Marvel Universe: The Avengers PBF
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Bal u Hrabiego-temat organizacyjny

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Gość
Gość




Bal u Hrabiego-temat organizacyjny Empty
PisanieTemat: Bal u Hrabiego-temat organizacyjny   Bal u Hrabiego-temat organizacyjny Icon_minitime1Pon Cze 05, 2017 9:47 pm

Data rozpoczęcia sesji: Jeśli zbiorą się wszyscy Gracze.
Ilość uczestników: 6/6
Świat: Marvel
Poziom trudności: Łatwy, każdy może próbować

Bal u Hrabiego-temat organizacyjny D00b796b27b8a08ab038baff27d0b1fe

Skrócony opis sesji: Każdy z was dostał zaproszenie na bal od niejakiego hrabiego Vonder Crafta. Przedstawia się jako jeden z najbogatszych osób w Nowym Jorku. Wybrał was, gdyż uznani zostaliście za godnych wizytacji w jego rezydencji, położonej na prywatnej wyspie. Tyle przynajmniej wam wiadomo z wiadomości jaką uzyskaliście.

Macie tydzień, żeby się przygotować. Dodatkową zachętą stają się pierścienie wykonane z białego złota z oczkiem wykonanym z jednego ze szlachetnych kamieni: szafiru, rubinu, szmaragdu, diamentu oraz topazu, które stają się dodatkową wejściówką na bal.
Otrzymujecie również zdjęcie rezydencji, jak również mapę, jak dostać się do punktu zbiórki, którym jest pętla autobusowa na północnym krańcu Nowego Jorku.

Mimo, że macie jakieś złe przeczucia, to jednak wybieracie się na bal. W końcu, nie każdego z was będzie stać, aby udać się na tak wystawne przyjęcie.
Mija równy tydzień, a wy spotykacie się w wyznaczonym miejscu zbiórki. Pozostaje wam czekać na transport, który zjawi się lada moment...


Lista zapisanych Graczy oraz pierścionki:

1. Rubinowy pierścionek-kolor czerwony- Sly
2. Diamentowy pierścionek-kolor biały- Sabre
3. Szmaragdowy pierścionek- kolor zielony- Ice Man
4. Topazowy pierścionek- kolor żółty- She-Hulk
5. Szafirowy pierścionek- kolor niebieski- Spider-Men
6. Onyksowy pierścionek-kolor czarny- Kera

Krótkie info:

Będę także potrzebować kilku informacji, proszę o pmcię:

-Jakie wybieracie stroje, cały zestaw ma się rozumieć (może być zdjęcie),
-Co ze sobą na bal zabieracie podręcznego,
-Jaka jest największa wasza obawa,
-Jakie jest największe wasze marzenie,
-Inne dodatkowe, według Was informacje, które powinnam wiedzieć, a nie koniecznie muszą to wiedzieć inni, lub/i mogą wiedzieć inni.

Starajcie się odpisywać w miarę regularnie, ale jak zobaczę, że ktoś przekłada sesję nad fabularne sesje to jego postać dostanie patelnią po głowie. I nie, nie żartuję, pojawi się magiczna patelnia, która ogłuszy Waszą postać, ewentualnie fortepian, będzie lepszy efekt.

Będziemy pisać turowo: mój post zaczyna turę i jednocześnie ją zamyka. Kolejność pisania może być obojętnie jaka, ale tylko przy walkach proszę o zachowanie mniej więcej kolejności, jeśli ktoś zostanie zaatakowany jako pierwszy a pisał ostatni, dobrze by było, jakby napisał pierwszy, żeby akcja odbywała się w miarę realistycznie, le o tym będę informować pisząc pod fabularną treścią taki oto zapisek:

//OOC: informacja dla Graczy

Jeśli będę się do kogoś konkretnie zwracać, co widzi itd. będę rozdzielać to w poście: pogrubiony nick postaci i opis tego, co widzi, słyszy itd.

Jeśli coś będzie tylko do informacji konkretnej osoby, o czym inni mają nie wiedzieć-dostaniecie PW ode mnie.

I żadnego pisania w trybie dokonanym, jeśli coś chcecie zrobić to próbujecie to zrobić, nie zakładacie z góry, że ktoś coś zrobi. Lepiej uciąć post w jakimś momencie, niż potem żałować decyzji. Prowadzący jest od tego, by decydować czy coś się wam udało, jak zareagowało otoczenie na Wasze decyzje.

U mnie, nie wszystko co jest oczywiste takie jest, więc  radzę zwracać uwagę na wszystko.

Z racji, że to dział na sesje trollowane, może doprowadzać do zabawnych sytuacji, ale z umiarem, bo co za dużo to nie zdrowo, a przecież liczy się dobra zabawa, czyż nie?

Trochę wyszłam z prawy, więc nie bić, jakby co.


Ostatnio zmieniony przez Anette Maxwell dnia Nie Cze 11, 2017 3:53 pm, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
Sly

Sly


Liczba postów : 214
Data dołączenia : 04/10/2015

Bal u Hrabiego-temat organizacyjny Empty
PisanieTemat: Re: Bal u Hrabiego-temat organizacyjny   Bal u Hrabiego-temat organizacyjny Icon_minitime1Wto Cze 06, 2017 3:26 pm

To ja bym wziął rubinek
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bal u Hrabiego-temat organizacyjny Empty
PisanieTemat: Re: Bal u Hrabiego-temat organizacyjny   Bal u Hrabiego-temat organizacyjny Icon_minitime1Wto Cze 06, 2017 6:13 pm

Dopisane rubinek jest twój! i jeszcze mi pmcię wyślij z info :D

Spidey też do mnie pisał, ale nie widziałam w pw, żeby wybrał jakiś pierścionek :D
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bal u Hrabiego-temat organizacyjny Empty
PisanieTemat: Re: Bal u Hrabiego-temat organizacyjny   Bal u Hrabiego-temat organizacyjny Icon_minitime1Wto Cze 06, 2017 9:43 pm

Aktualka:

zostały trzy miejsca wolne.

ja nie gryzę serio xD co najwyżej zrzucam fortepiany na głowę xD
Powrót do góry Go down
Nightcrawler

Nightcrawler


Liczba postów : 107
Data dołączenia : 02/12/2012

Bal u Hrabiego-temat organizacyjny Empty
PisanieTemat: Re: Bal u Hrabiego-temat organizacyjny   Bal u Hrabiego-temat organizacyjny Icon_minitime1Pią Cze 09, 2017 7:48 pm

Icek chciałby szmaragd
Powrót do góry Go down
Sabretooth

Sabretooth


Liczba postów : 106
Data dołączenia : 11/02/2013

Bal u Hrabiego-temat organizacyjny Empty
PisanieTemat: Re: Bal u Hrabiego-temat organizacyjny   Bal u Hrabiego-temat organizacyjny Icon_minitime1Pią Cze 09, 2017 8:34 pm

Jestem. Mam diamenta.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bal u Hrabiego-temat organizacyjny Empty
PisanieTemat: Re: Bal u Hrabiego-temat organizacyjny   Bal u Hrabiego-temat organizacyjny Icon_minitime1Pią Cze 09, 2017 8:47 pm

Same chłopy hahaha xD będzie ciekawie.

Ok, uzupełnione to jeszcze pmcie poproszę.

I jest jedno miejsce wolne!
Powrót do góry Go down
Doreen Green

Doreen Green


Liczba postów : 89
Data dołączenia : 27/06/2016

Bal u Hrabiego-temat organizacyjny Empty
PisanieTemat: Re: Bal u Hrabiego-temat organizacyjny   Bal u Hrabiego-temat organizacyjny Icon_minitime1Sob Cze 10, 2017 9:04 pm

Zgłaszam She-Hulk. Szkoda, że zielony pierścionek już zajęty. ;)
Powrót do góry Go down
Kera

Kera


Liczba postów : 58
Data dołączenia : 05/06/2017

Bal u Hrabiego-temat organizacyjny Empty
PisanieTemat: Re: Bal u Hrabiego-temat organizacyjny   Bal u Hrabiego-temat organizacyjny Icon_minitime1Nie Cze 11, 2017 12:21 pm

Nie zdążyłam. Szkoda :(
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bal u Hrabiego-temat organizacyjny Empty
PisanieTemat: Re: Bal u Hrabiego-temat organizacyjny   Bal u Hrabiego-temat organizacyjny Icon_minitime1Nie Cze 11, 2017 3:47 pm

Kera, mogę cię podpiąć, będzie ciekawiej ;)

już uzupełniam i nie zapomnijcie podesłać mi na pmci potrzebnych info :P

Macie temat z rozgrywką.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Bal u Hrabiego-temat organizacyjny Empty
PisanieTemat: Re: Bal u Hrabiego-temat organizacyjny   Bal u Hrabiego-temat organizacyjny Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Bal u Hrabiego-temat organizacyjny
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» "Kac morderca... nie ma serca " - Temat organizacyjny
» Guardians of the Galaxy - Temat Organizacyjny
» Sesja dla nastoletnich bohaterów - temat organizacyjny
» Bal u Hrabiego-rozgrywka
» Rezydencja Hrabiego Draculi

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marvel Universe: The Avengers PBF :: Pozostałe atrakcje :: Sesje trollowane-
Skocz do: