Marvel Universe: The Avengers PBF
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pochwały

Go down 
+23
Rocket Raccoon
Gamora
Peter Quill
Chase Stein
B.J.
Amelia Stein
Punisher
Emma Frost
Cyclops
Deadpool
Captain America
Żniwiarz
Baal
Cassie Lang
Wasp
Wiccan
Blade
Doctor Strange
Skuld
Storm
Johnny Blaze
Spider-Man
Loki
27 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Pochwały Empty
PisanieTemat: Pochwały   Pochwały Icon_minitime1Nie Lut 14, 2016 10:42 am

Dur wyszedł z propozycją tematu, który wydał mi się ciekawy, więc go zakładam - i już tłumaczę. Przede wszystkim nie chodzi tutaj o żadną forumową grę, ani tym bardziej o śpiewanie sobie wzajemnie pieśni pochwalnych bez większego powodu, bo to mijałoby się z celem. Nie, temat dotyczy prawdziwych i przemyślanych pochwał - takich na serio.

Za co możemy więc kogoś pochwalić? Na przykład za to, co dana osoba wniosła na forum - zorganizowała coś ciekawego, coś zaoferowała, a może akurat pomogła w czymś Tobie konkretnie? Przygotowała dla Ciebie grafikę? Asystowała przy karcie? Doradzała przy jakiejś akcji? Wyszła z interesującym pomysłem? A może po prostu zauważyliście, że ktoś rozwinął swoje zdolności pisarskie i posty wychodzą mu teraz o wiele lepsze? Za to też warto pochwalić na zachętę.

Zapraszam do udzielania się.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Pochwały Empty
PisanieTemat: Re: Pochwały   Pochwały Icon_minitime1Nie Lut 14, 2016 10:44 am

Trochę jako wzór dla pozostałych użytkowników, ale i dlatego, że sprawa jest świeża - bo z wczoraj - pozwolę sobie od razu skorzystać z okazji i pochwalić Black Cat / Countess za zamieszczenie reklam forum na FB i odpowiadanie na pytania potencjalnych graczy. Już widać tego pierwsze efekty.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Spider-Man

Spider-Man


Liczba postów : 305
Data dołączenia : 20/07/2012

Pochwały Empty
PisanieTemat: Re: Pochwały   Pochwały Icon_minitime1Pon Lut 15, 2016 4:30 pm

Ja chcę pochwalić szefu Lokiego, który zawsze, kiedy muszę odpisać i mam dodatkowe problemy w kwestii tego, czy mój wątek miesza się z innymi wątkami i jak powinienem zareagować, kiedy nie pamiętam czegoś, co było wcześniej, lub po prostu muszę odpisać z opóźnieniem - Loki zawsze pomaga, odpisuje, opisuje, łączy i w ogóle. Taki szefu to skarb. Brawa dla szefu Lokiego.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Pochwały Empty
PisanieTemat: Re: Pochwały   Pochwały Icon_minitime1Pon Maj 23, 2016 7:39 am

Przypomnę Wam o tym temacie i jednocześnie pochwalę Blacka kont wielu, bo widzę, że jego styl pisania wyraźnie się poprawił od czasu, gdy do nas przybył. Jakoś na początku jego gry prowadziłem mu sesję z pożarem i kiedy przypominam sobie tamte posty, porównuję je z aktualnymi, to widzę między nimi sporą różnicę. Brawo i oby tak dalej.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Johnny Blaze

Johnny Blaze


Liczba postów : 140
Data dołączenia : 29/08/2014

Pochwały Empty
PisanieTemat: Re: Pochwały   Pochwały Icon_minitime1Pon Maj 23, 2016 8:46 am

To ja z radością pochwalę Shulkie za styl i lekkość pisania, która sprawia, że moje posty tworzą się w zasadzie same. Pisanie dawno nie sprawiało mi takiej przyjemności. Dzięki wielkie za przywrócenie weny dziecino.
Powrót do góry Go down
Storm

Storm


Liczba postów : 120
Data dołączenia : 02/12/2012

Pochwały Empty
PisanieTemat: Re: Pochwały   Pochwały Icon_minitime1Pon Maj 23, 2016 9:23 am

Chyba będę tu częstym gościem.


Pierwszą osobą, którą skojarzyłem i jako user muszę pochwalić (a rzadko zagląda na CB, więc nie było okazji) jest osoba prowadząca Emmę Frost.
Nie wspominam nawet o takich banałach jak poprawność, gładki styl - to wszystko od pierwszych linijek postów zawsze jest zachowanie. Zauroczony natomiast zostałem przez sposób w jaki oddajesz postać. Każdy detal, wyprostowana postawa, skinięcie głową, spojrzenia opisane w postach oraz atmosfera, którą wprowadzasz poprzez dialogi - cud, miód i orzeszki. Momentami ma się wrażenie, jakby ta nasza arystokratka stała za plecami i czytała posta za mnie. Dlatego też swego czasu kombinowałem, jak mogłem, żeby stworzyć między Storm i Emmą relację zmuszającą niejako do częstych pogadanek (kogo obchodzi kanon, jak się ma takiego partnera do pisania?:D).

Bosko, bosko, bosko. Oby tak dalej.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Pochwały Empty
PisanieTemat: Re: Pochwały   Pochwały Icon_minitime1Pon Maj 23, 2016 9:30 am

To jeszcze pochwalę Thaddeusa Rossa za to, że wziął się ostatnio za zbieranie graczy do Thunderbolts i ogólnie próbuje ogarnąć swoją grupę - zajęcia dla jej członków, kolorek i tak dalej. Trochę na forum, trochę dyskutując ze mną przez komunikator... I widzę, że się stara. Więc powodzenia.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Skuld

Skuld


Liczba postów : 13
Data dołączenia : 25/02/2016

Pochwały Empty
PisanieTemat: Re: Pochwały   Pochwały Icon_minitime1Pon Maj 23, 2016 9:32 am

Chcę pochwalić Lokiego za bycie jednym z najmilszych adminów jakiego spotkałam podczas mojej wieloletniej tułaczki po forach. Nie czepia się, pomaga wyjść z sytuacji i zawsze pomoże. Żeby każdy taki był C:

I okazją, w moich oczach na pochwałę zasługuje również Wiccan - pomagał przy tworzeniu postaci, dwoił się i troił na moich prywatnych wiadomościach szukając mi kogoś do rozruszania się na fabule. Trochę wkurzał, ale ostatecznie doceniam.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pochwały Empty
PisanieTemat: Re: Pochwały   Pochwały Icon_minitime1Pon Maj 23, 2016 10:02 am

Ja chcę pochwalić naszego admina za ciężką pracę oraz Dura, który go goni w postach. Odwalacie kawał dobrej roboty, a jednocześnie chcę pochwalić po prostu każdego kto jest bo nawet sama egzystencja jest jakimś wkładem w forum. :3
Powrót do góry Go down
Doctor Strange

Doctor Strange


Liczba postów : 150
Data dołączenia : 13/08/2012

Pochwały Empty
PisanieTemat: Re: Pochwały   Pochwały Icon_minitime1Pon Maj 23, 2016 10:13 am

O tak! Dobrze że pojawił się taki temat!

Zdecydowanie chciałbym wyróżnić Wiccan'a. Od pierwszych chwil pojawienia się mojej postaci na forum chłopak starał się pomóc, podrzucał linki, radził gdzie się udać i do kogo zagadać. Zresztą... Nie tylko w przypadku mojej postaci. Wielki plus za to.

No i Loki. Za sprawowanie pieczy nad fabułą. Z tego co widzę chłopak dwoi się i troi żeby dogodzić wszystkim. W przypadku stagnacji w fabule zaproponował wydarzenie, które sam prowadzi. Udzielał rad i korygował błędy pisząc PM.

*jeżeli sobie o kimś przypomnę to dopiszę.
Powrót do góry Go down
Blade




Liczba postów : 27
Data dołączenia : 11/12/2012

Pochwały Empty
PisanieTemat: Re: Pochwały   Pochwały Icon_minitime1Pon Maj 23, 2016 12:55 pm

A to ja pochwalę Dur-Shurrikuna za to, że jego grupa trzyma się ciągle rozwija, jego posty są na naprawdę wysokiej poprzeczce (~10 lat robi swoje, c'nie, Dur?), a jego MGowanie jest naprawdę dobre.

Pochwalę jeszcze Punishera, który odgrywa tę postać tak jak została stworzona - czyli zimnego, idącego po trupach do celów mściciela. Według mnie idealne odwzorowanie postaci komiksowej. Trzymaj tak dalej.

Lokiego, za całokształt, to jak dzielnie pracuje na forum, stara się wszystkim odpowiadać jak może. Na twoich barkach siedzi duży ciężar, ale radzisz sobie. Więc... Dziękuję.

Carol Danvers, za jej częsty pobyt na CB. Zawsze jest skora do pomocy, jeśli jest taka potrzeba.

Wiccan, obeznanie z tematem, pomoc innym graczom, chęć rozwoju YA, trzymanie jej przy życiu. Czasem mnie denerwuje, ale... Należy mu się.
Powrót do góry Go down
Wiccan

Wiccan


Liczba postów : 564
Data dołączenia : 15/06/2013

Pochwały Empty
PisanieTemat: Re: Pochwały   Pochwały Icon_minitime1Pon Maj 23, 2016 1:09 pm

To ja po pierwsze dziękuję tym, którzy mnie chwalą, teraz czy w przyszłości, a ze swojej strony głaszczę przede wszystkim aktualny skład Young Avengers, którego członkowie dokładają się do rozwoju grupy. Poza tym dziękuję tym starszym bohaterom, którzy już z nami pisali lub dopiero są na to umówieni, niezależnie od ich postawy względem nas. Przynajmniej coś się dzieje, a za łatwo byłoby za nudno.

Bardziej osobiście natomiast dziękuję Kitty i Kurtowi - i trochę Q, ale on później na tym skorzysta w inny sposób - za to, że w sesji z nimi bardzo szybko pojawiła się kwestia istotna dla mojego Evana. To ułatwiło mi sprawę. I przyspieszyło.

Na koniec chwalę Bucky'ego i Deadpoola za oddawanie postaci, bo mi się bardzo podobają ich posty. Dlaczego jeszcze nikt tego nie zrobił? Skandal.
Powrót do góry Go down
Wasp

Wasp


Liczba postów : 142
Data dołączenia : 20/11/2012

Pochwały Empty
PisanieTemat: Re: Pochwały   Pochwały Icon_minitime1Pon Maj 23, 2016 1:41 pm

Jestem tu nie dlatego, że tak wypada, ale po prostu chcę. Żyję już na tym forum kilka, jeśli nie kilkanaście miesięcy, więc uważam, że mogę się wypowiedzieć. Zacznijmy więc wyliczankę!

Na pierwszym miejscu I to wcale nie lizydupstwo cholery jedne! >I plonsa sobie Loki za ogromny wkład w to forum. Jest to doprawdy wspaniały przykład wszechstronnego admina. Oby więcej for miało takich założycieli!

Drugi w kolejce jest Wiccan za to, że zawsze chętnie pomoże jeśli ktoś ma problem z postacią kanoniczną i nie tylko. Zbiór wszelkich informacji, dzięki niemu dowiedziałam się całkiem sporo na temat postaci, szczególnie tych które wzięłam na tzw. "czuja".

Trzecie miejsce, które uznaję za konieczne jest, odkryty przeze mnie dość niedawno Ghost Rider. Jak się zgodziłam na pisanie z tobą jako Shulkie, to bym nie pomyślała, że skończę w tak zaje*** fabule. Pisanie postów przy tobie to jest fraszka, a ja czuję się jak postowy Głowacki.

Czwarte miejsce oddam w ręce osoby, która jest świeżym odkryciem. Czyli Ant-Man. Boru... kocham twoje posty. Uwielbiam ten humor, a to po prostu jest wspaniałość! Kochamkochamkocham!

Hym... jak na razie to chyba całość... Może później kogoś jeszcze dodam.
Powrót do góry Go down
Cassie Lang

Cassie Lang


Liczba postów : 34
Data dołączenia : 10/04/2016

Pochwały Empty
PisanieTemat: Re: Pochwały   Pochwały Icon_minitime1Pon Maj 23, 2016 2:34 pm

To ja także bardzo chętnie coś dopiszę!

Ogromne podziękowania dla Billy'ego, będący jedną z pierwszych osób, które mnie na forum przywitały, a niemal zawsze dotrzymujący towarzystwa na cb, rozumiejący i w ogóle świetny z niego kolega. A jego posty, fiufiu! Nadzwyczajnie przyjemnie się czyta, po prostu kocham.

Dziękuję także mojemu tacie Scottowi, który jeszcze pierwszego dnia do mnie zagadał i od tamtej pory śmiejemy się z własnych żartów. Facet wstawia mi mrówki w każde możliwe zdanie, czy to nie wspaniałe? Uwielbiam także jego niesamowity humor i podejście, a także nauczenie mnie, co to znaczy podrywać kogoś na mrówkę.

Nie sposób nie wspomnieć Kate, z którą nie dość, że cudownie się pisze, to jeszcze fajniej knuje wspólne zemsty i intrygi. Humor także ma bezbłędny i nie raz doprowadziła mnie do łez!

Dziękuję Carol za wszelką udzieloną mi pomoc i rady, a także poprawianie mojej ortografii, jako że chwilami rzeczywiście kuleje. (A mówili, czytaj więcej po polsku, to nie.) Jesteś również idealnym kawoholikiem Clintem!

Dziękuję Lady Deadpool za rozśmieszanie nie tylko mnie, ale każdego, kto właśnie na nią na cb, czy fabule. Jej styl pisania należy do jednego z moich ulubionych, podziwiam i łudzę się, że kiedyś osiągnę taki poziom. Życzę także powodzenia z wszelkimi egzaminami o których wspominałaś, jesteśmy z tobą!

To samo tyczy się Bucky'ego, Tony'ego i Steve'a! Nie martwcie się, was też kocham i darzę wielką sympatią, jesteście wspaniali nawet gdy nie macie za wiele czasu by z nami posiedzieć, lub nie do końca idzie wam rozmowa.


To chyba na tyle, przynajmniej na teraz!
Powrót do góry Go down
Baal

Baal


Liczba postów : 85
Data dołączenia : 21/10/2014

Pochwały Empty
PisanieTemat: Re: Pochwały   Pochwały Icon_minitime1Pon Maj 23, 2016 2:45 pm

Ja zaś dziękuję wszystkim osobom, które tworzą forum, czyli graczom i adminom, którzy wszystkiego doglądają i pilnują.

Osobno też dziękuję Gamci, która zawsze swym uśmiechem i słowem rozwesela dzień <3
Pochwały oczywiście dla Lokiego i Dura, którzy wszystkie ogarniają i prowadzą, co nie jest łatwe przy tylu graczach. Chciałbym też pochwalić Wiccana, który ładnie ogarnia YA oraz swoją wiedzę zawsze dopomoże innych, jak i Carlo...Carol!. Na koniec chciałbym także pochwalić Deadpoola naszego, który świetnie sprawdza się w tej roli, chociaż znając go osobiście, w życiu bym nie powiedział, że to on nim piszę. Chyba największe zaskoczenie, jakie mnie w życiu spotkało!

A czego bym życzył samemu forum? Więcej czarnych charakterów(choć sam mam dwa xD)!
Powrót do góry Go down
Żniwiarz

Żniwiarz


Liczba postów : 25
Data dołączenia : 20/05/2016

Pochwały Empty
PisanieTemat: Re: Pochwały   Pochwały Icon_minitime1Pon Maj 23, 2016 3:23 pm

Mógłbym pochwalić wszystkich użytkowników za tworzenie forum, bo bez nich by ich nie było, oraz adminów, bo bez nich forum... też by nie było :D

A tak trochę precyzyjniej - pochwalę Dooma. Za co? Za entuzjazm związany se swoją, chwilowo dopiero powstającą, organizacją :) Od słów do czynów w mgnieniu oka, wielki plus :D

Pochwalić chciałbym też Icemana za niezwykle szybkie i regularne odpisywanie na posty :D Sesja po jakieś 10 postów dziennie (liczone teraz na oko), to nie codzienność - podziękował wielce :D

Pewnie znalazłoby się was jeszcze trochę, ale teraz mogę nie pamiętać :D
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pochwały Empty
PisanieTemat: Re: Pochwały   Pochwały Icon_minitime1Pon Maj 23, 2016 3:26 pm

Okazja taka szczególna, to i ja kogoś pochwalę.

Pragnę pochwalić naszego kochanego, jedynego w swoim rodzaju Kapitana Amerykę - za bycie zaje*** człowiekiem, za sposób w jaki odgrywa swoją postać który moim zdaniem stoi na niezwykle wysokim poziomie. Gracz zawsze miły, od zawsze pamiętam że zagada do każdego, stara się nie faworyzować ludzi i jest pomocny dla nowych. Właśnie takie osoby tworzą klimat na forum. Ponadto podziwiam jego umiejętności pisania, wiele fragmentów postów stawiam sobie za wzór. Aby więcej takich życzliwych osób, które nie kręcą na boku jakichś dram i nie dmuchają intryg bądź celowo wprowadzają w błąd! Twoje zdrowie man, Hydra cię szanuje!
Powrót do góry Go down
Captain America

Captain America


Liczba postów : 240
Data dołączenia : 27/05/2012

Pochwały Empty
PisanieTemat: Re: Pochwały   Pochwały Icon_minitime1Pon Maj 23, 2016 4:27 pm

Chciałbym pochwalić Carol za jej wytrwałe mg-wanie cudownymi postami naszych powolnych misji z moimi wspaniałymi współgraczami. Twoje mg naprawdę umila mi pisanie Capem, dziękuję. Dziwię się, że tak mało osób zwróciło uwagę nie tyle co jej przychylność wobec graczy, ale właśnie mg-wanie, co jest niewątpliwe czasochłonne i wymagające.

Chwalę Mię (tak) za jej wkład w forum inicjatywą złych, z którymi jakoś trzeba walczyć. Pomysłowa i zacięta, idealny worek treningowy dla YA <3

Tony'emu za zajmowanie się Avengers. Nic dziwnego, że Ty i Carol jesteście liderami, gratuluję.

Tommy, Cassie, dziękuję za bycie miłym dla mnie.

sto lat.
Powrót do góry Go down
Deadpool

Deadpool


Liczba postów : 204
Data dołączenia : 08/08/2012

Pochwały Empty
PisanieTemat: Re: Pochwały   Pochwały Icon_minitime1Pon Maj 23, 2016 5:16 pm

Ja przede wszystkim chciałbym pochwalić (Piersi wszystkich żeńskich postaci!), nie będę oryginalny (Są takie ładne i okrąglutkie...), Lokiego (... Szczególnie moje!).

Jako administrator odwala kawał świetnej roboty. Codziennie jest na forum obecny (no-life), codziennie służy pomocą i radą dla nowych, i nie tylko nowych graczy, jest wyrozumiały i cierpliwy. Ani trochę nie zgodzę się z osobami, które temu swego czasu przeczyły.
No i chciało mu się wysyłać pm'ki z prośbą o udzielenie się tutaj, w pochwałach, ręcznie do każdej z osób, zamiast użyć funkcji wysłania wiadomości do wszystkich kont - któremu adminowi chce się tak poświęcać (Już wiadomo, po kim mam szaleństwo!)?

Podobnież jako mistrz gry - pilnuje, by na forum cały czas się coś działo, ma zaplanowaną fabułę na, podejrzewam, rok do przodu i gotów jest organizować sesje wielu osobom naraz, nawet jeśli prowadzi ich już za dużo. Nigdy nie przestanę go podziwiać za to, że nawet wtedy nie ma mowy o braku regularnych, szybkich postów z jego strony.

Na dodatek, te są zawsze naprawdę dobre, zarówno od strony poprawności językowej, treści, jak i odgrywania postaci.
Osobiście uważam, że Loki jest najlepiej piszącą na forum osobą, i tak jak Cassie pisała, że chciałaby kiedyś pisać na takim poziomie jak ja, tak ja chciałbym kiedyś osiągnąć poziom Lokiego. Pisanie z nim to czysta przyjemność.

Poza tym nie ma raczej więcej konkretnych osób, które chciałbym jakoś specjalnie wyróżnić. Jeszcze raz mógłbym podziękować Manchy za avek dla żeńskiej formy mojego Deadpoola (To ja, seksowna i powabna!) oraz Mii za pierwszy avek dla Miguela (natomiast Capowi za możliwość szybkiego wypróbowania moich nowych atrybutów, zyskanych po zmianie płci! Buziaki!).

Chciałbym za to wspomnieć o graczach jako ogółowi - o wszystkich, z którymi od tych, wow, prawie już czterech lat, doskonale bawię się na cb. Te jest według mnie cudowne jak nigdzie indziej, i prawdę mówiąc, w głównej mierze dzięki tamtejszej atmosferze, całemu towarzystwu (i męczeniu was mackami, bezustannym paplaniem i ogólnie sobą!), zawdzięczać mogę to, że jestem na tym forum aż tak długo.

To chyba wszystko (Aloha, El Mariachi Puerto Rico!).
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pochwały Empty
PisanieTemat: Re: Pochwały   Pochwały Icon_minitime1Pon Maj 23, 2016 6:17 pm

Jestem tu chwilę, więc nie będą to wylewne pochwały, ale chciałam pochwalić Doktora Dooma za entuzjazm w organizacji swojej... organizacji :D Z zapałem zbiera członków, ma już nawet listę (uwaga, jest ich DZIESIĘCIU!), oraz trochę planów, których może nie będę zdradzać, żeby nie spoilerować ^^ I się nie narażać :D

Pochwalę też kadrę adminów za nieusunięcie moich kont :D
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pochwały Empty
PisanieTemat: Re: Pochwały   Pochwały Icon_minitime1Pon Maj 23, 2016 8:21 pm

W tej wypowiedzi pozwolę sobie na pełną szczerość. Ale nie będę zbyt głęboki.

Loki
Być człowiekiem honoru, to znaczy wypełniać cały szereg czynności w swojej pracy z poczucia obowiązku, wewnętrznej powinności, nie zaś ze względu na przewidywane korzyści. To znaczy nie zawodzić pokładanego przez innych zaufania i czuć się związanym podjętymi przez siebie obowiązkami.
Myślę, że ten cytat idealnie wpasowuje się w naszego drogiego admina. Pozwolę sobie Lokiego bardziej nie chwalić, ten cytat oddaje najlepiej co mam do powiedzenia.

The Core
Siła bez wolności i sprawiedliwości jest tylko przemocą i tyranią.
Sprawiedliwość i wolność bez siły jest gadulstwem i dzieciństwem.

Zapamiętajcie to, bo w ten sposób chcę byśmy budowali naszą grupę.

Amelia
Jako, że trochę się już znamy. Zawsze mogę na Ciebie liczyć, w kwestiach forum jak i poza nim. Prowadzenie Tobie sesji i planowanie kolejnych etapów w historii Twojej postaci to sama przyjemność, frajda. Cieszę się, że mogłem na Ciebie trafić w czymś tak wielkim, jak internet. No i że znamy się już tak długo.

Rhoshan
Myślę, że bez Lisa by mnie się nie udało. W końcu już dwie osoby w grupie są następstwem Twoich działań, tak więc wniosłeś spory wkład - będąc przy tym pierwszym właściwym elementem The Core, zanim oficjalnie jeszcze powstało. Tak więc masz za to moją wdzięczność. Musisz tylko odpuścić sobie nieco Japonii : D W tym nowoczesnym wydaniu.

Morrithrien
Co do Ciebie, to cieszę się, że wróciłaś i wzięłaś za wszystko jak należy. : D Jakoś bardzo dużo jeszcze nie pograliśmy, jednak prowadzisz fajną postać która świetnie uzupełnia wykreowany przeze mnie świat, potrafi się w nim odnaleźć. Tego właśnie potrzebuję.

Akira
Z Tobą również nie grałem jeszcze zbyt dużo, jednak uważam, że kreujesz fajne posty oraz dość ciekawą postać. Rzadko spotyka się osoby chętne do gry postacią skierowaną ku mocom wiatru. Cieszę się, że przetrwałaś próbę ze zniknięciem Franka.

Susan Mass
Z Tobą jest już na prawdę konkretnie. Słuchając czasami Twojego podejścia do spraw kontaktów z innymi, mam wrażenie, jak bym słyszał siebie sprzed kilku lat. Nie jest to nic złego, wprost przeciwnie - uważam, że świat potrzebuje takich osób. Widzących to co należy widzieć dookoła nas samych. Pamiętaj jednak, by Twój światopogląd nie stał się Twym przekleństwem. No i podziękuję tutaj przed wszystkimi za zaangażowanie przy tworzeniu nam nowego loga.

Bhunnikim
W Twojej sprawie mógłbym się tutaj sporo rozpisywać. Ale nie zamierzam, bo wszystko czego potrzebujesz, dowiedziałeś się podczas bezpośrednich rozmów ze mną. Warto jednak wspomnieć, że zrobiłeś postęp większy, niż niejeden gracz na naszym forum. Osobiście gratuluję Tobie zarówno postaci, zaangażowania i konsekwencji w wykonywaniu swych obowiązków względem forum - jak i wyboru sztuki walki jako swego przewodnika. W tym ostatnim - mam nadzieję, że odnajdziesz się na długie lata, tak jak i ja odnalazłem w mojej. I szczerze chciałbym za kilka lat dowiedzieć się, że zostałeś instruktorem w tejże sztuce.

Teraz czas na graczy z spoza mojej grupy.

Wiccan
Myślę, że potrzeba tutaj więcej takich osób, graczy którzy odciążają administrację i MG, prawdziwie wspomagającym przy tym nowych jak i starych graczy naszego forum. Tak więc odbiór pozytywny, zwłaszcza za krzewienie dobrej atmosfery na CB.

Thor
Jako MG ostatnio dużo czasu na wykazanie się nie miałeś ale chodzą słuchy, że planujesz coś wielkiego! Osobiście cieszę się, że mamy na forum osobę w ten sposób zaangażowaną zarówno fabularnie, jak również na CB. Przykładów nie przywołuję, bo nie uznaję tego za konieczne. Godnym uwagi jest również fakt, że słyszę na Twój temat same pozytywy. A to wiele znaczy dla forum.

Stark
Uważam, że odgrywasz tą postać świetnie. Rozumiesz lepiej, niż ktokolwiek kogo spotkałem do tej pory. Aktywnie uczestniczysz w życiu forum, jak i swojej grupy - starając się jak najlepiej realizować to, co uznajesz za słuszne. Co mnie osobiście odpowiada w Twym zachowaniu, to otwartość na graczy, w tym postaci OC. Nie zamykasz Starka i jego technologii oraz możliwości przed OCkami. Jest to godnym pochwały, bo pozwalasz nam - graczom - rozwijać nasze postaci nawet najdrobniejszymi gestami - jak po prostu nie zablokowanie nam swej technologii czy wręcz użyczenie jej.

Wasp
Myślę, że nie ma na forum innego gracza, nie pełniącego żadnej funkcji na forum, który byłby tak zaangażowany w samą grę oraz na tym poziomie organizował rozgrywkę wielu innym osobom na forum. Jesteś ważnym elementem naszego środowiska i wymaga to podkreślenia. Osobiście podziwiam, że wyrabiasz z tyloma odpisami. Mam nadzieję, że wena i czas ku temu Tobie nigdy nie uciekną.

Carol
Tutaj już po prostu wysługa lat, pozytywne podejście na CB oraz zaangażowanie w forum jako MG. Uważam, że zasłużyłaś na wyróżnienie.

Chase Stein
Pochwalono mnie się, że jesteś osobą zaangażowaną w rozwój Runawaysów. Cieszy mnie to bardzo, tak więc i Ciebie tutaj wyróżnię. Trzymaj ten kierunek.

Deadpool
Czasami się dogadywaliśmy lepiej, czasem gorzej. Uważam jednak, że jesteś dla tego forum ważny - dodajesz nam na prawdę dużo klimatu oraz odgrywasz DP jak nikt inny. Pochwała ode mnie idzie do Ciebie również za wysługę lat.

Red Hulk
Za Thunderbolts! Czasami idzie Tobie lepiej, czasami gorzej - jednak starasz się i nie poddajesz. To jest ważne, to się właśnie liczy. Przyj naprzód, rozwijaj się, ucz na błędach, a osiągniesz to czego pragniesz.


Ostatnio zmieniony przez Dur-Shurrikun dnia Pon Maj 23, 2016 8:49 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Cyclops

Cyclops


Liczba postów : 153
Data dołączenia : 25/02/2013

Pochwały Empty
PisanieTemat: Re: Pochwały   Pochwały Icon_minitime1Pon Maj 23, 2016 8:28 pm

Cóż wypowiem się jako Ross i Cyclops.

Chciałem podziękować wszystkim członkom TB, że są choć są nieliczni i szczególnie Moonstone.
Jest i ciągle pomaga.

Lokiemu, bo zawsze mogę na niego liczyć jeśli mam problem.

I każdemu Mutantowi, bo z tego co widzę X man naprawdę starają się często odpisywać i popychają to do przodu.

Dziękuję też tym nielicznym osobą, które mi pomagają i mnie wspierają choć idealny nie jestem.
Powrót do góry Go down
Emma Frost

Emma Frost


Liczba postów : 375
Data dołączenia : 02/12/2012

Pochwały Empty
PisanieTemat: Re: Pochwały   Pochwały Icon_minitime1Pon Maj 23, 2016 9:14 pm

Też się dołączę. Z mojej strony pochwały trafiają do osób związanych z Instytutem, bo z nimi mam najwięcej do czynienia. Cieszę się, że nie muszę już samotnie starać się prowadzić grupy, a do tego w głównej mierze przykłada się Ororo, nie tylko przejmując rolę dyrektorki, ale i działając na korzyść grupy jako gracz poza fabułą. Całkowicie zgadzam się co do tego, że nasze postaci powinny częściej się ze sobą spotykać. To przyjemność.
Nie zapominam o wszystkich innych członkach i sympatykach X-Men. Scotta chwalę za to, że rozruszał kwestię konferencji, a Laurę, Remy'ego - ostatniego, gdyż chyba zniknął? - i Bobby'ego za to, że starali się zwerbować do Instytutu nowych uczniów. Tego ostatniego chwalę również za aktywność, bo oboje z Łaską mogą się poszczycić szybkimi odpisami. Poza tym dziękuję jeszcze Quentinowi za dostarczenie mi kogoś do pastwienia się w trakcie treningów. Nie wie co go ze mną niedługo czeka.
Z tego wszystkiego żałuję tylko, że straciliśmy Rogue (tę grającą również jako Maria Hill), z którą swego czasu tak dobrze mi się pisało i która także wnosiła wiele pozytywów do fabuły naszej drużyny. Gdyby ktoś rozmawiał z nią jeszcze czasem poza forum, to bardzo proszę o przekazanie jej ode mnie pozdrowień.
Powrót do góry Go down
Punisher

Punisher


Liczba postów : 189
Data dołączenia : 14/04/2013

Pochwały Empty
PisanieTemat: Re: Pochwały   Pochwały Icon_minitime1Pon Maj 23, 2016 9:32 pm

Przypnę się do tematu i również napiszę coś od siebie. Chciałbym pochwalić:

Lokiego - Za staranne śledzenie i angażowanie się w forum. Widać, że bardzo zależy mu na graczach oraz na tym, by się nie nudzili. Jeszcze nigdy nie spotkałem admina, który tak dbałby o swoich i poświęcał się swojej roli.

Carol Danvers - Za wywiązanie się z obietnicy, kiedy powiedziałaś, że będziesz czuwać nad moim wątkiem zabójstwa.

Dur-Shurrikuna - Za zgłoszenie się do pomocy w ingerencję tematu, akurat wtedy, kiedy miałem prosić o pomoc któregoś z MG. Wyprzedziłeś mnie.

Wiccana - Za podesłanie mi na PW chyba wszystkich komiksów z Punisherem. Tak po prostu.

Blade'a - Za to, że masz dystans do siebie i prywatnie wytrzymujesz mój trudny charakter *dokuczliwie czochra go mocno po łbie*.

Was wszystkich - A odnoszę się tu bardziej do atmosfery panującej na CB. Każdy jest dla siebie miły i uprzejmy, i jeszcze nigdy nie natknąłem się na sytuację, w której ktoś skakałby komuś do oczu. Do tego to jak witacie się z kimś, kto właśnie się zalogował. Niemal jak jedna wielka i trzymająca się razem rodzina. Być może brzmi to dziwnie (albo ja jestem dziwny), ale osobiście nigdy nie spotkałem czegoś takiego jeszcze na żadnym innym forum. Trzymajcie tak dalej ludzie.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Pochwały Empty
PisanieTemat: Re: Pochwały   Pochwały Icon_minitime1Pon Maj 23, 2016 9:52 pm

Dorzucę jeszcze jedno. Jako że mam sędziować walkę Scarlet Spidera i Doctora Octopusa, zabrałem się za nadrabianie ich postów w temacie, żeby mieć wgląd w całość sytuacji... I muszę powiedzieć, że obaj świetnie się wczuwają w swoje postaci, nie wspominając już o tym, że po prostu bardzo ładnie piszą od strony technicznej. Polecam ich.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Sponsored content





Pochwały Empty
PisanieTemat: Re: Pochwały   Pochwały Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Pochwały
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marvel Universe: The Avengers PBF :: Offtopic :: Offtopic-
Skocz do: