Zgłaszam nieobecność do soboty (21.05.2016) na tym koncie oraz Snake Eyes. Powód: wyjazd.
Powrót do góry Go down
https://youtu.be/wT_Z41P7kXA
Gość
Gość




Usprawiedliwienia nieobecności - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 17 Icon_minitime1Pią Maj 20, 2016 10:42 am

Jest sesja. Czas trudny i pełen zakuwania na ostatnią chwilę. Z tej racji nie będę wchodzić na forum do czasu jej zakończenia tak często jak bywało dawniej (coś około koniec czerwca, początek lipca).
ALE!
Nie oznacza co, że odchodzę, porzucam Hydrę czy nie wiem co się dzieje dookoła. Jako że nie będę patrzeć na bieżąco na tematy wszelkie dopraszanie się o posty czy informowanie o odpisach proszę kierować bezpośrednio na moje gg: 7866045 - na nim siedzę praktycznie cały czas, tylko że czytam notatki albo biegam i załatwiam rzeczy więc mogę odpowiadać z opóźnieniem delikatnym. Ale jestem, nigdzie nie poszłam i nie wybieram się.
Oczywiście wszyscy moi agenci jak i osoby rozważające dołączenie do naszego skromnego acz zacnego grona również zapraszam na moje gadu. Zawsze wygospodaruję choć trochę czasu by rozwiać czyjeś wątpliwości czy odpowiedzieć na parę pytań.

Hail Hydra :>
Powrót do góry Go down
Wasp

Wasp


Liczba postów : 142
Data dołączenia : 20/11/2012

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 17 Icon_minitime1Pon Maj 23, 2016 1:56 pm

Żeby nikt mi nie panikował: Mam wyjazd do Gdańska z wolontariatem. Dlatego przez  trzy dni (26-29) konta:

Wasp,Sin,Miss Americi,Sharon Carter,Spider WomanPsylocke,Xavini Shulkie będą niedostępne i niemożliwym będzie dla mnie w te dni odpisać. Oczywiście postaram się na te, które pojawiły się dzisiaj lub troszkę później jeszcze złożyć  odpisy, ale jeśli się nie wyrobię to przepraszam.

Kassica15
Powrót do góry Go down
Carol Danvers
Mistrz Gry | Captain Grammar
Carol Danvers


Liczba postów : 467
Data dołączenia : 24/03/2013

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 17 Icon_minitime1Pon Maj 23, 2016 6:59 pm

Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu będę migać. Nie jest to, co prawda, stuprocentowo pewne, ale wolę uprzedzić. Później, gdzieś w czerwcu, i tak będzie kolejna nieobecność. O ile nie wcześniej. Zobaczy się.
Zapobiegawczo i takie tam.
Dotyczy wszystkich postaci.
Powrót do góry Go down
Cassie Lang

Cassie Lang


Liczba postów : 34
Data dołączenia : 10/04/2016

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 17 Icon_minitime1Sro Maj 25, 2016 3:40 pm

Od 26 do 29 maja nie będę wstanie pisać na fabule, co najwyżej wpaść na cb. Wyjeżdżam i wątpię, bym miała czas dla siebie. To samo tyczy się 5-7 czerwca, wycieczka szkolna, spokoju raczej nie zaznam.
Powrót do góry Go down
Sūn Wùkōng

Sūn Wùkōng


Liczba postów : 11
Data dołączenia : 22/05/2016

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 17 Icon_minitime1Nie Cze 05, 2016 3:04 pm

Nie będzie mnie 3 - 4 dni na wszystkich kontach. Przepraszam z góry. MOŻE zdołam urodzić jakiś odpis, ale natłok zajęć sprawia, że wolę uprzedzić możliwy brak postów.
Powrót do góry Go down
Kalia

Kalia


Liczba postów : 88
Data dołączenia : 11/02/2015

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 17 Icon_minitime1Czw Cze 09, 2016 6:30 pm

Ga-Eul, nie będzie mnie teraz za często, możliwe że do końca lipca, a nawet początek sierpnia. Spróbuję pojawiać się jak najczęściej.
Powrót do góry Go down
Ghost

Ghost


Liczba postów : 79
Data dołączenia : 30/09/2012

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 17 Icon_minitime1Pią Cze 10, 2016 3:06 pm

Do 16 czerwca. Poprawki. Postaram się jednak w tym czasie odpisać.
Powrót do góry Go down
Black Panther

Black Panther


Liczba postów : 50
Data dołączenia : 21/10/2012

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 17 Icon_minitime1Pią Cze 10, 2016 5:52 pm

Nieobecność do odwołania ze względu na stan zdrowotny.
Powrót do góry Go down
https://youtu.be/wT_Z41P7kXA
Magneto

Magneto


Liczba postów : 64
Data dołączenia : 14/06/2014

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 17 Icon_minitime1Pon Cze 13, 2016 6:37 am

Jestem niestety zmuszony zgłosić nieobecność do 24.06.
Powrót do góry Go down
Moonstone

Moonstone


Liczba postów : 239
Data dołączenia : 26/09/2014

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 17 Icon_minitime1Pon Cze 13, 2016 6:42 am

Nie będzie mnie jakoś tak do piątku. Mam sporo na głowie w tym tygodniu, a praca licencjacka wisi nade mną jak gilotyna.
Powrót do góry Go down
Sam Wilson

Sam Wilson


Liczba postów : 63
Data dołączenia : 15/08/2014

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 17 Icon_minitime1Sro Cze 15, 2016 12:49 pm

Nie będzie Sama, Rulka i Cyclopsa mniej więcej do jutra, albo pojutrza. Wtedy wszędzie odpiszę, chyba, że mi się uda jeszcze dziś odpisać, ale to zobaczymy.
Powrót do góry Go down
Molly Hayes

Molly Hayes


Liczba postów : 31
Data dołączenia : 18/08/2015

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 17 Icon_minitime1Pią Cze 17, 2016 7:50 am

Zniknę, a więc Molly i Susan też, na początku lipca: od 01 do 10. Być może uda mi się w tym czasie wyłapać jakiś internet, by poodpisywać tam, gdzie coś się pojawi, jednak nie jestem w stanie nic obiecać.
Powrót do góry Go down
Sly

Sly


Liczba postów : 214
Data dołączenia : 04/10/2015

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 17 Icon_minitime1Nie Cze 19, 2016 2:19 pm

UWAGA, NEWS.
Niema mnie od 25 czerwca do 16 lipca. Rodzina zabiera mnie na totalne wygwizdowo, neta nie złapię. Posta może uda mi się dać, ale wątpię. Wybaczcie wszyscy. Przed tą datą postaram się mieć czyste konta i dać odpisy, by czekanie było dopiero po wyjeździe. Przepraszam, nie mogę odwołać wyjazdu, bo to decyzja rodziców.
Powrót do góry Go down
Cassie Lang

Cassie Lang


Liczba postów : 34
Data dołączenia : 10/04/2016

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 17 Icon_minitime1Sro Cze 22, 2016 10:03 pm

25.06-03.07 oraz 15.07-02.08. Będę miała w tym czasie dwa wypady do miejsc, gdzie niestety internetu brak. Istnieje co prawda możliwość, że będę czasami wpadała, choć trudno powiedzieć na jak długo. Do czasu powrotu nie obiecuję, że będę odpisywała.
Powrót do góry Go down
Tony Stark
Mistrz Gry
Tony Stark


Liczba postów : 361
Data dołączenia : 28/05/2012

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 17 Icon_minitime1Czw Cze 23, 2016 5:50 pm

Odpisy ode mnie wszelkiej maści pojawią się w niedzielę, mam nadzieję, że wtedy wszystko już ogarnę życiowo.
Powrót do góry Go down
Victor von Doom

Victor von Doom


Liczba postów : 324
Data dołączenia : 13/09/2013

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 17 Icon_minitime1Pią Cze 24, 2016 8:46 pm

Zgłaszam nieobecność Liama od dziś (24.06.2016) do poniedziałku (26.06.2016)
Powód: Wyjazd rodzinny.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Usprawiedliwienia nieobecności - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 17 Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Usprawiedliwienia nieobecności
Powrót do góry 
Strona 17 z 34Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 25 ... 34  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marvel Universe: The Avengers PBF :: Sprawy organizacyjne :: Ogłoszenia-
Skocz do: