Marvel Universe: The Avengers PBF
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Modyfikacje oraz Dodatki do Avatara

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Adam Van Frankenstein

Adam Van Frankenstein


Liczba postów : 8
Data dołączenia : 29/06/2020

Modyfikacje oraz Dodatki do Avatara  Empty
PisanieTemat: Modyfikacje oraz Dodatki do Avatara    Modyfikacje oraz Dodatki do Avatara  Icon_minitime1Czw Sie 27, 2020 7:59 pm

Witam was serdecznie, pomyślałem jeśli wśród was są klawi gracze, którzy by pomogli odnośnie drobnych rzeczy z użyciem gimpa czy innego program który czujecie się komfortowo.


Przychodzę z prośbą odnośnie czy ktoś miałby chęci, niestety nie jestem zbyt lotny w programach na nałożeniem na moje zdjęcie niedźwiedziego futra oraz pomalowaniem ust i paznokci na czarnym i jeśli nie będzie problemu, to włosy zamiast koloru brązowego na czarny, z góry dziękuje i życzę wam wszystkiego co najlepsze. <3
Powrót do góry Go down
Fenris
Mistrz Gry
Fenris


Liczba postów : 674
Data dołączenia : 08/06/2012

Modyfikacje oraz Dodatki do Avatara  Empty
PisanieTemat: Re: Modyfikacje oraz Dodatki do Avatara    Modyfikacje oraz Dodatki do Avatara  Icon_minitime1Pią Sie 28, 2020 5:54 am

Modyfikacje oraz Dodatki do Avatara  468da3283e9d82657cbf8579ba3f04c8

Tadaaaa \o/

Wybacz, nie mogłem się powstrzymać XD.

A tak na serio, nie wiem czy obecnie na forum znajduje się ktoś potrafiący dobrze obrabiać grafikę. Jak mam taką potrzebę uderzam raczej do starych znajomych, którzy już aktywnie nie grają.
Czy nie prościej będzie jednak znaleźć awatar, który bardziej odpowiada twoim wymaganiom, zamiast na siłę wykorzystywać ikony z popkultury?
Powrót do góry Go down
 
Modyfikacje oraz Dodatki do Avatara
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marvel Universe: The Avengers PBF :: Offtopic :: Offtopic-
Skocz do: