Marvel Universe: The Avengers PBF
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Marvel: Avengers Alliance

Go down 
+10
Fantomex
Jane Foster
Cable
Carnage
Thor
Spider-Man
Rocket Raccoon
Black Cat
Tony Stark
Loki
14 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 5 Empty
PisanieTemat: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 5 Icon_minitime1Nie Sty 20, 2013 4:19 pm

First topic message reminder :

Zauważyłem, że sporo osób na naszym forum gra w MAA, a niektórzy może chcieliby dopiero zacząć - dlatego uznałem za stosowne założyć ten temat. Jedni bawią się na Facebooku, inni na Playdomie, jednakże nic nie stoi na przeszkodzie temu, abyśmy wymieniali się spostrzeżeniami, własnymi preferencjami, radami, ciekawostkami - i tak dalej i tym podobne~
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com

AutorWiadomość
Gość
Gość




Marvel: Avengers Alliance - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 5 Icon_minitime1Czw Mar 28, 2013 5:02 pm

Kabelku, to jaki Scrapper jest lepszy, z dostępnych? No nie sądzę.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 5 Icon_minitime1Czw Mar 28, 2013 5:17 pm

Jako najlepszych się wymienia zwykle Ghost Ridera i Magik, przy czym po ostatnich zmianach oboje są słabsi - kwestia nakładanych przez nich debuffów. Mam nadzieję, że przywrócą to do poprzedniego stanu, bo sporo osób protestuje, ale well... Zobaczymy. No, to teraz tylko do północy - i GR~
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 5 Icon_minitime1Nie Kwi 14, 2013 3:22 pm

Pozwolę sobie podbić temat, żebyście sobie o nim przypadkiem przypomnieli! W końcu wciąż przybywa nowych postaci, nie wspominając nawet o trwającym SO - zdobył już ktoś Visiona albo Omegę Sentinela?
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Cable

Cable


Liczba postów : 238
Data dołączenia : 22/10/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 5 Icon_minitime1Nie Kwi 14, 2013 8:17 pm

Mi brakuje jednej skrzyneczki do Omegi, a do Visiona mam jeszcze dwie misje, może jutro ich zdobęde, huh. Tylko chyba będe musiał wydać 25 golda, mam 86 CP i 32 golda, a brakuje mi Black Knighta i Psylocke, żeby odblokować Epic Bossa. Czyli koszt postaci wychodzi 225 cp, a mam licząc ze złotem 148, nie wiem czy zdąże tyle nazbierać do końca Specops. Z drugiej strony dzisiaj zarobiłem 40 cp na samych bonusach za pokonywanie Ultrona u znajomych.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 5 Icon_minitime1Nie Kwi 14, 2013 8:40 pm

Hm, ja bym chyba mimo wszystko próbował uzbierać, złoto jednak lepiej trzymać, jeśli można tego uniknąć... Mnie brakowało tylko Psylocke, a miałem akurat idealnie uzbierane sto trzydzieści pięć, więc długo się nie zastanawiałem - a teraz cierpię, bo mam ochotę kupić X-23, ale słabo mi idzie zbieranie. Zawsze miałem takie szczęście do losowań, a tu nagle mało co.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Cable

Cable


Liczba postów : 238
Data dołączenia : 22/10/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 5 Icon_minitime1Pon Kwi 15, 2013 4:02 pm

Zapłaciłem jednak złotem i odblokowałem Visiona. W między czasie dozbierałem te parę CP i kupiłem Black Knighta :) A jeśli chodzi o Omegę to ciągle brakuje mi 1 komiksu, dziś miałem 2 duble. Ale jeszcze 14 dni misja trwa więc może się uda. Najgorsze jest to, że do Magneto cały czas też mi brakuje 1 komiksu, będe musiał kiedyś uzbierać złota i spróbować ustrzelić ten ostatni. Ale to może mnie dużo kosztować =,=
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 5 Icon_minitime1Pon Kwi 15, 2013 7:59 pm

Dużo kosztować - i tak naprawdę nie masz żadnej pewności, że w ogóle się uda. Do Magneto miałem szczęście, bo szybko poszło i powtórki miałem ze dwie czy trzy. Teraz już trochę więcej, ale też od kilku dni mam Omegę, przy czym w tej chwili jeszcze nie zachwyca, podlevelować ją muszę i odpowiednio wyposażyć w iso. Visiona w zasadzie to samo, bo póki co szału nie ma.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Cable

Cable


Liczba postów : 238
Data dołączenia : 22/10/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 5 Icon_minitime1Wto Kwi 16, 2013 8:38 am

Wiesz co, ja miałem tak, że podczas poprzedniego Spec Opsa nie miałem szczęścia i uzbierałem tylko 6 komiksów z Magneto + miliard powtórek. A jakiś czas temu tak sobie patrze, że mam równo 10 złota. Mówie "A kupię sobie skrzynki", kupiłem 10, kliknąłem i akurat miałem taki fart, że trafiłem 7 komiks ;D A Omegę właśnie też teraz odblokowałem.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 5 Icon_minitime1Wto Kwi 16, 2013 9:24 am

Ciekawe kto będzie następny w boxach. Tak mówili, że Venom i Jaggernaut... No, ale w sumie można było przewidzieć, że zdecydują się czymś zaskoczyć. Oni mogą się właśnie później pojawić, byłoby nice. Niby informacja była sprawdzona, bo od jednego z twórców. Przy czym mnie osobiście by bardziej Jaggernaut ustawiał, bo coś mam mało Bruiserów - Thora, CB i She-Hulk. Poluję niby na tę X-23, mam około stu dwunastu CP, ale tak sobie myślę - a jeśli wypuszczą Valkyrie? Wypadałoby przygotować dwieście.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Cable

Cable


Liczba postów : 238
Data dołączenia : 22/10/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 5 Icon_minitime1Sro Kwi 17, 2013 6:16 am

W nowym pvp pojawił się mój pomagier Shatterstar. Trochę mnie to zaskoczyło. Może Domino następną dadzą w takim wypadku :P Chociaż ja nadal chce Icemana i Angela.
Powrót do góry Go down
Cable

Cable


Liczba postów : 238
Data dołączenia : 22/10/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 5 Icon_minitime1Sob Kwi 20, 2013 10:18 am

Złoto staniało, są jakieś newsy na temat tego kto ma być odblokowany do kupienia?
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 5 Icon_minitime1Sob Kwi 20, 2013 3:11 pm

No, następna wypada Valkyrie...
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Cable

Cable


Liczba postów : 238
Data dołączenia : 22/10/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 5 Icon_minitime1Pią Kwi 26, 2013 3:31 pm

Czy padła jakaś data ujawnienia szczegułów dotyczących sezonu drugiego? Podejrzewam, że też będzie miał 12 rozdziałów, ale co poza tym? Z opisu wynika,że będzie globalny, a nie wyłącznie Nowojorski ;P Fajnie byłoby, gdyby w związku z tym rzucili na starcie pulę z 10 postaci do kupienia za CP. Rysunek Selene świadczy o tym, że napewno nawiążą jakoś do Hellfire Club, może jako bossowie pojawi się większa ilość jego członków? A skoro było np Avengers vs X-Men jako jeden ze spec opsów to może nawiążą za sprawą Selene do Eventu Necrosha i dorzucą sporo mutantowych postaci? :P Ploty też wyczytałem, że rozdział 13 ma być umiejscowiony w Wielkiej Brytanii. To by pasowało z teorią o Dżagernałcie za skrzynki. Przy sezonie drugim pada słowo Excalibur, a jak wiadomo nawrócony na jasną stronę mocy Dżag był członkiem Excalibura, razem z Kapitanem Brytanią i między innymi Dazzler, której też w związku z tym bym się spodziewał. A, i bym zapomniał, że członkiem tej ekipy był przecież również Blade, który jako kultowa postać musi w końcu trafić do gry. Widziałbym też Firestar jako byłą Avengerke w Alliance'owej obsadzie. Obstawiam też, że w 1 chapterze akcja przenosi nas do Anglii gdzie podstawowym wrogiem na mapkach będą wampiry, a epic bossem będzie Dracula : P

Ps: W Spec Ops 10 dostaniemy Pepper Pots w zbroi Rescue.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 5 Icon_minitime1Pią Kwi 26, 2013 4:49 pm

Nie mogę się już doczekać, tyle wiem. Przy czym osobiście wolałbym jednak, aby nie wrzucili zbyt wielu mutantów do gry... Co do Hellfire Club - jestem oczywiście jak najbardziej na tak. Z wampirami i Draculą też byłoby ciekawie. O Dazzler już coś czytałem na forum PD, więc jest bardzo prawdopodobna, a jeśli chodzi o Rescue - po prostu cudownie, popieram~

Btw, Union Jacka już ktoś ma i może mi coś o nim powiedzieć? Jak się sprawdza?
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Cable

Cable


Liczba postów : 238
Data dołączenia : 22/10/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 5 Icon_minitime1Sob Maj 04, 2013 8:54 pm

Ja mam. Ale dopiero na drugim poziomie to nie wiem jeszcze co o nim myśleć. W trakcie walki zachowuje się spoko, ale obrażeniami póki co nie powala.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 5 Icon_minitime1Sro Cze 05, 2013 3:30 pm

THE GAME AHEAD - June 2013
Marvel's Avengers Alliance Game Announcement
- From June 13, 2013, playable on iOS, Android.
- From June 18, 2013, release of Chapter 13 or Season 2.
- Season 2 Chapter 1 will take place in England with new heroes. New heroes to be released, Moon Knight and Squirrel Girl.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Cable

Cable


Liczba postów : 238
Data dołączenia : 22/10/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 5 Icon_minitime1Sro Cze 19, 2013 12:01 pm

Ja zacząłem sobie odpuszczać, za dużo postaci w pvp, boxach, spec opsach. Nie wyrabiam się już by każdego kolejnego odblokowywać i chyba przestane grać ;) Angel dziś doszedł.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 5 Icon_minitime1Wto Lip 16, 2013 12:32 pm

Zgodnie z ustaleniami z CB - zaczynam i namawiam Was wszystkich: wypiszmy swoich ulubieńców z każdej klasy, niekoniecznie jednego, ale tych najważniejszych. Oczywiście rozważając tylko tych, których mamy, a nie: których chcemy mieć.


Generalista:
Moi: Beast.
Ulubieni: Szczerze mówiąc - wolę już używać agenta jako generalisty. Commander Trench nosi, ładnie wyisowany.
Najsłabsi: Well, Beast, innego wyboru nie mam.

Infiltrator:
Moi: Black Widow, Black Cat, Invisible Woman, Nightcrawler, Tigra, Psylocke, Vision.
Ulubieni: Psylocke przede wszystkim, bo Mental Coordination rządzi, ale na drugim miejscu mam Tigrę, bardzo ładnie się wzmacnia. Na niższym poziomie zachwycała mnie Invisible Woman, teraz już jej w sumie nie używam, ale jest w porządku.
Najsłabsi: Vision i właściwie tylko jego mogę wskazać - innych infiltratorów bardzo lubię i często ich używam.

Taktyk:
Moi: Hawkeye, Cyclops (P5), War Machine (Iron Patriot), Emma Frost, Magneto, Hank Pym, Black Knight, Omega Sentinel, Rescue, Constrictor.
Ulubieni: Cyclops i Emma ex aequo na pierwszym miejscu, poza tym Black Knight dobrze sobie radzi... I Magneto też wymienię, mimo wszystko.
Najsłabsi: Hank Pym, chyba nie trzeba tego wyjaśniać. Playdom skopał sprawę z tą postacią, ale może kiedyś dostanie dobry uni.

Blaster:
Moi: Iron Man (Mk 42), Doctor Strange, Human Torch, Ms. Marvel, Phoenix, Storm, Scarlet Witch, Havok, Vision.
Ulubieni: Storm - świetne obszarowe ataki, no i może kryć drużynę, natomiast Havok - zwłaszcza naładowany - potrafi dosłownie miażdżyć.
Najsłabsi: Ms. Marvel jakoś mnie nie zachwyca. Dawniej zdawała mi się silniejsza, ale zaginęła pod natłokiem lepszych postaci.

Bruiser:
Moi: Colossus, She-Hulk, Thor (Modern Armor), Valkyrie, Captain Britain, Omega Sentinel, Juggernaut, Thundra, Wonder Man.
Ulubieni: Thor, zdecydowanie; nie tylko z powodu sentymentu, ale już mnie ratował w takich sytuacjach - przeciw blasterom! - że nie mogę wyjść z podziwu. Valkyrie jest okej, choć liczyłem na więcej, za to Juggernauta uwielbiam, zajmuje drugie miejsce na mojej liście.
Najsłabsi: Colossus, jak sądzę. Może jeszcze mnie do siebie przekona, bo nie odblokowałem wszystkich zdolności.

Scrapper:
Moi: Iron Fist, Sif, Magik, Quicksilver, Deadpool, Ghost Rider, Omega Sentinel.
Ulubieni: Magik jest moim zdaniem najlepsza, ale Omega Sentinel też posiada swoje zalety. Wzmocnienie całego zespołu dodaje jej w moich oczach. Ghost Rider mnie zawiódł, ale powiedzmy, że dam go jako trzeciego.
Najsłabsi: Iron Fist, ale muszę dodać, że Deadpool to strata CP. Jest okej, ale nie za taką cenę, po prostu. Słabym go nazwać nie mogę - raczej niewartym tej kwoty i tyle.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Jane Foster

Jane Foster


Liczba postów : 72
Data dołączenia : 14/03/2013

Marvel: Avengers Alliance - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 5 Icon_minitime1Wto Lip 16, 2013 1:08 pm

Ach, no jeśli tak... To od razu piszę, że jestem oszczędna z tymi bohaterami, o!


GENERALISTA:
w posiadaniu: Angel
No i tyle. Nie mogę nic napisać na jego temat, bo jeszcze nie wcisnęłam go do jakichkolwiek walk. :>

INFILTRATOR
w posiadaniu: Black Widow, Black Cat, Invisible Woman, Spider Man
ulubieni: Black Widow - jej kontrataki świetnie wyniszczają przeciwników
najsłabsi: Spider Man - po prostu niedawno został zgarnięty do kolekcji, więc trzeba trochę nad nim posiedzieć. Wybacz, braciszku <3

TAKTYK:
w posiadaniu: Captain America, Doctor Strange, War Machine, Fantomex, Cyclops
ulubieni: Doctor Strange - jak dla mnie, znacznie lepiej spisuje się jako taktyk, niż blaster. Ma mocne ataki. Na 2-gim miejscu Fantomex, E.V.A. pomimo możliwości ataku co kilka rund, dobrze się spisuje, a do tego jeszcze po kolejkach innych bohaterów, wspomaga w zniszczeniu przeciwników, o!
najsłabsi: War Machine. Być może również jest to kwestia niskiego lvl-u, ale niespecjalnie można nim szaleć.

BLASTER:
w posiadaniu: Human Torch, Iron Man, Storm, Scarlet Witch, Ms Marvel
ulubieni: Human Torch z atakiem na wszystkich + critical, wymiata. I Storm ze swoją ochroną
najsłabsi: Ms Marvel - po prostu, o.

BRUISER
w posiadaniu: Thor, She Hulk (mówiłam, że jestem oszczędna, prawda?)
ulubieni: Thor - nawet jeśli nie ma dodatkowego uni - i tak potrafi w kontakcie ze Scrapperami swoje zrobić. To samo dotyczy Shulkie.
najsłabsi: jest ich tak mało, że nie można wytypować z tej dwójki XD

SCRAPPER:
w posiadaniu: Wolverine, Quicksilver, Iron Fist, Omega Sentinel, Sif
ulubieni: Wolvie, który przyjmuje na siebie ciosy i oddaje spory atak
najsłabsi: jak na ten moment - Sif, ale się rozwija ładnie, no...
Powrót do góry Go down
Fantomex

Fantomex


Liczba postów : 39
Data dołączenia : 19/04/2013

Marvel: Avengers Alliance - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 5 Icon_minitime1Wto Lip 16, 2013 2:00 pm

Postaci mało, bo skupiam się na rozwoju - zdążę jeszcze rekrutować. Wyniki będą w miarę obietywne, bo wszystkie postaci mam na 10-11 poziomie. (Poza tym mam strasznego pecha do CP)

GENERALISTA:
w posiadaniu: Angel
Z oczywistych powodów nie wytypują ulubieńca i najsłabszego.

INFILTRATOR
w posiadaniu: Black Widow, Black Cat, Invisible Woman
ulubieni: brak - nie lubię grać żadnym i robię to bardziej z przykrego obowiązku.
najsłabsi: brak

TAKTYK:
w posiadaniu: Hawkeye, Cyclopse(Phoenix Five), War Machine(Iron Patriot), Fantomex
ulubieni: War Machine - za miniguna(i drugi, darmowy atak nim), którym sieje spustoszenie wśród przeciwników i tarczę, o której od biedy sobie przypomina. Na drugim miejscu jest Fantoś: za atak Fantome, który nie tylko zadaje obrażenia, ale jeszcze motywuje przeciwnika do ataku na swoich. Lubie to.
najsłabsi:
Hawk, jednak wyłącznie ze względu na lepsze towarzystwo.

BLASTER:
w posiadaniu: Iron Man(MK 42 Armor), Doctor Strange(Modern), Ms. Marvel
ulubieni: Początowo obstawiałbym IM za Missile Bombardment i radiacyjny repulsor, ale odkąd znalazłem broń dająca identyczny efekt, jego znaczenie znacznie spadło. Teraz ulubieńcem został Strange. Za uzdrawianie, dark voida i tarczę.
najsłabsi: Ms. Marvel. Bo konurencja silniejsza.

BRUISER
w posiadaniu:  Colossus, She-Hulk
ulubieni: brak
najsłabsi: Colossus. Ni to silne, ni to wytrzymałe.

SCRAPPER:
w posiadaniu:  Iron Fist, Luke Cage, Sif
ulubieni: Sif, ale to tylko ze względu na miecz i obrażenia od krwi. No i się nie pali.
najsłabsi: w zasadzie to wszyscy są po jednym pieniądzach.
Powrót do góry Go down
Spider-Man

Spider-Man


Liczba postów : 305
Data dołączenia : 20/07/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 5 Icon_minitime1Wto Lip 16, 2013 4:07 pm

Generalista:
Moi: Rogue
Ulubieni: Rogue, siłą rzeczy, ale to i tak jedna z moich ulubionych bohaterek do gry. Nie dość, że zadaje silne ciosy, to może jeszcze zabierać innym staminę i życie. :3
Najsłabsi: Brak.

Infiltrator:
Moi: Black Widow, Invisible Woman (Future Foundation), Spider-Man, Kitty Pryde
Ulubieni: Invisible Woman - pole siłowe! <3
Najsłabsi: Black Widow

Taktyk:
Moi: Hawkeye (Avengers), Black Panther, Cyclops (Phoenix Five), Captain America
Ulubieni: Black Panther - cudowne ataki, mocna defensywa.
Najsłabsi: Jak na razie Kapitan, ale mam go na niskim levelu.

Blaster:
Moi: Iron Man (Mk 42 armor), Human Torch (Annihilus), Scarlet Witch
Ulubieni: HT i SW.
Najsłabsi: IM jest dobry w ataku, ale gorzej u niego z obroną. Szybko ginie w pvp, ale na zwykłych misjach daje sobie bardzo dobrze radę.

Bruiser:
Moi: Thundra
Ulubieni: -
Najsłabsi: Thundra. Zapowiadała się dobrze, ale jakoś nie lubię nią grywać.

Scrapper:
Moi: Sif (Modern Armor), Spider-Woman, Quicksilver
Ulubieni: Sif! Takie ataki, że heeej...
Najsłabsi: Spider-Woman.
Powrót do góry Go down
Carnage

Carnage


Liczba postów : 51
Data dołączenia : 05/10/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 5 Icon_minitime1Wto Lip 23, 2013 9:07 am

// Swoją drogą zastanawiam się czy opłaca się zbierać na Red Hulka... Brakuje mi ledwo 50 CP...


Generalista:

BRAK

Infiltrator:
Moi: Black Widow, Invisible Woman (Future Foundation), Black Cat
Ulubieni: Invisible Woman - Jak wyżej, pole siłowe!
Najsłabsi: Black Cat. Wziąłem ją tylko po to aby odblokować Epic Bossa w 2 akcie.

Taktyk:
Moi: Hawkeye (Heroic Age), Dr Strange (Modern), War Machine.
Ulubieni: PvP - Strange, Teresing Boost ratował mi tyle razy rzyć, że to niepojęte. Fabuła - Hawk i jego Rapid Fire :3
Najsłabsi: WM, niski level.

Blaster:
Moi: Iron Man, Human Torch (Annihilus),Scarlet Witch, Phoenix (P5)
Ulubieni: HT! Dodge everything!
Najsłabsi: IM.. W kubraku z IM3 jest o wiele bardziej wykoksowany, ale nie uzbierałem pkt na niego. Dlatego zostaje moim biednym starterem.

Bruiser:
Moi: She Hulk, Cpt Britain
Ulubieni: Cap!
Najsłabsi: She Hulk. Od kiedy mam Brytka, nie gram nią wcale.

Scrapper:
Moi: Sif (Modern Armor), Iron Fist
Ulubieni: Sif! Takie ataki, że heeej...
Najsłabsi: Nie mam najsłabszego... :P
Powrót do góry Go down
Storm

Storm


Liczba postów : 120
Data dołączenia : 02/12/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 5 Icon_minitime1Wto Wrz 24, 2013 2:08 pm

Ja może mam zwidy, nie wiem. Powiedzcie mi...
Właśnie obejrzałam sobie po raz kolejny Avenersów i pod koniec dostrzegłam coś, przez co o mało nie wybiłam sobie zębów o biurko.
Mianowicie, na sam koniec, jak pokazywane są relacje w mediach i wydarzeniach i walce o miasto. Ludzie się wypowiadają jak to fajnie, srurtututu, w pewnym momencie pokazują dwóch dziadków w parku grających w szachy! Ja wiem, że mogę sobie wkręcać na maksa, ale mi to wyglądało na ostatnią scenę z Ostatniego Bastionu, gdzie Magneto poruszył szachem xD Sprawdziłam, są różnice w scenach w obu filmach, ale ten koleś, który siedziała z tym co mówił do mikrofonu był nawet podobny do Magneto :)

No to sobie popisałam:
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Marvel: Avengers Alliance - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 5 Icon_minitime1Pon Wrz 30, 2013 1:19 pm

Ten siwiejący pan grający w szachy to Stan Lee, nie Magneto. Poza tym chyba nie ten dział ;D

P.S: Do mojej gromadki dołączyli Rulk, Elektra i Iron Patriot ;) Zbieramy cp na mark 42 i nowy sezon pvp jest mój.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Marvel: Avengers Alliance - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 5 Icon_minitime1Nie Paź 13, 2013 1:33 am

http://marvel.com/news/story/21342/nycc_2013_avengers_alliance_unveils_thor_the_dark_world_spec_op

Mówiłem, MÓWIŁEM, że będę w lockboxach z okazji drugiej części Thora! <3
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Sponsored content





Marvel: Avengers Alliance - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Marvel: Avengers Alliance   Marvel: Avengers Alliance - Page 5 Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Marvel: Avengers Alliance
Powrót do góry 
Strona 5 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Ms. Marvel
» Ms Marvel
» Marvel Puzzle Quest
» Sprzęt Avengers
» To właśnie Avengers!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marvel Universe: The Avengers PBF :: Offtopic :: Archiwum-
Skocz do: