Marvel Universe: The Avengers PBF
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Szukasz kogoś do pisania?

Go down 
+246
Jon Remus
Ashara
Black Queen
Walkiria
Preludio
Vance Astrovik
Carmelita Gonzales
Bio
Bruce Banner
Luminosity
Skydive
Rogue
Lucas Moreira
Ruth
Athena Parthenos
Silk
Jacob
Steam
Drugmaster
Harry Osborn
Jacqueline Roosevelt
Laurie Collins
Ardghar Lycidas
Human Torch
Samuel Guthrie
Genis-Vell
Mia
Pheromone
Salomon King
Nymph
Jenn
Michael Bethell
Vorbis
Basilisk
Diamondback
Jacob Wagtail
Big Boy
Gloriana
Jimmy Hudson
Snake Eyes
Damien Stein
Tony Stark
Gwen Stacy
Sammael
Meredith Varnar
Winter Soldier
Pyro
Zoey
Ava Harris
Namor
Rockslide
Luna Maximoff
Wandelopa
Captain America
Angela Quinn
Marrow
Jubilee
Asher Northwoode
Jemma Simmons
Dio
Nightcrawler
Łaska
Nicol Jeanson
Johnny Blaze
Surge
Katie Power
Lightningrod
Shadow
Azazel
Adam Stuart
Speed
Evrain Keirtz
Jessica Jones
Purple Man
Agent Coulson
Domino
Esco
Black Widow
The Lizard
Karnilla
Doreen Green
Vrath
Fenris
Crossbones
Michael
Vision
Juliet Birch
Stuntman
Rictor
Fro
Melyonem Morningstar
Jolt
Owl
Peter Quill
Sabretooth
Żniwiarz
Toxin
Ant-Man
Wiccan
Emma Cole
Smuga
The Hood
Miles Morales
Fantomex
Iceman
Black Panther
She-Hulk
Ajax
Gambit
Copycat
Patriot
Elethiel
Sin
Genesis
Carol Danvers
Wasp
Anderson
Xavin
Shiklah
B.J.
Margaret Carter
Groot
Blade
Spider Woman
Sly
Annie
Katharine Dissimuler
Sharon Carter
Sam Wilson
Ms. Marvel
Sophie
Veronique Croisseux
Shadowcat
Secret Int
Kagura
Loki
Protist
Spencer Hastings
Nova
Elias
Gamora
Irvette
Invisible Woman
Sylvia Iristov
Kalia
Elektra Natchios
Victor von Doom
Maria Hill
Cyclops
Cosmo the Dog
Moonstone
Macklemore
Baal
Fokus
Mayhem
Alyce Evans
Hatman
Hellion
X-23
Harry
Binary
Juggernaut
Hank Pym
Wonder Man
Leila
Otto Octavius
Lunatic
Scarlet Witch
Summer
Scarlet Spider
Makeshift
Flash Thompson
Tommy Oliver
Thing
Mikael
Skye
Iron Fist
Wolverine
Plague Doctor
Terry Kodovitz
Didyme Volturi
Mysterio
Aiden Shannon
Edward J. Wright
Liang Lee
Olga Komarowa
Ragnar
Bart Trayson
Thaddeus Ross
The Phantom
Synters
Joan Nilsen
Daredevil
Samantha Hudson
Bullseye
Scott Washington
Storm
Spectre
Megistona
Amora
Chloris
Green Goblin
Beam
Albatros
Mystique
Ninsun
Rafael
Sigyn
Viper
Angel Jenova
Luna
Fafnir
Sólstafir
Psylocke
Elethar Ultew
Punisher
Wabik
Szaman
Mary Jane Watson
Super-Skrull
Zaccaria Sidorio
Clockmaker
Samael
Hector
Pepper Potts
Wisnius
Emma Frost
Rocket Raccoon
Vanillie Magpie
Evelynn Philness
Taskmaster
Cable
M.J. Harrison
Grace Marquez
Black Cat
Carnage
Ghost
Doctor Strange
Helbindi
Auena
Moon
Deadpool
Morgana le Fay
Spider-Man
Lady Sif
Hawkeye
250 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27  Next
AutorWiadomość
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Szukasz kogoś do pisania? - Page 25 Empty
PisanieTemat: Szukasz kogoś do pisania?   Szukasz kogoś do pisania? - Page 25 Icon_minitime1Pią Maj 25, 2012 1:18 pm

First topic message reminder :

Jeśli szukasz kogoś do wspólnego popisania - to temat dla Ciebie. Zapostuj tutaj i czekaj na odzew, ewentualnie sam złap osobę, która już szybciej zadeklarowała chęć do spotkania się z kimś na fabule.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com

AutorWiadomość
Gość
Gość




Szukasz kogoś do pisania? - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Szukasz kogoś do pisania? - Page 25 Icon_minitime1Sob Cze 30, 2018 6:49 pm

Szukam kogoś do pisania, najlepiej w Instytucie.
Powrót do góry Go down
Drugmaster

Drugmaster


Liczba postów : 11
Data dołączenia : 29/06/2018

Szukasz kogoś do pisania? - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Szukasz kogoś do pisania? - Page 25 Icon_minitime1Sro Lip 04, 2018 1:53 pm

Szukam kogoś do pisania, pw.
Powrót do góry Go down
Deadpool

Deadpool


Liczba postów : 204
Data dołączenia : 08/08/2012

Szukasz kogoś do pisania? - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Szukasz kogoś do pisania? - Page 25 Icon_minitime1Pią Lip 27, 2018 3:17 pm

Hej moje drogie, przyszłe ofiary ! Szykujcie się na śmierć !

Nie...jeszcze raz...

Witajcie bliscy mojemu sercu przyjaciele.

Postanowiłem zrobić coś dla świata i dać wam niecodzienną, niezwykłą, niepojętą, nieziemską, niezapomnianą i jeszcze parę "nie" okazję przeżycia ze mną wspaniałych przygód. Będziemy ratować smoki i zabijać księżniczki! Podbijemy świat i serca pryszczatych chłopców z naszymi plakatami nad łóżkiem!

Nie czekaj, aż ktoś będzie pierwszy! Napisz już dziś!
* okazja ograniczona do wyczerpania zapasów, wyczerpania wrogich armii lub śmierci ogłoszeniodawcy - Nie, to niemożliwe!


... Choć nie przewiduje takiej ewentualności, bo przecież każdy chce ze mną zabijać ratować niewinnych obywateli, to przyjmę również chętnie zlecenia na masowe morderstwa, przewroty w krajach o niestabilnej sytuacji politycznej lub wyprowadzanie psów na spacer.
Jeśli jesteś organizacją bądź grupą popaprańców, którzy dobrze płacą - też możesz napisać!

Pozdrawiam, DP
Powrót do góry Go down
Steam

Steam


Liczba postów : 21
Data dołączenia : 25/08/2018

Szukasz kogoś do pisania? - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Szukasz kogoś do pisania? - Page 25 Icon_minitime1Nie Sie 26, 2018 7:27 pm

Może znajdzie się jakaś dobra duszyczka dla mnie, hmm~?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Szukasz kogoś do pisania? - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Szukasz kogoś do pisania? - Page 25 Icon_minitime1Nie Sie 26, 2018 7:30 pm

Zobacz pw
Powrót do góry Go down
Steam

Steam


Liczba postów : 21
Data dołączenia : 25/08/2018

Szukasz kogoś do pisania? - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Szukasz kogoś do pisania? - Page 25 Icon_minitime1Pon Sie 27, 2018 10:35 am

Jak już mówiłam, nie jestem zainteresowana.
Podbijam, dalej szukam~
Powrót do góry Go down
Jacob

Jacob


Liczba postów : 7
Data dołączenia : 01/09/2018

Szukasz kogoś do pisania? - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Szukasz kogoś do pisania? - Page 25 Icon_minitime1Sob Wrz 01, 2018 9:12 pm

Szukam kogoś do pisania, najlepiej kogoś kto by pomógł Jacobowi ogarniać moc, oraz jest po stronie dobra. Pw.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Szukasz kogoś do pisania? - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Szukasz kogoś do pisania? - Page 25 Icon_minitime1Wto Wrz 04, 2018 7:05 pm

Poszukuję osoby (lub osób) chętnej do przygarnięcia Simona do tematu. Simon to obecnie zwyczajny czternastoletni dzieciak mieszkający w Nowym Jorku i najlepiej, by właśnie tam rozgrywała się fabuła. Tematyka sesji dowolna. Może być zwykła rozmowa lub większa akcja, być może związana z trwającym obecnie eventem. Bohater, czarny charakter, chomik - każda postać mile widziana. Jestem otwarty na wszelkie propozycje, więc jak coś to śmiało zapraszam na PW.

Aktualne.
Powrót do góry Go down
Doctor Strange

Doctor Strange


Liczba postów : 150
Data dołączenia : 13/08/2012

Szukasz kogoś do pisania? - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Szukasz kogoś do pisania? - Page 25 Icon_minitime1Sob Wrz 08, 2018 1:15 pm

Sorcerer Supreme szuka kogoś do stworzenia ciekawej fabuły. Fajnie jakby była to istota o charakterze magicznym ale mutanci czy kosmici też mile widziani. Nie może być to czarny charakter ponieważ gryzie się to z charakterem mojej postaci (takie info z góry, nie można i tyle).
W grę wchodzi luźna fabuła albo nawet jakaś misja? Wszystko jest do ugadania.
Czekam na PW


AKTUALNE
Powrót do góry Go down
Silk

Silk


Liczba postów : 76
Data dołączenia : 08/06/2018

Szukasz kogoś do pisania? - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Szukasz kogoś do pisania? - Page 25 Icon_minitime1Pon Wrz 24, 2018 5:56 am

Poszukuję kogoś do rozpoczęcia działalności. Najlepiej Nowy York lub Wschodnie Wybrzeże USA. Moja sieć jest dość elastyczna, zatem równie dobrze sprawdzi się jako obrońca prawa jaki i ta, która owe prawo próbuje naginać. Rola mentora gotowego podjąć próbę ukształtowania kręgosłupa moralnego dziewczyny, w dalszym ciągu pozostaje do obstawienia, ale z góry zakładam że nie będzie to łatwe. Silk chętnie służy pomocą, a jeszcze chętniej sama o tą pomoc poprosi (dla osób nie mających pomysłu na akcję proponuję małe dziennikarskie śledztwo). Dodatkowo w ramach tak zwanego gratisu, mogę pozbawić Cię portfela i ciążącego nadmiaru gotówki.

Aktualne
Powrót do góry Go down
Athena Parthenos

Athena Parthenos


Liczba postów : 3
Data dołączenia : 16/09/2018

Szukasz kogoś do pisania? - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Szukasz kogoś do pisania? - Page 25 Icon_minitime1Pon Wrz 24, 2018 5:03 pm

Szukam miłej duszyczki, która pomoże zarówno mi, jak i mojej postaci wejść w forumową fabułę! Może to być coś luźnego, lub uderzenie z kopyta. Wymagań nie mam, bo czego mogę wymagać? Chętnych zapraszam na pw <3

Aktualne
Powrót do góry Go down
Gwen Stacy

Gwen Stacy


Liczba postów : 147
Data dołączenia : 03/04/2016

Szukasz kogoś do pisania? - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Szukasz kogoś do pisania? - Page 25 Icon_minitime1Wto Paź 02, 2018 11:04 am

Chętnie przytulę się do jakiegoś aktywnego wątku, ewentualnie pomogę rozruszać takowy, jeśli znajdzie się ktoś uważa że jego bohater stracił werwę, roztył się, zasiedział, zgubił ideały, rdzewieje, gnuśnieje, szuka celu, czy też najzwyczajniej w świecie jest smutny. Śmiało pisać.

Aktualne
Powrót do góry Go down
Cable

Cable


Liczba postów : 238
Data dołączenia : 22/10/2012

Szukasz kogoś do pisania? - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Szukasz kogoś do pisania? - Page 25 Icon_minitime1Pią Paź 05, 2018 11:48 pm

.


Ostatnio zmieniony przez Cable dnia Czw Lut 21, 2019 9:11 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Ruth

Ruth


Liczba postów : 32
Data dołączenia : 12/10/2018

Szukasz kogoś do pisania? - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Szukasz kogoś do pisania? - Page 25 Icon_minitime1Czw Paź 18, 2018 2:27 pm

Szukam jakiejś miłej  (albo i nie, czarne charaktery też są spoko) osóbki do po pisania ^w^ Nie mam żadnych wymagań, poza tym, by było to jakieś ogólnodostępne miejsce w Nowym Jorku.

Aktualne
Powrót do góry Go down
Lucas Moreira

Lucas Moreira


Liczba postów : 13
Data dołączenia : 01/11/2018

Szukasz kogoś do pisania? - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Szukasz kogoś do pisania? - Page 25 Icon_minitime1Pią Lis 02, 2018 9:24 pm

Jestem akurat nowy i szukam kogoś z kim mógłbym pisać. Najlepiej, aby była to jakaś postać po stronie dobra.
Najlepszą opcją wydaje się Nowy Jork.

Nieaktualne


Ostatnio zmieniony przez Lucas Moreira dnia Pią Lis 09, 2018 6:18 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Scarlet Spider

Scarlet Spider


Liczba postów : 91
Data dołączenia : 07/07/2013

Szukasz kogoś do pisania? - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Szukasz kogoś do pisania? - Page 25 Icon_minitime1Czw Lis 08, 2018 9:45 pm

No, to ten... Ja chętnie z kimś popiszę (i zostawię namiary na siebie, żeby mnie poganiać, ale mam nadzieję, że do tego nie dojdzie!). Wracam w niełasce bo podobno Carol chce mnie zabić, ale jestem gotów do pisania!
Stark pisał do mnie, ale pomyślałem, że just in case ogłoszę się tutaj.
Powrót do góry Go down
Rogue

Rogue


Liczba postów : 157
Data dołączenia : 06/07/2013

Szukasz kogoś do pisania? - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Szukasz kogoś do pisania? - Page 25 Icon_minitime1Sro Sty 02, 2019 6:31 pm

Gdyby ktoś (w gruncie rzeczy każdy, ale osoby z Instytutu mogą mieć pierwszeństwo) miał ochotę na sesję w niespiesznym tempie, to Anna bardzo chętnie z takiej okazji skorzysta. Może być to coś luźniejszego, może być to też coś związanego z aktualnymi wydarzeniami na forum, albo właściwie cokolwiek innego.

Zainteresowanych proszę o kontakt na discord podany w podpisie lub poprzez wiadomość prywatną do Visiona.

Nieaktualne


Ostatnio zmieniony przez Rogue dnia Pon Sty 07, 2019 7:03 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Skydive

Skydive


Liczba postów : 42
Data dołączenia : 01/07/2018

Szukasz kogoś do pisania? - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Szukasz kogoś do pisania? - Page 25 Icon_minitime1Sro Sty 02, 2019 8:42 pm

Szukasz kogoś do pisania? Chcesz poczuć jak to jest latać w maszynce, z***j 3 mahy w powietrzu? Albo po prostu normalnej sesji? Daj mi znać pod postem albo w prywatnej wiadomości. Obecnie jestem w jednym temacie ale pewnie inni nie będą mieli nic przeciwko - napisz po prostu do użytkowników biorących udział w sesji.

AKTUALNE
Powrót do góry Go down
Bullseye

Bullseye


Liczba postów : 59
Data dołączenia : 26/07/2013

Szukasz kogoś do pisania? - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Szukasz kogoś do pisania? - Page 25 Icon_minitime1Wto Sty 29, 2019 9:26 pm

Szukam osoby do pisania w Nowym Jorku. Mam jeden warunek - osoba nie zniknie w połowie sesji nie wróci po zamknięciu jej.
Powrót do góry Go down
Annie

Annie


Liczba postów : 87
Data dołączenia : 13/10/2015

Szukasz kogoś do pisania? - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Szukasz kogoś do pisania? - Page 25 Icon_minitime1Nie Lut 03, 2019 9:17 pm

Wracam po długiej przerwie, może być coś luźnego do popisania gdziekolwiek. Piszta pw :3
Powrót do góry Go down
Fantomex

Fantomex


Liczba postów : 39
Data dołączenia : 19/04/2013

Szukasz kogoś do pisania? - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Szukasz kogoś do pisania? - Page 25 Icon_minitime1Czw Lut 07, 2019 5:17 pm

Wracam po przerwie, dość nieprzewidywanej przez co i nie uprzedziłem o niej, za co przepraszam! Oddam Fantomexa w dobre ręce! Więcej na pw.
Powrót do góry Go down
Peter Quill

Peter Quill


Liczba postów : 132
Data dołączenia : 05/05/2014

Szukasz kogoś do pisania? - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Szukasz kogoś do pisania? - Page 25 Icon_minitime1Czw Lut 07, 2019 5:19 pm

To może znajdzie się ktoś, kto odwiedzi Quilla w szpitalu?
Powrót do góry Go down
Ruth

Ruth


Liczba postów : 32
Data dołączenia : 12/10/2018

Szukasz kogoś do pisania? - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Szukasz kogoś do pisania? - Page 25 Icon_minitime1Wto Lut 19, 2019 9:12 pm

A jednak, będę grać.

Szukam kogoś do luźnej fabuły, komu nie przeszkadzałyby posty raz na kilka dni.

Nie mam żadnych wymagań, oprócz tego co do miejsca; Nowy Jork, lub po prostu Stany Zjednoczone, byle to było logiczne.

Chętnych zapraszam na priv/gg.
Powrót do góry Go down
Luminosity

Luminosity


Liczba postów : 4
Data dołączenia : 22/02/2019

Szukasz kogoś do pisania? - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Szukasz kogoś do pisania? - Page 25 Icon_minitime1Nie Lut 24, 2019 3:19 pm

Przytulę kogoś na luźną (to jest bez żadnych walk, bo nie jestem w stanie odpisywać bardzo szybko, a nie chcę spowalniać) fabułę, jeśli komuś nie przeszkadzają posty raz na kilka dni. Nie mam żadnych wymogów, byle to były Stany Zjednoczone.

Chętnych zapraszam na priv/gg.
Powrót do góry Go down
Bullseye

Bullseye


Liczba postów : 59
Data dołączenia : 26/07/2013

Szukasz kogoś do pisania? - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Szukasz kogoś do pisania? - Page 25 Icon_minitime1Sro Lut 27, 2019 1:50 pm

Szukam kogoś, to byłby w stanie dogadać się z Bullsem i nie ucieknie z sesji, bo "postać jest mało atrakcyjna i jest złolem". Moż3 być luźno, ale z sesnsem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Szukasz kogoś do pisania? - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Szukasz kogoś do pisania? - Page 25 Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Szukasz kogoś do pisania?
Powrót do góry 
Strona 25 z 27Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marvel Universe: The Avengers PBF :: Sprawy organizacyjne :: Ogłoszenia-
Skocz do: