Marvel Universe: The Avengers PBF
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Usprawiedliwienia nieobecności

Go down 
+180
Bio
Jimmy Hudson
Ruth
Jigsaw
Wolfsbane
Skydive
Eugene Mercer
Lucas Moreira
Jacob
Caine Joyce
Silas Søgaard
Mia
Kera
Gamora
Tony Stark
Akira
Hellion
Victor von Doom
Nymph
Liu
Aether
Elixir
Big Boy
Damien Stein
Morow
She-Hulk
Transonic
Jake Minty
Shatterstar
Human Torch
Hiro Takachiho
Mercury
Sly
Ant-Man
Chase Stein
Gwen Stacy
Asher Northwoode
Nico Minoru
Jemma Simmons
Sabretooth
Namor
Copycat
Evaine Drake
Soleil Van Court
Punisher
Peter Quill
Icarus
Ms. Marvel
Doreen Green
The Hood
X-23
Vision
Roberto da Costa
Aaron Irvine
Adam Stuart
Rockslide
Mockingbird
Vrath
Wiccan
Cable
Fro
Molly Hayes
Moonstone
Magneto
Sūn Wùkōng
Scattershot
Cassie Lang
Frank Murphy
Kate Bishop
Kelly Night
Black Panther
Lounarie
Austin Roberts
Carnage
B.J.
Grant Ward
Ahura
Sam Wilson
Margaret Carter
Harry Osborn
Kagura
Miss America
Warg
Pepper Potts
Kalia
Elias
Miguel O'Hara
Hawkeye
Sin
Loki
Havok
Cosmo the Dog
Macklemore
Maria Hill
Scarlet Witch
Mayhem
Baal
Daken
Moon Knight
Leila
Herzog
Bullseye
Shiklah
Ultron
Thing
Carol Danvers
Goshi
Winter Soldier
Blackshift
Rocket Raccoon
Morgan Sandler
Red Skull
Iron Fist
Sharon Carter
Cyclops
Mikael
Wonder Man
Enea
Angel
Gambit
Scarlet Spider
Edward J. Wright
Jean Grey
Aiden Shannon
Daredevil
Joan Nilsen
Wasp
Pyro
Sentry
Wolverine
Andrea
Quicksilver
Thaddeus Ross
Betty Ross
Shadowcat
Elektra Natchios
Storm
Rogue
Black Widow
Rafael
Taskmaster
Sersi
Reed Richards
Eliott
Nightcrawler
Agent Coulson
Surge
Kiara Gabha
Mary Jane Watson
Jane Foster
Fantomex
Iceman
Luna
Shy
Zoja Voron
Black Cat
Domino
Helbindi
Bruce Banner
Hector
Eve
Nancy Bran
Ghost
Hiver
Darkhawk
Summer
James Rhodes
Auena
Doctor Strange
Toxin
Deadpool
Terry
Flash Thompson
Spider-Man
Nova
Sigyn
Doppelganger
Captain America
Fenris
Thor
184 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Next
AutorWiadomość
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 33 Empty
PisanieTemat: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 33 Icon_minitime1Pią Maj 25, 2012 1:15 pm

First topic message reminder :

Prosimy o zgłaszanie w tym temacie swych planowanych nieobecności - zwłaszcza tych, które będą trwały tydzień lub dłużej. Powody nie są oczywiście wymagane, choć nie ukrywam, że mile widziane.

Uwaga!
Od 23.08.2017 r. przyjmujemy nową zasadę dla nieobecności na czas nieokreślony. Kilka osób już takie zgłaszało, część z nich wracała, część (jeszcze?) nie, w związku z czym musimy jakoś się zabezpieczyć. W końcu podczas nieobecności jakiegoś gracza mógłby się znaleźć chętny do prowadzenia jego postaci - a post tutaj zablokowałby adopcję; pierwszy gracz jednak by nie wrócił, drugi zrezygnowałby z powodu odmowy, więc i on i forum byliby na tym stratni.
Przede wszystkim od teraz prosimy o przybliżanie ile mniej więcej taka nieobecność może potrwać - o ile to możliwe. Nie będziemy liczyć co do dnia, ale takie oszacowanie ułatwi nam wszystkim życie. Czy mamy do czynienia z dniami, tygodniami, miesiącami?
Podanie ogólnego powodu nieobecności - w temacie lub tylko do wiadomości administracji - również się przyda; nie wymagamy szczegółów, ale jeżeli na przykład ktoś ma problemy z internetem albo komputerem, to logiczne, że nie odpowie nam na próby nawiązania kontaktu.
Osoby, które nie mają w profilu podanego prawdziwego e-maila albo numeru GG proszone są o dostarczenie jakiegoś sposobu kontaktu - na wypadek, gdyby znalazł się chętny do przejęcia ich postaci lub gdyby z innego powodu konieczne było ustalenie jej dalszych losów. W takich okolicznościach będziemy się odzywać i dogadywać szczegóły.
Jeśli gracz wie, że jego nieobecność może potencjalnie potrwać długo, zobowiązany jest przynajmniej spróbować zadbać o to, aby jego postaci nie blokowały innych użytkowników na fabule. Sugerujemy wyprowadzanie ich z tematów, informowanie partnerów do pisania o tym, że mogą nas pomijać lub opuścić sesję, ustalanie z Mistrzami Gry prowadzenia postaci jako NPC i podobne zagrywki.


Ostatnio zmieniony przez Loki dnia Sro Sie 23, 2017 2:11 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com

AutorWiadomość
Jimmy Hudson

Jimmy Hudson


Liczba postów : 19
Data dołączenia : 19/06/2017

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 33 Icon_minitime1Nie Kwi 28, 2019 4:25 pm

Wybaczcie, aniołki, że muszę pisać tutaj, zwłaszcza po moim powrocie. Ale jak wiecie, maj najczęściej kojarzy się z dwiema rzeczami. Majówką i maturą. Ja niestety jestem z tej drugiej kategorii. Będę musiał wziąć tydzień wolnego od pisania postów, aby maksymalnie skupić się na ostatnich szlifach do matury. Jednak nie znaczy to, że nie będę wchodził. Kwestia będzie z postami. Jednak po siódmym będę już zwarty i gotowy do działania. Póki co więc udało mi się jakoś rozwinąć wątek z Loganem i Brucem na Astroviku, dlatego stay tune i oczekujcie więcej postów ode mnie. :)
Powrót do góry Go down
Fenris
Mistrz Gry
Fenris


Liczba postów : 674
Data dołączenia : 08/06/2012

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 33 Icon_minitime1Sob Maj 04, 2019 7:54 am

Myślałem że tak źle nie będzie, ale po kilku bardzo nieudanych próbach zabrania się do postów chyba muszę się poddać.

Bierzemy z Rahne wolne do wtorku. Okazuje się że mamy mało wolnego czasu na urlopie :)

Może pomińcie mnie raz w Avengers Lobby. Tam akcja dzieje się tak szybko że przegapię najwyżej minutę rozmowy, a nie chcę was wstrzymywać. Mogę zamyśleć się po prostu nad tym co zobaczyłem u Irvina.
Powrót do góry Go down
Fenris
Mistrz Gry
Fenris


Liczba postów : 674
Data dołączenia : 08/06/2012

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 33 Icon_minitime1Pon Maj 27, 2019 10:28 am

Znowu ja.

Wybywam od jutra na trzy dni ciężkich robót pod poznaniem. Niestety tak rozwali mi to codzienną rutynę, że jak wrócę to będę zapewne jeszcze odsypiał/załatwiał zaległe sprawy.

Biorę wolne na tydzień na wszelki wypadek.
Powrót do góry Go down
Surge
Mistrz Gry
Surge


Liczba postów : 277
Data dołączenia : 04/05/2013

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 33 Icon_minitime1Sro Cze 12, 2019 9:05 pm

13.06-24.06
Dużo pracy, nadgodziny, a potem wycieczka. Pomijać mnie w grupowych tematach.
Powrót do góry Go down
Vision
Mistrz Gry
Vision


Liczba postów : 182
Data dołączenia : 24/09/2015

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 33 Icon_minitime1Wto Lip 09, 2019 8:54 pm

Zdechł mi zasilacz w laptopie i nie mam pojęcia kiedy uda mi się zdobyć nowy. W zależności od czasu i ogólnej dostępności może jeszcze w tym tygodniu, może w przyszłym, ale na wszelki wypadek wolę uprzedzić, że może mnie przez tych kilka dni nie być.
Powrót do góry Go down
Fenris
Mistrz Gry
Fenris


Liczba postów : 674
Data dołączenia : 08/06/2012

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 33 Icon_minitime1Pon Lip 22, 2019 6:28 am

Zgłaszam tygodniową nieobecność za Ghost Ridera/Punishera/Draculę
Powrót do góry Go down
Fenris
Mistrz Gry
Fenris


Liczba postów : 674
Data dołączenia : 08/06/2012

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 33 Icon_minitime1Pią Lip 26, 2019 5:43 am

Melduję że wraz z żoną i miotem uciekamy z miasta na jakiś czas. Nie będzie nas do 12.08.

Może się zdarzyć że jakiegoś posta wrzucę żebyście nie zapomnieli o naszym istnieniu, ale raczej bez szału.

Konta: Fenris, Wolverine, Norbert, Rocket, Lvelias, Wolfsbane, N'yota, She-hulk i Doreen.
Powrót do góry Go down
Vision
Mistrz Gry
Vision


Liczba postów : 182
Data dołączenia : 24/09/2015

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 33 Icon_minitime1Nie Sie 11, 2019 6:39 pm

Nie tyle zgłaszam nieobecność co wypuszczam krótką notkę informacyjną odnośnie braku aktywności w ostatnich tygodniach. Miała ona związek z kilkoma zmianami w moim życiu (nową pracą, przeprowadzką) i ogólnym brakiem czasu przez to związanym. Powoli wszystko się już jednak stabilizuje i od jutra zacznę nadrabiać kolejne odpisy.
Powrót do góry Go down
Loki
Administrator
Loki


Liczba postów : 4172
Data dołączenia : 23/05/2012

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 33 Icon_minitime1Pon Sie 12, 2019 6:40 pm

W imieniu Punishera zgłaszam, że do - prawdopodobnie - dziesiątego września zmniejsza aktywność. Nie mówił, że będzie całkowicie nieobecny, więc zakładam, iż planuje jakieś posty wrzucać. Gdyby komuś takie czekanie nie odpowiadało, może oczywiście wyjść z tematu lub zgłosić się do mnie o pomoc.
Powrót do góry Go down
https://theavengers.forumpolish.com
Bio

Bio


Liczba postów : 10
Data dołączenia : 15/06/2019

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 33 Icon_minitime1Wto Sie 13, 2019 11:20 pm

Ja chciałam zgłosić, już tak szybciej, że nie będzie mnie na forum od 18.08 do 21.08 z powodu... No mam mate do poprawy z matury i te 3 dni przed na pewno nie będę miała głowy aby myśleć o forach a raczej będę się upewniać że na pewno wszystko powtórzyła itd
Powrót do góry Go down
Mockingbird

Mockingbird


Liczba postów : 47
Data dołączenia : 24/07/2013

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 33 Icon_minitime1Czw Sie 29, 2019 10:25 am

Termin: 6.09-16.09
Nori podróżuje. Dużo. Bez laptopa. Być może coś skrobnę z telefonu, ale niczego nie obiecuję.
Powrót do góry Go down
Cyclops

Cyclops


Liczba postów : 153
Data dołączenia : 25/02/2013

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 33 Icon_minitime1Sro Wrz 04, 2019 10:36 pm

Hmmm..... Ja muszę zgłosić nieobecność do przyszłego tygodnia, ale nie wiem konkretnie do kiedy
Powrót do góry Go down
Big Boy

Big Boy


Liczba postów : 14
Data dołączenia : 23/08/2017

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 33 Icon_minitime1Wto Wrz 17, 2019 9:00 am

Wygląda na to, że mimo moich chęci powrotu na forum, fciąż mam braki a ze wygląda na to że szkoła się rozpoczęła nie będę miał czasu zbytnio na poprawki i uzupełnienia wiedzy. Nie wiem jak długo to potrwa, ale postaram się zmieścić w paru tygodniach. Gdyby miało to mi się przedłużyć postaram się poinformować o zwłoce.
Powrót do góry Go down
http://apostrof.cytaty.info/
Cyclops

Cyclops


Liczba postów : 153
Data dołączenia : 25/02/2013

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 33 Icon_minitime1Sob Wrz 21, 2019 7:02 am

Niestety, nie mogłem wcześniej zgłosić nieobecności ( brak dostępu do neta ).
Nie było mnie i jeszcze nie będzie, gdzieś do 10 października.

Co do mojej sesji jeśli MG ma ochotę może poprowadzić Scotta za mnie do tego czasu.
Powrót do góry Go down
Ramzes

Ramzes


Liczba postów : 57
Data dołączenia : 26/01/2019

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 33 Icon_minitime1Nie Wrz 22, 2019 8:52 pm

Z powodu zbliżającej się operacji, w razie czego, zgłaszam nieobecność na najbliższe dwa tygodnie. Jestem obecnie na bieżąco ze wszystkimi odpisami.
Konta:
Ramzes
Magneto
Taskmaster
Powrót do góry Go down
Fenris
Mistrz Gry
Fenris


Liczba postów : 674
Data dołączenia : 08/06/2012

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 33 Icon_minitime1Sro Wrz 25, 2019 4:43 pm

Pewnie spostrzegawczy już zauważyli moją obniżoną aktywność, ale ją tutaj wrzucę.

Do środy bardzo mała szansa na odpisy moje i Rahne.
Powrót do góry Go down
Black Widow

Black Widow


Liczba postów : 184
Data dołączenia : 25/05/2012

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 33 Icon_minitime1Sob Lis 16, 2019 5:41 pm

Obniżona aktywność, nie wiem kiedy dodam odpis, na pewno nie w tym tygodniu.
Powrót do góry Go down
Dracula

Dracula


Liczba postów : 56
Data dołączenia : 21/09/2014

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 33 Icon_minitime1Nie Lis 17, 2019 9:45 am

Zmniejszona obecności przez miesiąc.

Rasputin: Można pominąć, postaram się odpisać w następnym tygodniu.

Draculą: Weekend będę mógł odpisać o ile będzie, wątek dalszy.

JB: To samo co na górzę.

Punisher: Czeka na dalszy rozwój wydarzeń.
Powrót do góry Go down
Carmelita Gonzales

Carmelita Gonzales


Liczba postów : 53
Data dołączenia : 05/08/2019

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 33 Icon_minitime1Sro Gru 04, 2019 12:14 pm

Spierdoliło mi się zdrowie, mam nogę jak balon a teraz od lekarza mam skierowanie do szpitala so... Oby skończyło się na badaniach... Dziś na pewno dam odpis, potem idę do mojego doktora, później sie zobaczy .o.
Powrót do góry Go down
Ramzes

Ramzes


Liczba postów : 57
Data dołączenia : 26/01/2019

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 33 Icon_minitime1Nie Cze 21, 2020 7:51 pm

Szykuje mi się zajęty miesiąc w pracy, a na dodatek zwaliły mi się na głowę sprawy rodzinne, dlatego może nastąpić znaczne opóźnienie w moich odpowiedziach. Na pewno do połowy lipca.
W razie czego, nie czekajcie na mnie i załóżcie, że pomijam swoją turę.
To się tyczy wszystkich moich kont: Ramzesa, Taskmastera i Magneta.
Powrót do góry Go down
Moonstone

Moonstone


Liczba postów : 239
Data dołączenia : 26/09/2014

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 33 Icon_minitime1Sob Sie 08, 2020 7:35 pm

Mam teraz wypchany grafik.
Powrót do góry Go down
Fenris
Mistrz Gry
Fenris


Liczba postów : 674
Data dołączenia : 08/06/2012

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 33 Icon_minitime1Wto Sie 18, 2020 5:46 am

Zbliża mi się deadline jednego projektu w pracy. Już od jakiegoś czasu mam mało czasu na posty, więc wrzucam tutaj, żeby ludzie niepotrzebnie nie czekali.

Minimalna aktywność na forum do końca sierpnia.
Powrót do góry Go down
Gambit

Gambit


Liczba postów : 105
Data dołączenia : 02/12/2012

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 33 Icon_minitime1Pią Sie 21, 2020 11:16 am

Hej.

Chciałabym zgłosi nieobecność od 28.08 do 30.09. Szykują mi się dwa wyjazdy pod rząd na jednym nie wiem jak będzie z internetem, mogę go nie mieć, a na drugim być może będę miała neta ale nie będę miała za wiele czasu na siedzenie przed kompem chociaż laptopa ze sobą wezmę. Z komórki postaram się na forum zaglądać.
Powrót do góry Go down
Fenris
Mistrz Gry
Fenris


Liczba postów : 674
Data dołączenia : 08/06/2012

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 33 Icon_minitime1Wto Wrz 29, 2020 3:33 pm

Nie ma mnie i Ranhne do poniedziałku 29.09.2020
Powrót do góry Go down
Ramzes

Ramzes


Liczba postów : 57
Data dołączenia : 26/01/2019

Usprawiedliwienia nieobecności - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 33 Icon_minitime1Pią Paź 23, 2020 2:31 pm

Do 09.11.2020 nie będę miał fizycznie czasu, by odpisać, więc kto ze mną pisze, niech nie czeka na mnie.

Konta:
Ramzes
Magneto
Taskmaster
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Usprawiedliwienia nieobecności - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia nieobecności   Usprawiedliwienia nieobecności - Page 33 Icon_minitime1

Powrót do góry Go down
 
Usprawiedliwienia nieobecności
Powrót do góry 
Strona 33 z 34Idź do strony : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marvel Universe: The Avengers PBF :: Sprawy organizacyjne :: Ogłoszenia-
Skocz do: