Marvel Universe: The Avengers PBF

IndeksIndeks  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Szukasz kogoś do pisania?

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26
AutorWiadomość
Loki
Administrator
Loki

Liczba postów : 4153
Data dołączenia : 23/05/2012

Szukasz kogoś do pisania? - Page 26 Empty
PisanieTemat: Szukasz kogoś do pisania?   Szukasz kogoś do pisania? - Page 26 Icon_minitime1Pią Maj 25, 2012 1:18 pm

First topic message reminder :

Jeśli szukasz kogoś do wspólnego popisania - to temat dla Ciebie. Zapostuj tutaj i czekaj na odzew, ewentualnie sam złap osobę, która już szybciej zadeklarowała chęć do spotkania się z kimś na fabule.

Szukasz kogoś do pisania? - Page 26 GlOj7xo

No. Mischief is a small thing, a toy I've well used and discarded.
This isn't mischief. This is mayhem. Just watch.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com

AutorWiadomość
Bruce Banner

Bruce Banner

Liczba postów : 138
Data dołączenia : 26/09/2012

PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Szukasz kogoś do pisania? - Page 26 Icon_minitime1Czw Mar 07, 2019 8:00 am

Szukam towarzystwa dla doktora Bannera. Najlepiej gdyby był to jakiś spokojniejszy wątek z przewagą dialogów nad mordobiciem. Mile widziany królik doświadczalny … khmm to znaczy asystent do pracy w laboratorium. Nie mam dużych wymagań, aczkolwiek osoba która celowo lub przez przypadek obudzi Hulka, zobowiązane będzie po nim posprzątać.

Zainteresowanych proszę o pw na konto Gwen – tam odbiorę najszybciej.
Powrót do góry Go down
Johnny Blaze

Johnny Blaze

Liczba postów : 103
Data dołączenia : 29/08/2014

PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Szukasz kogoś do pisania? - Page 26 Icon_minitime1Wto Mar 12, 2019 8:57 am

Witajcie kto by był chętny do gry z Łowcą Nagród Szatana ?
Powrót do góry Go down
Black Cat

Black Cat

Liczba postów : 379
Data dołączenia : 16/10/2012

PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Szukasz kogoś do pisania? - Page 26 Icon_minitime1Sro Mar 20, 2019 12:56 pm

Poszukuję kogoś do współpracy z Black Cat. Najmilej widziane czarne charaktery do wspólnego kreowania zbrodni, chociaż nie odmówię również bohaterom, pragnącym zniweczyć niecne zamiary kotki. Specjalnych preferencji nie mam. Przytulę każdego kto nie boi się zostać podrapanym.
Powrót do góry Go down
Cable

Cable

Liczba postów : 234
Data dołączenia : 22/10/2012

PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Szukasz kogoś do pisania? - Page 26 Icon_minitime1Czw Mar 21, 2019 11:54 pm

Ja siedzę w pace SHIELD. Jak wyjdę, chętnie nawiąże współpracę. Chyba, że... pomożesz mi wyjść szybciej... Mam pieniądze.
Powrót do góry Go down
Peter Quill

Peter Quill

Liczba postów : 132
Data dołączenia : 05/05/2014

PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Szukasz kogoś do pisania? - Page 26 Icon_minitime1Pią Maj 03, 2019 8:27 pm

Ktoś może mnie odwiedzić w szpitalu, może to być gracz z SHIELD albo mg. Oboje przyjmę z otwartymi ramionami \o/

Podbijam ogłoszenie \o/
Powrót do góry Go down
Sabretooth

Sabretooth

Liczba postów : 106
Data dołączenia : 11/02/2013

PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Szukasz kogoś do pisania? - Page 26 Icon_minitime1Sob Maj 04, 2019 2:57 pm

Szukam na sesję. Dowolna fabuła i część świata.
Powrót do góry Go down
Rogue

Rogue

Liczba postów : 157
Data dołączenia : 06/07/2013

PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Szukasz kogoś do pisania? - Page 26 Icon_minitime1Pią Cze 14, 2019 5:31 pm

Rogue szuka kogoś do wspólnej sesji. Najlepiej X-Men, ale w ostateczności przynależność do grupy nie jest obowiązkowa. Miejsce: dowolne, byle w granicach USA.

Kontakt: Discord / PW do Visiona.
Nieaktualne
Powrót do góry Go down
Bio

Bio

Liczba postów : 10
Data dołączenia : 15/06/2019

PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Szukasz kogoś do pisania? - Page 26 Icon_minitime1Sob Cze 22, 2019 12:45 pm

Szukam kogoś do popisania :)
Miejsce  obojętne. Zwykle pisanie czy może jakas "większą" sytuacja - do ustalenia na pw
Jestem osobą zdolną do speedpostingu

Edit; dodam jeszcze, że nie ważna jest frakcja. Możesz być nawet złoczyńcom, Bio jest jak dziecko x]

Aktualne pisać priv!
Powrót do góry Go down
Sabretooth

Sabretooth

Liczba postów : 106
Data dołączenia : 11/02/2013

PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Szukasz kogoś do pisania? - Page 26 Icon_minitime1Pią Cze 28, 2019 9:27 am

Kotek szuka kogoś do pisania.
Byle było to logiczne, frakcja i miejsce spotkania nie ma znaczenia.
Powrót do góry Go down
Carmelita Gonzales

Carmelita Gonzales

Liczba postów : 53
Data dołączenia : 05/08/2019

PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Szukasz kogoś do pisania? - Page 26 Icon_minitime1Pon Sie 05, 2019 7:07 pm

Popiszę z kimś, najlepiej ktoś z X menów, ale może być też cywile, inni bohaterowie itp. Jestem otwarta na propozycje :)

Pw tutaj albo na konto Annie/Starlord.
Discord: Alicja#3739
Powrót do góry Go down
Vance Astrovik

Vance Astrovik

Liczba postów : 17
Data dołączenia : 19/12/2018

PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Szukasz kogoś do pisania? - Page 26 Icon_minitime1Czw Sie 22, 2019 8:49 am

Dwie piękne (no może jeden z nich jest bardziej w stylu Logana) postacie szukają kogoś do wspólnego pisania. W sumie najwięcej informacji zdobędziemy przez PW. Trzeba wrócić na tory :P
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki

Liczba postów : 4153
Data dołączenia : 23/05/2012

PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Szukasz kogoś do pisania? - Page 26 Icon_minitime1Czw Sie 22, 2019 11:45 am

Vance Astrovik napisał:
Dwie piękne (no może jeden z nich jest bardziej w stylu Logana) postacie szukają kogoś do wspólnego pisania. W sumie najwięcej informacji zdobędziemy przez PW. Trzeba wrócić na tory :P

Z tego co pamiętam, Jimmy został wyprowadzony z tematu przez Logana, ale jako Vance w dalszym ciągu jesteś w laboratorium razem z Bruce'em, więc jeżeli szukasz nim towarzystwa, to na początek przynajmniej opuść to miejsce.

Szukasz kogoś do pisania? - Page 26 GlOj7xo

No. Mischief is a small thing, a toy I've well used and discarded.
This isn't mischief. This is mayhem. Just watch.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Preludio

Preludio

Liczba postów : 7
Data dołączenia : 16/12/2015

PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Szukasz kogoś do pisania? - Page 26 Icon_minitime1Nie Sie 25, 2019 6:21 pm

Stwór z innego wymiary znany jako Preludio poszukuje kogoś, kto spędzi z nim trochę czasu, przedstawi nieco świata, ewentualnie powalczą między sobą z tytułu międzywymiarowego nieporozumienia. Dziewoje mile widziane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kontakt tutaj na pw

Aktualne
Powrót do góry Go down
Big Boy

Big Boy

Liczba postów : 14
Data dołączenia : 23/08/2017

PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Szukasz kogoś do pisania? - Page 26 Icon_minitime1Sob Sie 31, 2019 9:36 pm

To dziwne uczucie gdy wracam na forum po kilku latach co  sprawia że nie wiem od czego zacząć. Nie chciałbym popełniać błędów z przed lat, dlatego szukam ludzi którzy pomogliby mi się rozkręcić na forum pisząc z moją postacią Big Boya. Po odejściu od was uczyłem się stylistyki, wczuwania się w temat i zachowań w innych forach PBF i sądzę, że jestem gotowy do kolejnych przygód. Zależałoby mi żeby Woodrean Volvera miał czysta kartę i mógł zacząć od nowa. Dla tego będę czekał na oferty od osób które chcą być jego przyjaciółmi lub wrogami. W zasadzie na nowy start przyda się każdy kto potrafi skontaktować się z Big Boyem.
Powrót do góry Go down
http://apostrof.cytaty.info/
Walkiria

Walkiria

Liczba postów : 17
Data dołączenia : 02/09/2019

PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Szukasz kogoś do pisania? - Page 26 Icon_minitime1Wto Wrz 10, 2019 11:22 am

Walkiria, pegaz i włócznia chętnie przygarną czwartego towarzysza do swojej misji. Mile widziana umiejętność dogadania się z pozostałą trójka.

Kontakt pw *najszybciej odbiorę na koncie Gwen*
Powrót do góry Go down
Carmelita Gonzales

Carmelita Gonzales

Liczba postów : 53
Data dołączenia : 05/08/2019

PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Szukasz kogoś do pisania? - Page 26 Icon_minitime1Sro Wrz 25, 2019 9:06 pm

Mogę popisać z kimś od x-menów albo dołączyć do jakiegoś tematu z ludzikami lub do jakiejś misji czy coś.

PW można wysyłać na konto Carmelity, bo na nim teraz najczęściej siedzę.
Powrót do góry Go down
Cable

Cable

Liczba postów : 234
Data dołączenia : 22/10/2012

PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Szukasz kogoś do pisania? - Page 26 Icon_minitime1Sro Paź 02, 2019 4:41 pm

Czy jest dostępny jakiś aktywny i MG? :)
Powrót do góry Go down
Black Queen

Black Queen

Liczba postów : 5
Data dołączenia : 27/12/2013

PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Szukasz kogoś do pisania? - Page 26 Icon_minitime1Nie Paź 13, 2019 4:40 pm

Szukam kogoś chętnego do popisania :)
Powrót do góry Go down
Scarlet Witch

Scarlet Witch

Liczba postów : 216
Data dołączenia : 05/12/2012

PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Szukasz kogoś do pisania? - Page 26 Icon_minitime1Pią Lis 01, 2019 8:18 am

Chętnie popiszę coś luźniejszego. Propozycję proszę podsyłać na pw.
Powrót do góry Go down
Preludio

Preludio

Liczba postów : 7
Data dołączenia : 16/12/2015

PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Szukasz kogoś do pisania? - Page 26 Icon_minitime1Pią Lis 22, 2019 2:54 pm

Wciąż poszukuję. Chętni na wspólne pisanie? Może być coś luźnego.

Aktualne
Powrót do góry Go down
Nightcrawler

Nightcrawler

Liczba postów : 107
Data dołączenia : 02/12/2012

PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Szukasz kogoś do pisania? - Page 26 Icon_minitime1Pią Gru 27, 2019 4:58 pm

Szukam jakiegoś Xmena (dla i Icemana) do wspólnego wątku
Powrót do góry Go down
Ashara

Ashara

Liczba postów : 10
Data dołączenia : 23/01/2020

PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Szukasz kogoś do pisania? - Page 26 Icon_minitime1Czw Sty 30, 2020 9:25 am

Zapraszam chętnych do wspólnej gry :)
Oczywiście by zachęcić bardziej podsyłam link do rozpoczętej sesji. Masz chęci? Dołącz!

klik
Powrót do góry Go down
Jon Remus

Jon Remus

Liczba postów : 23
Data dołączenia : 28/01/2020

PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Szukasz kogoś do pisania? - Page 26 Icon_minitime1Sro Mar 11, 2020 8:09 am

Chętnie z kimś zagram, propozycje proszę podsyłać na pw oraz życzę wam miłego dnia ;)
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Szukasz kogoś do pisania?   Szukasz kogoś do pisania? - Page 26 Icon_minitime1

Powrót do góry Go down

Szukasz kogoś do pisania?
Powrót do góry 
Strona 26 z 26Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26