Marvel Universe: The Avengers PBF
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Konkurs rysunkowy

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Konkurs rysunkowy Empty
PisanieTemat: Konkurs rysunkowy   Konkurs rysunkowy Icon_minitime1Pią Lis 16, 2012 10:12 pm

Powoli zbliżają się do nas Mikołajki, a potem Święta Bożego Narodzenia - i w związku z tym na forum ogłoszone zostają dwa konkursy: rysunkowy i literacki. W tym temacie zapraszam do zamieszczania swoich prac lub też linków bezpośrednio do nich. A teraz może czas na kilka zasad i drobne wyjaśnienie szczegółów...

Tematyka jest oczywiście ogólnoświąteczna - ale nawiązująca do Marvela, a najlepiej samych Avengersów, choć do tego ostatniego nie zmuszam. Bardzo mile widziane będzie utrzymanie ducha świąt. Technika dowolna, styl również - co tylko sobie zażyczycie, z czym sobie dobrze radzicie, tu macie praktycznie pełną dowolność.

Ostatecznie wybrane zostaną trzy najwyżej oceniane prace - jako miejsca pierwsze, drugie i trzecie. Autor każdej dostanie symboliczną nagrodę, no i oczywiście plus dziesięć do samooceny w wyniku pokonania innych uczestników; zdrowa rywalizacja zawsze jest w cenie. Głosowanie odbędzie się w sposób poniekąd niejawny - każdy użytkownik otrzyma jeden głos niezależnie od ilości posiadanych kont i wyśle swój typ tutaj. Informacje o tym kto kogo wybrał nie opuszczą oczywiście podliczającego głosy. Uwaga: w temacie PM prosimy o podanie, że chodzi o konkurs rysunkowy.

Prace umieszczać można do dwudziestego grudnia. Wyniki podamy dwudziestego trzeciego.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Gość
Gość




Konkurs rysunkowy Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs rysunkowy   Konkurs rysunkowy Icon_minitime1Sob Lis 17, 2012 9:44 pm

Powrót do góry Go down
Flash Thompson

Flash Thompson


Liczba postów : 134
Data dołączenia : 20/07/2012

Konkurs rysunkowy Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs rysunkowy   Konkurs rysunkowy Icon_minitime1Pon Lis 19, 2012 8:05 pm

Chwilowo jedno, bo jedno powstało. Chwilowo wrzucam zdjęcie, jak naprawię skaner, będzie skan. Porządny. Siryn przepraszam za to, co zrobiłem z Jej postacią. Nie umiem rysować ładnych twarzy. D:

Siryn&Deadpool
Powrót do góry Go down
Deadpool

Deadpool


Liczba postów : 204
Data dołączenia : 08/08/2012

Konkurs rysunkowy Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs rysunkowy   Konkurs rysunkowy Icon_minitime1Sro Gru 12, 2012 3:33 pm

Santa Pool

Głosujcie na ten rysunek, a może któryś z prezentów, z tego wielkiego worka trafi do was ;P
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Konkurs rysunkowy Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs rysunkowy   Konkurs rysunkowy Icon_minitime1Pią Gru 14, 2012 3:19 pm

Ummm Loki i ogolony Thor jako pomocnicy świętego Mikołaja :) pod jemiołą... a przynajmniej miała to być jemioła


Konkurs rysunkowy Merry_christmas_by_dark_lina-d5o3a3q
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Konkurs rysunkowy Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs rysunkowy   Konkurs rysunkowy Icon_minitime1Sob Gru 22, 2012 9:18 pm

Przypominam o głosowaniu~
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Konkurs rysunkowy Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs rysunkowy   Konkurs rysunkowy Icon_minitime1Czw Gru 27, 2012 2:29 pm

No dobrze, czas na wyniki!

Pierwsze miejsce: Venom.
Drugie miejsce: Kleiser.
Trzecie miejsce ex aequo: Skiper i Deadpool.

Gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział i jednocześnie dziękujemy głosującym za zainteresowanie!

Jako nagrodę dla zwycięzcy - proponuję rangę, którą sam sobie wybierze.
Wszyscy uczestnicy dostaną natomiast pochwały za udzielanie się w życiu forum!
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Flash Thompson

Flash Thompson


Liczba postów : 134
Data dołączenia : 20/07/2012

Konkurs rysunkowy Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs rysunkowy   Konkurs rysunkowy Icon_minitime1Wto Sty 01, 2013 12:05 am

To ja może podziękuję wszystkim ludziom, którzy na mnie głosowali. Jesteście cudowni. <3 Musicie wierzyć mi na słowo, ale gdybyście byli w stanie mnie widzieć, zobaczylibyście, że się zarumieniłem. Całkiem zabawny widok.

Loki napisał:
Jako nagrodę dla zwycięzcy - proponuję rangę, którą sam sobie wybierze.
Proponuję "Władcę ołówka". Na nic oryginalniejszego mnie nie stać.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Konkurs rysunkowy Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs rysunkowy   Konkurs rysunkowy Icon_minitime1Sro Sty 02, 2013 10:55 am

No i ranga nadana <3.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Sponsored content





Konkurs rysunkowy Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs rysunkowy   Konkurs rysunkowy Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Konkurs rysunkowy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Konkurs rysunkowy - klasyczny
» Konkurs rysunkowy - patyczakowy
» Konkurs literacki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marvel Universe: The Avengers PBF :: Pozostałe atrakcje :: Eventy :: Konkursy świąteczne-
Skocz do: