Marvel Universe: The Avengers PBF
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Poszukuję..

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Poszukuję.. Empty
PisanieTemat: Poszukuję..   Poszukuję.. Icon_minitime1Nie Kwi 26, 2015 4:07 pm

Mojej postaci przydałyby się ciekawe relacje, oraz sesje, więc poszukuję:

1. Kogoś, kto kontynuowałby naukę magii. Innymi słowy Herbuś chętnie zostanie uczniem kogoś, kto ma dość sporą wiedzę o mistycznych mocach i duży talent w posługiwaniu się nimi.

2. Kogoś, niekoniecznie jedną osobę, kto delikatnie zacznie spychać moją postać na ścieżkę zła i zepsucia. Czy to zwerbuje z czasem do Hydry, czy w jakiś inny sposób, nie ma to znaczenia. Byleby było ciekawie :)

3. Jakichkolwiek osób, które będzie można poznać, które pokażą mojej postaci chociaż podstawowe zasady działania świata pozaklasztornego i które będą miały okazję wpłynąć przez to na rozwój i decyzje Herbka.

4. Misji? Zadań? Wynajęcia do czegoś..? Kłopotów na drodze życia? Jeśli jakiś MG miałby ochotę na poprowadzenie czegoś, bądź wciągnięcie mnie w jakieś większe sesyjki, byłbym wdzięczny :)

Od razu uprzedzam, że poza nielicznymi wyjątkami, odpisuję minimum raz dziennie a co za tym idzie, byłbym wdzięczny o to, aby osoby chcące ze mną pisać, starały się nie odpisywać rzadziej..
Dziękuję za uwagę :)
Powrót do góry Go down
 
Poszukuję..
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Poszukuje naukowca
» Poszukuję przyjaciela
» Zefira poszukuje!!
» Poszukuję rodzinki~
» Poszukuję Mistrza Zła

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marvel Universe: The Avengers PBF :: Offtopic :: Archiwum :: Nieaktualne ogłoszenia-
Skocz do: