Marvel Universe: The Avengers PBF
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Marvel: Avengers Alliance

Go down 
+10
Fantomex
Jane Foster
Cable
Carnage
Thor
Spider-Man
Rocket Raccoon
Black Cat
Tony Stark
Loki
14 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 3 Empty
PisanieTemat: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 3 Icon_minitime1Nie Sty 20, 2013 4:19 pm

First topic message reminder :

Zauważyłem, że sporo osób na naszym forum gra w MAA, a niektórzy może chcieliby dopiero zacząć - dlatego uznałem za stosowne założyć ten temat. Jedni bawią się na Facebooku, inni na Playdomie, jednakże nic nie stoi na przeszkodzie temu, abyśmy wymieniali się spostrzeżeniami, własnymi preferencjami, radami, ciekawostkami - i tak dalej i tym podobne~
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com

AutorWiadomość
Gość
Gość




Marvel: Avengers Alliance - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 3 Icon_minitime1Nie Lut 24, 2013 3:55 pm

Z drugiej strony patrząc na popularność Human Torcha myślę że może mieć ciężkie życie..Zwłaszcza że HT potrafi latać. A to niweluje ryzyko stuna. Dodać do tego bonus blastera...I Brytania pada.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 3 Icon_minitime1Nie Lut 24, 2013 4:16 pm

Na ostatnie kilkanaście walk - ani razu nie trafiłem na HT. Głównie scrapperzy, trochę infiltratorów... Aż mnie zdziwiło, że tak mało blasterów. Ech, jeszcze dwanaście do CB... O ile nie zmienię zdania, that is.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Spider-Man

Spider-Man


Liczba postów : 305
Data dołączenia : 20/07/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 3 Icon_minitime1Nie Lut 24, 2013 4:18 pm

Ja w 99% walk trafiam na HT... Nie to, że ciężko mi go pokonać, bo mam Sif, która dość szybko go rozwala, ale już mnie to nudzi. Częsty team ma z War Machine/Cyclopsem/Invisible Woman. Jak trafię na inny, to jestem mocno zdziwiona.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 3 Icon_minitime1Nie Lut 24, 2013 4:32 pm

Chyba już o tym wspominałem, ale HT jest często na niskich lvlach i na wysokich znowu wraca - na średnich rzadko można go spotkać... Cóż, ja jestem na średnim...
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Gość
Gość




Marvel: Avengers Alliance - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 3 Icon_minitime1Nie Lut 24, 2013 11:34 pm

Na chwilę obecną lvluję Strange'a kupionego z nadwyżki CP... I oczywiście czekam na Ghosty'ego który pewnie jutro będzie dostępny.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 3 Icon_minitime1Pon Lut 25, 2013 12:52 am

Zobaczymy czy zrobią taką niespodziankę już jutro... Może, może - ale wciąż nie ma o tym żadnej informacji, ani odliczania, dlatego byłbym ostrożny. Hm, właściwie mam już dwieście dziewięćdziesiąt dwa CP. Kusi ten CB, nawet bardzo, ale chyba jednak odczekam jeszcze parę dni...
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Gość
Gość




Marvel: Avengers Alliance - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 3 Icon_minitime1Pon Lut 25, 2013 1:32 pm

Cóż, CP mam na niego więc poczekam w razie czego. Myślę teraz nad War Machine...Albo kostiumem taktyka dla Strange'a...Nie wiem który lepszy.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 3 Icon_minitime1Pon Lut 25, 2013 1:48 pm

Różne zastosowania mają. Taktyka Strange'a sobie do PvP weźmiesz, za to War Machine cudowny damage zadaje. Ja go na samym początku zwerbowałem i jestem nim do tej pory zachwycony - jako moim najsilniejszym Taktykiem, czeka właśnie na trening na dwunasty poziom.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Gość
Gość




Marvel: Avengers Alliance - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 3 Icon_minitime1Pon Lut 25, 2013 2:32 pm

Tzn na pewno wezmę Modern Strange'a, ale mam właśnie dylemat czy w wersji taktycznej czy nie lepiej wziąć od razu War Machine. I chyba wezmę Rhodey'a. Za dużo noobów szpanuje HT bym bawił się samymi blasterami :D
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 3 Icon_minitime1Pon Lut 25, 2013 2:59 pm

Jeśli będziesz brał uni Strange'a, to tak czy siak lepiej Taktyka, moim zdaniem... Nawiasem mówiąc, co mnie rozbraja - ostatnio widuję teamy złożone tylko z jednej klasy - najczęściej tylko Infiltratorzy lub tylko Scrapperzy... Trochę niepraktyczne, mimo wszystko...

***

Chyba sobie jednak poczekamy na tego GR...
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Rocket Raccoon

Rocket Raccoon


Liczba postów : 184
Data dołączenia : 12/11/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 3 Icon_minitime1Sro Lut 27, 2013 9:40 pm

Loki napisał:
Chyba już o tym wspominałem, ale HT jest często na niskich lvlach i na wysokich znowu wraca - na średnich rzadko można go spotkać... Cóż, ja jestem na średnim...

Mój jest na 11 : P A Strendż jest lepszy od Łormaszina. Chociaż obaj są fajni, to mimo wszystko czasami Strange wykonuje 3 akcje w jednej kolejce (a jeśli nie to 2 za każdym razem). Leczy całą drużyne, wykonuje atak na wszystkich wrogów, który potem co ture zabiera im życie, a czasami ma jeszcze trzeci ruch i dobije kogoś blastem. Z pola siłowego ani razu nie skorzystałem bo i tak rzuca je na wszystkich z automatu. To jest w praktyce przydatniejsze niż pojedyńczy blast Łormaszina za 2 tysiące. A jeśli chodzi o głosowania co ma wrócić do sprzedaży to niech piekło pochłonie tego kto to wymyślił i tych którzy tam głosowali. Albo wszystko, albo nic, precz ze zdzierstwem i robieniem graczowi łaski, że może sobie kupić jakąś postać. Zamiast wymyślać bzdury dorzuciliby lepiej na pierwsze urodziny gry do kupienia z 10 nowych postaci i z 5 nowych chapterów do odblokowania.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 3 Icon_minitime1Sro Lut 27, 2013 10:24 pm

Rocket Racoon napisał:
Loki napisał:
Chyba już o tym wspominałem, ale HT jest często na niskich lvlach i na wysokich znowu wraca - na średnich rzadko można go spotkać... Cóż, ja jestem na średnim...

Mój jest na 11 : P

... Chodziło mi o poziom graczy, nie HT. Jak mówiłem - ja jestem na średnim i nie widuję go praktycznie wcale, ale wczytywałem się na forum, że osoby na wysokim levelu do niego wracają. W sumie ostatnio poprawiono jego Novę, stała się sensowniejsza...

Okej. To teraz debata - jakim cudem wypuszczana nie tak dawno temu i raczej słaba Mockingbird wygrywa w głosowaniu? Rozumiałbym Ghost Ridera, bo sporo osób na niego jednak czeka. Uniformy też bym pojął... Ale ona?
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Thor

Thor


Liczba postów : 174
Data dołączenia : 25/05/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 3 Icon_minitime1Czw Lut 28, 2013 2:12 am

Nie dam żadnego sensownego wyjaśnienia, bo nie widzę takowego. Tutaj wszyscy czekają na GRa, na chatach widzę, że sporo innych osób też, więc nie mam pojęcia.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Marvel: Avengers Alliance - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 3 Icon_minitime1Czw Lut 28, 2013 6:01 am

DAFUQ. Zrozumiem jeszcze Emmę. Ale MB? Skumałbym jeszcze jakby miała cycki albo dobre staty... To ja tu farmię jak oszalały... Let me at'em....
Powrót do góry Go down
Rocket Raccoon

Rocket Raccoon


Liczba postów : 184
Data dołączenia : 12/11/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 3 Icon_minitime1Czw Lut 28, 2013 7:01 am

Sprawa jest prosta. Rodzą się nowi ludzie, w afryce i azji powstaje internet, pojawiają się nowi gracze, którzy nie mogli jej wcześniej zdobyć i tak głosują. Poza tym, pewnie 25% ankietowanych zaznacza coś nawet nie czytając pytania. Pamiętajcie, że to internet, a nie ankieta uliczana, takie sądy nie są wiarygodne.

Po drugie. Ant-Man będzie w nowym Spec-Ops.

Po trzecie, Raven jeśli grasz na facebooku, to daj na siebie namiar ^^
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Marvel: Avengers Alliance - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 3 Icon_minitime1Czw Lut 28, 2013 9:26 am

To niech cymbały się nauczą że MB była wypuszczana chyba z 4 razy... Cóż, oby jej re-re-re-release był jedynie bonusem...Nie po to nocki zarywałem.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 3 Icon_minitime1Czw Lut 28, 2013 1:16 pm

Właściwie nie jest takie pewne, że Ant-Man będzie z SO. Napisali, że zbliża się SO - i że pojawi się nowy bohater do zwerbowania... Co niekoniecznie oznacza, że jedno z drugim się łączy, bo może on być i za CP. Niedługo się przekonamy. Żałuję, że tak szybko dają nowe SO...

Przy okazji~
To... Ja idę farmić te kilkaset CP, które będzie mi potrzebne... Taaak...
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Gość
Gość




Marvel: Avengers Alliance - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 3 Icon_minitime1Czw Lut 28, 2013 1:30 pm

Toć to niewykonalne machnąć wszystkie SO po kolei jak interesuje kogoś jedna... Nie lepiej po prostu wypuścić wszystkie postaci, uniformy i bronie na krótki czas?
Powrót do góry Go down
Rocket Raccoon

Rocket Raccoon


Liczba postów : 184
Data dołączenia : 12/11/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 3 Icon_minitime1Czw Lut 28, 2013 2:27 pm

Czyli specjalnie by skonstruowali zdanie w formie "Jutro wchodzi nowe SO i będziecie mogli sobie zdobyć Antmana" żeby nas wprowadzić w błąd? Daj spokój :P

Raven, najlepiej byłoby wszystko wypuścić na zawsze jak w białym kraju.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Marvel: Avengers Alliance - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 3 Icon_minitime1Czw Lut 28, 2013 3:03 pm

Jakby wypuścić na zawsze to zaraz nerdy zaczęły by ból tyłka, że "włożyli tyle wysiłku i pracyyy..." (Really? Zajeżdża basement dwellerem. Gorszy jest chyba wallet warrior jedynie haha).


Wiesz, co do wprowadzania w błąd wystarczy spojrzeć na farmazon "przejdź premiowaną misję i zrekrutuj Hulka ZA DARMO". Nikt nie powie w trakcie, że można za tyle samo CP kupić Hulka jak innego hero, oszczędzając sobie mnóstwo czasu. :)


Z innej beczki, myślę że mam idealny pomysł na zadowolenie i nowych i starych graczy...Wypuścić nowego hero. Byłby nim....








Coulson.
Powrót do góry Go down
Thor

Thor


Liczba postów : 174
Data dołączenia : 25/05/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 3 Icon_minitime1Pią Mar 01, 2013 12:13 pm

Coulsona popieram, myślę, że miałby piękną przewagę, gdyby kiedyś wypuścili Lokiego.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 3 Icon_minitime1Pią Mar 01, 2013 1:52 pm

Jego raczej nie wypuszczą~ Wystarczy, że broń z jego imieniem już sobie egzystuje.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Gość
Gość




Marvel: Avengers Alliance - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 3 Icon_minitime1Pią Mar 01, 2013 2:43 pm

Coulson by zniszczył wszystkich ;)


A teraz mam dylemat...Zostawić sobie swoje 208 CP pozostałe po zakupie War Machine i Strange'a, czy kupić Phoenix razem z jej kubrakiem z P5?
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 3 Icon_minitime1Pią Mar 01, 2013 3:27 pm

Jeśli chcesz Phoenix, to białą, a nie P5, bo w ogóle się nie opłaca. Polecałbym - jeśli już Colossusa albo Cyclopsa z ich uni, bardziej się przydadzą...
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Gość
Gość




Marvel: Avengers Alliance - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 3 Icon_minitime1Pon Mar 11, 2013 6:14 pm

Okay, SO7 już ruszyła...jakoś mi Ant Man nie podchodzi, cóż...Druga próba pozyskania GRa przede mną :D
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Marvel: Avengers Alliance - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 3 Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Marvel: Avengers Alliance
Powrót do góry 
Strona 3 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Ms. Marvel
» Ms Marvel
» Marvel Puzzle Quest
» Sprzęt Avengers
» To właśnie Avengers!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marvel Universe: The Avengers PBF :: Offtopic :: Archiwum-
Skocz do: