Marvel Universe: The Avengers PBF
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Liara/Samantha - Agentka S.H.I.E.L.D

Go down 
AutorWiadomość
Go??
Gość




Liara/Samantha - Agentka S.H.I.E.L.D Empty
PisanieTemat: Liara/Samantha - Agentka S.H.I.E.L.D   Liara/Samantha - Agentka S.H.I.E.L.D Icon_minitime1Pon Paź 29, 2012 11:06 pm

b]Imię i nazwisko: Liara - w formie "boskiej"/ Samantha Blackwood - Jako cywil na Ziemi.[/b]
Pseudonim: 007- Pseudonim najczęściej stosowany jednak w bazie widnieje jako Storm czyli Burza.
Rasa:Azgardianka.
Miejsce pochodzenia:Azgard
Wiek:19
Frakcja:S.H.I.E.L.D
Wygląd:
Wygląd w pigułce:

Liara jako Azgardianka(zmiana formy):http://i.newsarama.com/images/WORLDSAPART1COV.jpg
Cytat :
Liara przybiera długie, białe włosy, z czego jej oczy są zielone a karnacja jest lekko latynoska. Nosi czarne szaty, gdzie jej końce są wyróżnione białymi pasami. Nosi czarne buty, gdzie ich końce są wyróżnione na żółto. Nosi zamiast normalnych ciuchów, coś przypominającego ziemski strój kąpielowy. No tak niektórzy to nazywają. Ma też odsłonięty lekko biust, co można też zauważyć u Czarodziejki. Jest jej taką negacją. Liara nie musi przybierać białych włosów gdyż może inne też przybrać. Często ją trudno rozpoznać jednak jej moce, Kontrola Błyskawic, jest harakterystycznym elementem.

Cytat :
Liara jako Człowiek(podstawowa forma=cywilna/SHIELD)- Jako cywil znana jest jako Samantha.Jest ruda. Twarz odzwierciedla wszystkie atuty na plus dla kobiety. W sumie nie zmieniła się nic z wersji Azgardiańskiej. Jedynie są z 3 czy może 4 różnice:
Pierwszą jest to iż jako cywil, nosi modne na Ziemi ubrania. Drugą zaś, kolor włosów. Są rude i spięte w kitek a nie jak jako Azgardianka, białe i "rozpuszczone." 3 róznica to może być na przykład to iż jako agentka nosi pancerz który chroni ją przed silniejszymi obrażeniami. Jedyne czego się teraz uczy, to przywykanie do tego iż może być na przykład córką Odyna lub Thora. Pancerz zrobiony jest z metalu podwójnie utwardzanego z aluminium, mimo tego pancerz jest lekki i nie ogranicza jej ruchów. Jej intelekt PRAWIE równy jest Starkowi, który stworzył swój pancerz i znany jest jako Iron Man. Nie jest świadoma inteligencji... Ale wróćmy do wyglądu i tu chyba wszystko, co chciałem podać.


Charakter:
Umiejętności:
ponad przeciętny intelekt - pozwala tworzyć różne zaawansowane przedmioty, jednak nie tak zaawansowane jak zbroja Iron Mana czy War Machine. Mimo to nie porównuje się jej do intelektu Starka. Raczej mówi się o niej, że jest innowacyjna z pomysłami.
zwiękrzona szybkość i zręczność-wiadomo.
podstawowe zaznajomienie z strzelaniem z broni palnej krótkiej i długiej - strzelanie z karabinów maszynowych, uzi itd. [później odblokowane]
Historia:
-Pewnego słonecznego dnia, na planecie Vege.... Kur** co ja czytam!! Emmm...-Rzekł narrator który miał czytać opowiadanie do historii agentki Storm.
-Nosz. Znowu! Zawsze ty to robisz! Dobra! Dubel! - Wkurzony reżyser wydał mu rozkaz i zaczęli od nowa.

[...]
Ziemia. Miejsce narodzin Samanty. Właściwie to Liary, gdyż jest ona córką Odyna. Nie wiadomo jednak jak to zrobił. Może działał jak Zeus? Samanta odziedziczyła jego talent jak Thor. Kontrola błyskawic. W wieku 5 lat, gdy miała robione badanie, to na proste pytania odpowiadała ze szczegółami tak, że mówią: o boże. J...-ja... dziwne. - Jedynie to można słyszeć. okej. 30 letni profesor rozumiem ale 5-latka?? Dziwnym było też to iż była bardziej zręczna i szybsza od normalnych dziewczy a silniejsza mimo swej drobnej postury od Mariusza Pudzianowskiego. No ale nie przesadzajmy gdyż to naturalne gdy jest się niby Półbogiem. Tak naprawdę, to Odyn zesłał na ziemię swoją córkę, Liarę. Thor nic nie wie że na Ziemi, znajduje się jego młodsza siostra. Pewnie by go ucieszyła taka wiadomość a sam siostry bronić by nie mógł, gdyby oczywiście wiedział. Nie dotarła do niego wieść. Cóż. Wracając do Liary, gdy wracała ze szkoły, na jej dom napadła Czarodziejka. Jako cywil Samanta bo tak się nazywa, ma średnie-długie rude włosy. Jej dom był w połowie zniszczony a to tylko blok. Mimo wszystko przypominało to pożar.

-Kim jesteś! - Powiedziała z wściekłością Liara, która gotowa była strzelić czarodziejce nieświadomie w twarz kulą błyskawic lub świadomie z dwóch magnumów, które jej matka zawsze miała pod ręką w biurku.

-Nie znasz mnie?? Dziwne. Wydawało mi się... A zresztą. Zginiesz. - Czarodziejka widać też była nie doinformowana. Nawet sama Samanta nie wiedziała o bracie jakim jest Thor.

-Nie... Nie... To ty zginiesz! - Nieświadomie strzeliła jej kulę piorunów w brzuch, przez co walnęła o ścianę. Wściekłość emanująca z Azgardiańskiej krwi, musiała znaleść ujście. Dała się chwilę Thorowi we znaki i jedyne co widział jej oczami, to trafioną już błyskawicą Czarodziejkę.

-Thor, Co się dzieje? - Zapytał Tony gdy zauważył zdziwienie w oczach Thora.
-Pożar... W mieście. Wznieciła go czarodziejka.- Postanowili to sprawdzić i ruszyli za Thorem.

Nagle czarodziejka zniknęła za nią i chwyciła ją w uścisku z którego nie wydostała by się normalna kobieta. zwłaszcza w wieku 19 lat,

-Hmmm. Piękne wykonanie. Nieświadome lecz piękne. - Jednak Samanta nie dawała za wygraną Czarodziejki i walnęła ją głową z tyłu w jej twarz, przez co puściła ją i mogła przyjąc pozycję Kung-Fu.

-Chesz teraz walczyć?? Pewnie Mściciele tu przybędą.... - Nie dając dokończyć zdania Liarze, wiedźma rzekła:

-A wraz z nimi Thor i reszta.
-Walcz! Walcz ty... tyyy...... BESTIO! - Nie chciała przeklinać. Nazwanie czarodziejki bestią, było bardzo nierozważne jednak udało się jej wprowadzić rywalkę w gniew. Na miejscu był już Thor i Antman.

-To twój koniec wie... - zaskoczony był tym że kiedy wbił, i powiedział że wykończy Czarodziejkę to Samanta, podleciała do niej i walneła ją pięścią w brzuch. Thor mógł jedynie domyślać się czemu ma taką energię. Jedyne co od niej emanowało to Azgardiański Gniew.

-Zapłacisz mi za to!! - krzyczała Sami, gdy ta po walnięciu w brzuch wzięła na ręce i rzuciła o ścianę. Wkurzonym krokiem podeszła do czarodziejki, podniaszając ją za część jej ubioru przy szyi, plując w twarz a wiedźma była wręcz osłabiona atakiem i mocami "boskimi".

-Jedyne czego byś mnie nauczyła, to wielka złość! - potem wyrzuciła ją centralnie przez okno i zniknęła dzięki pomocy Kata.

Rok po tym wydażeniu, które pamięta Thor od zawsze, rozmyśla skąd u niej fragmenty Azgardiańskiej energii. może jest półbogiem?? Ale on się z nikim nie kochał, więc to nie on... Jedyne wyjście to powiedzieć o niej Furry'emu. Furry sam nie wie co robić, gdyż nawet TARCZA nie chciała się tam dostać. Wadą tego była właśnie Liara. A raczej jej energia.. Wszystko się wyjaśni w swoim czasie... Na pewno. Trzeba tylko tej odpowiedzi szukać.[...]

Moce:
-Kontrola Błyskawic:
Stopień I - Ograniczone zdolności do wystrzelenia kulki pioruna czy zrobienia czegoś ala Darth Sidious. Przydatne.
Stopień II - Maksymalne możliwośći kontroli piorunów, podobne do tych co ma słynna Storm. TYLKO W FORMIE AZGARDIANKI.
-Cyclonus
Stopień I - Jako Człowiek, jest ograniczona jedynie do lewitacji na średniej wysokości czyli maksymalnie 5 metrów.
Stopień II - - Jako Azgardianka, Liara może wznieść się wyżej i jeszcze do tego latać w stylu Supermena. Jako Człowiek, umie tego tylko niewielki odsetek.

Broń:[Pistolet SHIELD, Karabin Shield na plecach.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Liara/Samantha - Agentka S.H.I.E.L.D Empty
PisanieTemat: Re: Liara/Samantha - Agentka S.H.I.E.L.D   Liara/Samantha - Agentka S.H.I.E.L.D Icon_minitime1Pon Paź 29, 2012 11:33 pm

Sam nie wiem od czego zacząć... To znaczy: oczywiście regulamin, avatar, takie sprawy, ale jeśli chodzi o samą kartę - naprawdę nie wiem od czego zacząć...

W ogłoszeniach na górze forum widnieje taki zapis:
Cytat :
4. Mamy już wiele bóstw. Prosimy o wstrzymanie się przed zakładaniem kolejnych postaci tego typu, z wyjątkiem tych ważnych kanonicznie.
Wstępne zagadnięcie o nie administratorów - mile widziane.
To znaczy, że nie można w tej chwili tworzyć postaci z Asgardu. Tak. Asgardu. Oczywiście w przyszłości się to jeszcze zmieni, ale teraz jest jak jest.

Nie możesz też niestety wykorzystywać pseudonimu i wyglądu Storm, gdyż jest to postać kanoniczna - mutantka, która jednak należała do grupy Avengers, więc w gruncie rzeczy mogłabyś po prostu założyć jej konto. Nawiasem mówiąc - ona nie jest Latynoską, tylko Murzynką, o ile mi wiadomo. A element może być charakterystyczny.

Kolejna sprawa:
Cytat :
Jedyne czego się teraz uczy, to przywykanie do tego iż może być na przykład córką Odyna lub Thora.
Pomijam już fakt, że nie wiem co to robi w wyglądzie, ale - nie, nie możesz być na przykład córką Odyna lub Thora. Zaufaj mi - wiedzielibyśmy o Tobie.

Cytat :
Jej intelekt PRAWIE równy jest Starkowi, który stworzył swój pancerz i znany jest jako Iron Man. Nie jest świadoma inteligencji...
... Mógłbym być bardzo złośliwy z powodu ostatniego zdania, ale po prostu poproszę o wyjaśnienie tej kwestii. I przeniesienie jej może w lepsze miejsce - bo to chyba nie jest kwestia wyglądu?

Brakuje opisu charakteru.

Co do historii - oczywiście też do zmiany, praktycznie całość, chociażby dlatego, że nie zgadzam się na granie OC Asgardianką. Proszę też o usunięcie tekstów, które po prostu stylowo nie pasują - na przykład tej wzmianki o Pudzianowskim. Cóż to za badanie miała robione w wieku pięciu lat?
... Nie. Ja po prostu nie jestem w stanie przebrnąć przez tę historię postaci. Jest zbyt bezsensowna. Napaść na jej dom? Po co? Dlaczego dodałaś tam jeszcze kolejny tekst o jej wyglądzie? Czy pytałaś kogokolwiek - Avengersów na przykład - o to, czy możesz ich włączyć do przeszłości OC? Wątpię, bo mam dziwne wrażenie, że by się nie zgodzili...
Cała historia do poprawy.

Zastanawiam się też co z mocami, skoro są poniekąd zdarte z postaci kanonicznej...
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
 
Liara/Samantha - Agentka S.H.I.E.L.D
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Agentka Canan
» Samantha Hudson
» Samantha "Sammy" Black

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marvel Universe: The Avengers PBF :: Offtopic :: Archiwum :: Karty postaci-
Skocz do: