Marvel Universe: The Avengers PBF
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Turniej

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Gość
Gość




Turniej Empty
PisanieTemat: Turniej   Turniej Icon_minitime1Pon Lut 01, 2016 10:43 pm

Witam ja Was! Jak sama nazwa wskazuje, chciałbym wiedzieć, jak widzicie pomysł zorganizowania turnieju sztuk walki(oczywiście można używać mocy itd., coś w stylu Tenkaichi Budokai z DB). Na razie to wstępny pomysł, więc nie będę podawał żadnych szczegółów, po prostu chce wiedzieć, ilu byłoby ewentualnych chętnych. Jeśli znajdą się tacy i prowadzący, to wtedy można dogadać szczegóły, które już mam w zamyśle. Sam turniej miałby się odbyć nie prędzej jak gdzieś na początku marca/pod koniec lutego.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Turniej Empty
PisanieTemat: Re: Turniej   Turniej Icon_minitime1Wto Lut 02, 2016 6:12 am

Jak chcesz rozwiązać kwestię postaci które po prostu jednym strzałem załatwią inną, ze względu na różnicę mocy/siły?
W niektórych przypadkach będzie na tyle duża różnica, że nawet MG choć by się dwoił i troił - nie wyciągnie postaci jednego gracza od zostania pokonaną przez innego w jednym poście.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Turniej Empty
PisanieTemat: Re: Turniej   Turniej Icon_minitime1Wto Lut 02, 2016 10:12 am

Jeśli różnorodność i ewentualna przepaść w mocach między graczami zgłoszonymi byłaby aż tak duża, to można by było podzielić turniej na dwie kategorie "wagowe". Bardziej bym się jednak skłaniał ku podzieleniu tylko pod względem ewentualnej przepaści w atrybutach fizycznych, nie w jako takich mocach. Oczywiście osoby, które czułyby się na siłach rywalizować na wyższym poziomie, miałyby taką możliwość. Jak mówię, jest to wstępny pomysł i najpierw chciałbym zobaczyć, czy byliby chętni i jacy, by można było później pomyśleć o podziale.
Powrót do góry Go down
Sly

Sly


Liczba postów : 214
Data dołączenia : 04/10/2015

Turniej Empty
PisanieTemat: Re: Turniej   Turniej Icon_minitime1Wto Lut 02, 2016 10:20 am

A ile postaci można zgłosić? Bo sam chętnie się zgłoszę, ale nie wiem którą postać. Więc wolę wiedzieć.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Turniej Empty
PisanieTemat: Re: Turniej   Turniej Icon_minitime1Wto Lut 02, 2016 10:21 am

Only one.
Powrót do góry Go down
Rictor

Rictor


Liczba postów : 153
Data dołączenia : 30/12/2015

Turniej Empty
PisanieTemat: Re: Turniej   Turniej Icon_minitime1Wto Lut 02, 2016 4:30 pm

A ja jeszcze zagadnę o przewidywaną nagrodę dla zwycięzcy. Pieniężna? Czy coś szczególnego?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Turniej Empty
PisanieTemat: Re: Turniej   Turniej Icon_minitime1Wto Lut 02, 2016 5:26 pm

Pomysł fajny, ja popieram, o ile to jakoś dopracujesz i rozgryziesz.
Z czego szczerze, podział ze względu na atrybuty fizyczne, a nie na moc... to własnie mocą największe spustoszenie można czynić.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Turniej Empty
PisanieTemat: Re: Turniej   Turniej Icon_minitime1Wto Lut 02, 2016 8:56 pm

Jako, że wielu uważa, że zorganizowanie tego na fabule byłoby trudne, to zmieniam na turniej offtopowy. Po zobaczeniu ilości chętnych i ich rodzaju ustali się, jak podzielić uczestników na kategorie.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Turniej Empty
PisanieTemat: Re: Turniej   Turniej Icon_minitime1Czw Lut 04, 2016 2:32 pm

W takim razie przesuwam temat do trollowanych.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Sponsored content





Turniej Empty
PisanieTemat: Re: Turniej   Turniej Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Turniej
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marvel Universe: The Avengers PBF :: Pozostałe atrakcje :: Sesje trollowane-
Skocz do: