Marvel Universe: The Avengers PBF

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Szukasz kogoś do pisania?

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 23, 24, 25
AutorWiadomość
Loki
Administrator

Liczba postów : 3849
Data dołączenia : 23/05/2012

PisanieTemat: Szukasz kogoś do pisania?   Pią Maj 25, 2012 1:18 pm

First topic message reminder :

Jeśli szukasz kogoś do wspólnego popisania - to temat dla Ciebie. Zapostuj tutaj i czekaj na odzew, ewentualnie sam złap osobę, która już szybciej zadeklarowała chęć do spotkania się z kimś na fabule.

No. Mischief is a small thing, a toy I've well used and discarded.
This isn't mischief. This is mayhem. Just watch.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://theavengers.forumpolish.com

AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Sob Cze 30, 2018 6:49 pm

Szukam kogoś do pisania, najlepiej w Instytucie.
Powrót do góry Go down
Drugmaster

Liczba postów : 11
Data dołączenia : 29/06/2018

PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Sro Lip 04, 2018 1:53 pm

Szukam kogoś do pisania, pw.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Deadpool

Liczba postów : 199
Data dołączenia : 08/08/2012

PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Pią Lip 27, 2018 3:17 pm

Hej moje drogie, przyszłe ofiary ! Szykujcie się na śmierć !

Nie...jeszcze raz...

Witajcie bliscy mojemu sercu przyjaciele.

Postanowiłem zrobić coś dla świata i dać wam niecodzienną, niezwykłą, niepojętą, nieziemską, niezapomnianą i jeszcze parę "nie" okazję przeżycia ze mną wspaniałych przygód. Będziemy ratować smoki i zabijać księżniczki! Podbijemy świat i serca pryszczatych chłopców z naszymi plakatami nad łóżkiem!

Nie czekaj, aż ktoś będzie pierwszy! Napisz już dziś!
* okazja ograniczona do wyczerpania zapasów, wyczerpania wrogich armii lub śmierci ogłoszeniodawcy - Nie, to niemożliwe!

... Choć nie przewiduje takiej ewentualności, bo przecież każdy chce ze mną zabijać ratować niewinnych obywateli, to przyjmę również chętnie zlecenia na masowe morderstwa, przewroty w krajach o niestabilnej sytuacji politycznej lub wyprowadzanie psów na spacer.
Jeśli jesteś organizacją bądź grupą popaprańców, którzy dobrze płacą - też możesz napisać!

Pozdrawiam, DP
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Steam

Liczba postów : 18
Data dołączenia : 25/08/2018

PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Nie Sie 26, 2018 7:27 pm

Może znajdzie się jakaś dobra duszyczka dla mnie, hmm~?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Nie Sie 26, 2018 7:30 pm

Zobacz pw
Powrót do góry Go down
Steam

Liczba postów : 18
Data dołączenia : 25/08/2018

PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Pon Sie 27, 2018 10:35 am

Jak już mówiłam, nie jestem zainteresowana.
Podbijam, dalej szukam~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Jacob

Liczba postów : 7
Data dołączenia : 01/09/2018

PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Sob Wrz 01, 2018 9:12 pm

Szukam kogoś do pisania, najlepiej kogoś kto by pomógł Jacobowi ogarniać moc, oraz jest po stronie dobra. Pw.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Wto Wrz 04, 2018 7:05 pm

Poszukuję osoby (lub osób) chętnej do przygarnięcia Simona do tematu. Simon to obecnie zwyczajny czternastoletni dzieciak mieszkający w Nowym Jorku i najlepiej, by właśnie tam rozgrywała się fabuła. Tematyka sesji dowolna. Może być zwykła rozmowa lub większa akcja, być może związana z trwającym obecnie eventem. Bohater, czarny charakter, chomik - każda postać mile widziana. Jestem otwarty na wszelkie propozycje, więc jak coś to śmiało zapraszam na PW.

Aktualne.
Powrót do góry Go down
Doctor Strange

Liczba postów : 150
Data dołączenia : 13/08/2012

PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Sob Wrz 08, 2018 1:15 pm

Sorcerer Supreme szuka kogoś do stworzenia ciekawej fabuły. Fajnie jakby była to istota o charakterze magicznym ale mutanci czy kosmici też mile widziani. Nie może być to czarny charakter ponieważ gryzie się to z charakterem mojej postaci (takie info z góry, nie można i tyle).
W grę wchodzi luźna fabuła albo nawet jakaś misja? Wszystko jest do ugadania.
Czekam na PW

AKTUALNE
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Silk

Liczba postów : 11
Data dołączenia : 08/06/2018

PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Pon Wrz 24, 2018 5:56 am

Poszukuję kogoś do rozpoczęcia działalności. Najlepiej Nowy York lub Wschodnie Wybrzeże USA. Moja sieć jest dość elastyczna, zatem równie dobrze sprawdzi się jako obrońca prawa jaki i ta, która owe prawo próbuje naginać. Rola mentora gotowego podjąć próbę ukształtowania kręgosłupa moralnego dziewczyny, w dalszym ciągu pozostaje do obstawienia, ale z góry zakładam że nie będzie to łatwe. Silk chętnie służy pomocą, a jeszcze chętniej sama o tą pomoc poprosi (dla osób nie mających pomysłu na akcję proponuję małe dziennikarskie śledztwo). Dodatkowo w ramach tak zwanego gratisu, mogę pozbawić Cię portfela i ciążącego nadmiaru gotówki.

Aktualne
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Athena Parthenos

Liczba postów : 3
Data dołączenia : 16/09/2018

PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Pon Wrz 24, 2018 5:03 pm

Szukam miłej duszyczki, która pomoże zarówno mi, jak i mojej postaci wejść w forumową fabułę! Może to być coś luźnego, lub uderzenie z kopyta. Wymagań nie mam, bo czego mogę wymagać? Chętnych zapraszam na pw <3

Aktualne
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gwen Stacy

Liczba postów : 69
Data dołączenia : 03/04/2016

PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Wto Paź 02, 2018 11:04 am

Chętnie przytulę się do jakiegoś aktywnego wątku, ewentualnie pomogę rozruszać takowy, jeśli znajdzie się ktoś uważa że jego bohater stracił werwę, roztył się, zasiedział, zgubił ideały, rdzewieje, gnuśnieje, szuka celu, czy też najzwyczajniej w świecie jest smutny. Śmiało pisać.

Aktualne
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Cable

Liczba postów : 218
Data dołączenia : 22/10/2012

PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Pią Paź 05, 2018 11:48 pm

Deadpool napisał:
Hej moje drogie, przyszłe ofiary ! Szykujcie się na śmierć !

Nie...jeszcze raz...

Witajcie bliscy mojemu sercu przyjaciele.

Postanowiłem zrobić coś dla świata i dać wam niecodzienną, niezwykłą, niepojętą, nieziemską, niezapomnianą i jeszcze parę "nie" okazję przeżycia ze mną wspaniałych przygód. Będziemy ratować smoki i zabijać księżniczki! Podbijemy świat i serca pryszczatych chłopców z naszymi plakatami nad łóżkiem!

Nie czekaj, aż ktoś będzie pierwszy! Napisz już dziś!
* okazja ograniczona do wyczerpania zapasów, wyczerpania wrogich armii lub śmierci ogłoszeniodawcy - Nie, to niemożliwe!

... Choć nie przewiduje takiej ewentualności, bo przecież każdy chce ze mną zabijać ratować niewinnych obywateli, to przyjmę również chętnie zlecenia na masowe morderstwa, przewroty w krajach o niestabilnej sytuacji politycznej lub wyprowadzanie psów na spacer.
Jeśli jesteś organizacją bądź grupą popaprańców, którzy dobrze płacą - też możesz napisać!

Pozdrawiam, DP

*Do Deadpoola został przemycony więzienny gryps (w formie listu i wiadomości na fejsie, tego samego dnia :O) na kartce o następującej treści:

"- Skończ pier***ć, jest godzina 01:41, więc nie oglądają nas gimbusy. Przestań robić z siebie pajaca w stylu studia FOX. Zacznij być prawdziwym Deadpoolem. Odbij mnie z więzienia zabijając po drodze 40 agentów SHIELD, zabierzemy im broń, zarobimy miliony dolarów, a potem zrobimy to co trzeba zrobić. Chyba, że wolisz masować jaja czemuś co istnieje w twoich myślach, coś jak producent filmowy i inne fikcyjne postacie, o których zawsze pie@#olisz... Powinieneś być tu już dawno, więc dy@aj się!, Ale jeśli ratowanie świata uznasz to za priorytet, to.... też się pie#rdol.  Z poważaniem czekający na ratunek, i wkur@iony, Nathaniel Summers - "
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ruth

Liczba postów : 6
Data dołączenia : 12/10/2018

PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Czw Paź 18, 2018 2:27 pm

Szukam jakiejś miłej  (albo i nie, czarne charaktery też są spoko) osóbki do po pisania ^w^ Nie mam żadnych wymagań, poza tym, by było to jakieś ogólnodostępne miejsce w Nowym Jorku.

Aktualne
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Lucas Moreira

Liczba postów : 7
Data dołączenia : 01/11/2018

PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Pią Lis 02, 2018 9:24 pm

Jestem akurat nowy i szukam kogoś z kim mógłbym pisać. Najlepiej, aby była to jakaś postać po stronie dobra.
Najlepszą opcją wydaje się Nowy Jork.

Nieaktualne

Ostatnio zmieniony przez Lucas Moreira dnia Pią Lis 09, 2018 6:18 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Scarlet Spider

Liczba postów : 89
Data dołączenia : 07/07/2013

PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Czw Lis 08, 2018 9:45 pm

No, to ten... Ja chętnie z kimś popiszę (i zostawię namiary na siebie, żeby mnie poganiać, ale mam nadzieję, że do tego nie dojdzie!). Wracam w niełasce bo podobno Carol chce mnie zabić, ale jestem gotów do pisania!
Stark pisał do mnie, ale pomyślałem, że just in case ogłoszę się tutaj.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   

Powrót do góry Go down

Szukasz kogoś do pisania?
Powrót do góry 
Strona 25 z 25Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 23, 24, 25
 Similar topics
-
» Szukasz kogoś do pisania?
» Szukamy kogoś do popisania!
» Wolne szukanie partnera do pisania.