Marvel Universe: The Avengers PBF
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 X Force

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Cable

Cable


Liczba postów : 238
Data dołączenia : 22/10/2012

X Force Empty
PisanieTemat: X Force   X Force Icon_minitime1Pią Gru 08, 2017 10:31 pm

Był taki temat, ale ktoś skasował. Nie wiem czemu i nie będę się złościł... Ale generalnie moja postać poszukuje zarówno nowych członków drużyny, jak i starych...

Potencjalnie do X-Force obecnie należy Domino, którą nikt obecnie nie gra. Byli członkowie to również Cannonball i Sunspot, którzy jednak fabularnie nie odpisują na smsy. To samo robią Shatterstar i Rictor, chociaż może to mieć u nich podłoże psychologiczne.

Nadal nierozegrani pozostają Warpath, Spiral, Siryn i Boom Boom. O tyle dziwne, że starszy brat Warpatha (Thunderbird) leci teraz co tydzień w serialu Gifted, na FOX Polska i ma identyczne moce. Tak, czy siak, chociaż Cable jest psychopatą, to pomógł tej grupie osób nie skończyć w rynsztoku, i odgrywające je osoby, albo chcące je odgrywać, lub chcące dołączyć do najlepszej drużyny mutantów, po prostu proszę o kontakt.

Kanonicznie, Cable w momencie, gdy Charles Xavier nawiązał kontakt z Imperium Shi-Ar, przejął kontrolę nad niektórymi rekrutami bez wiedzy X-Men. Dlatego posiada relacje z członkami dawnej drużyny New Mutants, w jej oryginalnym składzie.

Proszony o kontakt jest też Deadpool, który w komiksach od zawsze jest najlepszym przyjacielem mojej postaci, od chwili, gdy dostał zlecenie by zabić Cable'a, i nie zdołał tego zrobić są najlepszymi przyjaciółmi.


Do drużyny z otwartymi ramionami zostaną też przyjęci mutanci stworzeni od podstaw, o ile nie są lemingami. Lub kanoniczne postacie o ile wykażą taką chęć i fabularny sens.

Jako, że na forum nie mamy Magneto, zapraszam do współpracy wszystkich antysystemowych mutantów!

X Force Ia0QZ9F

X Force Casting-call-x-force-881315


Ostatnio zmieniony przez Cable dnia Sob Gru 09, 2017 10:44 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Roberto da Costa

Roberto da Costa


Liczba postów : 139
Data dołączenia : 11/06/2016

X Force Empty
PisanieTemat: Re: X Force   X Force Icon_minitime1Sob Gru 09, 2017 1:30 am

Samuel odpowiedział na twojego smsa. Ja byłem w trakcie ogarniania postaci.
Twój time skip nie pozwala mi już odpisać na smsa. Plus Berto kanonicznie nie lubi Cable'a, bo za X-Force się rządził, Berto nie słuchał jego rozkazów. Mam X-Force w historii, więc relacja pozostaje.
Z tego co wiem, nie patrzymy tylko na to, kto był kim w komiksach. Terrorystą zostałes przez włamanie się do telewizji satelitarnej. Komiksy tu nie mają żadnego znaczenia. Fabularnie tworzymy swojej postaci opinię. Więc nowe X-Force byłoby ugrupowaniem terrorystycznym.
Ja mam obecnie swoją firmę i A.I.M., więc na nic innego nie ma czasu. *a Samuel jest jego ochroniarzem i nigdzie go nie puści*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




X Force Empty
PisanieTemat: Re: X Force   X Force Icon_minitime1Sob Gru 09, 2017 11:19 am

Myślę, że jak dwie dysfunkcyjne psychicznie osoby się spotkają, to będzie to dobre - albo spalimy cały świat. Tak, czy inaczej ktoś musi być głosem rozsądku dla Cable i właśnie temu się zapisuję.
Powrót do góry Go down
Cable

Cable


Liczba postów : 238
Data dołączenia : 22/10/2012

X Force Empty
PisanieTemat: Re: X Force   X Force Icon_minitime1Nie Gru 10, 2017 6:15 pm

@Robert
Hmm, ten odpis Samuela totalnie mi gdzieś umknął. No i nie przesadzaj, hakerstwo i nadawanie filmików bez koncesji telewizyjnej to jeszcze nie terroryzm :D Terroryzm ma na celu zastraszanie ludzi, w tym filmiku nie było żadnej groźby, tylko strzelanina puszczona na żywo.

@Jess Barreto
Super :3
Powrót do góry Go down
Sponsored content





X Force Empty
PisanieTemat: Re: X Force   X Force Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
X Force
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Nellis Air Force Base / Zone

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marvel Universe: The Avengers PBF :: Sprawy organizacyjne :: Ogłoszenia :: Tematy organizacyjne grup-
Skocz do: