Marvel Universe: The Avengers PBF

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Jestę aktorę

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Hogun the Grim

Liczba postów : 8
Data dołączenia : 25/04/2013

PisanieTemat: Jestę aktorę   Pią Maj 03, 2013 12:40 am

Dobry! Jedni rysują(ja też, jak coś ładnego będzie, myknę), inni grają na instrumentach(jak się nauczę nagrywać, też myknę), inni piszą opowiadania(tak, też się tym zajmuje, ale nigdy nie kończę, więc przerzuciłem się na PBFy). A ja mam takie hobby, że z kolegami kręcę filmy zerobudżetowe. Znaczy do tej pory powstał jeden, ale mamy gotowy scenariusz na kolejny i pomysły na przyszłe projekty. Żeby nie było, zgodę od współwinnych tej zbrodni na kinematografii otrzymałem.

Jak ktoś słyszał o Zespole Filmowym "Skurcz", zrozumie. Jak nie, niech nie spodziewa się ambitnego kina. <3

Ojciec Spadochroniarzy - film wojenny, Polska, 2012
Bracia Spadochroniarze dowiadują się o śmierci ojca. Poprzysięgają zemstę na mordercy. Jednak kto tu na kogo poluje?

Jako że każdy film musi mieć zdjęcia z planu:
1
2
3

Film nakręcony w wakacje dla zabicia czasu. Na podstawie powieści Bartłomieja Krasińskiego o tym samym tytule. (Powieść była oparta na faktach, i to nawet autentycznych.) Wymyślany ze sceny na scenę.
Za ujęcie wyłonięcia zza krzaka pod koniec filmu otrzymałem Antyoskara i 4 nominacje do kary smierci.
Specjalne podziękowania dla pana ze sklepu, który dał się ubłagać i sprzedał nam kapiszony.
Muzyka nienasza, reszta kopyrajt orajt.
(Ja to Porucznik Kapitan/Ten Zły <3)

-------------------------------------------------------------
Zapowiedź
Koniec Świata według Mike'a Johna - psychologiczny/post apokaliptyczny, Polska, maj 2013
Zespół Mike'a Johna rozpadł się. A to dlatego, że świat się skończył i wszyscy umarli. Wszyscy prócz Mike'a Johna, który to znalazł się na granicy życia i śmierci i widzi czyściec, który wygląda tak, jak wyglądał dawniej nasz świat. A duchy nie zdają sobie sprawy, że nie żyją... Albo żyją. Sam nie wiem.

Projekt, w którym aktorami są WSZYSCY. I nawet o tym nie wiedzą!

Ostatnio zmieniony przez Hogun the Grim dnia Sro Lip 17, 2013 11:50 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Hela

Liczba postów : 177
Data dołączenia : 26/05/2012

PisanieTemat: Re: Jestę aktorę   Pon Maj 06, 2013 8:19 am

Hogunie mój kochany... zdobyłeś fankę <333 Teksty macie tam mocne, końcówka mnie zabiła xD Fajnie się musicie bawić nagrywając takie filmy <3
I butelka krwi na zdjęciu z planu filmowego! Genialna xD
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Black Widow

Liczba postów : 174
Data dołączenia : 25/05/2012

PisanieTemat: Re: Jestę aktorę   Sro Maj 08, 2013 7:10 pm

Na samym początku chciałam zaznaczyć, że mam konto na filmwebie więc jestem tak jakby krytykiem filmowym.
Sama nie wiem od czego zacząć! Na kolana rzuciła mnie charakteryzacja (wąsy i krew!), chwytliwe dialogi ("Aczkolwiek skutkiem tego jest, że nie żyje", "Może miał zawał?" i "Nie wiem czy z pensji spadochroniarza byłoby go stać na taksówkę"), no i rekwizyty (moim numerem jeden jest moździerz!). Gra aktorska poruszyła moje serce (ach, ta rozpacz po śmierci ojca!), a sceny kaskaderskie musiały być nie lada wyzwaniem dla aktorów.
Oczywiście na szczególną uwagę zasługuje czarny charakter - scena z tym wybuchem mrocznego śmiechu, całkowicie podbiła moje serce.
Jedyne co odrobinę mi przeszkadzało w odbiorze to słaba jakość dźwięku, ale to kwestia, że tak powiem kosmetyczna~

Niecierpliwie czekam na część drugą i chciałabym dowiedzieć się, czy jest możliwość zakupienia kolekcjonerskiej wersji czerwonego ośmiostrzałowca <3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Fantomex

Liczba postów : 39
Data dołączenia : 19/04/2013

PisanieTemat: Re: Jestę aktorę   Sro Maj 08, 2013 8:40 pm

Czerwony Ośmiostrzałowiec uległ zniszczeniu podczas kręcenia, jednakże dalej go posiadam i dalej strzelam. Nawet Ci go sprezentuję w Krakowie. <33
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Jane Foster

Liczba postów : 76
Data dołączenia : 14/03/2013

PisanieTemat: Re: Jestę aktorę   Sro Maj 08, 2013 10:32 pm

i niby Fantoś zyskał kolejną (ale za to jaką kochaną i wspaniałą!) fankę, która jeszcze się zastanawia czy może siebie tak nazwać!

<3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Cable

Liczba postów : 191
Data dołączenia : 22/10/2012

PisanieTemat: Re: Jestę aktorę   Wto Maj 14, 2013 4:49 am

Cytat :
Na samym początku chciałam zaznaczyć, że mam konto na filmwebie więc jestem tak jakby krytykiem filmowym.

Słownik PWN nie podaje osoby z kontem na filmwebie jako krytyka filmowego, tylko jako chodzącą definicję trolla internetowego.

Jeśli chodzi o film, charakteryzacja i plenery spoko. Ale w wakacje mieliście dużo czasu i mogliście rozkminić lepsze dialogi. Miałem wrażenie, że rozmawiacie na żywioł, bez żadnego tekstu. No i klimat skurczu faktycznie odczuwalny.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Black Widow

Liczba postów : 174
Data dołączenia : 25/05/2012

PisanieTemat: Re: Jestę aktorę   Wto Maj 14, 2013 7:03 am

Cable napisał:
Cytat :

Słownik PWN nie podaje osoby z kontem na filmwebie jako krytyka filmowego, tylko jako chodzącą definicję trolla internetowego.

Wydaje mi się, że słownik PWN powinien też zawierać definicję dla słowa IRONIA. Sprawdź, może Ci się do czegoś w życiu przyda :)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Jestę aktorę   

Powrót do góry Go down

Jestę aktorę
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1