Marvel Universe: The Avengers PBF
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Patykoludki Avengersowe - komiks o cb i innych <3

Go down 
+5
Thor
Jane Foster
Loki
Sasha Aristow
Hela
9 posters
AutorWiadomość
Hela

Hela


Liczba postów : 169
Data dołączenia : 26/05/2012

Patykoludki Avengersowe - komiks o cb i innych <3 Empty
PisanieTemat: Patykoludki Avengersowe - komiks o cb i innych <3   Patykoludki Avengersowe - komiks o cb i innych <3 Icon_minitime1Sro Maj 15, 2013 4:58 pm

*podniosła muzyka i fanfary*
Drodzy rodacy! I wszyscy inni także! <3 W tym oto temacie będę wrzucać obrazki z patykoludkami. Dla wyjaśnienia - są to ludziki o przeraźliwie chudych rączkach i nóżkach, okrągłej, nieproporcjonalnie dużej głowie i ogromną dawką humoru. Większość historyjek będzie pewnie dotyczyła naszych kochanych forumowiczów i tematyki marvelowej jako takiej <3 Mogą być robione na szybko, na kartkach z zeszytów, brzegach papieru i wszędzie, gdzie się da - w końcu liczy się tylko przekaz! <3
Poza mną, na pewno pojawią się tu również patyczkoludki Sashy (i może kogoś jeszcze, kto przekona się do tego cudownego stylu? <3).

A teraz... zapraszam do oglądania pierwszej dawki!

Patykoludki Avengersowe - komiks o cb i innych <3 Avengersowepatykoludki0

Cukrowy Thor o zachodzie słońca

Deadpool, Sasha oraz wózek z zabawkami

Kiedy Loki miał już dość


A teraz Patykoludki Sashy <3 :

Pułapka na Deadpoola

Ciąża Heli to zła ciąża

Wujek Deady...

Hela <3
Powrót do góry Go down
Sasha Aristow
Mistrz Gry
Sasha Aristow


Liczba postów : 94
Data dołączenia : 30/09/2012

Patykoludki Avengersowe - komiks o cb i innych <3 Empty
PisanieTemat: Re: Patykoludki Avengersowe - komiks o cb i innych <3   Patykoludki Avengersowe - komiks o cb i innych <3 Icon_minitime1Czw Maj 16, 2013 7:48 pm

Coś zrobione dosłownie przed chwilą (Hela kazała wrzucać, to wrzucam) : D"

Patykoludki Avengersowe - komiks o cb i innych <3 24zat6w
Powrót do góry Go down
Hela

Hela


Liczba postów : 169
Data dołączenia : 26/05/2012

Patykoludki Avengersowe - komiks o cb i innych <3 Empty
PisanieTemat: Re: Patykoludki Avengersowe - komiks o cb i innych <3   Patykoludki Avengersowe - komiks o cb i innych <3 Icon_minitime1Czw Maj 16, 2013 8:17 pm

To jeszcze nowe ode mnie! Kto nie widział, zapraszam <3

Patykoludki Avengersowe - komiks o cb i innych <3 Cianazabjstwcb
Zainspirowane odkreślaniem kreseczki przy każdym zabiciu CB... <3

Loki-kot. Czyli cała prawda wyszła na jaw...

Jane - człowiek-słownik w akcji z Cristal

Pogoda i okna

Zwiastowanie

Fantoś w czerni


Stworzone przez Sashę <3 :

In Wiatro

Słonik - Summer <3

Suknia ślubna i Sasha...

Loki x Thor x Jane ...
Powrót do góry Go down
Sasha Aristow
Mistrz Gry
Sasha Aristow


Liczba postów : 94
Data dołączenia : 30/09/2012

Patykoludki Avengersowe - komiks o cb i innych <3 Empty
PisanieTemat: Re: Patykoludki Avengersowe - komiks o cb i innych <3   Patykoludki Avengersowe - komiks o cb i innych <3 Icon_minitime1Sob Maj 18, 2013 2:58 pm

Powrót do góry Go down
Hela

Hela


Liczba postów : 169
Data dołączenia : 26/05/2012

Patykoludki Avengersowe - komiks o cb i innych <3 Empty
PisanieTemat: Re: Patykoludki Avengersowe - komiks o cb i innych <3   Patykoludki Avengersowe - komiks o cb i innych <3 Icon_minitime1Sob Maj 18, 2013 6:16 pm

Noowe <3 Moim osobistym ulubieńcem jest ostatni Pajączek w "śnieżce" i Hellaflex Sashy wyżej... a teraz proszę o opinię innych! <3

Hełm dla QS - bo jak rodzina, to rodzina

Asertywny Helbindi

Śnieżka mode

Brokatowa dama

Pajęcza miska

Loki facepalm

Tarzan!


I Sashkowe <3 :

Pomnik

Zwiastowanie Heli

Panda
Powrót do góry Go down
Sasha Aristow
Mistrz Gry
Sasha Aristow


Liczba postów : 94
Data dołączenia : 30/09/2012

Patykoludki Avengersowe - komiks o cb i innych <3 Empty
PisanieTemat: Re: Patykoludki Avengersowe - komiks o cb i innych <3   Patykoludki Avengersowe - komiks o cb i innych <3 Icon_minitime1Sob Maj 18, 2013 7:09 pm

Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Patykoludki Avengersowe - komiks o cb i innych <3 Empty
PisanieTemat: Re: Patykoludki Avengersowe - komiks o cb i innych <3   Patykoludki Avengersowe - komiks o cb i innych <3 Icon_minitime1Nie Maj 19, 2013 12:19 am

Świetny pomysł z tymi rysunkami!! :)

Normalnie "Hełm dla QS - bo jak rodzina, to rodzina" mnie powalił - śmiałem się jak przy dobrym kawale xD
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Patykoludki Avengersowe - komiks o cb i innych <3 Empty
PisanieTemat: Re: Patykoludki Avengersowe - komiks o cb i innych <3   Patykoludki Avengersowe - komiks o cb i innych <3 Icon_minitime1Nie Maj 19, 2013 8:47 am

Przynajmniej już wiem czym Hela jest tak zajęta, że odpisuje kilka tygodni.... >.>
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Patykoludki Avengersowe - komiks o cb i innych <3 Empty
PisanieTemat: Re: Patykoludki Avengersowe - komiks o cb i innych <3   Patykoludki Avengersowe - komiks o cb i innych <3 Icon_minitime1Nie Maj 19, 2013 10:29 am

Sara Kerrigan napisał:
Przynajmniej już wiem czym Hela jest tak zajęta, że odpisuje kilka tygodni.... >.>

Nie bardzo, bo akurat te patyczaki rysuje w trakcie lekcji, o ile mi wiadomo~ Wtedy i tak nie pisałaby postów.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Jane Foster

Jane Foster


Liczba postów : 72
Data dołączenia : 14/03/2013

Patykoludki Avengersowe - komiks o cb i innych <3 Empty
PisanieTemat: Re: Patykoludki Avengersowe - komiks o cb i innych <3   Patykoludki Avengersowe - komiks o cb i innych <3 Icon_minitime1Nie Maj 19, 2013 6:08 pm

Zmuszona (może zachęcona) przez Helcię, wciskam tutaj moje patykoludki, o!

Znudzona Wanda
Pokorny Quickie
A to moja obrona!

+ Deadpool i jego... skromność


Ostatnio zmieniony przez Jane Foster dnia Nie Maj 19, 2013 6:49 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Thor

Thor


Liczba postów : 174
Data dołączenia : 25/05/2012

Patykoludki Avengersowe - komiks o cb i innych <3 Empty
PisanieTemat: Re: Patykoludki Avengersowe - komiks o cb i innych <3   Patykoludki Avengersowe - komiks o cb i innych <3 Icon_minitime1Nie Maj 19, 2013 6:20 pm

Czuję się powalony epickością tego wszystkiego, macie moja błogosławieństwo za to~
Powrót do góry Go down
Fantomex

Fantomex


Liczba postów : 39
Data dołączenia : 19/04/2013

Patykoludki Avengersowe - komiks o cb i innych <3 Empty
PisanieTemat: Re: Patykoludki Avengersowe - komiks o cb i innych <3   Patykoludki Avengersowe - komiks o cb i innych <3 Icon_minitime1Pon Maj 20, 2013 8:47 pm

Fantofrankowy autostop Robiony na kolanie. W marszu.

Żeby nie było, nie przejeżdżałem przez Rzeszów, który to minąłem bokiem. Ale ile osób w Polsce wie, gdzie jest Grodzisko Dolne? Podpowiedź: NIE leży między Wrocławiem a Krakowem.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Patykoludki Avengersowe - komiks o cb i innych <3 Empty
PisanieTemat: Re: Patykoludki Avengersowe - komiks o cb i innych <3   Patykoludki Avengersowe - komiks o cb i innych <3 Icon_minitime1Pon Maj 20, 2013 11:13 pm

Fantomex napisał:
Żeby nie było, nie przejeżdżałem przez Rzeszów, który to minąłem bokiem. Ale ile osób w Polsce wie, gdzie jest Grodzisko Dolne? Podpowiedź: NIE leży między Wrocławiem a Krakowem.

Ja wiem. To obok mojego miasta, Fantoś~ Mieszkam jakieś dwadzieścia kilometrów dalej.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Maya Hansen

Maya Hansen


Liczba postów : 4
Data dołączenia : 09/05/2013

Patykoludki Avengersowe - komiks o cb i innych <3 Empty
PisanieTemat: Re: Patykoludki Avengersowe - komiks o cb i innych <3   Patykoludki Avengersowe - komiks o cb i innych <3 Icon_minitime1Wto Maj 21, 2013 12:17 pm

Hahah, fantastyczne <3
Hela, Sasha, super Wam to wychodzi <333
Teraz czekam na moją Serolinę/Maję : DD
Powrót do góry Go down
Black Widow

Black Widow


Liczba postów : 184
Data dołączenia : 25/05/2012

Patykoludki Avengersowe - komiks o cb i innych <3 Empty
PisanieTemat: Re: Patykoludki Avengersowe - komiks o cb i innych <3   Patykoludki Avengersowe - komiks o cb i innych <3 Icon_minitime1Wto Maj 21, 2013 2:22 pm

Też się będę spełniać artystycznie, a co! Bardzo znudzona Wdowa narysowała dziś... Wdowę w kołdrobazie (najlepszym miejscu, by ukryć się przed potworami!).

Patykoludki Avengersowe - komiks o cb i innych <3 Tumblr_mn5jsqS5NY1spdhvto1_1280
Powrót do góry Go down
Sasha Aristow
Mistrz Gry
Sasha Aristow


Liczba postów : 94
Data dołączenia : 30/09/2012

Patykoludki Avengersowe - komiks o cb i innych <3 Empty
PisanieTemat: Re: Patykoludki Avengersowe - komiks o cb i innych <3   Patykoludki Avengersowe - komiks o cb i innych <3 Icon_minitime1Wto Maj 21, 2013 7:49 pm

Powrót do góry Go down
Jane Foster

Jane Foster


Liczba postów : 72
Data dołączenia : 14/03/2013

Patykoludki Avengersowe - komiks o cb i innych <3 Empty
PisanieTemat: Re: Patykoludki Avengersowe - komiks o cb i innych <3   Patykoludki Avengersowe - komiks o cb i innych <3 Icon_minitime1Sro Maj 22, 2013 4:35 pm

Powrót do góry Go down
Darkhawk

Darkhawk


Liczba postów : 146
Data dołączenia : 25/08/2012

Patykoludki Avengersowe - komiks o cb i innych <3 Empty
PisanieTemat: Re: Patykoludki Avengersowe - komiks o cb i innych <3   Patykoludki Avengersowe - komiks o cb i innych <3 Icon_minitime1Pią Lip 26, 2013 2:59 pm

Moje patyczaki nie są co prawda tak ładne jak Heli, Saszka, czy Dżejn ale... :)

Darkhawk nie ogarnia... znowu

P.S Sorki za szyjoskręt :(
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Patykoludki Avengersowe - komiks o cb i innych <3 Empty
PisanieTemat: Re: Patykoludki Avengersowe - komiks o cb i innych <3   Patykoludki Avengersowe - komiks o cb i innych <3 Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Patykoludki Avengersowe - komiks o cb i innych <3
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Obrazki forumowe i Avengersowe.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marvel Universe: The Avengers PBF :: Offtopic :: Galeria-
Skocz do: