Marvel Universe: The Avengers PBF
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dies Irae - start

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Fenris
Mistrz Gry
Fenris


Liczba postów : 674
Data dołączenia : 08/06/2012

Dies Irae - start Empty
PisanieTemat: Dies Irae - start   Dies Irae - start Icon_minitime1Pią Lip 15, 2016 1:01 pm

DIES IRAE

Dies Irae - start Kataklizmy-nawiedza-swiat-w-wigilie



Trąba dziwny dźwięk rozsieje,
ogień skrzepnie, blask ściemnieje,
w proch powrócą światów dzieje.
Z drzew wieczności spadną liście na
Sędziego straszne przyjście,
by świadectwo dać Psalmiście...

Planuję sesję w iście Fenrirowych klimatach. Świat nasz, marvela, tylko alternatywna historia. Nazwijmy to ziemia – 666 (o ile taka nie istnieje). Na podstawie jednego ze starszych Marvel'owych komiksów (mam nadzieję że nikt z was, dranie go nie czytał!), więc ktoś w trakcie może załapać o co chodzi.. Zapraszam wszystkie postacie, które mają na to ochotę. Miło będzie zobaczyć bohaterów współpracujących ze złoczyńcami, którym nie w smak zniszczenie planety. Poziom wedle forumowych standardów będzie trudny/koszmar, ale sesja jak wspomniałem, jest w alternatywnym świecie, więc można śmiało spróbować swoich sił. Zapraszam głównie postacie bardzo potężne, bo i takie będą wyzwania, lecz jeśli ktoś chciałby zmierzyć się z apokalipsą agentem SHIELD, czy kimkolwiek innym, kim jestem żeby mu bronić. Chciałbym jednak żeby sesja w miarę sprawnie szła do przodu, dlatego liczył bym na zgłaszających mających możliwość rzucenia posta co te regulaminowe 72h, czego sam też się będę trzymał.

Sesja będzie bardzo otwarta i to od was w dużej mierze zależeć będzie czy świat, albo jaka jego część, przetrwa. Wolałbym posty bardziej obfitujące w akcję, działania, badania i wpływ postaci na świat, niż kilka tur stania w jednym miejscu i gadania, ale to pewnie wyjdzie jeszcze w trakcie. Mam zamiar reagować na wasze akcje, a nie prowadzić was sesją za rączkę.

Mam nadzieję że będzie fajnie i obiecuję nie zabijać nikogo na pierwszych paru zakrętach. Szczegóły dopowiem jak uzbiera się ekipa. Na razie to 5-6 aktywnych graczy, ale może się zmienić.
Powrót do góry Go down
Eugene Mercer

Eugene Mercer


Liczba postów : 86
Data dołączenia : 27/04/2016

Dies Irae - start Empty
PisanieTemat: Re: Dies Irae - start   Dies Irae - start Icon_minitime1Sob Lip 16, 2016 2:09 pm

Wystawiam Nathana Renko zwanego Sly
Powrót do góry Go down
Domino

Domino


Liczba postów : 136
Data dołączenia : 22/10/2012

Dies Irae - start Empty
PisanieTemat: Re: Dies Irae - start   Dies Irae - start Icon_minitime1Sro Sie 24, 2016 2:50 pm

Pora reanimować ten temat, o ile Fenek wciąż ma ochotę.
Wystawiam Jamesa Rhodesa.
PS. Earth 666 is a thing
Powrót do góry Go down
Fenris
Mistrz Gry
Fenris


Liczba postów : 674
Data dołączenia : 08/06/2012

Dies Irae - start Empty
PisanieTemat: Re: Dies Irae - start   Dies Irae - start Icon_minitime1Pon Wrz 05, 2016 9:28 am

Jakby się zjawił ktoś jeszcze to moglibyśmy w sumie zaczynać. Choć myślałem wstępnie o czwórce. No i jakiś Heavy Hiter by się przydał, albo jakiś bogopodobny mag. Nie żebym w was nie wierzył XD
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dies Irae - start Empty
PisanieTemat: Re: Dies Irae - start   Dies Irae - start Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Dies Irae - start
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marvel Universe: The Avengers PBF :: Pozostałe atrakcje :: Sesje trollowane-
Skocz do: