Marvel Universe: The Avengers PBF
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Jumanji- post informacyjny i zgłoszenia

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Wasp

Wasp


Liczba postów : 142
Data dołączenia : 20/11/2012

Jumanji- post informacyjny i zgłoszenia Empty
PisanieTemat: Jumanji- post informacyjny i zgłoszenia   Jumanji- post informacyjny i zgłoszenia Icon_minitime1Sob Lis 21, 2015 6:29 pm

Jumanji- post informacyjny i zgłoszenia Jumanji

JUMANJI

Dla każdego ciekawego, co kto i dlaczego.... odsyłam TU

Dla leniwych: Jumanji to gra, w której po trafieniu na jakieś pole "coś" zaczyna się dziać. I dziać w prawdziwym świecie czyli wszelkie jadowite chwasty, horda dzikich zwierząt, czy wystrzelenie w kosmos...


WYMAGANIA:Nie mam jakiś zastrzeżeń co do ilości (najmniej 4) prośba tylko byście odpisywali tak jak pan Admin przykazał w Regulaminie (czyli macie 3 dni, a potem was omijam/wywalam jeśli będziecie robić to nagminnie). Nie będę też tolerować ignorowania lub porzucania w środku rozgrywki, bo to się raczej mija z celem. Jak wchodzicie jesteście do końca, łokej?

Jeśli ktoś ma ochotę na mój garnuszek absurdu to z wielką chęcią i miłością, oraz paroma innymi rzeczami was zapraszam jako Wasp/Sin/Miss America/Sharon Carter/Spider Woman/Psylocke
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jumanji- post informacyjny i zgłoszenia Empty
PisanieTemat: Re: Jumanji- post informacyjny i zgłoszenia   Jumanji- post informacyjny i zgłoszenia Icon_minitime1Wto Lis 24, 2015 10:48 am

To ja się zgłoszę
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jumanji- post informacyjny i zgłoszenia Empty
PisanieTemat: Re: Jumanji- post informacyjny i zgłoszenia   Jumanji- post informacyjny i zgłoszenia Icon_minitime1Wto Lis 24, 2015 12:06 pm

I ja również!
Powrót do góry Go down
Margaret Carter

Margaret Carter


Liczba postów : 34
Data dołączenia : 23/07/2015

Jumanji- post informacyjny i zgłoszenia Empty
PisanieTemat: Re: Jumanji- post informacyjny i zgłoszenia   Jumanji- post informacyjny i zgłoszenia Icon_minitime1Wto Lis 24, 2015 5:13 pm

*macha łapką*
Ja też! <3
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jumanji- post informacyjny i zgłoszenia Empty
PisanieTemat: Re: Jumanji- post informacyjny i zgłoszenia   Jumanji- post informacyjny i zgłoszenia Icon_minitime1Sro Sty 13, 2016 8:21 pm

W sumie... czemu nie! Ja też chcę, taka istota zawsze nie na miejscu :D
Powrót do góry Go down
Wasp

Wasp


Liczba postów : 142
Data dołączenia : 20/11/2012

Jumanji- post informacyjny i zgłoszenia Empty
PisanieTemat: Re: Jumanji- post informacyjny i zgłoszenia   Jumanji- post informacyjny i zgłoszenia Icon_minitime1Czw Sty 14, 2016 3:01 pm

Okej! Skoro jest nas już czworo, to niedługo wrzucę post zaczynający. O ile ktoś nie chce się wycofać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jumanji- post informacyjny i zgłoszenia Empty
PisanieTemat: Re: Jumanji- post informacyjny i zgłoszenia   Jumanji- post informacyjny i zgłoszenia Icon_minitime1Sro Sty 20, 2016 4:52 pm

ta ja się wycofuję.
Powrót do góry Go down
Sly

Sly


Liczba postów : 214
Data dołączenia : 04/10/2015

Jumanji- post informacyjny i zgłoszenia Empty
PisanieTemat: Re: Jumanji- post informacyjny i zgłoszenia   Jumanji- post informacyjny i zgłoszenia Icon_minitime1Sro Sty 20, 2016 5:48 pm

Skoro Ortochacea wyskoczył, wystawiam Sly'a i jego szopa Rakuna.
Powrót do góry Go down
Annie

Annie


Liczba postów : 87
Data dołączenia : 13/10/2015

Jumanji- post informacyjny i zgłoszenia Empty
PisanieTemat: Re: Jumanji- post informacyjny i zgłoszenia   Jumanji- post informacyjny i zgłoszenia Icon_minitime1Pią Sty 22, 2016 12:28 pm

Ja sie mogę zapisać a co o/
Powrót do góry Go down
Sin

Sin


Liczba postów : 130
Data dołączenia : 02/03/2015

Jumanji- post informacyjny i zgłoszenia Empty
PisanieTemat: Re: Jumanji- post informacyjny i zgłoszenia   Jumanji- post informacyjny i zgłoszenia Icon_minitime1Pią Sty 22, 2016 4:00 pm

Mamy pięć postaci:

- Black,
- Herbert,
- Margaret Carter,
- Sly,
- Annie,

Jeśli ktoś chce się wycofać, proszę mówić. Jeśli nikt nie ma żadnych obiekcji zapraszam
TU
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jumanji- post informacyjny i zgłoszenia Empty
PisanieTemat: Re: Jumanji- post informacyjny i zgłoszenia   Jumanji- post informacyjny i zgłoszenia Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Jumanji- post informacyjny i zgłoszenia
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» STAR WARS- post informacyjny
» Jumanji- rozgrywka
» InFamous-Informacje i zgłoszenia
» "Gdy Piekło zostaje samo" - Post organizacyjny.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marvel Universe: The Avengers PBF :: Pozostałe atrakcje :: Sesje trollowane-
Skocz do: