Marvel Universe: The Avengers PBF
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Alternatywna rzeczywistość

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Gość
Gość




Alternatywna rzeczywistość Empty
PisanieTemat: Alternatywna rzeczywistość   Alternatywna rzeczywistość Icon_minitime1Czw Mar 27, 2014 11:07 pm

Tytuł: Alternatywna rzeczywistość
Data rozpoczęcia: W momencie zebrania uczestników
Ilość uczestników: Trzech w porywach do czterech
Frakcja/e: Dowolna
Opis: Niewielka grupa istot zostaje przeniesiona do innego wymiaru - prosto w jedno miejsce. Szybko okazuje się, że znajdują się gdzieś w Waszyngtonie, który... uległ lekkim modyfikacjom. Pada podejrzenie, że grupa została przeniesiona przez nieznanego sprawcę do alternatywnego wymiaru, lustrzanej rzeczywistości w której pewne wydarzenia potoczyły się nieco inaczej. Teraz zadaniem grupy będzie wyjaśnić co się stało, dlaczego zostali przeniesieni, a przede wszystkim... wrócić do domu.
Uwagi*: Misja nastawiona na fabułę. Myślę, że będzie ciekawa. Będzie możliwość spotkania chyba wszystkich moich NPCków, powalczenia z praktycznie każdym z nich + osobistościami z Marvela - których nie zabraknie.
W przeciwieństwie do innych misji - tą uważam za łatwą. Jeśli ktoś lubi grać dla przyjemności - dla fabuły, to tutaj znajdzie miejsce. Oczywiście samobójstwo nadal jest samobójstwem, jednak wszelkie drobne błędy będą naprawili sojuszniczy NPC, którzy - jak myślę - będą nieocenionymi sprzymierzeńcami w walce, skutecznie doradzającymi co dalej, gdy nie będzie pomysłu itd.
Misja ma na celu rozruszać grę, zapewnić trochę rozrywki i cóż... Będzie niespodzianka również. Może nawet nie jedna. :)
Powrót do góry Go down
Thing

Thing


Liczba postów : 27
Data dołączenia : 27/03/2014

Alternatywna rzeczywistość Empty
PisanieTemat: Re: Alternatywna rzeczywistość   Alternatywna rzeczywistość Icon_minitime1Pią Mar 28, 2014 2:51 pm

Zgłaszam się
Powrót do góry Go down
Daredevil

Daredevil


Liczba postów : 54
Data dołączenia : 28/08/2012

Alternatywna rzeczywistość Empty
PisanieTemat: Re: Alternatywna rzeczywistość   Alternatywna rzeczywistość Icon_minitime1Pią Mar 28, 2014 9:18 pm

Również zgłaszam ślepca.
Powrót do góry Go down
Angel

Angel


Liczba postów : 49
Data dołączenia : 01/11/2013

Alternatywna rzeczywistość Empty
PisanieTemat: Re: Alternatywna rzeczywistość   Alternatywna rzeczywistość Icon_minitime1Nie Mar 30, 2014 2:16 pm

Zgłaszam się :D
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Alternatywna rzeczywistość Empty
PisanieTemat: Re: Alternatywna rzeczywistość   Alternatywna rzeczywistość Icon_minitime1Nie Mar 30, 2014 4:32 pm

Angel napisał:
Zgłaszam się :D

Z tego co wiem to już uczestniczysz w jednej misji, a nasza ruszy na dniach. Chcesz z tamtej zrezygnować?
Powrót do góry Go down
Angel

Angel


Liczba postów : 49
Data dołączenia : 01/11/2013

Alternatywna rzeczywistość Empty
PisanieTemat: Re: Alternatywna rzeczywistość   Alternatywna rzeczywistość Icon_minitime1Nie Mar 30, 2014 5:04 pm

Nie nie, miałem Ci napisać Morganem jeno mi się majtnęło konto :D
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Alternatywna rzeczywistość Empty
PisanieTemat: Re: Alternatywna rzeczywistość   Alternatywna rzeczywistość Icon_minitime1Nie Mar 30, 2014 5:17 pm

Angel napisał:
Nie nie, miałem Ci napisać Morganem jeno mi się majtnęło konto :D

Wrzuć mi więc proszę info odpowiednim kontem, bym nie zapomniał lub czegoś nie pomylił.
Powrót do góry Go down
Morgan Sandler

Morgan Sandler


Liczba postów : 25
Data dołączenia : 25/10/2013

Alternatywna rzeczywistość Empty
PisanieTemat: Re: Alternatywna rzeczywistość   Alternatywna rzeczywistość Icon_minitime1Nie Mar 30, 2014 6:10 pm

Dur-Shurrikun napisał:
Wrzuć mi więc proszę info odpowiednim kontem, bym nie zapomniał lub czegoś nie pomylił.

Zgłaszam się ja :D
Powrót do góry Go down
http://justmer.wordpress.com
Gość
Gość




Alternatywna rzeczywistość Empty
PisanieTemat: Re: Alternatywna rzeczywistość   Alternatywna rzeczywistość Icon_minitime1Nie Mar 30, 2014 6:39 pm

Aktualni uczestnicy (według kolejności zgłoszeń):
-Thing
-Daredevil
-Morgan Sandler

Może pojawić się jeszcze jeden. Spodziewajcie się ode mnie PW na podane konta z dalszymi wyjaśnieniami.
Powrót do góry Go down
Eddie Brock

Eddie Brock


Liczba postów : 52
Data dołączenia : 22/01/2013

Alternatywna rzeczywistość Empty
PisanieTemat: Re: Alternatywna rzeczywistość   Alternatywna rzeczywistość Icon_minitime1Nie Mar 30, 2014 8:00 pm

Jestem chętny, oczywiście jeżeli jest wolne miejsce.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Alternatywna rzeczywistość Empty
PisanieTemat: Re: Alternatywna rzeczywistość   Alternatywna rzeczywistość Icon_minitime1Pon Mar 31, 2014 5:18 pm

ZAMYKAM LISTĘ!

Uczestnicy:
-Thing
-Daredevil
-Morgan Sandler
-Eddie Brock

Jak tylko stworzę pierwszy temat od którego wszystko się zacznie - zostaniecie poinformowani w tym temacie - gdzie macie wysłać swoje postacie.


Ostatnio zmieniony przez Dur-Shurrikun dnia Czw Kwi 03, 2014 8:22 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Alternatywna rzeczywistość Empty
PisanieTemat: Re: Alternatywna rzeczywistość   Alternatywna rzeczywistość Icon_minitime1Wto Kwi 01, 2014 8:09 pm


Zaczynamy!

https://theavengers.forumpolish.com/t1157-tidal-basin#10245

Wyślijcie do tego tematu swoje postacie, zgodnie z regulaminem forum.
Wasze postacie zostały przeniesione nagle za pomocą dziwnego, ciemnego w kolorze promienia z - miejsc gdzie przebywały - do podanego tematu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Alternatywna rzeczywistość Empty
PisanieTemat: Re: Alternatywna rzeczywistość   Alternatywna rzeczywistość Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Alternatywna rzeczywistość
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marvel Universe: The Avengers PBF :: Sprawy organizacyjne :: Misje-
Skocz do: