Marvel Universe: The Avengers PBF
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Czarny Rynek ~~ około 31 km od Berlina

Go down 
AutorWiadomość
Punisher

Punisher


Liczba postów : 189
Data dołączenia : 14/04/2013

Czarny Rynek  ~~ około  31 km od Berlina Empty
PisanieTemat: Czarny Rynek ~~ około 31 km od Berlina   Czarny Rynek  ~~ około  31 km od Berlina Icon_minitime1Sro Lis 25, 2020 5:09 pm

Czarny Rynek  ~~ około  31 km od Berlina 600px-LOWSAVz58-1

Po zakończeniu zimnej wojny utrzymywano w krajach Komunistycznej wiele baz wojskowych, gdy został zniszczony mur Berliński Moskwa zdecydowała o ,,zakręceniu kurka" z racji czterdziestu czterech lat nienawiści między Wschodem a Zachodem, zagwarantowano największe zgromadzenie uzbrajania wojskowego w historii, broni palnej w niewyobrażalnych ilościach gigantyczne składy broni... tylko zabrało wroga. Z tego powodu wiele wpływowych handlarzy bronią, zapłaciło ogromne pieniądze wysoko postawionym żołnierzom, by móc wykupić choć część i ruszyć z nią na rynek. Główną siedzibą handlu w Europie zostały Niemcy z racji położenia strategicznego będący ,,sercem Europy" z wielokulturowością oraz z nie aż tak wielkim ryzykiem transportu, od tamtego czasu sprzedaż na rynku cały czas trwa do dzisiaj, jest to na Castle jedno z głównych źródeł w którym Frank zakupuje osobiście czy przez pośredników najróżniejsze rzeczy, potrzebne do jego krucjaty.

Charakterystyczną cechą czarnego rynku jest wycena sprzedawanych towarów. Jeżeli sprzedawane dobro pochodzi z kradzieży, wówczas jest ono sprzedawane poniżej ceny rynkowej, ponieważ koszty związane z opodatkowaniem i gwarancjami nie obejmują czarnego rynku. Z drugiej strony, w sytuacji gdy proces produkcji danego towaru wymaga odpowiedniej wiedzy i nakładów pracy, jego transport wiąże się z niebezpieczeństwem, zaś państwo surowo karze handel danym dobrem, wówczas jego cena jest znacznie wyższa w porównaniu z jego ceną rynkową.


Czarny Rynek  ~~ około  31 km od Berlina Krampnitz-Was-Sie-ueber-Potsdams-neuen-Stadtteil-wissen-muessen_big_teaser_article

Lokalizacja tego miejsca jest tylko na osób, jedynie zaufanych to też nie trafiają się żadni ,,Janusze" Biznesu którzy sprzedają szmelc, a jest większości rzeczy solidnej roboty rzecz jasne trzeba dobrze szukać, samo miejsce lokuje się w byłej bazie wojskowej:

Krampnitz Kaserne był kompleksem wojskowym, w Fahrland w Poczdamie, utworzonym przez Niemców, w okresie międzywojennym (1918-1939). Był wykorzystywany przez Niemców do końca II wojny światowej. Po wojnie był użytkowany przez wojska radzieckie aż do jego opuszczenia w 1992 r.

Miejsce to było używane przez armię niemiecką od 1937 roku, kiedy to z Hanoweru przeniosła się szkoła kawalerii pod nazwą Heeres Reit- und Fahrschule und Kavallerieschule Krampnitz ( Wojskowa Szkoła Jazdy i Prowadzenia Jazdy oraz Szkoła Kawalerii). Było to do czasu przejęcia kontroli nad terenem przez Rosjan, którzy przejęli ją dzień po opuszczeniu jej przez Niemców 26 kwietnia 1945 roku.

Stacjonowała tam wówczas 35 Dywizja Strzelców Samochodowych Straży Granicznej, aż do jej opuszczenia w 1992 r., po rozpadzie Związku Radzieckiego. W lipcu 2013 r. miasto Poczdam oficjalnie zdecydowało o uczynieniu z niego obszaru urbanistycznego, budowa została jednak opóźniona, ze względu na dużą liczbę zamieszkujących go nietoperzy. Projektem zagospodarowania kieruje Deutsche Wohnen.
Powrót do góry Go down
 
Czarny Rynek ~~ około 31 km od Berlina
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marvel Universe: The Avengers PBF :: Midgard :: Niemcy :: Berlin-
Skocz do: