Marvel Universe: The Avengers PBF
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Usprawiedliwienia nieobecności

Go down 
+180
Bio
Jimmy Hudson
Ruth
Jigsaw
Wolfsbane
Skydive
Eugene Mercer
Lucas Moreira
Jacob
Caine Joyce
Silas Søgaard
Mia
Kera
Gamora
Tony Stark
Akira
Hellion
Victor von Doom
Nymph
Liu
Aether
Elixir
Big Boy
Damien Stein
Morow
She-Hulk
Transonic
Jake Minty
Shatterstar
Human Torch
Hiro Takachiho
Mercury
Sly
Ant-Man
Chase Stein
Gwen Stacy
Asher Northwoode
Nico Minoru
Jemma Simmons
Sabretooth
Namor
Copycat
Evaine Drake
Soleil Van Court
Punisher
Peter Quill
Icarus
Ms. Marvel
Doreen Green
The Hood
X-23
Vision
Roberto da Costa
Aaron Irvine
Adam Stuart
Rockslide
Mockingbird
Vrath
Wiccan
Cable
Fro
Molly Hayes
Moonstone
Magneto
Sūn Wùkōng
Scattershot
Cassie Lang
Frank Murphy
Kate Bishop
Kelly Night
Black Panther
Lounarie
Austin Roberts
Carnage
B.J.
Grant Ward
Ahura
Sam Wilson
Margaret Carter
Harry Osborn
Kagura
Miss America
Warg
Pepper Potts
Kalia
Elias
Miguel O'Hara
Hawkeye
Sin
Loki
Havok
Cosmo the Dog
Macklemore
Maria Hill
Scarlet Witch
Mayhem
Baal
Daken
Moon Knight
Leila
Herzog
Bullseye
Shiklah
Ultron
Thing
Carol Danvers
Goshi
Winter Soldier
Blackshift
Rocket Raccoon
Morgan Sandler
Red Skull
Iron Fist
Sharon Carter
Cyclops
Mikael
Wonder Man
Enea
Angel
Gambit
Scarlet Spider
Edward J. Wright
Jean Grey
Aiden Shannon
Daredevil
Joan Nilsen
Wasp
Pyro
Sentry
Wolverine
Andrea
Quicksilver
Thaddeus Ross
Betty Ross
Shadowcat
Elektra Natchios
Storm
Rogue
Black Widow
Rafael
Taskmaster
Sersi
Reed Richards
Eliott
Nightcrawler
Agent Coulson
Surge
Kiara Gabha
Mary Jane Watson
Jane Foster
Fantomex
Iceman
Luna
Shy
Zoja Voron
Black Cat
Domino
Helbindi
Bruce Banner
Hector
Eve
Nancy Bran
Ghost
Hiver
Darkhawk
Summer
James Rhodes
Auena
Doctor Strange
Toxin
Deadpool
Terry
Flash Thompson
Spider-Man
Nova
Sigyn
Doppelganger
Captain America
Fenris
Thor
184 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 34  Next
AutorWiadomość
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 18 Empty
PisanieTemat: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 18 Icon_minitime1Pią Maj 25, 2012 1:15 pm

First topic message reminder :

Prosimy o zgłaszanie w tym temacie swych planowanych nieobecności - zwłaszcza tych, które będą trwały tydzień lub dłużej. Powody nie są oczywiście wymagane, choć nie ukrywam, że mile widziane.

Uwaga!
Od 23.08.2017 r. przyjmujemy nową zasadę dla nieobecności na czas nieokreślony. Kilka osób już takie zgłaszało, część z nich wracała, część (jeszcze?) nie, w związku z czym musimy jakoś się zabezpieczyć. W końcu podczas nieobecności jakiegoś gracza mógłby się znaleźć chętny do prowadzenia jego postaci - a post tutaj zablokowałby adopcję; pierwszy gracz jednak by nie wrócił, drugi zrezygnowałby z powodu odmowy, więc i on i forum byliby na tym stratni.
Przede wszystkim od teraz prosimy o przybliżanie ile mniej więcej taka nieobecność może potrwać - o ile to możliwe. Nie będziemy liczyć co do dnia, ale takie oszacowanie ułatwi nam wszystkim życie. Czy mamy do czynienia z dniami, tygodniami, miesiącami?
Podanie ogólnego powodu nieobecności - w temacie lub tylko do wiadomości administracji - również się przyda; nie wymagamy szczegółów, ale jeżeli na przykład ktoś ma problemy z internetem albo komputerem, to logiczne, że nie odpowie nam na próby nawiązania kontaktu.
Osoby, które nie mają w profilu podanego prawdziwego e-maila albo numeru GG proszone są o dostarczenie jakiegoś sposobu kontaktu - na wypadek, gdyby znalazł się chętny do przejęcia ich postaci lub gdyby z innego powodu konieczne było ustalenie jej dalszych losów. W takich okolicznościach będziemy się odzywać i dogadywać szczegóły.
Jeśli gracz wie, że jego nieobecność może potencjalnie potrwać długo, zobowiązany jest przynajmniej spróbować zadbać o to, aby jego postaci nie blokowały innych użytkowników na fabule. Sugerujemy wyprowadzanie ich z tematów, informowanie partnerów do pisania o tym, że mogą nas pomijać lub opuścić sesję, ustalanie z Mistrzami Gry prowadzenia postaci jako NPC i podobne zagrywki.


Ostatnio zmieniony przez Loki dnia Sro Sie 23, 2017 2:11 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com

AutorWiadomość
Fro

Fro


Liczba postów : 56
Data dołączenia : 07/06/2016

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 18 Icon_minitime1Pią Cze 24, 2016 9:11 pm

Znikam jakoś do poniedziałku, uciekam nieco w świat.
Powrót do góry Go down
Scarlet Spider

Scarlet Spider


Liczba postów : 91
Data dołączenia : 07/07/2013

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 18 Icon_minitime1Nie Cze 26, 2016 7:46 pm

Ostatnio rzadko wchodziłem na forum (oh, shut up Ben, nobody cares!) bo mam sporo zajęć. Powinien się wyrobić i gdzieś od tego tygodnia, prawdopodobnie od wtorku jeśli dobrze pójdzie, zacznę regularnie pisać posty.

Pozdrawiam.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Usprawiedliwienia nieobecności - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 18 Icon_minitime1Pon Cze 27, 2016 2:11 pm

Jako, że sprawy organizacyjne na moim wydziale są koszmarem, to ustalmy, że do piątku daję sobie czas na wszelakie opóźnienia, a potem będę stosownie nadrabiał.
Trzeba ten koszmar zakończyć.
Powrót do góry Go down
Captain America

Captain America


Liczba postów : 240
Data dołączenia : 27/05/2012

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 18 Icon_minitime1Sro Cze 29, 2016 6:56 pm

Wyjeżdżam, nie wiem, jak będzie z internetem, nie wiem, kiedy wrócę. Dotyczy Kamali, Helbindiego, Capa.
Powrót do góry Go down
Gamora

Gamora


Liczba postów : 183
Data dołączenia : 24/05/2014

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 18 Icon_minitime1Czw Cze 30, 2016 6:02 pm

Od jutra do niedzieli wieczór Gam, X-23 i Polaris są poza zasięgiem.
Powrót do góry Go down
Cassie Lang

Cassie Lang


Liczba postów : 34
Data dołączenia : 10/04/2016

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 18 Icon_minitime1Sob Lip 02, 2016 11:19 am

Przedłużam swoją nieobecność do 5, może 6 lipca, samochód się zepsuł i nie jestem w stanie wrócić.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Usprawiedliwienia nieobecności - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 18 Icon_minitime1Nie Lip 03, 2016 3:26 pm

Do 08.07.2016 będę się wykazywał mniejsza aktywnością.

Dur-Shurrikun|Aiden Aunor|Drakon|Patron
Powrót do góry Go down
Cable

Cable


Liczba postów : 238
Data dołączenia : 22/10/2012

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 18 Icon_minitime1Pią Lip 08, 2016 11:52 am

Do niedzieli będę na działce.
Powrót do góry Go down
Rogue

Rogue


Liczba postów : 157
Data dołączenia : 06/07/2013

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 18 Icon_minitime1Pią Lip 08, 2016 5:42 pm

Do niedzieli będę poza zasięgiem (krótki wypad w góry). Wrócę prawdopodobnie wieczorem, więc wtedy postaram się odpisać tam gdzie będzie taka potrzeba. Dotyczy Rogue, Visiona oraz Spectrum.
Powrót do góry Go down
Thaddeus Ross

Thaddeus Ross


Liczba postów : 186
Data dołączenia : 30/07/2013

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 18 Icon_minitime1Pon Lip 11, 2016 8:46 pm

No cóż i tak mnie sporo nie było, ale ja będę może jutro, a najpóźniej pojutrze.

Tak samo Cyclops i Falcon
Powrót do góry Go down
Winter Soldier

Winter Soldier


Liczba postów : 115
Data dołączenia : 21/12/2012

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 18 Icon_minitime1Wto Lip 12, 2016 9:00 pm

Nie będzie mnie od jutra (13.07) do soboty (16.07) i później od 21.07 do 31-ego.
Powrót do góry Go down
Black Widow

Black Widow


Liczba postów : 184
Data dołączenia : 25/05/2012

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 18 Icon_minitime1Sro Lip 13, 2016 5:07 pm

Nieaktualne.


Ostatnio zmieniony przez Black Widow dnia Sob Lip 16, 2016 10:40 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Kelly Night

Kelly Night


Liczba postów : 23
Data dołączenia : 07/03/2016

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 18 Icon_minitime1Pią Lip 15, 2016 9:40 pm

Nie będzie mnie od niedzieli (17.07) do środy (27.07). Wyjeżdżam tam, gdzie nie ma internetu i czasu wolnego, więc nic nie uda mi się napisać w tym czasie. ;')
Powrót do góry Go down
Punisher

Punisher


Liczba postów : 189
Data dołączenia : 14/04/2013

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 18 Icon_minitime1Pią Lip 15, 2016 11:05 pm

07-16 - Nie będzie mnie cały dzień. Pracuję do wieczora, a po pracy jadę na imprezę.
Powrót do góry Go down
Miguel O'Hara

Miguel O'Hara


Liczba postów : 141
Data dołączenia : 29/12/2014

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 18 Icon_minitime1Sob Lip 16, 2016 10:28 pm

19.07 (czyli na dniach) czeka mnie wyjazd, powodujący aż miesięczną nieobecność (dokładniej - do 20.08). Nie wiem jak będzie z możliwością odpisów, może raz czy dwa uda mi się coś skrobnąć, ale nie chcę nic obiecywać, robić niepotrzebnych nadziei, więc na wszelki wypadek nastawmy się wstępnie na brak jakichkolwiek postów z mojej strony w tym czasie.
O ile piszący z DP nie powinni tego ani trochę odczuć, bo już są zaprawieni w tej kwestii w boju, o tyle Miguelem zdarza mi się odpisywać częściej, szczególnie że przez Future Foundation jest ku temu dość spora potrzeba - więc jeśli w ciągu pozostałych do wyjazdu dni nie uda się zakończyć aktualnej sesji to postaram się chociaż instruować Sue oraz Carol na gadu co mają ze mną zrobić, jeśli będzie to potrzebne.

A tak poza tym, na wypadek gdybym nie miał kiedy nawet wejść na cb - nie tęsknijcie za mną za bardzo! Ale ja będę!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Usprawiedliwienia nieobecności - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 18 Icon_minitime1Nie Lip 17, 2016 4:52 pm

18.07-28.07

Wyjazd, wakacje. Z internetem będzie krucho z góry mówię
Powrót do góry Go down
Wasp

Wasp


Liczba postów : 142
Data dołączenia : 20/11/2012

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 18 Empty
PisanieTemat: Pożegnanie    Usprawiedliwienia nieobecności - Page 18 Icon_minitime1Nie Lip 17, 2016 5:19 pm

Pierwsze co chciałam powiedzieć to dziękuję. Dziękuję za całkiem przyjemny przynajmniej początkowo czas spędzony na tym forum. Niestety nie jestem w stanie dłużej na nim przebywać i to nie tylko ze względu, że mam teraz dużo mniej czasu.
Gdy trafiłam na forum, cieszyłam się że znalazłam wreszcie swoją ostoję Marvela gdzie będę mogła w spokoju rozwijać swoją postać i zainteresowania. Z początku bardzo mi się tutaj podobało, zachęcałam kogo mogłam aby również dołączył do zabawy, niemniej z czasem zaczęło docierać do mnie coraz więcej elementów które bardzo zepsuły mi całą przyjemność zabawy.
Przede wszystkim fakt w jaki sposób są na forum traktowani złoczyńcy. A traktowani są wprost po macoszemu, żeby nie powiedzieć gorzej. Osłabianie ich nagminnie jest już czymś do czego każdy przywykł i nie powinno nikogo dziwić. Niemniej jako osoba, która nie lubi żadnej formy niesprawiedliwości kuło mnie to. Szczególnie, że każdy udawał jakoby nic się nie działo, a po prostu forum stara się o "realizm". Bardzo fajny realizm nie ma co, skoro złoczyńca nie może być złoczyńcą, a bohater nie może być bohaterem bo wszystko odwalą za niego NPC-ty.
Po drugie, co mnie bardziej irytuje jest fakt, że wszystko się zwyczajnie wlecze. Wiele moich fabuł ciągnie się irytująco długo. Niby nabijanie postów, niby ćwiczenie pisania, ale z drugiej strony naprawdę tworzy się tak okropny zastój, że człowiekowi albo zostaje stworzyć nową postać, albo porzucać to co już ma i szukać dalej.
Po trzecie: stronniczość. Borze sosnowy, to jest coś za co gotowa byłam za fraki ciągać nie jednego. Nienawidzę tej formy wydawania decyzji, SZCZEGÓLNIE gdy ktoś jest MG, który NIGDY nie powinien być stronniczy. Tu był. Nie tyle w moich postach co ogólnie.
Po czwarte: Kółko wzajemnej adoracji. Nie powiem kto, ale to czuć. Czuć i widać na forum, kto się lubi, a kto umie ładnie podpiąć pod to wszystko by czerpać korzyści. Widać to po poziomie rozwinięcia postaci, traktowaniu innych userów. Przez to wszystko wejście na CB zwyczajnie w świecie odrzucało.
Świetnym przykładem czegoś takiego jest postać formowej podróbki Eragona czy Drakon. Borze, gorszego Garry Stu nigdzie nie widziałam. Tak z czystej ciekawości Dur: naprawdę sprawia ci frajdę bycie postacią OP? Nie nudzi cię to? Chyba, że faktycznie twoje kompleksy przerastają połączone ego wszystkich przywódców HYDRY. Nie wspomnę o wszelakich łamaniach obietnic, niedotrzymywania umów czy okłamywanie ze strony administracji.

Na koniec dodam: Proszę niech nikt nie przekonuje się, że się mylę. Bo czegoś czego nienawidzę jeszcze bardziej jak stronniczości, Mary Sue czy też Garry Stu, albo postaci OP to robienie ze mnie debilki. Bo ja wbrew pozorom mam oczy, uszy, mózg, oraz palce dzięki którym mogę dowiadywać się dużo więcej niż się wam wydaje.

Z nadzieją na poprawę: Wasp,Sin,Miss America,Sharon Carter,Spider Woman,Psylocke,Xavin,Shulkie oraz Kassica15, odmeldowujemy się
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Usprawiedliwienia nieobecności - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 18 Icon_minitime1Nie Lip 17, 2016 5:47 pm

Poczułem potrzebę odpowiedzi na ten komentarz.

Cytat :
Przede wszystkim fakt w jaki sposób są na forum traktowani złoczyńcy. A traktowani są wprost po macoszemu, żeby nie powiedzieć gorzej. Osłabianie ich nagminnie jest już czymś do czego każdy przywykł i nie powinno nikogo dziwić. Niemniej jako osoba, która nie lubi żadnej formy niesprawiedliwości kuło mnie to. Szczególnie, że każdy udawał jakoby nic się nie działo, a po prostu forum stara się o "realizm". Bardzo fajny realizm nie ma co, skoro złoczyńca nie może być złoczyńcą, a bohater nie może być bohaterem bo wszystko odwalą za niego NPC-ty.

Na forum mamy grupę "czarne charaktery". Warto zwrócić uwagę, że czarny charakter nie równa się psycholowi, którego życiowym celem jest mord i katowanie wszystkiego co żywe. Od tego mamy MG, by takimi psycholami grali. Gracz raczej dużo nie zdziała, bo terroryzm zaraz spotka konkretna odpowiedź.
Za bohaterów akurat NPC nic nie "odwalają". Bohaterów jednocześnie nie ma tylu by na każdą pierdołę reagowali, bo jednak każdy jest czymś zajęty. I tak, ma to związek z ratowaniem świata.

Cytat :
Po drugie, co mnie bardziej irytuje jest fakt, że wszystko się zwyczajnie wlecze. Wiele moich fabuł ciągnie się irytująco długo. Niby nabijanie postów, niby ćwiczenie pisania, ale z drugiej strony naprawdę tworzy się tak okropny zastój, że człowiekowi albo zostaje stworzyć nową postać, albo porzucać to co już ma i szukać dalej.

Są gracze odpisujący błyskawicznie, tego samego dnia. Są i tacy którzy potrzebują więcej czasu. Określenie "wszystko" bynajmniej nie pasuje. Ale lubisz wrzucać do jednego wora.

Cytat :
Po trzecie: stronniczość. Borze sosnowy, to jest coś za co gotowa byłam za fraki ciągać nie jednego. Nienawidzę tej formy wydawania decyzji, SZCZEGÓLNIE gdy ktoś jest MG, który NIGDY nie powinien być stronniczy. Tu był. Nie tyle w moich postach co ogólnie.

Ale kto? Gdzie był stronniczy? Bo hasłem rzuciłaś ale argumentów nie podałaś.

Cytat :
Po czwarte: Kółko wzajemnej adoracji. Nie powiem kto, ale to czuć. Czuć i widać na forum, kto się lubi, a kto umie ładnie podpiąć pod to wszystko by czerpać korzyści. Widać to po poziomie rozwinięcia postaci, traktowaniu innych userów. Przez to wszystko wejście na CB zwyczajnie w świecie odrzucało.

Z tego co wiem to Ty akurat na CB praktycznie w ogóle nie przesiadywałaś. Więc tak trochę trudno ocenić Twoją wypowiedź, skoro nie masz podstaw do komentarzy specjalnie.

Cytat :
Świetnym przykładem czegoś takiego jest postać formowej podróbki Eragona czy Drakon. Borze, gorszego Garry Stu nigdzie nie widziałam. Tak z czystej ciekawości Dur: naprawdę sprawia ci frajdę bycie postacią OP? Nie nudzi cię to? Chyba, że faktycznie twoje kompleksy przerastają połączone ego wszystkich przywódców HYDRY. Nie wspomnę o wszelakich łamaniach obietnic, niedotrzymywania umów czy okłamywanie ze strony administracji.

"Podróbki Eragona"? Wypraszam sobie, z Eragona nie korzystałem. Z resztą widać, że nie specjalnie znasz tą serię, skoro do niej porównujesz moją postać. Polecam na początek przeczytać wszystkie książki, a potem dopiero wypowiadać się na ich temat.
Kto Ciebie okłamywał, nie dotrzymywał umów itd.? Chyba, że o sobie mówisz, to przykłady można by wymienić. I to nie jeden. Bo postaci trochę miałaś ale z obowiązków względem nich wywiązać się nie potrafiłaś. No i w administracji nigdy nie byłaś.
Co do mojej postaci, to powiem tak. Byłaś jednym z najgorszych i najmniej ogarniętych graczy z jakimi miałem styczność. Pomimo obiecującej gry z Tobą w Anglii, zmuszony byłem grę prowadzić - pomimo absurdalnie wielkiego potencjału Twojej własnej postaci. Od wysyłania Tobie PW co warto zrobić, przez samodzielne realizowanie działań bo Twoja postać była niemalże bierna na wydarzenia - z docinkami względem napotkanego NPCka. Nie potrafisz dokonać podstawowej analizy postaci oraz jej możliwości, ba, wątpię byś kiedykolwiek przeczytała KP mojego tworu. Grałaś w prosty sposób - by wrzucić byle jakiego posta do przodu, a fabułę niech cały czas pcha MG. Zero własnej inicjatywy, zero przemyślenia czy kooperacji z innymi graczami. Czego więc oczekiwałaś od gry? PBF to gra na forum opierająca się na zasadach kooperacji, współpracy pomiędzy graczami. U ciebie tego nie ma.
Forum nie straci na tobie, lecz zyska poprzez twoją nieobecność.

PS.
Nigdy nie powiedziałaś słowa, jakoby coś było w Twojej opinii nie tak. Zamiast tego nasłałaś na nas nieudolnych trolli, poleciłaś wysyłać potajemne reklamy oraz promowałaś oszustwa reklamowe.
Powrót do góry Go down
Wiccan

Wiccan


Liczba postów : 564
Data dołączenia : 15/06/2013

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 18 Icon_minitime1Nie Lip 17, 2016 6:12 pm

... To ja dam znać, że przez najbliższy tydzień będę mniej, dużo mniej albo nawet prawie wcale, bo wyjeżdżam. W razie czego posty napiszę, choć niekoniecznie - jak zazwyczaj - od razu. Głównie chodzi mi o czas przeznaczany na cb.
Powrót do góry Go down
Storm

Storm


Liczba postów : 120
Data dołączenia : 02/12/2012

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 18 Icon_minitime1Pon Lip 18, 2016 12:25 pm

*lekko niepewnie podchodzi i pisze: *
Możliwe, że w ciągu najbliższego tygodnia-dwóch będę mniej aktywna. Postaram się wrzucać posty, o które możecie mnie męczyć na GG (Cable, w tym sposobie liczę na Ciebie bo masz mój numer!), acz nie obiecuję częstego przebywania na CB. Powód: przyjechał gość, kolejny, i nie mam aż tyle czasu
Powrót do góry Go down
Vrath

Vrath


Liczba postów : 28
Data dołączenia : 24/06/2016

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 18 Icon_minitime1Wto Lip 19, 2016 7:03 pm

Chciałbym przeprosić za moje niezapowiedziane zniknięcie, ale nagle wyskoczyło mi mnóstwo pracy. Do jutra nadrobię wszystkie swoje i moich podopiecznych zaległości.
Powrót do góry Go down
James Rhodes

James Rhodes


Liczba postów : 83
Data dołączenia : 19/09/2012

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 18 Icon_minitime1Wto Lip 19, 2016 8:20 pm

Nie będzie mnie do poniedziałku 25 lipca. Sorry.
Powrót do góry Go down
Taskmaster

Taskmaster


Liczba postów : 162
Data dołączenia : 21/10/2012

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 18 Icon_minitime1Czw Lip 21, 2016 10:40 am

Wczoraj byłem nieobecny ze względu na jeżdżenie po mieście i dogadywanie różnych rzeczy z rodziną. Dzisiaj też tak będzie, a jutro mam nadzieję, że wrócę do normalnego toku gry.
Jako Taskmaster, Crossbones, Juliet i Lizard.
Powrót do góry Go down
Mockingbird

Mockingbird


Liczba postów : 47
Data dołączenia : 24/07/2013

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 18 Icon_minitime1Pią Lip 22, 2016 6:56 am

Nie ma mnie do poniedziałku włącznie. Wyjazd mi się przedłużył :')
Powrót do góry Go down
Punisher

Punisher


Liczba postów : 189
Data dołączenia : 14/04/2013

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 18 Icon_minitime1Pią Lip 22, 2016 8:57 pm

07.23 - Imprezuję, więc znikam na cały dzień. Wszelkie odpisy pojawią się na dzień następny.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Usprawiedliwienia nieobecności - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 18 Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Usprawiedliwienia nieobecności
Powrót do góry 
Strona 18 z 34Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 34  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marvel Universe: The Avengers PBF :: Sprawy organizacyjne :: Ogłoszenia-
Skocz do: