Marvel Universe: The Avengers PBF
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Ciało do ciała i będzie...kaszana.

Go down 
+2
Gamora
Scarlet Witch
6 posters
AutorWiadomość
Gość
Gość




Ciało do ciała i będzie...kaszana.  Empty
PisanieTemat: Ciało do ciała i będzie...kaszana.    Ciało do ciała i będzie...kaszana.  Icon_minitime1Sro Wrz 03, 2014 12:26 pm

Czyli jeden wielki misz-masz! W tej hipotetycznej sytuacji jesteś Starkiem. HIPOTETYCZNIEJ, GŁĄBIE! Dotarło? Więc mnie nie wybijaj z rytmu. No więc ten. Jesteś Starkiem, wstajesz "rano", jednak idąc do łazienki masz dziwne uczucie, że coś jest nie tak. Odkręcasz wodę, moczysz dłonie i patrzysz w lustro... by wrzasnąć na całe Stark Tower. Gdzie się podziała... ta piękna twarz, seksiaste ramiona i w ogóle... wszystko?! A teraz co? Sterczące uszy, cholerne owłosienie, dziwny tembr głosu. I nagle Stark jest... Nie, nie Conchitą Wurst, może mi nie przerywać? Conchitą Wurst... No jak Thora kocham, Stark jest Rocket Raccoonem. I co? I myślisz, że ktoś Ci dowcip zrobił, a tu suprise. Biedna Scarlet Witch mocuje się ze zbroją Thora i, co gorsza, pękającym pęcherzem, kląc pod nosem jak szalona, podczas gdy w pokoju czeka ją zeskrobywanie ze ściany Pietro w ciele Angel'a, który chyba nie do końca radzi sobie z obsługą skrzydeł.
Krótko mówiąc, jakiś dowcipniś pozamieniał wszystkim ciała.

Sesja bardzo otwarta, odbędzie się uczciwe losowanie, kto się w kogo zmieni. Oczywiście, każdy może wziąć udział, mile widziana by była parzysta ilość graczy. Humor, afery... W moich łapkach wszystko jest możliwe, więc bójcie się, Ci, którzy podejmiecie się wyzwania!


1. Gamora
2. Scarlet Witch
3. Rocket Raccoon
4. Spider-Man
5. Noiro
6. Thing
7. Logan
8. Mia Faust


Ostatnio zmieniony przez Elena Swift dnia Sro Wrz 03, 2014 8:02 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Ciało do ciała i będzie...kaszana.  Empty
PisanieTemat: Re: Ciało do ciała i będzie...kaszana.    Ciało do ciała i będzie...kaszana.  Icon_minitime1Sro Wrz 03, 2014 12:29 pm

Noiro: Dołączę z chęcią :D
J.: Ja też!
Powrót do góry Go down
Scarlet Witch

Scarlet Witch


Liczba postów : 216
Data dołączenia : 05/12/2012

Ciało do ciała i będzie...kaszana.  Empty
PisanieTemat: Re: Ciało do ciała i będzie...kaszana.    Ciało do ciała i będzie...kaszana.  Icon_minitime1Sro Wrz 03, 2014 12:34 pm

Ja!
Powrót do góry Go down
Gamora

Gamora


Liczba postów : 183
Data dołączenia : 24/05/2014

Ciało do ciała i będzie...kaszana.  Empty
PisanieTemat: Re: Ciało do ciała i będzie...kaszana.    Ciało do ciała i będzie...kaszana.  Icon_minitime1Sro Wrz 03, 2014 1:15 pm

I ja.
Powrót do góry Go down
Spider-Man

Spider-Man


Liczba postów : 305
Data dołączenia : 20/07/2012

Ciało do ciała i będzie...kaszana.  Empty
PisanieTemat: Re: Ciało do ciała i będzie...kaszana.    Ciało do ciała i będzie...kaszana.  Icon_minitime1Sro Wrz 03, 2014 1:22 pm

No dobra.. to ja też. Postaram się w miarę szybko odpisywać.
Powrót do góry Go down
Rocket Raccoon

Rocket Raccoon


Liczba postów : 184
Data dołączenia : 12/11/2012

Ciało do ciała i będzie...kaszana.  Empty
PisanieTemat: Re: Ciało do ciała i będzie...kaszana.    Ciało do ciała i będzie...kaszana.  Icon_minitime1Sro Wrz 03, 2014 1:24 pm

Z największą chęcią się przyłączę. ♥
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Ciało do ciała i będzie...kaszana.  Empty
PisanieTemat: Re: Ciało do ciała i będzie...kaszana.    Ciało do ciała i będzie...kaszana.  Icon_minitime1Sro Wrz 03, 2014 1:38 pm

Aye! Zobaczcie na własne oczy jak wspaniale żyć w szeregach Hydry!
Powrót do góry Go down
Wolverine

Wolverine


Liczba postów : 207
Data dołączenia : 19/04/2013

Ciało do ciała i będzie...kaszana.  Empty
PisanieTemat: Re: Ciało do ciała i będzie...kaszana.    Ciało do ciała i będzie...kaszana.  Icon_minitime1Sro Wrz 03, 2014 7:32 pm

Ja również się przyłączę. Logan jest dość charakterystyczny.
Powrót do góry Go down
Thing

Thing


Liczba postów : 27
Data dołączenia : 27/03/2014

Ciało do ciała i będzie...kaszana.  Empty
PisanieTemat: Re: Ciało do ciała i będzie...kaszana.    Ciało do ciała i będzie...kaszana.  Icon_minitime1Sro Wrz 03, 2014 7:56 pm

Z chęcią się zapiszę :) Bo co to za zabawa bez kamienia :D
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ciało do ciała i będzie...kaszana.  Empty
PisanieTemat: Re: Ciało do ciała i będzie...kaszana.    Ciało do ciała i będzie...kaszana.  Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Ciało do ciała i będzie...kaszana.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marvel Universe: The Avengers PBF :: Offtopic :: Archiwum :: Martwe sesje trollowane :: Manhattan-
Skocz do: