Marvel Universe: The Avengers PBF
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Oceń utwór

Go down 
+30
Flash Thompson
Fenris
Pheromone
Robbie Reyes
Sabretooth
Tony Stark
Blade
Morow
Doctor Strange
Soleil Van Court
She-Hulk
Joan Nilsen
Nicol Jeanson
Anthony Skyblade
Icarus
Lvelias
Akira
Wiccan
Peter Quill
Rocket Raccoon
Spider-Man
Aleksander Rogoziński
The Hood
Doreen Green
Domino
Black Cat
B.J.
Sharon Carter
Sly
Punisher
34 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Punisher

Punisher


Liczba postów : 189
Data dołączenia : 14/04/2013

Oceń utwór  Empty
PisanieTemat: Oceń utwór    Oceń utwór  Icon_minitime1Nie Cze 12, 2016 12:28 am

Kolejny temat na zabicie nudy, a zasady są proste jak budowa cepa. Wstawiamy utwór muzyczny, który wpadł nam w ucho, a następnie czekamy na osobę, której zadaniem będzie ocenić go w skali 1-10 i krótkim zdaniem uzasadnić opinie tejże oceny. Następnie ta osoba wstawia swój utwór i czeka na kolejnego śmiałka. Zaznaczę również, że na jeden post przypaść może tylko jeden kawałek. Do dzieła.

Od siebie polecę klasykiem, który pewnie każdy z was już zna.

AC/DC - Back In Black
Powrót do góry Go down
Sly

Sly


Liczba postów : 214
Data dołączenia : 04/10/2015

Oceń utwór  Empty
PisanieTemat: Re: Oceń utwór    Oceń utwór  Icon_minitime1Wto Cze 14, 2016 10:20 am

7/10.
Tekst i muzyka, ale wokal... głos po pierwsze się drze jakby go ze skóry obdzierali, a poszczególne slowa trudno odróżnić
Miracle of Sounds-Wake the white wolf
Powrót do góry Go down
Sharon Carter

Sharon Carter


Liczba postów : 70
Data dołączenia : 31/03/2014

Oceń utwór  Empty
PisanieTemat: Re: Oceń utwór    Oceń utwór  Icon_minitime1Wto Cze 14, 2016 4:27 pm

8/10

Lubię takie klimaty, choć osobiście wolałabym wersję polską. Niemniej... w dalszym ciągu, mi się podoba.

NanoKarrin- Hymn Sansy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Oceń utwór  Empty
PisanieTemat: Re: Oceń utwór    Oceń utwór  Icon_minitime1Sob Cze 18, 2016 7:40 pm

7/10

Nie oszukując się, nie lubię Gry o Tron i trochę ciężko było mi to oceniać obiektywnie. Jak dla mnie oddaję to charakter jako hymn, jest nawet wyciszające i brzmi nieźle.

A tu macie coś, czego jak zgaduję, nie zna zapewne nikt:
The Gray - Icon for Hire
Powrót do góry Go down
B.J.

B.J.


Liczba postów : 90
Data dołączenia : 03/12/2015

Oceń utwór  Empty
PisanieTemat: Re: Oceń utwór    Oceń utwór  Icon_minitime1Nie Cze 19, 2016 6:00 pm

Niezłe. Daje 8/10
Bardzo spokojne, i sprawiające że wspominam dawne czasy. Niezłe.
Czas na kawał ciężkiego metalu

Powerwolf-Coleus Sanctus
Powrót do góry Go down
Fenris
Mistrz Gry
Fenris


Liczba postów : 674
Data dołączenia : 08/06/2012

Oceń utwór  Empty
PisanieTemat: Re: Oceń utwór    Oceń utwór  Icon_minitime1Czw Cze 30, 2016 1:50 pm

Przyznam że nigdy nie byłem pewien jak odbierać powerwolfa (a od wolf'ow jestem ekspertem). Z jednej strony warsztatowo są kawałkiem naprawdę dobrego metalu. Jest i mocny, a zarazem melodyjny (niektóre metalowe kawałki brzmią jakby się pies dławił) więc w tej materii przynajmniej 9/10.

Z drugiej strony nigdy nie wiem czy traktować ich teksty na poważnie, czy jako jakiś kabaret. To jeszcze nie jest takie złe, ale kawałki typu "Resurection by erection" jakoś świdrują mi mózg i przeszkadzają w odbiorze. Ten jest w miarę normalny, ale nawiązania do religii jakieś takie niemrawe i trochą nie na miejscu się wydają. 7/10

Średnia ważona: 8/10

A jak już jesteśmy przy kabaretach, zna ktoś Ylwis'a? XD

https://www.youtube.com/watch?v=mbyzgeee2mg

Polecam zapoznać się z resztą repertuaru. Idealne na nerdowskie imprezy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Oceń utwór  Empty
PisanieTemat: Re: Oceń utwór    Oceń utwór  Icon_minitime1Nie Sie 14, 2016 4:41 am

5/10

Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Oceń utwór  Empty
PisanieTemat: Re: Oceń utwór    Oceń utwór  Icon_minitime1Nie Sie 14, 2016 11:44 am

7/10
Powrót do góry Go down
Fenris
Mistrz Gry
Fenris


Liczba postów : 674
Data dołączenia : 08/06/2012

Oceń utwór  Empty
PisanieTemat: Re: Oceń utwór    Oceń utwór  Icon_minitime1Wto Sie 16, 2016 7:20 am

9/10, ale może tylko dla tego że widzę tam historię swojej postaci, Blind Guardian ogólnie niesamowicie mi się podoba (Valhalla), a na grafice widzę mojego ojca siedzącego na prawowitym tronie Asgardu ze mną i Helą u swego boku. Więc to może nie być obiektywna ocena XD

Teraz dla odmiany coś z klimatów Tir na Nog. Marsz wojenny celtów.

Spoiler:

A tutaj bardziej forumowa wersja:
Spoiler:
Powrót do góry Go down
Black Cat

Black Cat


Liczba postów : 410
Data dołączenia : 16/10/2012

Oceń utwór  Empty
PisanieTemat: Re: Oceń utwór    Oceń utwór  Icon_minitime1Wto Sie 16, 2016 10:20 am

Tak z 7/10, bo tekst mi się podoba, ale ta muzyczka jakaś taka... indyjska? :D Nie wpadła mi zbytnio w gusta.

Powrót do góry Go down
Domino

Domino


Liczba postów : 136
Data dołączenia : 22/10/2012

Oceń utwór  Empty
PisanieTemat: Re: Oceń utwór    Oceń utwór  Icon_minitime1Wto Sie 30, 2016 1:28 am

8/10 Podoba mi się oryginalny temat. Z początku przeszkadzał mi akcent wokalistki, ale przy długim słuchaniu nie był już żadnym problemem. Za to ja zapodam... Piosenkę z serii której jestem kompletnym fanboyem.
Powrót do góry Go down
Fenris
Mistrz Gry
Fenris


Liczba postów : 674
Data dołączenia : 08/06/2012

Oceń utwór  Empty
PisanieTemat: Re: Oceń utwór    Oceń utwór  Icon_minitime1Wto Sie 30, 2016 8:22 am

Biorąc pod uwagę jak bardzo maniaczyłem ten utwór, gdy gra była nowa, oraz że to właśnie utwór z gry komputerowej przynajmniej 9/10. Ta piosenka bardziej oddaje bondowsko-szpiegowskie klimaty niż dowolna z czołówek z nowym Bondem. Z perspektywy czasu miałem minimalnie mniejszą frajdę ze słuchania jej 8/10.

Teraz coś o miłości.


p.s.
Nadchodzi zagłada...
Powrót do góry Go down
Domino

Domino


Liczba postów : 136
Data dołączenia : 22/10/2012

Oceń utwór  Empty
PisanieTemat: Re: Oceń utwór    Oceń utwór  Icon_minitime1Wto Sie 30, 2016 10:34 am

9/10 Chwytliwe, a poza tym to piosenka miłosna o zombie, c'mon people. Teraz pora na moje małe troll entry.
Powrót do góry Go down
Fenris
Mistrz Gry
Fenris


Liczba postów : 674
Data dołączenia : 08/06/2012

Oceń utwór  Empty
PisanieTemat: Re: Oceń utwór    Oceń utwór  Icon_minitime1Wto Wrz 13, 2016 7:31 am

Ciężko to oceniać w kategorii piosenki. XD Z Abriged wolałem chyba "Bald this way" Blappy XD
Starając się patrzeć uczciwie to chyba 4/10 słaby z niego śpiewak. XD

Ten dział zamienia się w kopalnię absurdu. Ciekawe kto pierwszy wrzuci kolejny normalny kawałek. (Nie ja).
A propos kopalni.


Pieśń ludu, który stworzył Mjolnira. Z napisami znalazłem tylko godzinną wersję. :(
Powrót do góry Go down
Black Cat

Black Cat


Liczba postów : 410
Data dołączenia : 16/10/2012

Oceń utwór  Empty
PisanieTemat: Re: Oceń utwór    Oceń utwór  Icon_minitime1Czw Wrz 15, 2016 5:08 pm

Te obrazki trochę śmiechowe, ale w końcu o muzykę chodzi. xD Mi się bardzo podobało, choć nie moje gusta. Dam 9/10.
A teraz przerywam absurdy i wrzucam (względnie) normalny, choć smutny kawałek.
Powrót do góry Go down
Doreen Green

Doreen Green


Liczba postów : 89
Data dołączenia : 27/06/2016

Oceń utwór  Empty
PisanieTemat: Re: Oceń utwór    Oceń utwór  Icon_minitime1Czw Wrz 15, 2016 7:27 pm

Lubię wokalistkę, ale ten kawałek trochę monotonny, więc przez sympatię dam 7/10.

To i ja wrzucę coś nostalgicznego, choć z zupełnie innych powodów.
Powrót do góry Go down
The Hood

The Hood


Liczba postów : 62
Data dołączenia : 08/08/2012

Oceń utwór  Empty
PisanieTemat: Czego obecnie słuchasz?   Oceń utwór  Icon_minitime1Pią Wrz 16, 2016 8:54 pm

Nooo... Chyba nikt z was nie pomyślał, aby taki temat założyć. Sam zacznę:

Powrót do góry Go down
Aleksander Rogoziński

Aleksander Rogoziński


Liczba postów : 23
Data dołączenia : 24/09/2016

Oceń utwór  Empty
PisanieTemat: Re: Oceń utwór    Oceń utwór  Icon_minitime1Nie Wrz 25, 2016 11:04 pm

Powrót do góry Go down
Fenris
Mistrz Gry
Fenris


Liczba postów : 674
Data dołączenia : 08/06/2012

Oceń utwór  Empty
PisanieTemat: Re: Oceń utwór    Oceń utwór  Icon_minitime1Pią Paź 07, 2016 1:47 pm

Ciężko mi oceniać ambienty, bo są tylko dobre, albo złe. Ten jest dobry. Pewnie nawet kilka razy wrzucę go na słuchawki podczas pisania/prowadzenia sesji.

Teraz czas na trochę polskiego...eee...czegoś...

Powrót do góry Go down
Sly

Sly


Liczba postów : 214
Data dołączenia : 04/10/2015

Oceń utwór  Empty
PisanieTemat: Re: Oceń utwór    Oceń utwór  Icon_minitime1Czw Paź 13, 2016 7:20 am

Naprawdę nie wiem jak to ocenić. Co to w ogóle jest? Muzyka jak w metalu, ale wokal jak przy operze. Teledysk. Nagrywany może ziemniakiem? Nie wiem, ale teledysku często nie oglądam. Dlatego takie 5/10
Powrót do góry Go down
Spider-Man

Spider-Man


Liczba postów : 305
Data dołączenia : 20/07/2012

Oceń utwór  Empty
PisanieTemat: Re: Oceń utwór    Oceń utwór  Icon_minitime1Czw Paź 13, 2016 4:19 pm

1/10 2edgy4me. Zastanawiam się czy to zalicza się jako piosenka, czy po prostu wypowiadanie tekstu z podkładem muzycznym
Powrót do góry Go down
Rocket Raccoon

Rocket Raccoon


Liczba postów : 184
Data dołączenia : 12/11/2012

Oceń utwór  Empty
PisanieTemat: Re: Oceń utwór    Oceń utwór  Icon_minitime1Pią Paź 14, 2016 8:02 am

Czy to się już kiedyś nie pojawiło? W każdym razie jest lepsze, gdy się zna już fabułę gry. To jedna z tych piosenek, która nie mówi ci nic lecąc w intro, a gdy leci na napisach końcowych robisz w myślach: "Aaaaaaaaaa...." 8/10

To coś czego słucham do swoich postów (których na ten czas nie ma XD)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Oceń utwór  Empty
PisanieTemat: Re: Oceń utwór    Oceń utwór  Icon_minitime1Pią Paź 14, 2016 9:02 pm

8/10 - Całkiem niezłe. Lubię takie klimaty.

Ode mnie coś innego:

Powrót do góry Go down
Peter Quill

Peter Quill


Liczba postów : 132
Data dołączenia : 05/05/2014

Oceń utwór  Empty
PisanieTemat: Re: Oceń utwór    Oceń utwór  Icon_minitime1Pią Paź 14, 2016 9:03 pm

9/10 :D

Powrót do góry Go down
Fenris
Mistrz Gry
Fenris


Liczba postów : 674
Data dołączenia : 08/06/2012

Oceń utwór  Empty
PisanieTemat: Re: Oceń utwór    Oceń utwór  Icon_minitime1Sob Paź 15, 2016 11:29 am

Klasyk, a klasyków się źle nie ocenia. Kultowy refren, jednak przynajmniej dla mnie Vocal się mocno zestarzał. Zwrotki się słabo słucha. Ale potem znowu jest refren. Sam nie wiem. 7-/10?

Urocza pioseneczka o włochatych potworach ze szponiastymi pazurami.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Oceń utwór  Empty
PisanieTemat: Re: Oceń utwór    Oceń utwór  Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Oceń utwór
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Oceń avatar

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marvel Universe: The Avengers PBF :: Offtopic :: Offtopic-
Skocz do: