Marvel Universe: The Avengers PBF

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Rozwój fabularny Young Avengers

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Wiccan

Liczba postów : 360
Data dołączenia : 15/06/2013

PisanieTemat: Re: Rozwój fabularny Young Avengers   Czw Maj 28, 2015 10:38 am

First topic message reminder :

Young Avengers to istniejące fabularnie od kilku miesięcy ugrupowanie, którego głównym celem istnienia oryginalnie miało być przygotowywanie utalentowanych nastolatków do zostania w przyszłości bohaterami. Początkowo S.H.I.E.L.D. zapewniało nam odpowiednie przeszkolenie, a także miejsce zamieszkania wraz z wyżywieniem i wszelkimi bonusami... Wszystko to po to, abyśmy za parę lat mogli działać z ramienia agencji jako grupa nie ustępująca w niczym Avengers, Fantastic Four i innym drużynom. Gdy na jaw wyszły pewne przekręty i ukryte intencje S.H.I.E.L.D., zdecydowaliśmy się jednak zacząć działać na własną rękę. Od tego czasu sami sobą rządzimy, werbujemy nowych członków, ćwiczymy swoje zdolności i pomagamy osobom, które nas potrzebują.

Aktywni członkowie:
Alice Carter / Indestructible
Billy Kaplan / Wiccan
Billy Quirke / Lightningrod
Eugene Mercer
Kate Bishop / Hawkeye
Noh-Varr / Marvel Boy
Noiro / The Rift Walker
Samantha Black
Tommy Shepherd / Speed

Do przejęcia:
America Chavez / Miss America
Cassie Lang / Stature
Chris Powell / Darkhawk
Eli Bradley / Patriot
Miles Morales / Spider-Man
Teddy Altman / Hulkling

Nieaktywni z możliwością powrotu:
Kanerva Malum / Kelly Night
Skuld Odindóttir

Do założenia:
David Alleyne / Prodigy

Ostatnio zmieniony przez Wiccan dnia Nie Kwi 16, 2017 3:35 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

AutorWiadomość
Kate Bishop

Liczba postów : 100
Data dołączenia : 24/07/2013

PisanieTemat: Re: Rozwój fabularny Young Avengers   Pią Mar 10, 2017 7:11 am

Okay, w takim razie Eugene, dawaj znać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Wiccan

PisanieTemat: Re: Rozwój fabularny Young Avengers   Pią Mar 10, 2017 2:01 pm

Widzę dwie opcje. Albo mogę teleportować się do Eugene'a po prostu po to, żeby sprawdzić co się z nim dzieje i czy jest grzeczny... Albo on sam mógłby poprosić o telepatyczne skontaktowanie się ze mną lub z Kate. Wtedy byśmy po niego skoczyli, razem albo tylko jedno z nas. Jak wolicie?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Lightningrod

Liczba postów : 58
Data dołączenia : 23/11/2016

PisanieTemat: Re: Rozwój fabularny Young Avengers   Pią Mar 10, 2017 8:22 pm

Ja bym się chętnie przebiegł do X-Menów. Jeśli mogę to zgłaszam się do towarzystwa.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Wiccan

PisanieTemat: Re: Rozwój fabularny Young Avengers   Pią Mar 10, 2017 8:47 pm

Właśnie nie wiem czy jest sens w tyle osób po niego lecieć, dlatego o to spytałem. Na miejscu będzie już Eugene i ktoś od X-Men... Przynajmniej jeden członek grupy, a może więcej, nie wiadomo jak trafimy. Znowu się zrobi wielka i długa sesja, a wolałbym tego uniknąć, jeżeli tylko będzie to możliwe.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kate Bishop

PisanieTemat: Re: Rozwój fabularny Young Avengers   Pią Mar 10, 2017 9:00 pm

Czyli reasumując plan jest taki, że Gene leci do Xmenów, a my go odbieramy + nawiązujemy kontakty? Czy zostajesz na ulicach i tam Cię zgarniamy?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Eugene Mercer

Liczba postów : 55
Data dołączenia : 27/04/2016

PisanieTemat: Re: Rozwój fabularny Young Avengers   Pią Mar 10, 2017 9:06 pm

Generalnie, sądzę, że dużo bardziej korzystną opcją dla grupy będzie zabranie Eugene'a do instytutu. Umożliwi nam to nawiązanie kontaktów, oraz da jakieś perspektywy na przyszłość.
Ponadto, weźmy pod uwagę stan psychiczny Eugene'a. Sądzę, że dużo bardziej korzystne dla niego jest udanie się do instytutu- tam ktoś mógłby go wesprzeć, po tym jak z powodu własnej bezsilności zawalił... oczywiście nie wymagam, tylko proponuję. Generalnie, skoro już mamy możliwość, czmu by z niej nie skorzystać?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kate Bishop

PisanieTemat: Re: Rozwój fabularny Young Avengers   Pią Mar 10, 2017 9:11 pm

Jestem za. Aczkolwiek, nie wierzysz w nasze wsparcie psychiczne??? Nie? Okay. To leć do instytutu. A my po Ciebie przyjdziemy. Tylko ustalimy kto, co i jak.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Eugene Mercer

Liczba postów : 55
Data dołączenia : 27/04/2016

PisanieTemat: Re: Rozwój fabularny Young Avengers   Pią Mar 10, 2017 9:16 pm

Ujmę to tak. Wierzę w was, ale jak mam do wyboru równieśników, a ludzi z doświadczeniem, to wolę ludzi z doświadczeniem.
Bez urazy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Wiccan

PisanieTemat: Re: Rozwój fabularny Young Avengers   Pią Mar 10, 2017 9:17 pm

Więc ustalone: Kate dołączy w elektrowni, żeby zająć się ogarnianiem grupy, a ja teleportuję się po Eugene'a.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Wiccan

PisanieTemat: Re: Rozwój fabularny Young Avengers   Pon Mar 27, 2017 11:43 pm

Spotkanie w elektrowni praktycznie dobiegło już końca i w jego trakcie zwerbowaliśmy dwie nowe osoby, czyli Sammy oraz Noiro. W razie czego fabularnie rozesłałem do wszystkich obecnych członków drużyny numer Sammy, więc mamy z nią kontakt... Oczywiście biorę pod uwagę te osoby, które też posiadają telefony komórkowe.

Sammy i drugi Billy mają się zająć werbowaniem Denim, podczas gdy Kate pracuje nad Alice. Tommy i ja planujemy dołączyć do tych ostatnich, choć ja na krótko, bo czekam na odpowiedni moment, by skoczyć po Eugene'a. Nie jestem pewien co z Noh-Varrem, gdyż jego sesja idzie dość powoli.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Wiccan

PisanieTemat: Re: Rozwój fabularny Young Avengers   Wto Kwi 11, 2017 9:05 pm

Alice zgłosiła się na misję Fenrisa, ale wątpię, żebyśmy mogli tak po prostu puścić ją samą, więc potrzebujemy jeszcze jednej chętnej osoby, która by jej towarzyszyła. Ja odpadam, bo mam zająć się kwestią Eugene'a i X-Men. Sugerowałbym też, żeby nie szedł Lightningrod, skoro jest zależny od elektryczności, a z nią pod ziemią może być tak naprawdę różnie - w zależności od tego, co dokładnie Fenris tam planuje. Alice pełni raczej funkcję wsparcia, więc byłoby dobrze, gdyby ta druga osoba stawiała już na ofensywę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Rozwój fabularny Young Avengers   

Powrót do góry Go down

Rozwój fabularny Young Avengers
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Rozwój fabularny Young Avengers
» Raporty - postęp fabularny Avengers