Marvel Universe: The Avengers PBF
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 S.O.S. Mount Everest

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Gość
Gość




S.O.S. Mount Everest Empty
PisanieTemat: S.O.S. Mount Everest   S.O.S. Mount Everest Icon_minitime1Czw Sie 15, 2013 9:24 pm

Tytuł: S.O.S. Mount Everest
Data rozpoczęcia: W momencie pojawienia się chętnych.
Ilość uczestników: Dowolona - od tego atrybutu głównie zależy poziom trudności misji.
Frakcja/e: Dowolna
Opis: Najpierw Tunguska - a teraz Mount Everest. W jednej z dolin największych gór świata - doszło do czegoś niecodziennego. Niezidentyfikowany sygnał rozszedł się z tamtego miejsca - wprost na cały świat - a nawet po za planetę. Sygnał był wychwytywany przez wszelakie komunikatory - nie nadawał nic, żadnych słów - obrazów. Jedynie miejsce - dolina na Mount Everest. Słabsza odbiorniki ulegały spaleniu - te mocniejsze natomiast - dziwnej anomalii, sekundowemu zakłóceniu prawidłowego działania.
Uwagi:* Misja może okazać się długa - na pewno jednak będzie TRUDNA. Przyda się wiedza zarówno z Sci-Fi jak i wiele własnej pomysłowości. WAŻNE: nie ma odwrotu. Jeśli ktoś zgłosi się do misji i weźmie w niej udział, nie będzie mógł się z niej wycofać do czasu jej zakończenia - lub pojawienia się takiej sposobności. Może zaistnieć możliwość zdobycia potężnych artefaktów. Wszystko zależy od graczy.
Wszelkie uwagi/pytania proszę zgłaszać w temacie.

Lista uczestników:
-Magnus
-Elethar Ultew
-Daken


Ostatnio zmieniony przez Dur-Shurrikun dnia Wto Sie 20, 2013 5:24 pm, w całości zmieniany 6 razy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




S.O.S. Mount Everest Empty
PisanieTemat: Re: S.O.S. Mount Everest   S.O.S. Mount Everest Icon_minitime1Czw Sie 15, 2013 10:19 pm

Moi ludzie zajmą się ewentualnym werbunkiem nowych mutantów, dlatego mogę wyruszyć na Twoją misję!
Powrót do góry Go down
Elethar Ultew

Elethar Ultew


Liczba postów : 59
Data dołączenia : 21/04/2013

S.O.S. Mount Everest Empty
PisanieTemat: Re: S.O.S. Mount Everest   S.O.S. Mount Everest Icon_minitime1Pią Sie 16, 2013 4:03 pm

Że tak zacytuję:
"All eldars must answer the call!"
Powrót do góry Go down
Beam




Liczba postów : 72
Data dołączenia : 12/07/2013

S.O.S. Mount Everest Empty
PisanieTemat: Re: S.O.S. Mount Everest   S.O.S. Mount Everest Icon_minitime1Pią Sie 16, 2013 9:09 pm

Przyda się naukowiec czy to wszystko będzie magia.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




S.O.S. Mount Everest Empty
PisanieTemat: Re: S.O.S. Mount Everest   S.O.S. Mount Everest Icon_minitime1Pią Sie 16, 2013 9:10 pm

Beam napisał:
Przyda się naukowiec czy to wszystko będzie magia.
Przeczytałeś w ogóle opis misji?
Przeczytaj jeszcze raz i odpowiedz sobie na swoje pytanie.
Powrót do góry Go down
Beam




Liczba postów : 72
Data dołączenia : 12/07/2013

S.O.S. Mount Everest Empty
PisanieTemat: Re: S.O.S. Mount Everest   S.O.S. Mount Everest Icon_minitime1Pią Sie 16, 2013 9:18 pm

''Przyda się wiedza zarówno z Sci-Fi''

Chciałem się upewnić.
Jeżeli nie masz nic przeciwko(poprzednie spory odrzucam w niepamięć przyznając się do błędu) chciałbym się zapisać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




S.O.S. Mount Everest Empty
PisanieTemat: Re: S.O.S. Mount Everest   S.O.S. Mount Everest Icon_minitime1Sob Sie 17, 2013 7:46 am

Mam. Misja nie będzie tak łatwa jak spotkanie Twojej postaci z moim NPC.
Tobie przy tym brakuje doświadczenia w grze, tak więc na tą misję nie mogę Cię wpuścić.
Spróbuj innym razem, jak nazbierasz wspomnianego doświadczenia... I gracze będą mieli o Tobie lepsze mniemanie.



Magnus i Elethar
Wasze wprowadzenie trwa już fabularnie. Z samą rekrutacją czekam do niedzieli. Jeśli ktoś jeszcze zechce dołączyć to po prostu się zgłosi, a ja go jakoś wepchnę. :)
Powrót do góry Go down
Thaddeus Ross

Thaddeus Ross


Liczba postów : 186
Data dołączenia : 30/07/2013

S.O.S. Mount Everest Empty
PisanieTemat: Re: S.O.S. Mount Everest   S.O.S. Mount Everest Icon_minitime1Sob Sie 17, 2013 2:00 pm

Ja z chęcią bym wysłał Rulka albo Fandrala. Z wątku ucieknę, powiedz mi tylko który będzie bardziej pasować.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




S.O.S. Mount Everest Empty
PisanieTemat: Re: S.O.S. Mount Everest   S.O.S. Mount Everest Icon_minitime1Sob Sie 17, 2013 2:16 pm

Myślę, że Red sensowniej pasuje z pojawieniem się na tej misji, aniżeli Asgardczyk.
Powrót do góry Go down
Thaddeus Ross

Thaddeus Ross


Liczba postów : 186
Data dołączenia : 30/07/2013

S.O.S. Mount Everest Empty
PisanieTemat: Re: S.O.S. Mount Everest   S.O.S. Mount Everest Icon_minitime1Sob Sie 17, 2013 3:02 pm

Dobra, to jak złapię Kotkę która mi prowadzi wątek Rulka, to poproszę ją żeby mnie ewakuowała. Chyba, że sam chcesz to zrobić?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




S.O.S. Mount Everest Empty
PisanieTemat: Re: S.O.S. Mount Everest   S.O.S. Mount Everest Icon_minitime1Sob Sie 17, 2013 3:09 pm

Red Hulk napisał:
Dobra, to jak złapię Kotkę która mi prowadzi wątek Rulka, to poproszę ją żeby mnie ewakuowała. Chyba, że sam chcesz to zrobić?
Sam tego zrobić nie mogę, bo nie wolno nam wtrącać się w działania innych MG.
Porozmawiaj z nią.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




S.O.S. Mount Everest Empty
PisanieTemat: TIME OUT!   S.O.S. Mount Everest Icon_minitime1Sob Sie 17, 2013 10:14 pm

ZAMYKAM

Jeśli ktoś nadal jest zainteresowany -> kontakt wyłącznie PW.
Uczestnicy dostali PW z informacjami.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





S.O.S. Mount Everest Empty
PisanieTemat: Re: S.O.S. Mount Everest   S.O.S. Mount Everest Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
S.O.S. Mount Everest
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Mount Everest
» Mount Xiqiao
» Mount Rainier

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marvel Universe: The Avengers PBF :: Sprawy organizacyjne :: Misje-
Skocz do: