Marvel Universe: The Avengers PBF

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Biosfera I

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorWiadomość
Dur-Shurrikun
Mistrz Gry | NPC

Liczba postów : 1374
Data dołączenia : 25/08/2012

PisanieTemat: Biosfera I   Nie Kwi 28, 2013 7:09 pm

First topic message reminder :

Biosfera I jest jednym z najbardziej niesamowitych miejsc na pokładzie okrętu. Ten pokład stworzony na planie koła o średnicy trzech kilometrów oraz wysokości około pół kilometra. Ściany tego miejsca tworzą projekcję holograficzną, jednak wszystko co znajduje się pomiędzy tymi ścianami - jest w stu procentach prawdziwe - zarówno woda jak i rośliny. Miejsce to wydaje się być prawdziwym obrazem planety, wchodząc tutaj - zamykają się za załogantem drzwi które zaraz również znikają pod płaszczem hologramu. Biosfera pozwala odpocząć od codzienności, a zaprojektowana jest tak, że w jednej części znajduje się woda, zabierając około 1/6 miejsca - a pozostałe tworzy natomiast zielony las w którym znajdują się przeróżne rośliny, nierzadko posiadające jadalne owoce. Panuje tu ciepła temperatura - przenosząc się również na wodę - której ciepło jest umiarkowane.

Ostatnio zmieniony przez Dur-Shurrikun dnia Czw Gru 31, 2015 8:33 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

AutorWiadomość
Amelia Stein

Liczba postów : 228
Data dołączenia : 11/09/2014

PisanieTemat: Re: Biosfera I   Sro Lip 27, 2016 10:29 pm

Nigdy nie musiała przejmować się tym, że ktoś usłyszy jej myśli. Wokół niej było zazwyczaj nie wielu teleportów, a jeśli już byli to zwykle członkowie jej ludu, nie musiała więc nic przed nimi kryć. Naturalnie blokowała przekazy chcące dostać się do jej umysłu, a nie te które wychodziły. Nic więc dziwnego, że jej myśli były głośne i nie pohamowane. Nikt jej jeszcze specjalnie nie zwrócił na to uwagi. Gdyby wiedziała, że ktoś poza okrętem jej słucha pewnie była by nieco bardziej ostrożna i przynajmniej cenzurowała swoje myśli.
- Uparta jestem sama z siebie
Zaśmiała się radośnie na myśl jak bardzo podobni byli w tym z Onu. Była to jedna z dość niewielu cech które ich łączyły. Wspomnienie braciszka wywołało na jej twarzy ciepły uśmiech, który jednak zaraz stał się smutny, tęskny. Okropnie brakowało jej Onu, odkąd ten odszedł. Westchnęła i spojrzała na smoka z bardziej neutralną miną spychając nadmiar emocji w głąb świadomości.
- Byłam upartym dzieckiem, które zmusiło go by nauczył je radzić sobie. Wiem, że wielu rzeczy mi nie pokazał właśnie ze względu na mój wiek. Teraz jestem starsza i mógłby mi dużo więcej pokazać, ale jego nie ma...
Zamilkła wzruszając smutno ramionami. Bardzo chciała się uczyć, a myśl, że może kiedyś zaskoczy braciszka tym jak wiele potrafi była tylko dodatkową motywacją.
Westchnęła na słowa smoka dotyczące posłuszeństwa. Widać, ,że albo myśleli o czymś innym albo smok miał zupełnie inne pojecie po posłuszeństwie. Amelia oddzielała posłuszeństwo od uległości. Posłuszeństwo było czymś co wbrew pozorom nie było jej obce. Potrafiła wykonywać posłusznie rozkazy, kiedy musiała. Jednak gdy nie znajdowała się w sytuacji, gdy musi kogoś słuchać, lepiej było ładnie poprosić. Służbowo mogła gryźć się w język i bez mrugnięcia wykonywać polecenia, jednak prywatnie nie przyjmowała ich od nikogo.
- Wiem bardzo niewiele, tylko to co usłyszałam lub ktoś mi powiedział. Wiem jak masz na imię- " Nie doczekanie, że je wypowiem... jeszcze coś przekręcę i będzie niemiło"pomyślała- że jesteś Sędzią Kyrat,..zakonu, który jest prawem samym w sobie i nie uznaje żadnych władz- miała mówić o nim więc szybko wraca do tematu- słyszałam, ze zmartwychwstałeś, odrodziłeś się... jakoś tak i masz ogromną moc. Słyniesz z nieustępliwości...I to chyba tyle
Cały czas patrzyła prosto w oczy smoka. Była ciekawa skąd to pytanie. Mogła jedynie podejrzewać, że smok sprawdza dlaczego do niego przyszła. Nie zapytał jednak o to wprost więc będzie się musiał domyślić. Mówiła bez większego entuzjazmu. Dla niej były to po prostu zasłyszane informacje, a raczej ich strzępy. Jedynym co mogło ją jako tako zainteresować i słychać to było w jej głosie to wzmianka o ogromnej mocy jaką posiada smok. Wyczuwała ją i widziała w ruchach jego ciała, pewnym kroku. Był potężny, tego była pewna. W historię o odrodzeniu średnio wierzyła, trochę bardziej już w to, ze jest całkowicie nieustępliwy. Nie wyglądał na kogoś, kto łatwo odpuszcza. Raczej na kogoś, kto jak raz się do czegoś zabierze doprowadza to do końca, zamyka w specjalnym pudle i zawiązuje na czerwoną kokardkę.
Przez całą rozmowę siedziała na pietach z dłońmi na kolanach, patrząc na pysk smoka, a potem gdy otworzył oczy prosto w nie. Niemal cały czas w typowy dla siebie sposób uśmiechała się ciepło. Czuła przemożną ochotę by pogłaskać smoka, ale się powstrzymywała. Przynajmniej fizycznie, bo jej myśli szalały. Przewijały się w nich różne obrazy przedstawiając rzeczy które miała ochotę w tej chwili zrobić. Na pierwszym miejscu klasowało się położenie głowy na brzuchu smoka, twarzą do niego i leżenie tak przez jakiś bardzo długi czas. Nieco rzadziej pojawiał się pomysł, żeby położyć się z głową na jego ramieniu i schować pod skrzydłem wtulając się w zagłębienie jego szyi. Najbardziej kusząca była jednak opcja o której nie chciała myśleć- wleźć na jego tors i położyć na nim jak kocyk. Nie tego na sto dwadzieścia pięć tysięcy procent nie zrobi...Przynajmniej na razie.
- Wolałabym po prostu cię poznać, usłyszeć od ciebie twoją historię niż słuchać co mówią wokół...Widzę, że budzisz w równym stopniu podziw jak i obawy. A ani jedno ani drugie nie służy poprawnej ocenie
Uśmiechnęła się szeroko i... położyła obok smoka. Wciąż go nie dotykała. Bojąc się bardziej siebie niż jego reakcji. Zwyczajnie wyciągnęła się na trawie obok i skrzyżowała nogi w kostkach, ręce kładąc na brzuchu i patrząc w niebo.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Dur-Shurrikun
Mistrz Gry | NPC

PisanieTemat: Re: Biosfera I   Czw Lip 28, 2016 8:33 pm

NPC Storyline - Dur-Shurrikun|Inusannon

Uparta była sama z siebie, jednak kontakt z widmem na pewno nieco pomógł jej w rozwinięciu tej konkretnej cechy. Smok dostrzegł, jak również wyczuł smutek kobiety. Jej więź z widmem była silna. Bardziej go jednak zastanawiało czy była szczera, czy traktowała swojego "brata" tak jak traktują siebie wzajemnie widma. Smok skierował swe spojrzenie w górę, odrywając wzrok od rozmówczyni - jednak słuchając jej dalej. Zapewne nauczyłaby się więcej, o ile widmo dalej zechciałoby ją szkolić. Dla dorosłego, szkolenie pisklaka było bardziej niczym zabawa, aniżeli prawdziwy trening. Oczywiście wpływało się przy tym na rozwój młodzików, uczyło ich technik czy samokontroli. Z oczywistych względów nie było to jednak pełnoprawne szkolenie, jakie fundowały sobie widma.
Niemniej jednak przyszła pora na najważniejszą część czyli odpowiedź na jego pytanie. Kim był, co wiedziała na jego temat. Inusannon zamknął swe ślepia i zaczął słuchać tego co miała mu do powiedzenia. Zaczęło się od tego czego się po prostu spodziewał. Wiedziała tylko tyle ile zdążyła usłyszeć. Jak by na okręcie nie było archiwów. Potem już nadeszła pora na sprostowanie jej słów. W końcu nie wszystko co mówiła, było prawdą.
-Uznaję władzę. Mym suwerenem jest Starożytny - Kattal.
Zaczął na początek. Prawdą było, że Kyrat nie uznawali żadnej władzy zwierzchniej nad swymi działaniami. W jego wypadku było jednak inaczej. Można powiedzieć, że wyboru nie miał. Ale nigdy nie narzekał na swego pana. Służył w końcu starożytnemu, który uczynił go widmem z krwi i kości - zachowując jego oryginalną postać. Prawda - wyglądał jak densorinski smok, jednak nim nie był.
-Nie zmartwychwstałem, bo nie potrafię. Kattal uczynił mnie widmem i przywrócił do tego świata.
Skomentował. Wśród niektórych światów oraz istot krążyły pogłoski o tym, że widma nie da się zabić. Ile by dał, by stwierdzenie to było faktem, prawdą. Niestety była to bajka. Widma dało się zabić, jak z resztą każdego.
-Ogromną moc?
Zapytał z ciekawości, nie otwierając jednak ślepi i nie poruszając się. Niech powie mu coś więcej na ten temat, był szczerze ciekaw jaką to ogromną mocą mógł dysponować. Na końcu pozostała jeszcze jedna kwestia. Smok odczekał, aż kobieta położyły się obok niego. Sam w tym czasie przeniósł dłonie z własnego brzucha pod własny łeb, przerabiając je w rolę swoistej poduszki. Od tak większej wygody. Nadal nie poruszał się, nie otwierał swych ślepi - jedynie leżał.
-A co budzę u ciebie?
Znów zapytał. Nic go nie interesowało co myślą lub mówią o nim inni. Jednak skoro ona chciałaby być jego uczennicą, niech powie co wie na jego temat. Zwłaszcza - co myśli o nim. Z opowiadaniem o sobie historii będzie musiała jeszcze trochę poczekać, na początek musiałby jej zaufać. Jego życie nie było czymś czym lubił się dzielić i przeżywać z kimś innym. Wystarczająco dużo wiedziały o nim same widma, gdyż pozostawał z nimi połączony. Tyle mu starczało. Obcy nie musieli wiedzieć nic.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Amelia Stein

PisanieTemat: Re: Biosfera I   Pią Lip 29, 2016 6:43 pm

Na całe szczęście, chociaż trudno powiedzieć czuje, nie wiedziała nad czym zastanawiał się smok. Gdyby wiedziała, że w jakikolwiek sposób poddaje w wątpliwość szczerość jej uczuć wobec Onu dałaby mu zwyczajnie w twarz. Kochała brata i tęskniła za nim. Czuła niemal fizyczny ból nie wiedząc gdzie jest Onu, co robi i czy jest bezpieczny.Na jej sercu zaciskała się boleśnie obręcz za każdym razem, gdy wspominała wspólne chwile uświadamiając siebie jak bardzo za nim tęskni.
Dopiero niedawno dowiedziała się o swobodnym dostępie do archiwów i zdążyła tylko raz do nich zajrzeć. Poczytała o samym okręcie i o Onu. Więcej nie zdążyła przed rozpoczęciem ceremonii , a dokładniej zjawieniem się Nodina. Wolała na razie nie rozmyślać nad tym co stało się gdy widmo do niej podeszło. Jedno było pewne... Onu będzie musiał się jej gęsto tłumaczyć.
Słysząc, że jego suwerenem jest Kattal jedynie skinęła głową i czekała na jego dalsze słowa lub gesty. Cały czas nie wiedziała co myśleć.
-Tego świata?- wyłapała i nie mogła się powstrzymać żeby nie dopytać o jakieś dalsze wyjaśnienia- To znaczy, że wcześniej byłeś zwykłym smokiem, umarłeś i trafiłeś do innego świata? Jakiego? Zaświatów? - jej pytania może były nieco naiwne i nawet lekko głupawe, ale po prostu potwierdzenia, żeby niczego nie zrozumieć opacznie. - Stamtąd wyciągnął Cię Kattal czyniąc Cię jednocześnie widmem? Ale chyba nie tak całkiem do końca... w sensie... nie przypominasz widm fizycznie. Gdyby ktoś nie powiedział mi, że jesteś widmem pewnie dalej brałabym cię za smoka, którym rozumiem technicznie rzecz biorąc już nie jesteś prawda?- potrzebowała potwierdzenia. Właściwie bardzo często go potrzebowała przez swój brak pewności siebie, choć nie o niego teraz akurat chodziło. Nie do końca.
- Tak. Tak powiedziała to kocica na misji, gdy się zjawiłeś. Poza tym... to czuć. Stojąc obok trudno nie poczuć, ze masz moc, umiejętności i doświadczenie. Przynajmniej ja tak czuje
Wzruszyła ramionami. Dla niej to było coś oczywistego. Smok był potężny. Czuła to i wiedziała choć nie bardzo wiedziała jak wytłumaczyć.
Kiedy zadał pytanie co ona sama myśli obróciła w jego stronę głowę i długo po prostu mu się przypatrywała starając się zrozumieć i ubrać w słowa swoje myśli i uczucia. Nie było to łatwe. Do wielu swoich uczuć wolała by się nie przyznawać. Starała się jakoś ogarnąć wszystko co przechodziło jej przez myśl, ale w jej umyśle panował chaos. Nie wiedziała co powiedzieć. Odwróciła głowę i milczała dalej długo patrząc w niebo, a potem na równie długą chwilę zamykając oczy z nadzieją, że pomoże je to pozbierać myśli. Ostatecznie zdecydowała się na zupełną szczerość.
" Raz kozie śmierć. Najwyżej mnie wyśmieje..."
- Poczucie bezpieczeństwa. Spokój, ale i podekscytowanie. Obawę, że każesz mi spadać na najbliższą palmę. Fascynację. Podziw- mówiła znów patrząc intensywnie na smoka. Spytał co w niej budzi w niej, a nie dlaczego więc akurat to jeszcze chwilę wolała zachować dla siebie. Jednak kiedy tak na niego patrzyła wróciła do postanowienie całkowitej szczerości:
- Nie wiem dlaczego, ale przy tobie nie czuje się całkiem obco. Okręt, załoga, wszystko tu jest dla mnie nowe, nieznane. Obce, ale przy tobie tak bardzo tego nie czuję. Cały czas boję się, ze powiem coś nie tak i każesz mi dać spokój a mi na prawdę bardzo zależy, żebyś mnie przyjął. Po prostu czuję, że to właśnie ty powinieneś mnie szkolił no i...Podziwiam twoje umiejętności i doświadczenie, choć tylko raz widziałam cię w akcji
Wytłumaczyła cicho, a potem znów odwróciła wzrok i spojrzała w niebo.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Dur-Shurrikun
Mistrz Gry | NPC

PisanieTemat: Re: Biosfera I   Pią Lip 29, 2016 8:14 pm

Oczywiście, usłyszała standardową historię i w nią uwierzyła, tak jak to podali. Smok westchnął cicho, na myśl, że znowu miał opowiadać o tym samym. Nie specjalnie za tym przepadał. Nie, żeby była to jakaś szczególnie ważna cześć jego życia. Czy taka o której w ogóle mógłby opowiadać.
-Byłem densorinem, zginąłem w walce podczas wyzwalania planety. Trafiłem do zaświatów, skąd wyciągnął mnie Kattal, zmieniając przy tym w widmo.
Odpowiedział, zaczynając swoją wypowiedź. Niemniej jednak... nie do końca? Inusannon poczuł się niemalże jak jakiś wyrzutek. Odmieniec. Twierdziła, że był odmieńcem?
-Jestem widmem. Pozostawiono we mnie cechy smoka którym byłem. Nie pamiętam niczego z tamtego życia, nawet momentu śmierci ani zaświatów. Z resztą w czym ich nie przypominam? Te same łuski, ta sama budowa ciała. Jedynie dodatkowa para skrzydeł.
Dodał. Nie rozumiał sposobu jej myślenia. Przecież poza skrzydłami, swobodnie wyglądał jak widmo. Jasne, bliżej mu było smoka - poza skrzydłami miał jeszcze swój oddech, ognisty jak również lodowy. Jak na smoka przystało. Jednak nazywanie go "technicznie smokiem" było nieco uwłaczające. Widma były smokami, stały wyżej w hierarchii wszechświata.
Gad otworzył swe ślepia i zerknął kątem oka na leżącą obok niego kobietę. Czuła jego moc? Czyżby? Inusannon nie należał do grupy ujawniającej swą aurę. Z resztą było to dość naturalne dla widm. Nie ujawniały się. Niemniej jednak rozumiał co miała na myśli. Smok zamknął na powrót swe ślepia, pozwalając jej się przez chwilę skupić - ponownie. W końcu miała mu udzielić dość ważnej odpowiedzi na zadane pytanie.
Tak oto przyszło mu słuchać jej słodzenia. W ten sposób to z resztą odbierał, bo o ile jej słowa mówiły jedno, o tyle czyny wydawały mówić się całkowicie co innego. Poczucie bezpieczeństwa mógł zrozumieć. Obecność widma potrafiła każdemu dać poczucie bezpieczeństwa, gdy tylko umysł danej istoty zrozumiał, że widma nie czynią nikomu krzywdy - lecz chronią. Spokój? Element bezpieczeństwa. Jednak podekscytowanie? Przecież jej bratem był Onuris. Powinna znać już widma na tyle, by nie było to specjalnie ekscytujące. Choć może dla niej było. Inusannon nie siedział jej w głowie - choć mógłby.
-Twoim opiekunem był Natvakt, tak więc nie mogłaś czuć się tutaj obco. Po kontakcie z Kattalem tym bardziej.
Skomentował krótko, otwierając swe ślepia i kierując ku niej własne spojrzenie. Co do samego podziwu, miał pewne wątpliwości.
-Wydajesz się podziwiać me ciało, nie me umiejętności.
Skwitował krótko. Dość bezpośrednio jednak... powiedział to co widział do tej pory. Przy każdym spotkaniu była wpatrzona w niego jak w obrazek.
-Poza tym jest to przestrzeń publiczna. Nie mogę ciebie stąd wyrzucić.
Dodał i skierował swe spojrzenie ponownie ku niebu. Przyjrzał się holograficznej projekcji przez chwilę, by ponownie zamknąć swe ślepia i wziąć głębszych wdech. Musiał jej w końcu coś odpowiedzieć. Mógł ją odesłać lub dać jej szansę. W walce nie pokazała mu się z najlepszej strony. Nie radziła sobie w starciu z doświadczonym przeciwnikiem, lecz na Ziemi mogła po prostu na takich nie natrafiać.
-Pokaż czy się boisz.
Rzucił i poruszył ogonem po zielonej trawie, na lewo i prawo. Nie zamierzał tutaj wyjaśniać o co chodzi. Oczywistym było, że miała mu pokazać czy boi się jego osoby. Był to jeden z podstawowych elementów jeśli chodziło o ewentualne szkolenie. Dochodziła jeszcze kwestia jej wiedzy o widmach. Z czystej ciekawości chciał sprawdzić co Amelia może spróbować zrobić, by udowodnić mu, że jest godna takiego nauczyciela. Widma. W końcu spędziła sporo swego życia z innym widmem. Czy będzie wiedziała jak się zachować?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Amelia Stein

PisanieTemat: Re: Biosfera I   Sob Lip 30, 2016 4:04 pm

Nie mówiła w co wierzy, tylko co wie, a raczej co słyszała. W sumie nie miała powodów by nie wierzyć, ale jak to ona wolała usłyszeć całą historię od samego zainteresowanego. Po jego westchnieniu wywnioskowała, że niezbyt chętnie opowiadał o sobie, a szczególnie swoją historię i już miała powiedzieć, że jeśli nie chce to nie musi nic mówić, ona chętnie pójdzie do archiwów i poczyta jeśli tak będzie mu lepiej. On jednak coś tam powiedział, a ona tylko uśmiechnęła się ciepło w podzięce. Zauważyła lekki cień, który przeszedł po jego...pysku, ale nie zgłębiała jego pochodzenia. Nie czuła się do tego uprawniona. Jeśli będzie chciał to powie jej co mu chodzi po głowię sam. Nie powinna pytać.
- To... smutne- powiedziała słysząc, że on nic nie pamięta z poprzedniego życia. Zmarszczyła brwi, a jej uśmiech lekko przygasł nadając wraz z ciepłym spojrzeniem twarzy wyraz współczucia. Nie wyobrażała sobie życia bez wspomnień. Przecież pewnie miał jakąś rodzinę- mamę, tatę, a może nawet rodzeństwo. Nawet jeśli wychowywał się w czasach wojny, gdy wszystko było pogrążone w głębokiej ciemności musiały być choć drobne przebłyski światła, momenty które warto by było wspominać. Przeszłość nas kształtuje, a on właściwie nie ma przeszłości.
-Nie odrodziłeś się więc... tylko narodziłeś całkiem na nowo...- podsumowała cicho wciąż ze zmarszczonym czołem. Wyglądało na to, że bez większego żalu tamten Inus został dawno temu pogrzebany.
- Skrzydła to dość istotny element- zaśmiała się cicho przepędzając ponure myśli na temat jego przeszłości, zaczynała się bowiem zastanawiać czy tamten smok był inny niż leżące obok widmo.- szczególnie tak wspaniałe jak twoje- dodała po chwili, bo po co miałaby ukrywać, że jego skrzydła jej się podobają. Najwyżej jego ego rozsadzi biosferę.
Nie słodziła mu, a przynajmniej nie taki miała zamiar. Mówiła spokojnie, tonem właściwie całkowicie neutralnym, po prostu tłumacząc co czuje. Jeśli sądził, że mu słodzi to już jego problem. Była z nim szczera najbardziej jak potrafiła.
Dobrze, że nie siedział w jej głowie. Trochę by się nasłuchał i pewnie trafił na niezły chaos.
Zmrużyła groźnie oczy groźnie choć jednocześnie skinęła lekko głową potwierdzająco.
- Natvakt bardzo mi pomógł i nadal pomaga, ale jego obecność nie zmienia faktu, ze jestem w nowym miejscu, które dopiero poznaje. Spotkanie z Kattalem pomogło mi, ale wciąż potrzebuje trochę czasu by całkowicie zaaklimatyzować- odpowiedziała lekko zła na to jak sformułował swoją wypowiedź. Jakby chciał jej dyktować co ma czuć, a czego nie. Moze czuć się obco nawet jeśli on uważa inaczej.
- Jedno drugiemu nie przeczy, ale bardziej interesują mnie jednak twoje umiejętności, a że podziwiając je mogę nacieszyć oczy to tylko lekki bonus- wzruszyła ramionami szczerząc przy tym kiełki. Uważała, że jest ... piękny, o ile tak można o jakimś samcu powiedzieć i nie zamierzała tego ukrywać. Nie zamierzał też za bardzo wspierać rozrostu jego ego, choć nie wyglądał na kogoś komu grozi jego przerost.
- Ale możesz powiedzieć, że nie chcesz mojego towarzystwa, a ja bym pewnie sobie poszła- powiedziała spokojnie. Taka była prawda, która strasznie jej się nie podobała. Czuła, że wystarczy jego jedno słowo a ona zrobi cokolwiek jej każe. Nigdy tak nie było. Nie lubiła się narzucać, ale tu chodziło o coś więcej, a ona nie wiedziała o co dokładnie i to ją irytowało.
- Nie boje się.
Zapewniła,a potem po prostu przewróciła się na bok, całkowicie przodem do Inu i chwilę zwyczajnie sobie tak leżała przyglądając mu się. Po chwili wyciągnęła spokojnie dłoń i położyła ją delikatnie na okrytym skrzydłem ramieniu. Kazał jej pokazać, że się nie boi więc odpuściła sobie proszenie gestem o pozwolenie. Leżała tak blisko, że nawet nie musiała całkowicie prostować ręki. Miała ochotę na pogłaskanie wierzchem dłoni policzka smoka, ale pouczona przez wilka wiedziała, że raczej nie powinna. Ograniczyła się więc do położenia dłoni na skrzydle w okolicy ramienia Inu, a potem przesunięciu jej na jego pierś i położeniu na sercu. Tu jej ręka się zatrzymała, a ona zamknęła oczy i tak już została. Czekała na jego reakcję na ten drobny gest czerpiąc przyjemność z uczucia bicia jego serca pod dłonią. Była całkowicie odprężona i spokojna. Uderzenia ją relaksowały. Miała ochotę położyć na jego piersi głowę nie dłoń, ale ograniczyła się do lekkiego przysunięcia i oparcia czubka głowy o jego ramię wciąż ukryte pod płaszczem ze skrzydła. Marny substytut przytulenia, ale jej na razie wystarczy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Dur-Shurrikun
Mistrz Gry | NPC

PisanieTemat: Re: Biosfera I   Nie Lip 31, 2016 8:17 pm

Inusannon nie mógł zgodzić się ze stwierdzeniem kobiety. Smutnym miało być... co właściwie? Nie pamiętał dawnego życia, jednak dzięki temu nie odczuwał takiego bólu związanego ze wszystkimi stratami których mógł wtedy doświadczyć. Znał tylko to życie, teraźniejsze. Z resztą tak samo jak sam się nie odrodził czy też nie "narodził na nowo". Kattal go po prostu sprowadził. Na dobrą sprawę do dzisiaj nie był pewien dlaczego.
Dalszym elementem jej wypowiedzi był komplement dotyczący jego skrzydeł. "Wspaniały, istotny element". Cóż, Inusannon był przyzwyczajony do ich posiadania. Prawdą było, że czasami musiał dodatkowo uważać - coś czym nie musieli martwić się ci, którzy skrzydeł nie posiadali. Ale zdarzyło się, że przyłożył komuś skrzydłem. Mało kto spodziewa się takiego ataku. Zwłaszcza, że jest dość trudny do uniknięcia - gdyż sięga dużej powierzchni oraz dosyć daleko.
Smok zamilkł i wyciszył się na otoczenie. Nawet jej słowa wydawały się do niego przez chwilę nie docierać. Widmo po prostu poczuło potrzebę wyłączenia się na chwilę.
Inusannon "wybudził się" ze swego transu w momencie w którym kobieta położyła swą dłoń na jego ramieniu. Jej delikatny, ledwo wyczuwalny dotyk go wręcz rozbudził. Samiec otworzył powoli swe ślepia, nie kierując spojrzenia na karpatiankę, lecz dalej pozostawiając wzrok wbity w niebo. Za dość ciekawe uznał natomiast jej kolejny ruch. Dłoń kobiety wsunęła się po skrzydle, na ramię samca, a następnie przesunęła się przez bark, obojczyk, prosto na klatkę piersiową. Finalnie, kobieta ułożyła dłoń na piersi smoka, pozwalając sobie na poczucie serca gada które biło pod skórą oraz łuskowatą zbroją. Na tym się jednak nie skończyło. Amelia pozwoliła sobie nawet oprzeć swe czoło o jego ramię, przed tym przysuwając się do samca. Nie do końca o to mu chodziło w jej podejściu, jednak widmo nie oponowało.
-Jak widać, nic złego się tobie nie stało.
Odezwał się krótko czarnołuski, napominając względem jej wcześniejszych myśli z jego udziałem. Kiedy to miałby ją skrzywdzić za samo spojrzenie na jego osobę. Myśli kobiety były pod tym względem dość głośne. Lecz takie smaczki będzie zapewne ujawniał jej po trochu, z czystej ciekawości sprawdzając, kiedy Amelia zorientuje się, że ją słyszy. Chcąc czy nie chcąc. Oczywiście mógłby to zablokować, jednak jak każde widmo - lubił monitorować otoczenie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Amelia Stein

PisanieTemat: Re: Biosfera I   Pon Sie 01, 2016 8:16 pm

Amelia nie potrafiła sobie wyobrazić życia bez przeszłości. Przecież każdy jakąś ma. No prawie... przeszłość Inusannona została wymazana i właściwie chyba uznana za niebytą. Jakby narodził się w dniu spotkania z Kattalem, gdy ten wyciągnął go z zaświatów.
Skupiona tym jak przykra wydawała jej się sytuacja Sędziego, dopiero po chwili zaczęła dostrzegać pewne dobre strony. Brak wspomnień to brak bólu straty.
Mówiła choć właściwie nie wiedziała po co, bo miała dziwne wrażenie, że Inus w ogóle jej nie słucha. Spojrzała na niego i potwierdziła swoje podejrzenia. Wyglądał na głęboko pogrążonego we własnym świecie. Trochę ją to zasmuciło i zirytowało. Ona się tu produkuje, a on nawet nie próbuje udawać, że słucha.
Uśmiechnęła się lekko sama do siebie, gdy samiec jej nie odtrącił. Leżąc tak blisko niego, z dłonią na jego piersi i czołem opartym na okrytym skrzydłem ramieniu czuła się wręcz... błogo. Spokojna, odprężona. Lekko pokiwała głową, pocierając przy tym czołem o gadzie ramię, zupełnie jak przymilający się kociak. Szczerze mało brakowało a zaczęłaby mruczeć. To jednak powstrzymała i tylko leżała spokojnie, z ciepłym uśmiechem, jedynie lekko poruszając dłonią. Głaszcząc samca po piersi.
Zmarszczyła brwi, a jej uśmiech przygasł słysząc komentarz Inu. Zastanawiała się skąd wzięło go nagle na takie teksty. Treść była tu średnio ważna, za to sposób w jaki sformułował swoją wypowiedź.. sugerował, że odnosi się do czegoś co zostało powiedziane wcześniej. Szybko przeanalizowała w myślach treść ich rozmowy i nie wpadła na nic co mogłoby służyć za podstawę do tego komentarza.
Nie zabierając dłoni z piersi samca podniosła się u usiadła ze skrzyżowanymi nogami, czy jak kto woli "po turecku", tak, że  czubkami kolan dotykała jego ręki i spojrzała na niego pytająco z góry. Jej jeszcze chwile temu zmarszczone czoło wygładziło się i tylko prawa, wysoko uniesiona brew burzyła jego gładkość.
- A co takiego miałoby mi się stać?
Spytała cicho, ale pewnym głosem, w którym przebrzmiewało niezrozumienie. Coś jej świtało i nagle...
" Słuchasz moich myśli..." Stwierdziła, a potem wzruszyła ramionami. Nie miała nic do ukrycia, więc nic z jej myśli ciekawego nie wyciągnie czego nie mógłby usłyszeć  z  jej ust. Ale podsłuchiwanie nie było miłe, ani uprzejme tak czy inaczej.
Jednak nie była by sobą gdyby nie zaczęła dokazywać. Zabrała dłoń z samczej piersi, a zamiast tego zaczęła dźgać go lekko w jej środek zadbanym paznokciem palca wskazującego i wydymając  usta rzuciła w myślach:
" Brzydkie widmo", tak jakby karciła niemowlaka za jakiś drobne przewinienie. Po chwili jednak jej dłoń, która po prostu jakoś tam pasowała wyjątkowo dobrze, wróciła na serca Inu i znów zaczęła głaskać jego łuski, a na ustach Amelii wykwitł szeroki uśmiech. Jej oczy skrzyły się radośnie. Z każdą minutą czuła się swobodniej przy Inu, choć dziwny mętlik w jej głowie i sercu wcale nie zelżał. Gdzieś na dnie jej podświadomości czaiło się wytłumaczenie dla wszystkiego co myślała i czuła w towarzystwie Sędziego. Wiedziała to, tylko jeszcze nie potrafiła dotrzeć do tego rozwiązania.
- To jak?
Rzuciła przerywając ciszę. Chciała dostać jasną odpowiedź na pytanie z którym tu przyszła. Teraz siedziała obok z miną godną szczeniaczka chcącego dostać ulubiony przysmak, która sama zjawiła się na jej twarzy. Po prostu bardzo. nie wiedzieć czemu, zależało jej na tym by Sędzia ją przyjął.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Dur-Shurrikun
Mistrz Gry | NPC

PisanieTemat: Re: Biosfera I   Sro Sie 10, 2016 9:23 pm

Inusannon pozwolił sobie znowu zachować milczenie i po prostu nie odpowiedzieć na zadane pytanie. W każdym razie to pierwsze - co takiego mogłoby się jej stać. Mogłoby dość sporo, jak zapewne sama się domyślała. W końcu to ona wymieniła, że mógłby sobie nie życzyć jej obecności przy nim - i po prostu ją wyrzucić. Nawet brutalnie. W przeszłości mu się to już zdarzało.
Smok mruknął cicho pod nosem, czując jak jej dłoń cały czas znajdowała się na smoczej piersi. I ten komentarz w jej myślach. Ogon gada poruszył się, zadrżał lekko. Oczywiście, że słuchał jej myśli. Nie wszystkich, niemniej jednak tak było najłatwiej poznać jej intencje. Określić co tak na prawdę nią kieruje - skoro przyszła tu do niego.
Czymś co go nieco zaskoczyło, była jej nagła zmiana podejścia. Kobieta odważyła się dźgnąć go palcem w tors, zaczepić. I jeszcze nazwać "brzydkim widmem"? Czarnołuski smok otworzył powoli swe ślepia i spojrzał na nią pytająco, słuchając przy tym jej kolejnego pytania. Widać bardzo, bardzo jej zależało. Wręcz nie mogła się doczekać.
-Pokonaj Daalkiina lub Maro w pojedynku na zasadach walki widm. Będą wiedzieli o co chodzi.
Odpowiedział jej, spoglądając spokojnie na kobietę. Przedstawił jej właśnie jego warunek Miała pokonać jednego z dwóch świetnych szermierzy w walce. Do tego na określonych odgórnie zasadach - których smok zdradzać jej nie zamierzał. Informację uzyskała. Mogła odjeść lub tutaj przy nim pozostać, zanim nie dolecą do celu. Inusannon nie wybrał z resztą tej dwójki tylko dlatego, że świetnie walczą. Wybrał tych przy których wiedział, że Amelia na prawdę będzie mogła się sprawdzić. Smok zamknął swe ślepia, położył łeb na trawie i oczekiwał jej dalszych ruchów lub gestów. Jak zareaguje na wyzwanie rzucone przez smoka? Ulegnie czy przyjmie je?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Amelia Stein

PisanieTemat: Re: Biosfera I   Czw Sie 11, 2016 6:36 am

Dobrze wiedziała, że Smok może ją poważnie skrzywdzić i to nie tylko fizycznie co ją poważnie przerażało. Fizyczne rany kiedyś się zagoją, psychiczne i emocjonalne nie koniecznie, a coś mówiło jej, że gdyby Inu ją odrzucił bardzo by cierpiała. Wolała nawet o tym nie myśleć. Sędzia musi ją przyjąć. Po prostu to zrobi. Prędzej czy później. Amelia się uparła i nie odpuści .Jak nie drzwiami to oknem.
Jej zachowanie zmieniało się wraz z tym jak się czuła. Z każdą minutą czuła się bowiem coraz bardziej zrelaksowana w obecności Smoka. Blisko niego nie mogła wyjść z wrażenia, że właśnie tu jest jej miejsce. Było to dziwne, niepokojące, ale nie potrafiła się pozbyć tego wrażenia. Chciała by Inu też trochę wyluzował i stąd jej wygłupy.
- Daalkiin albo Maro...?
Powtórzyła pytająco patrząc na Inu wielkimi oczyma pełnymi szoku. Jej brwi prawie zrównały się z linią włosów w wyrazie zszokowania. Zamrugała szybko, potarła wolną dłonią twarz i przeczesała włosy, zatrzymując dłoń na karku. Z pochyloną lekko głową spojrzała jeszcze raz pytająco na Smoka by upewnić się, że on mówił serio i ona się nie przesłyszała. Mogła walczyć albo z dowódcą albo z uczniem Sędziego. Z żadnym z nich nie miała większych  szans. Dobrze to wiedziała. Nie wiedziała tylko o co chodzi z zasadami widm, ale nie brzmiało to zbyt przyjemnie.
Padła do tyłu z rozłożonymi szeroko ramionami i patrząc na niebo rzuciła tylko.
- Jasne
Leżała tak jakiś czas, by po kilkunastu minutach wstać i z założonymi na biodra rękami spojrzeć na Smoka z góry. Westchnęła ciężko, rozluźniła ramionami.
- Pójdę już. Do zobaczenia
Uśmiechnęła się choć nieco sztucznie i ruszyła do wyjścia z bio. Gdy drzwi się za nią zamknęły spojrzała na sufit.
- Dowódca albo klon sędziego... to mi wybór....
Znów ciężko westchnęła i ruszyła do sali bohaterów, gdzie wiedziała, że znajdzie informacje na temat obu. Na razie bardziej skłaniała się do Daalkiina jednak wolała czegoś dowiedzieć się zarówno o nim jak o Maro zanim zdecyduje do którego pójść.
Po przeczytaniu wszystkiego co tam mogła znaleźć na temat dwóch samców spytała statek gdzie znajdzie Nata. Chciała z nim jeszcze porozmawiać zanim zdecyduje. Jak na razie jest tu jej najbliższym przyjacielem, no i zna obu samców. Sama wciąż nie wiedziała czy podejmie w ogóle wyzwanie. Potrzebowała rozmowy i chwili na przemyślenia. Z sali poszła prosto do Nata. Jeśli jednak nie było go już na pokładzie bo ruszył na jakąś misję poszła do swojej kwatery pomyśleć. [zt by Dur]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Dur-Shurrikun
Mistrz Gry | NPC

PisanieTemat: Re: Biosfera I   Nie Wrz 17, 2017 9:46 am

NPC Storyline - Dur-Shurrikun|Jinkusu|Kattal

Podróż korytarzami okrętu zajęła krótką chwilę. Powtarzalny schemat sprawiał, iż można było mieć wrażenie zagubienia. Gdyby nie informacje ze strony ISACa lub wyświetlające się znaki, densorinka spokojnie mogłaby uznać siebie za zaginioną. Po dotarciu do biosfery, oczom samicy ukazała się leśna kraina, do uszu dotarły dźwięki wody, jeziora oraz wodospadu, natomiast do nozdrzy - zapach świeżego, naturalnego powietrza. Brakowało tutaj zwierzyny, jednak wszystkie drzewa, trawa czy ziemia pozostawały naturalne. Gdy weszła do środka, jej łapy dotknęły świeżej, miękkiej trawy. Drzwi zamknęły się za nią, tworząc holograficzny, fikcyjny obraz dalszego planu, jakby znajdowała się na jakiejś planecie.
Jej chwilowa nieuwaga, została skrzętnie wykorzystana przez znajdujące się tutaj widmo, które postanowiło wyjść jej na powitanie. Nie w standardowy, lecz bardziej zwyczajowy dla siebie sposób. Zaczęło się od sporego cienia, który pojawił się za samicą, okrywając ją przed światłem. Następnie, znad jej głowy, wysunął się ogromny łeb smokopodobnego stworzenia o czarno-czerwonej łusce. Spod brody ciągnęła się błona, przyczepiona do wystających pod nią kolców. Łeb stwora znajdował się jakieś półtora metra nad nią, a zaraz do niego dołączyły korpus oraz przednie łapy. Może nieco nieuważnie albo celowo, smokowaty szturchnął lekko densorinkę, gdy po prostu zbliżył się zanadto i wpadł w nią korpusem. Stwór stał na czterech łapach, spoglądając przed siebie i wyszukując czegoś wzrokiem. Zaraz po tym, samica usłyszała jego głos.
/Kogo szukasz?/
Zapytał krótko, opuszczając przy tym łeb i kierując swe spojrzenie w dół. Eulalia nie powinna mieć żadnych wątpliwości, odnośnie faktu, że miała do czynienia z widmem. Smokowaty wyglądał bardzo podobnie do Nodina, z tym, że był od niego wyższy, masywniejszy, po prostu większy. Jeśli sama się nie domyśli i zapyta, ISAC wskaże jej, że czerwonołuski osobnik to nikt inny, jak Kattal - którego miała tutaj spotkać. Dodatkowo urządzenie wyświetli przydatne informacje, jak chociażby rangę Starożytnego wśród widm oraz Fozok Rel, czyli naczelnego dowódcy, wewnątrz CORE/Imperium Crathygtanskiego. Płomienne ślepia zmierzyły samicę wzrokiem, a sam łuskowaty wydał z siebie głośny, gardłowy warkot, pochylając łeb jeszcze bardziej, uginając przy tym łapy w stawach, nieco obniżając tym swą sylwetkę.
/Niepotrzebne pytanie, prawda? Młoda densorinko. Witaj, pośród nowej rodziny. Jeszcze nieoficjalnie./
Ponad trzy i pół metrowy stwór zrobił krok w tył, a następnie wyprostował swe łapy w stawach, podnosząc swą sylwetę do góry, na naturalną dla siebie wysokość. Skierował swe spojrzenie przed siebie, ruszając następnie naprzód i schodząc lekko na prawo, by nie wpaść na samicę. Widmo minęło ją i ruszyło dalej, wgłąb biosfery. Naturalnym było, że Eulalia powinna udać się wraz z nim. Gad spoglądał przed siebie, nie kierując spojrzenia ku densorince. Jednak gdy tylko ta do niego dołączyła, kontynuował rozmowę, zaczynając nowy temat.
/Więc. W czym się specjalizujesz, młoda istoto? Dlaczego tutaj trafiłaś?/
Zapytał, powoli maszerując przed siebie, w kierunku źródła wody znajdującego się nieopodal. Kątem oka, starożytny zerknął na samicę by móc dostrzec jej reakcję na zadane pytanie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Eulalia

Liczba postów : 15
Data dołączenia : 25/06/2017

PisanieTemat: Re: Biosfera I   Wto Wrz 19, 2017 8:27 pm

Eulalia miała wrażenie, że ciągle szła przez te same korytarze. Wszystkie wyglądały identycznie. Niczym się raczej od siebie nie różniły, przez uważnego przyglądania się nie było widać różnicy przynajmniej. Dzięki ISACowi jednak wiedziała, że zbliża się do celu powoli. Spieszyć się chyba nie musiała, nikt nie powiedział jej kiedy konkretnie ma nadejść ten cały test, więc na razie nie martwiła się brakiem lub nadmiarem wolnego czasu. Zresztą i tak mówiono jej żeby zapoznała się lepiej z okrętem i jego mieszkańcami. Właśnie to robiła w tej chwili. Poznawała nowe otoczenie.
W pomieszczeniu, w którym się znalazła po przekroczeniu progu zdecydowanie najbardziej podobał się jej zapach świeżego powietrza. Mogła z przyjemnością wykonać głęboki wdech, napawając się tą wonią. Miękka, świeża trawa pod dolnymi łapami również dawała przyjemne odczucie. O wiele przyjemniejsze od twardej podłogi.
W całym tych zachwycie wspaniałością miejsca Eul w ostatniej chwili zauważyła, że ktoś się do niej zbliżył. Jej uszy zadrgały, wychwytując ruch widma tuż za nią. Na samicę padł cień, a gdy skierowała łeb do góry, spojrzała wprost na kolejną smoczą paszczę. Mrugnęła, patrząc na to jak olbrzymia była istota. Z drugiej strony ona była dosyć niska. Niska w kategoriach swojej rasy. Delikatnie szturchnięta, zrobiła niewielki krok do przodu, by zrobić stworowi miejsce. Wpatrując się w twarz Starożytnego przez jej głowę przebiegło pytanie o to kim może być i ISAC natychmiast udzielił jej odpowiedzi, wyświetlając wszystkie najważniejsze informacje na jego temat. Od razu wiedziała, że ten kogo szukała, sam ją znalazł. Normalnym odruchem powinno być odsunięcie się i czujna pozycja, ale informacje urządzenia i świadomość, że jest na okręcie CORE pozwalały jej zachować spokój.
- Nowej rodziny. Pięknie to brzmi. Witam. I dziękuję. Mam nadzieję, że wkrótce i oficjalnie. - odparła całkiem szczerze, a na jej pyszczku pojawił się delikatny uśmiech. Podobało jej się nazwanie CORE nowa rodziną. To brzmiało tak ciepło i przyjemnie. Rodzina zawsze kojarzyła się z ludźmi, którym można zaufać i na których można polegać. Przynajmniej ona miała takie skojarzenia. Zawsze miała dobre relacje z rodzicami.
Kiedy widmo się poruszyło, gepardzica podążyła za nim wzrokiem, obserwując jak powoli podnosi się, prostując łapy. Chwilę obserwował, w którą stronę ma zamiar ruszyć, po czym skierowała swoje kroki za nim. Postarała się dogonić go, po czym szła powoli obok niego, obserwując okolicę i lekko się rozglądając dookoła. Ciągle nie mogła się nadziwić tym projekcjom. Zdecydowanie będzie musiała z kimś o nich pogadać. Dowiedzieć się nieco więcej.
- Walka wręcz lub sztyletami czy nożami. Skradanie. Brak wyjątkowej siły staram się nadrabiać prędkością. - nie była pewna jakich informacji konkretnie oczekuje od niej Kattal, ale znała swoje plusy i minusy, więc spokojnie mogła o nich powiedzieć smokopodobnemu stworowi.
- A co do tego dlaczego tu trafiłam to najwidoczniej ktoś od was zdecydował, że jestem warta tego, by zostać członkiem CORE. Liczę, że nie zawiodę waszych oczekiwań. - przy odpowiadaniu na ostatnie słowa założyła łapy na plecy, stawiając lekko kolejne kroki na trawie i patrząc przed siebie.
- Mogłabym zapytać czy dużo macie tutaj takich pomieszczeń jak to? Chciałabym je poodwiedzać. - zapytała na koniec, kierując spojrzenie na swoje towarzysza.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Dur-Shurrikun
Mistrz Gry | NPC

PisanieTemat: Re: Biosfera I   Sob Paź 14, 2017 7:58 pm

NPC Storyline - Dur-Shurrikun|Jinkusu|Kattal

Czerwonołuski przesunął łeb delikatnie na bok, by jego oko mogło zerknąć chwilowo na samicę, która pochwaliła się walką wręcz, w tym również nożami czy sztyletami. Bardzo nietypowe, jak na densorinów. Rzadko spotykane, ze względu na naturalnie wyposażenie, jakim były pazury. Wzrok wrócił przed siebie, a starożytny wsłuchiwał się dalej w jej słowa, pozwalając sobie przy tym błysnąć czerwoną energią. Krótkim, szybkim ruchem zmienił wygląd swego ciała, przekształcając się z czworonożnego, prawie czterometrowego smoka w dwunożnego stwora, mierzącego dwieście siedemdziesiąt pięć centymetrów. Nadal masywny, wielki i umięśniony, kilka centymetrów wyższy od czarnołuskiego Nodina - widma Densorinu. Nie zatrzymał się, lecz szedł dalej. Ręce miał opuszczone wzdłuż ciała, ogon swobodnie przesuwał się po trawie za jego plecami, łapy stawały na ziemi bezgłośnie, zupełnie, jakby nie ważył. Niemniej było to bardzo mylące, choć nie powinno być dla niej. Eulalia powinna wiedzieć, że widma potrafią sporo ważyć - w tonach. Czasami rekruci odczuwali to na własnej skórze, kiedy Nodin wyciągnął ich do sparingu, pokazując konkretną technikę. Rzadko, jednak się zdarzało.
/Odwiedziłaś dwie z trzech aktualnie dostępnych biosfer. Ostatnia jest pokładem odwzorowującym kurort wypoczynkowy. Ciepła plaża, woda oraz budynek z luksusami. Sauny, jacuzzi, czego sobie tylko zażyczysz./
Wyjaśnił pokrótce, zatrzymując się gdy oboje dotarli do linii brzegowej. Przed nimi znajdowała się krystalicznie czysta woda w uformowanej rzece, imitującej realną. Zerkając w obie strony, można było mieć wrażenie, że woda ciągnie się jeszcze przez długie kilometry. Po drugiej stronie znajdował się niewielki obszar terenu, wzniesiony nieco wyżej ponad poziom wody. Kattal zamierzał się tam teraz dostać, bez konieczności przepływania na drugą stronę. Mając ze sobą młodą kompankę, czerwonołuski ruszył swym ogonem, przeciągając go po ziemi, zbliżając do prawej łapy samicy. Następnie końcówka ogona wsunęła się do góry, wzdłuż nogi kotowatej, zatrzymując się na brzuchu Eulalii, dookoła którego widmo owinęło swą kończynę. Nie zacisnął zbyt mocno więzów, jednak chwycił ją pewnie, stabilnie. Bez pytania uniósł ją do góry, odrywając łapy samicy od ziemi. Znajdowali się przy wodzie, jednak Kattal nie wpadł na pomysł wrzucania jej do rzeki. Zamiast tego, ogon doprowadził ją do grzbietu starożytnego, który nadal spoglądał przed siebie, uginając lekko kolana.
/Obejmij mocno mój korpus./
Nakazał krótko, dając jej spokojnie pochwycić się dookoła korpusu, zarówno rękoma, jak i nogami. Celowym było tutaj zwrócenie uwagi na korpus. Robienie komuś nawyku łapania za szyję mogło być dość opłakane w skutkach, kiedy dochodziło za dużo siły fizycznej. Łapanie kogoś wyłącznie dłońmi za ramiona bądź ręce również mogło minąć się z celem, gdyż chwyt nie był pewny. Najlepiej było pochwycić osobę dookoła korpusu, łapiąc dodatkowo własnymi dłońmi o siebie wzajemnie, co wzmacniało chwyt. W tym momencie, Eulalia powinna domyślić się, co planował starożytny. Przeskoczyć lub przepłynąć na drugą stronę. W tym wypadku, raczej to drugie. Gdy mała kompanka była gotowa, czerwonołuski zrobił dwa kroki naprzód, a następnie zgiął bardziej kolana i wybił się bardzo wysoko do góry, przed siebie. Tutaj Eulalia poczuła, dlaczego pewny chwyt był ważny. Gdyby się nie trzymała, po prostu by spadła. To też powód, dla którego łatwiej było jej się utrzymać na dwunożnym widmie, niż czteronożnym. Tego Kattala była w stanie objąć dookoła, może z lekkim utrudnieniem. Ale naturalnej formy nie byłaby w stanie.
Gdy już wylądowali po drugiej stronie, znów dość gładko i bez wstrząsów czy hałasu, czerwonołuski od razu zrobił trzy kroki do przodu, oddalając się od przepaści i zatrzymując na wyrównanym pasie zieleni.
/Moi bracia i siostry są aktualnie zajęci. Zgodzisz się być mym partnerem w sparingu? Wprawdzie nie zajmuję się już walką, jednak staram się dbać o formę. Tylko musisz dać mi fory. Mam trochę lat na karku./
Wyjaśnił jej, jedną, długą wypowiedzią. Stwór mówił całkowicie poważnie, również wspominając o daniu mu forów. Właśnie usłyszała te słowa od strony widma. Niemniej, coś się za tym kryło. Kattal pozostał nieruchomo, zależnie od tego czy Eulalia będzie na nim uwieszona lub zeskoczy zaraz po lądowaniu. Sam na nic nie naciskał, wydawał się pod tym względem bardzo przyzwyczajony. Widma, wbrew powszechnym przekonaniom, nie były pyszne, nie uważały się za lepszych bądź ważniejszych. Dało się to zaobserwować, zwracając uwagę na szczegóły ich zachowań oraz kontaktów z innymi rasami. Zanim przejdą dalej, czerwonołuski potrzebował jej odpowiedzi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Biosfera I   

Powrót do góry Go down

Biosfera I
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 6 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Biosfera I